• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
...no prostě mám pocit, že Andulka bude do neděle mezi námi, no:slight_smile: Dady, to je hezké, že jsou bobci v pořádku, moc Ti gratuluju, jen tak dál:slight_smile: Všechny vás moc, moc, moc zdravím:slight_smile:
6. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Ahoj kulíšku! Tak jsi dorazila :wink: .
Já se za chvíli vrátím..
6. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Andrejko, jo jo, aspoň na chvilku, než padnu:slight_smile: Děkuju Ti moc za tu krásně vedenou tabulku. Ta mě vždycky chytne za srdíčko. Není to jen údaj, kdo, co a jak, ale je prostě taková neobyčejná, taková citlivá a přesně každého z nás vystihuje:slight_smile:
6. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
ahoj holky
tak už jsem doma, ale pořád s myomem, protože to lapoaroskopický nešlo odstranit alespoň ve frýdku na to nemají tak dobrý laparoskop a nechtěli mě řezat pokud by to šlo laparoskopický jinde. Takže pošlou záznam operace do jičína, kde jsou profíci a podívají se na záznam a řeknou jestli jsou schopni ho odstranit laparoskopický, pokud ano tak tam pojedu ale jestli ne tak mě říznou ve frýdku. Jo a jak se dívali do mně tak zjisitili že mi po tom zánětu co jsem měla po tom potratu přirostla děloha k pánvi a ještě mi rozrušili srůsty okolo myomu tak alespoň něco udělali.
Andrejko tak co kdy jdeš na KET?
Věruško2 je mi to moc líto, doufám, že to brzy přebolí a pustíš se znovu do boje. Drž se.
Belli čauky tak co bude stimulace v červenci?
Zdravím moc všecny
Jo a chtěla jsem se zeptat proč jste přešli na jinou diskuzi?
6. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj Magdalénko(to jméno se mi líbí,čím dál,tím víc :wink: )
Dady ahoj barvičku jestli vypadáš opravdu tak děsivě tak někam jdi :wink: Myslím,že ty barvy už jsou na dobré úrovni ale jsem raděj pro ty melíry.Snad má tvoje kadeřnice nějaké kvalitní barvy :wink:
Manetko neuvědomuji si,že by mi něco říkalo,že rostou folíky ale je pravda,že já už mam s tím břichem problémy asi 3 roky tak ani nevím co je to když je úplně v klidu :wink: Ale oni rotou,nestresuj :wink:
6. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Hlásím se, že žiju a jdu si vás přečíst, jen jsem si všimla, že svatba bude 13.6., to je super datum, já se taky chtěla vdávat 13., ale nakonec to bylo 14.6., tož skoro stejné datum.
Také jsem zahlídla Věrušku berušku, tož vítám.
A jdu číst. Návštěva odešla teďka.
6. kvě 2009 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
Katuš ahoj, holka zlatá:slight_smile: Tak snad to budou moct udělat v tom Jičíně, moc Ti to přeju:slight_smile: Jo, jo, stimulka bude v červenci, už se fakt nemůžu dočkat:slight_smile: Přešly jsme, protože ta předešlá byla uzamčená, už jsme měly 10.000 příspěvků a to je maximum:wink: No jo, jsme písalky:slight_smile:
6. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Peťko, ahoj kočičko:slight_smile: Májinko, no ahoj zlato:slight_smile: Berušky, ani si nedovedete představit, jak moc mi chybíte. Ještě zítra denní, no nožky mě bolí až u samé dupy:wink:
6. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj jsem jenom tak na rychlo koukala prosim co se stalo s Veerkou???
6. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Andrejkooo, prý za chvíli se vrátím:wink: Kočičky, ač nerada, už usínám, tak přeju všem dobrou nocičku a krásné sníky. Mějte se krásňoučky, berušky:slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Katuš, ona nám podala zprávu Monča, je to děs, mrzí mě to. Tak Ti budu držet palce, ať to v tom Jičíně klapne. Můžu se Tě zeptat, kolik Ti je? Já jen, jestli jsi taky nějak už vynervená i biologickejma hodinama, nebo ne :frowning2: . JInak já už jset to tu psala, dnes UTZ, sice by to na Ket bylo, ale nějak se to ve mně vzbouřilo, a zabojovala jsem o tu hysterku, tak ta bude koncem května a na kEt můžu hned další cyklus.
6. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Bellí, promiň, jsem tu. My jsme dřív vždycky čumákovali s manžou na zprávy spolu, a teď jsem fakt nějak divná, ale chtěla jsem ho potěšit, tak proto jsem v půl odešla. Ale už jsou sportovní noviny, tak na to já nejsu, tak jsem tu.
6. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj
Andrejko tak to pujde šupem za chvilku hysterka a hned na to ketík, rozhodla ses správně.
Všem dobrou noc, teď jsem hotová, zítra písnu jak dopadnou folíci :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Monči, já vím, teď už to vím. Jen mě mrzí, že opravdu k tomu musíme dojít samy a vydupat si to, protože, co si budeme povídat, každý neumí dupnout. Měla by to bát iniciativa doktorů. Ale jo, jsem na sebe pyšná, protože dobrovolně se vzdát Ketu, který měl být už za dva dny, tak to bylo opravdu vzít rozum do hrsti. Ale jsem ráda a je to i vaše zásluha tady. Zítra Ti držím palce na UTZ, ale to už je asi jen rutina. Hlavně až po OPU, to bude potřeba palců.
6. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Andrejko 6lázu mám dobrou dělal mi vyšetření obvodák ale i v caru a nic.Jinak mám pozdravovat od Regínky.Předělávají počítač tak tady bude až zítra.Jinak jsem si Andrej dala dnešní fotečku do alba tak se mrkni.Je to focený ale telefonem tak nevím jestli něco poznáš.
6. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Majký, to je krááásnááá fotečka :slight_smile: :slight_smile: . No, a jak je to v těhotenství s B12? To by nám řekla Karolka.. Přotože po nich se přece přibírá, ne?
6. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Tak jsem si vás dočetla a vyděsila mě Bellka :confused: :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo a Bellí dobrou noc :wink:
Andrejko určitě si udělala dobře.
Ivčo ahoj :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Máji se divíš!!Tys nás vyděsila,no a Bellinka si myslela že huš tlačíš no :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jsem už v pelechu dneska, já jsem tak unavená, byla to honička, ten můj kucmoch včera jel pro ten koberec a zaplatil o 1500Kč víc, než měl a ani mu to nebylo divný, tak jsme jeli hnedka ráno tam, penízky vrátili, nenapočítali nám akci. odsud jsme jeli objednat dveře a futra, celkem maj dobrý akce,takže to nevyšlo zas až tak brutálně draze, ovšem odpoledne přijel pán na zaměření a dozvěděli jsm ese, že je tu problém se starejma futrama, tož asi zase z toho sejde, já už nevím, koupelna problém, futra problém, panelák ej fakt na h...o. Objeli jsme ještě nějaký nákupy, pozjiš´tovali si troubu, když už ji má i ta Regííí :grinning: , dolítli domů, tady zpríva od holek z práce, že tedy přijdou a to za půl hodiny, tak já nepřevlečená ještě , se vrhla na pomazánku, udělala jsem sloní žrádlo, namazala veky a akorát dorazily. No a do toho jste mi písaly :slight_smile:
Takže jsem taky celá zubožená :slight_smile: , jako Petjuna.
Všem mimískovejm čekatelkám gratuluji.
Markytánko, Ty musíš jíst nějaký výživný jídla bo už nevim, co s Tebou a tu B12, pokud to jde, ot je pravda po tý se kyne a Prednison nebereš? Po tom tak yjdou kila nahoru.
6. kvě 2009 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz
Dupo neboj, to co si myslím já není vůbec důležité:slight_smile: Jen je to takový pocit, kočičko:slight_smile: Majky, ještě jsem nakoukla, moc hezká fotečkááá:slight_smile: Berušky a už opravdu dobrooouuu noooccc:slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Nebojte se, až budu tlačit, tak přeci napíšu.
6. kvě 2009 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz
A jak často takový pocity Belli míváš a jak moc se Ti plněj :grinning: ?
6. kvě 2009 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz
No a ještě ke všemu jde Dupka spát....a já se to nedozvím...
6. kvě 2009 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz
Kdo si to neřekl o tu fotečku? Terka? Ty jis blbka(jak by řekl bratr), jako já. Mně to taky bylo blbý, ale naštěstí v tom 6.tt byl se mnou na UTZ manža a tomu to nebylo vůbec blbý, takže ji máme. Bejt to na mě, tak mně je to blbý pořád a nemáme nic. On si nechal i natočit UTZ, máme dva. Tak se neboj, oni na tom vydělaj a čas je to taky nestojí, to radí ta pravá, co? :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, tak zase monolog :rolling_eyes:
6. kvě 2009 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
Já se z Tebe zblázním, no můžu já ji nechat bez odpovědi, aby chudák nad tím přemýšlela??? No nemůžu. Májinko, celkem mívám dobré tušení, málokdy se seknu, ale i to už se mi stalo, takže se neboj. A už jdu do pelíšku, i kdyby čert na koze rajtoval:slight_smile: Páááááá
6. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Holky moje, tak vás tu mám teďka pohromadě, jen ta naše Benešovská kočička chybí..
6. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tož kabela je zabalená, i vody jsme dneska do porodky koupili, ale Bellko, ona už je středáááá :confused: , musíme rychle dodělat pokojík. On mi ten můj neléčitel říkal, že to vidí na 14 dní až 3 týdny...a byla jsem u něj 29.4. No tak uvidíme, radši se zítra osekám a umyju hlavu :wink: , no Ty mi dáváš, brou nocku.
6. kvě 2009 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Prdlajs, teď koukám na časy,jste určitě zasejc fuč..
jsem se trošku zakecala s manžou, tedy zase třenice, ach jo. Snažím se, ale nějak se to vždycky kousne. Tož jsem řešila, že nejdou mlhovky a nesvítí zadní brzdovka už pár týdnů, a bylo mi řečeno, že nebyl čas. Tož asi něco špatně komunikujeme, páč, já přece chci vyřešit to světlo, a manža má jen pocit, že ho úkoluju. Když navrhnu servis, zase slyším, že to jsou zbytečný penízky. Tož už fákt nevím.
6. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.