• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tož zase vedu monolog, jak jste si zvykly, taky furt chrníte OMG.
Tak snad abych šla do hajan..., manža mi koupil dva časáky, tak si to pročtu, taky kalhotky průvanový :grinning: , jsou dooost sexy, se rozšoupnul hoch.
Tak teda broooooou nocku a zítra si tu zase sama popíšu, už se na sebe těším :grinning: :wink:
5. kvě 2009 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tož Ty jsi aktivní, místo aby užívala poslední dny volna, kdy je Anička ještě ve spacáku i s krmením , a naplno spala a relaxovala, tak fuuurt něco podniká a vytváří a ještě straouška honí, jak nadmutou kozu!
5. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Tak jsem se zasekla na pár minutek v hovoru s manžou, a huž jste fuč. Tož jdu se ospršit, a spát též.
5. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Nojo, tak přeci tu nebude jen tak sedět u pc, musí mít hoch činnost. Chtěl koberec, tak ho má, tož ať se ho položí. Musím říct, že je vcelku ok, má zespodu nějakej filc jakoby, takže je dost teplej, u nás v přízemí nad vchodem a nad sklepama, se to cení, kor v zimě.
Jinak vložen páteční Anýs.
5. kvě 2009 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz
Tak fákt i ten Andrejs zalehl. Jo a frč si odpočnout na tu chajdu, hlavně nezapomeň noťase!!!
5. kvě 2009 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Táák, mrkala jsem do tabulky, a muším říct, že je nás tam fáákt požehnaně!
Terezko, zítra držíím palce, dej nám vědět, určo bude vše ok!
Májuško, omrkla jsem spacák, mooc hezkééé :slight_smile: .
Petjunka tady vůbec nebyla, de si :frowning2: ???? Halóóó!!
Věruška se ještě jednou vyspinká, dá si vánočku a kakaíčko a půjde domů. Tak ať je dost sil, beruško. Plač, vztekej se, hlavně to tomu osudu mušíme kobylkovsky natřít, ještě bude koukat, co rodina dokáže!
Tak zítra, pápá.
5. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile:

ČEKANKY
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec,šutérky,Dornovka, pořád maká,to nejni možná..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,odstraněny jen srůsty, na myom musíme do Jičína, drž se! :slight_smile:
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje začátkem května! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, zatím balíme vajucha, a opřeme se o Karlíka!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,eregm+dom.snaženíčko, podzim akce!15.5.konzultace v novém Caru
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, už jdeme do rachoty..
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Petjuna,Apolinář,1xIVF,nejdřív porazíme OBYČEJNOU cystu!
Jantarka (Leňulka), 2xIUI,7xIVF,14.5.kontrola, cca 24.5. začneme stimulovat!
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,Věruško, vítej doma, nebooj, dáme to, jsme ŽENYYYY! :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face:

HOLKY V AKCI
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF -28.4.1dc, stimulujeme??
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET, folíky se mají k světu,UTZ 7.4., OPU cca 9.5.
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,Ket či hysterka?uvidíme 6.5.UTZ :wink:
Manetka,-kamioňářka-dřív Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,teď Gennet LB, stimulujeméé

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF-ICSI,Těšíme se na Levandulovou Aničku!13.5.kontrola.
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,průkajdu už máme,, termínek 13.11.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,15.5,kontr.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, vše OK, termínek 29.10.
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!! 19.5.screening
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 13.5.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., HCG pozitivní!!!6.5.UTZ :wink:
5. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dobré ránko mijáčkové... Kdepak jsme? Už je třičtvrtě na pětkůůůůůůůůů :grinning:
Mája opět od třech čumí do stropu a už se to nedalo vydržet, to si udělala snídaničku-čajík s makovym závinem a krmíme se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Satan se starym chrněj, jak jinak a já už plánuju akci dne, stěhování pokojíku :sunglasses: , bude mít manža radost. Dneska nemá žádnej pohovor, tak může makat.
V baráku už to žije, někteří nebožáci jdou do práce, zdá se, no to je děs, tak málo hodin. Venku ještě tma, ale ptáčci teda zpívaj jak o život.
Tak jsem ráda, že jsem si tu zase popsala :grinning: a můžu jít na plán dne :wink:
Vstááááááááávááááááááááááááme kužááááááááátka.
Věruško, taky nespíš? Napsala bych Ti sms, ale bojím, že Tě vzbudím, tož Ti píšu sem :slight_smile: Ahooooooooj! :zipper_mouth: :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 04:50  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už se asi přiřítíte, tak já mizím :grinning: , únava dolehla, konečně, můžu jít spinuškat :wink:
Ráno napísanou :zipper_mouth: :dizzy_face:
Pracantům hezký a rychlý den, zpomalíme, až dorazíte do svých domovů.
6. kvě 2009 v 05:18  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobréé ránko!
Klasika káva a noťas v posteli, to jsou ale zlozvyky! Ale musím vás přece jít pozdravit. Jó, myslím, že jde o závislost. :sweat_smile:
Tedy Májo, na Tebe nemám, doufám, že teď už dobře spíš, páč jinak nevím, kde bys brala energii na to Tvé neutuchající plánování :grinning: .
Belíšek maká, k tomu ani není co dodat..Tak snad aspoň nebude mít tak smutné příběhy dnes mezi pacientama.
Věruško, Tys dnes z celého rodinného srdíčka očekávána! Těšíme se na Tebe!
Holky, všem přeju obyčejný den, alespoň bez průserů :wink: To někdy stačí!
6. kvě 2009 v 06:58  • Odpověz
Dobré ráno kočičky.
Vložila jsem pár fotek z práce aby jste měli trochu představu co vlastě dělám.Nejsou to jen VAJUCHA :grinning: .Je tam také fotečka našich kamen.Tak jukněte než mi to smažou :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
6. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz
Koťátka dobré ráno a nám s Regí dobrou noc, já jdiu pinkat, poledne je hned a to se přiřítí malý ze školky a večer další N12, to bude penízků. Lucince hodně štěstí v práci :slight_smile:
6. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahojky Karolko.Tak ti také přeji dobrou noc.
No joooooooo ona jde dneska Luca do práce.Tak Lucko hodně štěstí a mnoho úspěchů v práci.Ani nevím co děláš :confused: .
Tak dobrou noc :wink: .
6. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahojka ,dobré ranko tak já už jsem druhý den sama skoro manžel odjel na měsíc do řecka ale jsme na to dva tak to zvládnem.Vložila jsem mimíska a naše snubní prstýnky do alba tak jukněte jestli se Vám líbí.
Věruško přeji krásné přivítáníčko z nemocnice držíme všechny palečky ať máš co nejdříve mimíska v náručí my jsme čekali 8 let :frowning2: a teď už máme 15tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Doufám že je ok na UZ jdu 12.5 už by možná mohli vidět kdo se v bříšku ukrývá.
Já dnes jedu do Apolináře na sepsání porodopisu.
Přeji krásný u nás deštivý den. :slight_smile:
6. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ráno všem, právě jsem dorazila od doktora, je tam jeden brouček, další kontrola 14.5.,mějte se krásně. :wink:
6. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Bré ráno, tak už jste tady jo? To je dost :grinning:
Andrejko, mi nějak uniklo, že jsi dneska doma :confused:
Regííí a Karolko, brou nocku. Regííí, Gourmety mamky číči milujou, že by to bylo tou etiketkou od Tebe? :wink: Asi jo, musím jim to vyřídit. A sporáček je připraven k pečení, tož hlaš, co se v něm odehrává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hanino, manžel už dofrčel? No neboj, on zas dojede a co tam vlastně tak dlouho dělá? Mimís pěknej a ty prstýnky josu úžasný, chystáte svatbu? Nám prstýnky ani nestihli dodělat, jak jsme byli na všechno rychlí :grinning: nebo spíš oni pomalí.
Terez tak vidíš, vše je ok, za týden kontrolice, já taky jdu, ale 13.
Jedeme vrátit nějaký nářadí a máme cenovou kalkulaci na dveře a zárubně do celého bytoše, tož se na ně jedeme podívat, aby jsme viděli, co jsem tak hezky po netu vybrala.
Jinak počasí zatažené, leje :angry:
Oběd - spáchám rajskou, ale až bude čas. :wink:
6. kvě 2009 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz
Věruškooooooooo, Tobě jdu písnout sms, doufám, že už balíš kufry a prcháš domů... :zipper_mouth: :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko :wink: ,teda pěkně zakaboněné,ale snad bude pěkný den i jinak

Terezko,vidíš já to říkala že to bude naprosto v pohodě :wink: :wink: ,máš fotečku???? Jé ty jdeš na další utz 14.5. já 13.5.,Mája myslím taky :wink:

Hani,teda tak svatba za dveřmi,manža v Řecku,to už máte vše zařízené??? Mimísek je kouzelnej :slight_smile:

Máji,teda pěkný pupíček :grinning: ty si teda šíleně akční,to koukám,já jsem nějaká lenora,ale za ty dveře a zárubně to asi bude pálka,co?

Ostatním holkám mocinky pěkný den taky :wink:
6. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Katy fotečku nemám, bylo mi hloupé si o ni říkat,jinak jsem v 6 týdnu, ještě je to dlouhá cesta a stále mám na paměti co vše se tady stalo, tak se ani neumím radovat.
6. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobré ránko fšem :dizzy_face:
Věruško, tak nejhorší máš za sebou. Teď si chvilku musíš odpočinout a pak zase můžeš bojovat. Doufám, že už budeš v pořádku :confused:
6. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Terez,ty jsi ale tele,proč Ti bylo hloupé si o ni říct? Hele to je pravda,ale myslím že taky taková nálada moc nepřispívá,je se raduj,máš proč :wink:
6. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Radovat se a pozitivně myslet, slibuji. :wink: :wink:
6. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Holky hezky se radujte z každého krásného ránka s rostoucím bříškem a nemyslete na ošlivé věci. On sice osud změnit nejde, ale není důvod se obklopovat strachem z toho co potkalo někoho v okolí. Každá žena má těhotenství jiné, a proto si užívejte to svoje jak jen to jde :wink:
6. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojka Máji máme svatbu 13.6 neboj je to sobota ,Manžel tam jel dát do kupy jachtu máme tam 10m jachtu a dva kapitány a ty na ní celé léto vozí posádky ale na jaře se musí vždy připravit na sezonu nátěry atd.ale já jsem raději zůstala kvůli mimískovi doma. Jdu hodit spršku a frčím k Apolináři sepsat porodopis ozvu se večer papa
6. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Ty se picnu jachtu, já chci taky, já bych se vozila. :slight_smile: Májenko to bříško je nádherný, kouzelný, špicovní a jaké máš krásné untrhozy :slight_smile: Haninko, proč tam nedáš i svoji fotečku, mi jsme holky zvědavé :slight_smile: Jinak zdravím všechny ostatní, huž jsem vyspaná :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojky rodinko.Tak jsem dorazila od doktora.Tak miminko je v pořádku,roste jako z vody a pěkně přibývá.Za to maminka dostala sprdunk že má zase dvě kila dole a nepřibírá.Jinak máme dvě nožičky,dvě ručičky Pět prstíků na každé ruce a noze.Další kontrolka je 20.5.Což jsem i ráda pač má milášek 21.5. narozeniny tak půjde pěkně se mnou. :grinning:
6. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Marky takovou dietku bych potřebovala, já přibírám, nežeru a hormonky mi to pořád drží, už se do ničeho nevlezu, jsem z toho zoufalá, mám ř kilo nahoře a mám pocit, že pořád natékám :frowning2: Jinak moc moc gratuluji k sonu a příště s miláškem :wink:
6. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj moje rodinko,
tak už jsem doma.
VŠEM VÁM MOC DĚKUJI ZA PODPORU!!! Cítila jsem vaši blízkost.
Jdu si lehnout,mám tu rodiče,kteří mne teď vykrmují. Až budu mít víc síly,tak za vámi přijdu a zase si budu s váma povídat. Pokud to půjde, tak i pozitivně. :slight_smile: Na to co bylo,nechci tolik myslet. Ahoooj
6. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Věruško moc tě obdivuji za tvoji sílu, drž se ovečko naše :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Kde je Mája naposledy tu byla před devátou a nepsala , že někam jedou, To je nějaké divné, no nebudu malovat čerta na zeď, snad se ozve než pujdu do prace, bo bych tam nervozou ani neusnula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.