• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Vlašimská kočička... :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz
Tož mlha není přecivá :slight_smile: a brzdovku opravit :angry:
6. kvě 2009 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz
Za chvilku jde starouš do paluši :angry: , jsem zvědavá, kdy zas přitáhne, jezdí sice autem, ale ty příchody....Ovšem makal celý den, pak šel na schůzi domovní, tak ať si odpočne. Já stejně usnu, jsem fakt kapůt a ve tři zas budu čumět do stropu.
6. kvě 2009 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz
Brou nocku přeju, stejně jste všechny fuč :wink: Ve tři nástup :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Já vím, Vlašimská :slight_smile: .
Brzdovka blbne elektrika, proto chci servis, žárovkou to není. Ale dost bylo auta.
Tak máš sbaleno, dobře! A zapomnělas mi pochválit moje rozhodnutí hysterky :frowning2: , udělala jsem dobře, Věruška by mi to určo schválila, že jsem holka rozumná :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Dobrou :slight_smile: Tak to se těším, co tady bude napsáno z noci, až zasejs ráno budu snídat u noťase! Hezky se vyspi!
6. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
I já se loučím.Mějte se krásně pa zítra :wink:
6. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ále nezapomněla, nehisterči :grinning: Já Ti chtěla napsat, že sice to mohlo být dříve, jak jsi psala,a le také déle, tož je jistě správná doba a rozhodla jsi se správně. :wink:
Já už histerčím :grinning: , bo Bellka mě houplně zaskočila, no počítat musím už se vším no...Ale dala bych vědět, to se nebojte. Zítra se mi hlásí další návštěva,tož kdybych tu delší dobu nebyla, tak je tady kámoška.
Taky se bude dodělávat ten koberec, bo to ještě neni dodělaný ty okolní lišty, takže práce moooře, muší še to stihnout, když Bellka řekla :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Já a hysterka?? Jak to víš? No jo, je to tak. To my Tě nešpiclujeme, to jen je tak zkrátka zvykem, že tu jsi hodně a najednou míň, tak proto obavy. Zítra zase návštěva, tož to je dobře, zase bude pomazáánka, hm..
Jo, Regíí, já koukala na ty fotky a Ty jsi tam měla i předtím fotky, které jsem ještě neviděláá, Ty jsi roztomilá s těmi krátkými, moc hezká fotka s růžemi :slight_smile:
Tak holky, jdu vložit nástěnku, ale huž jsem unavená, tak fantazii zasejc popustím uzdu později. Mějte hezký čtvrtek :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz
6. kvě 2009 ve 23:13  • Odpověz
Dobré ráno a dobrou noc, ať se vám sluníčkový den vydaří :slight_smile:
7. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz
Hallo prdelky, bré ránko.
Tož mám problém se slovy histerka a hysterka, jaké tedy iy? Pomozte blondýně...
Jinak zde je krááááááásně sluníčkově a musí bejt všude, boje jaro a to sluníčko je táááák krásný. Asi budu prát, ale už nevím co:slight_smile:
Dneska jsem spala áž do šestky, to byla krása, hodila jsme si spršku, nakrémikovala se a čekám, kdy Bellka zavelí :grinning: , vzala jsem to dosti vážně, ale ještě bych ji chtěla požádat, zda by nešel přidat jeden týden :sweat_smile: Přeci jen jsem dneska 35+0, tudíž první den 36.tt, tož to by ještě tak týden dva chtělo, ne?
Dneska jedeme za chvilenku odhlásit objednávku zárubní, manža vymyslel, že si koupíme jen nové dveře, že i tak to bude velký změna a futra si zatím ponecháme kovový a natře je.
Jinak je to pěknej nervák, ráno slyšel v šest hodin tect tu sprchu a už plašil, jestli už jedeme, z plospánku stále vnímá, co dělám a ví, že by se mohlo něco dít. Jsem na něj vejrala, kam chce tak brzo ráno jet, myslela jsem kvůli těm dveřím, bo já teď žiju zas jen tím a on už by zase rodil. Vy mi dáváte do těla :grinning:
7. kvě 2009 v 07:32  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno RODINO.
Karolce přeji krásnou dobrou noc :wink: .
Májo já ti nevím ale ta Bellka se vždycky dobře trfí.Mě tady přeci řekla dvě věci a ono se to vyplnilo.Tak ti nevím holka :wink: .
Věruško jsem ráda že už jsi doma.Hezky odpočívej kočičko.
7. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz
Regí, neke, co Ti řekla Boha jeho? :confused: :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz
Regíííííí, co pec? Už jsi ji zajela?
My se včera byli podívat na někteé a pán mě hnedka učil jednu ovládat :grinning: , no na blondýnu docela dobrý, dneska je věcí, se u ní nastavil čas pečení, barva zhnědnutí, kdy má začít pect a kdy ukončit pečení, když nejsem třebas doma a jestli má to upečený jídlo do mého příchodu přihřívat :grinning: To je dobrý, ale kdyby to ještě tak to maso vyndalo z mražáku, bo na to já ráda zapomínám.
Docela mě pobavilo, že se mě pán ptal na úchytky v kuchyni, na barvu skla u mikrovnky, je mi jasný, že dneska ten vzhled dělá hodně a vše by mělo být tak nějak sladěno, ale já si nemohla ani vybavit, jaký ty úchytky u kuchyně máme :sweat_smile: , toto zas tak detailně neřeším.
7. kvě 2009 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz
A je OOOOOOOOSSSSSSSMMMMMMMMM, dvě bříška 8888888888, takže se vypelešte laskavě a za mnou nástup, bude rozcvička!!!
7. kvě 2009 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz
Pracanti jsou jako kde? :confused:
Andrejka, Terka? Je čvrtek, neni ouřední den, Terku omlouvaj leda ty volanty, s těma se musí počítat i ve čtvrtek, to je jasný... Halooooooooooo, hlašte příjem....
7. kvě 2009 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já už ani nevím ale jedno bylo přeci o tom zubaři.Vždycky když jsem šla k zubaři tak mi něco dělal a pak mi Bellka řekla že to bude dobré a ono bylo.Pak ještě něco ale to už si nepamatuju a taky měla pravdu.
Trouba zatím nepeče.Musím jí vypálit aby pak to jídlo nesmrdělo.Mi máme obyčejnou.Je to MORA a já nechci přepich.Ani na něj nemám.Jsme rádi že po 5 letech co máme vlastní byteček máme troubičku.
No je OSM (8 hodin) a já ještě musím zajít koupit balící papír na dárek a pak se snad dostanu do pelíšku po noční.
Karolka už spí.Ta se má.
7. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Já taky nechci žádnej luxus, ale jelikož máme varnou desku, tož musím kupit vestavnou. Ale volně stojící sporáky od Mory josu prý dobré, horší je to s Morou vestavnou, sice levnější, ale prý je samá porucha, takže my půjdeme asi do Whirlpoolu bo Gorenje, jelikož Gorenje máme kuchyň, Uvidíme, ale že bych do toho chtěla vrážet majlant, to ne :wink:
7. kvě 2009 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz
A kde je vůbec Lůca, teďka zřejmě v práci, ale včera se měla jak? Vlastně ne, vrací se Peťula z cest, takže má dneska myslím už dovču, že? Tož kde jéééééééééé? Že by se malá už vracela takto ráno a maminka stepovala někde u školy? :sweat_smile: Si počkáme, snad se dočkáme.
7. kvě 2009 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz
Dobre rano devcata, dekuji za vcerejsi odpoved vazne :frowning2: No to je fuk,
Verusko je mi to moc lito bobisku preji brzke uzdraveni na srdicku drz se jo.
7. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ránko všem.Pěkně u nás oskárek svítí.Máji co jsem to četla?Ty by jsi chtěla už rodit?Ještě nech aničku ve spacáku.
7. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojky, jsem ostuda vím ale teď jsem vstala. :frowning2: Už mám v sobě zase 6 paňáčků :frowning2: Jdu do spršky a zkusímnalepit novou náplast,třeby doplním hormonky a bude líp,jinak ž nevim.
Ivi ahoj myslela jsem že ti to někdo písnul do interky ale asi se do toho nikomu nechtělo,nedivím se :frowning2:
Máji ještě v klídku :wink: snad se Bellinka sekla,vydržaj!!! :slight_smile:
Regí ty už zalez do pelechu nebo to jdu dospat za tebe :grinning:
7. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
A jé leze mi to i na mozek,zapomínám písmenka.
Ahoj Markét :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,
zdravím z rachoty. Dělám jako mourovatá :wink:. Tož právě vlezl do dvéří chlap s óbr pugetem nádhernejch růží, a hned mi jednu dal za ouřad, že jako ke dni matek. No, nevím, jestli mi do porodu neuschne.
Tak Regíí, trúba se vypaluje?? Jó, tak už tu máme jen jednoho sociála bez možnosti tvorby buchet :slight_smile:. No, snad se pochlapí ten sociál, bo až Anička přijde ze školky, bude říkat, tož měli jsme mámo něco, jako chleba, ale sladší a byly v tom povidla, co to bylo? :grinning:
Ivo, každý večer je k nahlédnutí tabulka.
7. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Ahoj Peťule :slight_smile: , jak se máte, holky, jako Terezka a Ty?
7. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Andrejko ja vim kokam do tabulky kdyz mam moznost ale tam jsem nevycetla co se stalo nemam moznost tu byt kazdy den tak nevim co se deje jen vim ze Veruska byla tehotna a najednou jsem videla ze.....nebudu to tu psat uz tak je to pro ni je urcite bolestive jen mi neni jedno co se deje i kdyz to nepisu ale vsechno prozivam da se rict s vami, promin jen jsem se ptala uz se nebudu na nic ptat a budu koukat jen do tabulky.
7. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj Andrej.Já až na ten nechtěnej chlast dobrý. :grinning: Po pondělních výsledcích i cítím jak je uvnitř líp.A Terka? Andrejko ta už nás mc nepotřebuje.Přijde ze školy,udělá úkoly a jde ven.Večer něco málo prohodí.Není moc svěřovací típek.Kytičku usuš a do porodu vydrží :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj Petko.Jen si odpočin když ti není dobře.Načerpáš aspon síly.
Andrejko tak ty jsi dostala kytičku jo?Ty se máš.
7. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj, chtěla bych vám toho napsat víc, ale nemám sílu. Rozjíždí se mi laktace, tak jsem zas musela jet k Dr. na kontrolu a pro prášky na zastavení. Jdu si lehnout, jsem vyčerpaná. Všem moc děkuju, že na mne myslíte.
7. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.