• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
@petjuna ahojki Peti proto Beli založila novou diskusi jen pro nás a né takové nějaké špiony.
22. lis 2010 v 08:57  • Odpověz
odkaz je kousek výše.
22. lis 2010 v 08:58  • Odpověz
@kasa já to vím ale musela jsem na tohodle negramota reagovat :angry:
22. lis 2010 v 09:09  • Odpověz
@petjuna no taky vůbec nechápu proč tu chodí a takhle reaguje. :confounded:
22. lis 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahoj já jsem taky chodím každý den a čtu Vaše příběhy.I když nemám starosti jako Vy tak Vám všem moc fandím a držím palečky,ale jestli si nepřejete abych jsem chodila tak to prosím napište já to vezmu Jarka
22. lis 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky,já vás taky občas čtu.A taky jsem měla problém otěhotnět a když čtu jak se to podaří za X pokusů a člověk to nevzdá,je to nádhera.A to že se tady někdo rozčiluje,že se přesunete to zamčené diskuse,to nechápu.Taky do jedné patřím a jsem ráda,že si můžeme předávat informace,které potřebujeme vědět.Všem přeji krásný den. :slight_smile:
22. lis 2010 v 10:25  • Odpověz
Dupky dobréééééééééééééééééé ráno, teď jsme vstali, heč :slight_smile: V noci mi nějak nejde spát, asi už jsem nervozní jak sáňky v létě, tak pak ráno chrním až do aleluja :slight_smile:
22. lis 2010 v 10:38  • Odpověz
@hanysek5 bohužel Hanýsku jsem mezi námi i čitatelky ,,svině'' kterým dělá dobře druhé pomlouvat a srážet a o to tady nikdo nestojí :unamused:
22. lis 2010 v 10:40  • Odpověz
Já Vás určitě nepomlouvám :confused: ,jenom když občas mluvím s Regínou tak pár slov jak se která máte prozradím aby byla v obraze :wink: Jinak se má holka dobře už sice nekojí,ale Lukáš roste jako z vody a dělá rodičům samou radost
22. lis 2010 v 11:42  • Odpověz
Já vás holky taky nikde nepomlouvám.A nevím co z toho jiné mají,když to dělají.
22. lis 2010 v 11:50  • Odpověz
@kajisek to není pomlouvání,že Regínce řekneš jak se nám vede.Je to naše spolubojovnice přeci.

@hanysek5 o Vás holky přeci vůbec nejde :wink: jen choďte dál :slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz
holky,prosím vás můžete mi napsat-bolí umělé oplodnění a jak probíhá?? :frowning2: díky
22. lis 2010 v 19:43  • Odpověz
Achój holky, já chci taky za váma - jestli můžu??? Nikde nepomlouvám!! Co se stalo?????
Už Vám asi týden píšu a nějak se k tomu pc nemůžu dostat - málo času!!!
Ale koukám, že Karolka je ještě 2 v 1. Tak držím pěstičky ať vše co nejlépe zvládeš!
Mějte se fajn holky!!! Pá
22. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz
@dady8178 jasně, bobku, už jsi tam :slight_smile:
23. lis 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahoj Bellko, taky mě tam, prosím, přidej. Chodím vás občas číst. Děkuji
23. lis 2010 v 10:16  • Odpověz
Bohužel, musím reagovat na děvčata, která jsem nikdy neviděla a chtějí k nám. Je sice hezké, že si chodíte číst jak se komu daří, ale už mám nějaké ohlasy od naších děvčat, že chtějí mít soukromí před veřejnou diskuzí. Kdybychom chtěly, aby si četl každý, mohly jsme zůstat tady a né odcházet do soukromé diskuze. Je to opravdu jenom naše skupina, známe se některé i pár let a já věřím, že to tak bude lepší. Myslím, že když budete mít zájem se dovědět, jak se komu daří, není nejmenší problém napsat dotyčné IP, jistě ráda odpoví :slight_smile: Tohle je poslední zpráva, kterou jsem zde napsala, ať si to každý vezme podle svého svědomí. Přeju všem krásný den a hodně štěstí v životě :dizzy_face:
23. lis 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahojky,
jen pro vaši informaci uživatelka v12 se tu mihnula hned ve dvou přezdívkách. Nebudu říkat ve kterých, jen doufám, že tohle zveřejnění bude pro ostatní odstrašujícím případem před vytvářením duplicitních registrací. Naším cílem je aby se uživatelé k sobě chovali rovně bez různých intrik. Soukromou diskuzi vřele doporučuji :wink:
23. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz
Co to je ta sviniiiiiiiii????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. lis 2010 v 16:03  • Odpověz
@krista děkujeme moc :slight_smile:
23. lis 2010 v 17:11  • Odpověz
@bellka a kdo to tedy je přišli jste na to ta V12
23. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahoj holky já vás taky šmíruju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se přiznám dobrovolně bez mučení bo mě zajímá jak se máte a jak roste beli pupííííík letí to teda hezky za chvíli budeš rodit :wink: na karolku taky nakukuju jestli uuuuž a ono pořád nic :grinning:
Holky soukromou vřele doporučuji :wink: a taky nepouštět tam nikoho koho neznáte :wink:
24. lis 2010 v 16:05  • Odpověz
Zdravím Vás kobylky, dlouho jsem tu nebyla, teď toho bylo hodně. Kdybych mohla poprosit, taky bych ráda do soukromé diskuze, ale pokud by to byl problém, tak to beru. Jinak přeji všem krásné svátky vánoční, bohatého ježíška a hlavně pohodu. :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz
jsem se spletla a lezu, kam nemám :grinning:
20. čer 2011 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.