• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky kočičky.Chci moooooc moc moc pozdravit Věrušku,drž se a přijď mezi nás co nejdřív to půjde. :wink: Hezky se napapej a nech se rozmazlovat zasloužíš si to :wink:
Já jsem příšerně vorvaná(zubožená) :grinning: mam příšernou motavici.Nevim jestli to může být po těch hormonech,musim se ve čtvrtek zeptat.
6. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj Karolko takovou dietu by jsi určitě nechtěla,to mi věř.Mám 52kilo a jsem 172cm vysoká.Na fotce v albíčku jsem ještě tlustá oproti tomu jak ted vypadám.To nebude mít radost teta Regínka až mě uvidí.Jinak Zdenda bude mít 35 let tak dostane čokoládovej dort z banánem a pařížskou šlehajdou,jsem ho dneska obědnávala v práci a k tomu půjde se mnou na ultrazvuk.To uvidí poprví a moc se bojí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
Jinak zdravím Věrušku.Jsme rádi že už jsi doma a moc jsi nám tu chyběla.Jen se nech pěkně rozmazlovat a vykrmovat at máš zase dost sílí. :slight_smile: A můžeš mezi nás přijít. :slight_smile:
Ahoj Petruš jak se máš?
6. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Marky já ti věřím, že se chceš kulatit, neboj to přijde, já si jen posteskla, já měřím 164, vážila jsem před stimulkou 49kg a teď mám 54 a fakt se do ničeho nevlezu, kdybych neměla mrchu, tak řeknu že jsem těhotná, strašně mě to sejří a hlavně to, jak jsem nateklá :frowning2: Snad se tělo umoudří a začne pracovat normálně, bo mě to pocení a nateklé nohy a ruce fakt už nebaví :frowning2:
6. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahoj Markét,teda ty jsi hubeňour :grinning: Díky mam se dobře až na těch 6paňáků co mam děnně v sobě :grinning: :grinning: :confused:
6. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
Peťulko, to budou ty hormony, jsou sviňa, ale bez nich se nikam nedopracujem. :wink:
Neboj se to se zpraví.Jen tělíčko potřebuje víc času aby se to vrátilo zpět do starých kolejí.A co se týče oblečení tak řekni že se ti to srazilo,že potřebuješ novou pračku :grinning:
Karolko jsem na tom úplně stejně.Také se z toho pořád nemůžu vyhrabat a teď ještě ta motavice.Ani tady s Vámi nemůžu být,nedělá mi dobře čučet na ty písmenka. :frowning2: :confused:
6. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Teda u Petry se panáškuje hurá za ní. :grinning: Petul to jsou ty hormony.Já jsem tenkrák brala utrogestan a tak mi to rozházelo celej organicmus že jsem to přestala brát a třičtvrtě roku sem se z toho dostávala.Od tý doby jsem řekla,žádný hormony.No a stejně jsem je vyfasovala v Natalartu na prolaktin.
6. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
No já cítím změny od října ale tohle se fakt nedá.Zavřu oči a fakt se motám,myslím,že nebude dlouho trvat a začne se o mě říkat,že lamtam :grinning: Na panáčka doraž,mám ještě zásoby ze svatby :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Marky tak víš o čem mluvím, já brala taky ultrouš, třičtvrtě roku, tak to se mám na co těšit, já se z toho pos..u :frowning2: Hlavně se potím jak vrata od chleva a motolice mívám taky, hlavně jak musím brejlit do počítače, to je fakt super :frowning2: Nevíte co je s tou Májou? :slight_smile:
6. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
Já netuším,možná hajinká.Bych se nedivila když tady straší od 4 :sunglasses:
6. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
peti kdy jses vdávala,že máš ješte zásoby flašek? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak já loučím, jdu pracovat a vydělávat ny chleba :sunglasses:
6. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
ahojííík děvčátka :slight_smile:
Tak jsem vás přišla zkontrolovat a jsem moc moc ráda , že Věruška už je doma :slight_smile: , teď už to bude jen lepší. Jsi moc statečná holčina Věruš, tak se drž :wink:
Bellka je zase v práci, ta holka se nám chudák umaká.
Petjunko ahoj, tak co jak jsi na tom, jak si dopadla na kontrole?
Andrejko taky tě musím pozdravit, že ty s tím bojováním čekáš na mě a na Mooncu? :grinning:
Karolko, Marky, Májo a všechny ostatní moc vás zdravim.
Holky u nás na severu je tak hnusně, pořád jenom fouká a nebo prší člověk nemuže jít ani ven na zahrádku, jsem z toho taková nějaká špatná a to do toho máme dneska v rodině smutek, no prostě hnusnej ubrečenej den :cry: :cry: .Nemáte nějaký dobrý zprávy na rozveselení?
6. kvě 2009 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz
ach jooo, zase jsem vás přišla pozdravit a vy jste všechny fuuuč :frowning2: :frowning2:
6. kvě 2009 v 16:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Manetko,kontrolička nic moc.Cysta roste ale brali mi krev na markry jestli to náhodou není zhoubný a snad je to v poho.Další kontrolička 14.5. ale před tím jdu 12.5. na podrobnější UTZ.To je mi líto,že smutníš.
Karolkoooooo vdávala jsem se 8.11. :wink:
6. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,
Májo, kde se touláš? Člověk, aby se pořád vo ty svý kuřátka strachoval :fearful:
Belíšek Vás moc pozdravuje, je v práci, ale zítra jde znova, tak ani neví, jestli nakoukne, je hodně unavená.
Věruška už má doma Míšu, tak teď není sama.
Manetko,Petjunko moc vás zdravím!
Holčičky, vzhledem k tomu, že je nálada všude taková :fearful::frowning2::pensive:, asi to bude i jinejma konstalacema, než náma
Jo, tak teď ke mně. Byla jsem na tom UTZ. Vše vypadalo dobře, folíky v pohodě, jeden dominantní OK, KET měl být v pátek. Jenže něco se ve mně nasr..o, a povídám, že jsem ale zase včera zakrvácela. Doktorka říká, že to může být k ovulaci, tak znovu opakuju to, co už půl roku, že krvácím a špiním dvě třetiny cyklu. Tak KONEČNĚ, že tedy uděláme tu hysterku. Co mě potěšilo, sliznice je prý ukázková a z ní to krvácení není. Prý je to výrazně zakloněnou dělohou, je na ní malý polyp, který to může dělat, jinak ničemu nevadí. Tak jediné, co je mi líto, že ta hysterka už mohla být dávno hotová, jsem ve věku, kdy se mi můžou anovulační cykly stávat, takže tento cyklus už mohl být využit jinak. Ale hlavní věc, že se něco děje. Na KET můžu jít potom hned další cyklus, tzn. koncem června. Vzhledem k tomu, že ovulka je u mě ok, tak si myslím, že na Kety budu moc jít pak klidně 3x za sebou, mám 6 ledňáčků. Tak snad mi to vyjde. Je to asi i lepší, protože fakt nejsem v psychické pohodě.
JO, Majkýý, máš v pořádku štítnou žlázu??
6. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahoj Andrejko,tak to je dobře,že to tak nakonec dopadlo.Kdyby vyšel KETík a nepovedl se,tak by sis to vyčítala.A kdy bude hysterka?To je pod narkozou?Nebo jak se to dělá?
6. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
Máááááááááájjjííííííííí
6. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
Hysterka je cca 6.den cyklu. Já mám mít další ms +-22.5. , to znamená hysterka +-27.5. No, a pak si počkám na další ms cca 19.6. a pak hned KET, takže tak koncem června si půjdu pro prcky. Hysterka je pod narkózou, a platí mi ještě předoperační, tak nemusím nikde lítat, to je dobře.
Peti, a na tu kontrolu i UTZ jdeš k Apolináři? A proč na dvakrát?
Hele, já taky čuju, jestli už ANička nechce do pelíšku pod třešni, ježííš, jen ať jsou holky v pořádku.
Jdu rychle vyvenčit, přišla jsem dom, a hned k počítači, a Taira na mě udiveně kouká, je zvyklá, že ani boty nezuju a jdem :slight_smile:
6. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
:grinning: Takže kolem 10.7. se bude testíkovat????? :grinning:
Andrejko jdu k Apolináři na obojí.Už se objednávám jenom kjednomu doktorovi.Moc mu věřím.Tak zatí zůstávám,třeba budu za čas litovat ale teď si nemůžu stěžovat.Asi si moc dobře uvědomuje,že udělali chybu.Jdu na dvakrát protože neměli volno na UTZ a když měli volno tak tam nebyl ten můj doctůrek tak hold pojedu 2krát.
To je zapeklitéééééé s tou břichatou :grinning: :confused:
6. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Ještě běžím zpátky v botech, Mája má jen návštěvy, je ok, Anička stále ve spacáku :slight_smile:
6. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
Ta dostane na kaďák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
6. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Petjunko tak to je mi líto, že máš takový starosti, ale neboj ono to dopadne dobře a v léťě už budeš taky testíkovat.Ještě jsem se tě chtěla zeptat, když si si píchala ten Fostimon, měla si nějaké vedlejší učinky, já jen že je mi tak nějak divno, motá se mi hlava a tak :confounded: A ještě Moonca psala, že už cítí vaječníky a já už si dneska budu píchat čtvrtou včeličku a ještě nic nepociťuju :frowning2: tak jsem zvědavá jak zítra dopadneme na UTZ.
Andrejko tak co už jste vyvenčený, a co máš za pejska?
6. kvě 2009 v 18:23  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak joo, jsme vyvenčený. Manetko, mám kříženku rotvajlerky, můžeš mrknout do mého albíka, má tam držtičku.
Tak u vás jsou trampoty v rodině? Ách jo, to je ňákej ďujnej měsíc! Jinak se nezneklidňuj, já necítila fakt nic, řekla bych , že jsem daleko víc byla nafouklá až po utrogestanu po transféru, než ze samotné stimulky. No, a brali mi 19 folíků, z nichž 13 bylo připravených na oplodnění a bylo z toho 8 krásných embryjek. A opakuju, vaječníky jsem necítila, takže jsem se bála, že folíky nerostou.
Péťo, a u toho Apolináře, nechodíš ke Kuželovi?
6. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Andrejko hafana máš krásnýho, ale krmit bych to nechtěla takový velký tele.Moc ti děkuji za info, asi už jsem z toho tak mimo, že mě rozhodí každá hloupost. Jojo máš pravdu, tenhle měsíc je vážně na P.., nám dneska umřel manželuv děda, a i když jsme to čekali tak jsme z toho takový nějaký posmutnělý :frowning2:
6. kvě 2009 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, mocinky zdravím!!!
Dlouho jsem tu nebyla, nebo byla, ale nějak se mě nechtělo psát. Chtěla jsem se minulý týden pochlubit, že jsem byla na UTZ a vše v pořádku, krásní prcci - měřili 2.5cm a krásně jim bušili srdíčka. Ale tu byla špatná nálada, tak jsem raději ani nepsala - taky to se mnou pěkně hnulo, tak jsem ani nenakukovala. 13,5 jdu poprvé do poradny a dostanu už prý průkazku!! A pak jdu hned 19. na ten screening - to se trochu bojím!!!
Chtěla jsem se zeptat (asi nejlépe Petjunky) jak je to s tím barvením vlasů v těhu? Mám je děsně odrostlý a chtělo by to barvu - melír nechci a hlavně holičce nechci říkat, že jsem těhu - páč bydlím na vesnici a to by byl fofr a už by to všichni věděli. Je to nějak nebezpečný celou dobu nebo jen ten první trimestr nebo jak??? Nevíííííte někdo???
6. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
Manetko, to je mi líto. Vidíš, moje kolegyňka z práce se jde taky zítra s dědou rozloučit. Já vím, je to smutný, ale třeba je to taková nějaká rovnováha v životě, protože Ty teď možná zase počneš život jiný. :slight_smile:
6. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj sluníčka:slight_smile: Nejdříve mocinky vítám doma Věrušku a přeju, ať se co nejdříve srdíčko a dušička zahojí:slight_smile: Andrejko, super, že bude peřinka řádně připravená pro kulihrášky:slight_smile: Manetko, s dědečkem je mi to líto, beruško, ale říká se, že když někdo odejde, někdo nový musí přijít:slight_smile: Hani, 13.6. se vdává i Šaronka, nevím jestli si ji pamatuješ:slight_smile: Luci, jak bylo v práci? Máji, já Ti mám pocit....
6. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Ahoj Dady! Je moc dobře, že jsou prďolky v pořádku a gratuluju Ti!! Chápu, že jsi chvíli nebyla. Na druhou stranu, nemusíš si dělat hlavu, že když je někdo smutný, že bys nemohla oznámit dobrou zprávu. Naopak to potřebujeme. Tu barvu asi nejlíp opravdu Péťa. Já osobně bych počkala do 2.trimestru, taky asi záleží, jakou barvu, jak moc peroxidu, ale nebudu Pétě kecat do řemesla :slight_smile: Choď častěji! :wink:
6. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.