• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj koťátka
Belli ráno zas do roboty tak se hezky vyspi.
5. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj Moni jak se ti vede :wink:
5. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Moni, no hurá, jak se Ti vede? Další kontrolu máš ve čtvrtek, že:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Luci ahoj, jde to, už začínám cítit vaječníky, takové tlaky
5. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Belli jo jo ve čtvrtek utz a asi v sobotu Opu
5. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Beeli jak se má pravá Bellka?
Luci tak to jezdí ve školce na dost dlouho, to se ti stýská, viď
5. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Moni, tak to bude úrodička:slight_smile: Holky, nevíte někdo o Katce, jak jí dopadla ta operace? Doufám, že ten myom vyndali a už bude mít taky pokoj, holka.
5. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
To je dobře to máš jistotu že ti tam něco roste ve čtvrek napiš jak rostou folíky budu moc držet palečky :wink:
5. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
moni malá je už ve škole jela v pátek a vrátí se ve čtvrek už se moc těším :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Zatím mám na každé straně 6folíků, tak uvidíme.
Belli Katuška má ten myom tak daleko že jí ho nevyndali, ale bude muset jet do Jíčína kde jsou na to líp vybavení. Jen jí odstranili srůsty.
5. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Luci takže v 1.třídě? Tak to máte frmol, my jsme ve 2. a zdá se mi to větší pohoda než v 1. Tak to ti beruška dojede a rovnou půjde k babičce.
5. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Jéé, Belíí, ještě nevypla mobil, to je dobře! Tak to ještě stihnu popřát dobrou noc.
Ahooj Monči! Tak tlaky? No, to je dobře, tlačit můžou, ale prasknout ještě nesmí, ale ty máš už ten cetrotide, tak to je ok. Kdy máš další UTZ?
Lucy, tak vzhůru do rachoty, co?
Ahojky.
Ahoj Luco.Tak už do práce jo?Tak hodně štěstí.
Já jdu za hodinku.Moc se mi nechce.
Kamna na svém místě tak budu zítra zkoumat jak na ně :grinning: .
Tak všem přeji hezký večer a krásnou dobrou noc.Papa.
No Andrejko doufám že půjdeš do boje se mnou, ty čekáš na přirozenou ovulaci?
Regí tak chuďátko ty do práce? ať ti to rychle utíká
5. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Andreo utz mám ve čtvrtek
5. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Regíí, ahoj kočinko! Tak co nám upečeš?? :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
No jo, Andrejko, však víš, že se loučím na 10x:grinning: Jejda, tak to je mi líto, že ho nemůžou vyndat. Ale snad si s tím v tom Jičíně poradí, aby už taky mohla začít bojovat o miminko. Moni, ve čtvrtek budu držet pěstičky:slight_smile: Regi, ať Ti to v práci uteče. Berušky, přeju dobrou nocičku, hezké sníky a probuzení do pěkného dne:wink: Chrrrrr, pšííííí a už spinkám:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Adrejko ahoj tak co odpočíváš? :slight_smile: Regí ahoj tak zase do práce tak at ti to rychle uteče :wink: já si jí užiju ve čtvrtek a potom v pátek dopoledne nevím jak dělám ale asi půjdu až na půl druhou tak uvidíme co a jak jinak to nejde udělat musím jít makat. :frowning2:
5. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Ježíš, proč? zase problémy, chudák Katuška, do háje. A do toho Jičína, to jako kdy? Teď je doma??
Jinak, já Mončo nevím, zítra jdu na UTZ a pokud bude dobrý dominantní folikul, měl by být ket, ale včera na UTZ ještě byl malý. POkud by se folík nevyvíjel, udělali by mi rovnou hysterku a kyretáž, konečně! ještě v tomto cyklu, což jsem ráda. Takže si asi vlastně přeju, aby folík nedozrál. No a pak bych při dalším Ketu měla nějakou podpůrnou hormonální ministimulaci. Ale kolik bych čekala po hysterce času nevím, to zjistím zítra.
5. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jé a Luci, zítra vykroč pravou:wink: Andrejko, zítra ouřední, co??? Máji, teda už mám o Tebe celkem strach, Ty dupo! To se dělá? Takhle dlouho se neozvat? Dostaneš na prdítko:wink: Tak a už opravdu odcházím, berušky. Pa, pa, pááá:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Beruško dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
Májinka už taky celkem děsí :angry: Májo kde jsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
5. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Andreo Katuška je ještě v nemocnici, přece jen jí vyndali srůsty. Doufám že ti tedy raději ten folík nedozraje, ať máš za sebou hysterku. já musela po hysterce čekat 3měsíce. před ket jsem brala léky na sliznici, tak jestli tě nechávají bez ničeho, tak by asi fakt byla lepší ta hysterka. Zítra tedy hodně štěstí.
Jdu taky do postele pořád mě drží migréna, kterou tlumím lékama, ale jak sedím u pc je to horší-no krční páteř :confounded: , tak všem dobrou noc :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Bellí, tak zítra pevné nervy v práci, nemáš to jednoduchý tedy zrovínka. Dobře se na to vyspi :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Berušky jdu taky spinkat bolí mě šíleně hlava asi od krční páteře :slight_smile: dobrou noc a krásné sníky :wink:
5. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Přecivá jsem měla tu návštěvu a pak kladení koberce :confused:
5. kvě 2009 ve 20:29  •  1 dítě  • Odpověz
autor
MOnči, tak ať se z té migrény zatracené vyspíš :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
No huž jsme chtěly volat 158, že jsi zabloudila!
5. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jééééžiš, mám dvě sms od dvou Kobyl :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě volala mamka. Dneska honička, kámoška tu byla do půl osmé a pak jsem znásilnila starouše na koberec. Nikoliv na koberci, aby si to někteří nevyložily blbě :grinning: Koberec už leží, zítra ho olištuje a už se nastěhují krámy, který jsou po celym bytě.
Regííííííííííí, závidím tu pééééééééc, jakou máš?
Andrejko, obchůdek jsem zkoukla, taková provokačka, zrovna, když nemůžu vycestovat :slight_smile:
Bellíšku, dobrou noc, už asi nejukneš co?
Lůco, ať hlávka brzo přebolí a do peněženky je jeden spešl šutrák, není to citrín? Zjistím sakryš a to jsme spolu teďka mluvily, OMG. Já ho tam nosím, prý udržuje peníze, no zatím nevím, já tam mám furt jenom ten šutr :grinning:
Mončo, počet folíků dobrej, tož jen tak dál.
5. kvě 2009 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak pupík nafotíme asi zítra, ale klesá neskutečnou rychlostí, když sedím, mám ho už mezi nohama :unamused: , zdá se, že se to blíží. Ale kámoška, co tu byla, rodila dvě hodinky a prý si vůbec na bolest nepamatuje. Tak mě to uklidnilo a mám stejný plán :wink:
5. kvě 2009 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.