• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Marky čeho? Té diskuze nebo porodu...
22. dub 2009 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíku, tak jakou tu pizzu budete mít? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz
Toho porodu.Ty kurzy musí bejt dobrý ale ten porod.Já nevím.Já mám strach už ted jestli to zvládnu jak to bude a tak.
22. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
Majky, to zvládneš, neboj holka zlatá :slight_smile: Mě se líbil jeden gynekolog, který řekl: ničeho se nebojte, když to šlo dovnitř, musí to jít i ven :grinning: Máji, já si dala klasiku, žampióny, šunčičku a sýr, protože něšjaké dary moře či ci, bych nepozřela a kolegyně z jiného patra si dala nějakou s ananasem :slight_smile:
22. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
A má ten doktor pravdu.Bělko jen nevím co mě čeká víš a jelokož je z nás nejstarší Mája tak se ptám zkušenější.
22. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
ahojky holky,zdravím Májinku porodničku-to muselo být velice zajímavé,Majdí do práce,Karolku chytající se na sexík,Lůcu na gril,Markytáku aby si pěkně napapkala,ěrušku která spinká,Andrejka je kde??
Leontýnce držím palečky s adopcí,Regí s panty :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Majky, houby pravdu, copak si narveš do bříška čtyřkilový miminko???????????????? Asi zapoměl, že dovnitř šlo jinak :grinning:
22. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj Katuško tak jak se máš?
22. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
No dovnitř šlo ale o něco menší a příjemější cestou né? :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
No já jsem strašně zkušená :grinning: . Já se nebála,a le od toho 30.tt Ti to prostě šrotuje v hlavě. No nadšená z toho nejsem, kor po tom kurzíku a té expedici v porodnici, ty pani opravdu nevypadaly zrovna dobře, ale co už naděláme, je to tam a asi to bude chtít i ven no...
Bellko, tak kdyby mi kolegyně z jiného patra poslala kousek Hawaiky, to je moje nejoblíbenější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz
Katy ahojky, tak vyspinkaná :slight_smile: Berušky, posledních pár minut mě dělí od toho, abych nastoupila na večerní toalety :wink:
22. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
Já mám dotaz na těhule,nebo i netěhule,já nevím co mám dělat s tím břuchem,celej den dobrý,ale navečer se břicho zvětší,a nafoukne,nevíte co s tím?
22. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
Máji, vyřídím, jsem si myslela, že na ní určitě dostaneš chuť :wink:
22. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Ahoj kuřáátka!
Tady se rodí?? :grinning:
Já na chvilečku přišla za vámi, máme večer schůzi v baráku, tak ještě honem koukám na závady v bytě, abych mohla být za protivnou :grinning:
Belíšku, zdravím do práce! Tak pizza, jo? Hm, mňam, my měli páárky :confounded:, nechtělo se mi vařit.
Májo, tak Ty jsi dneska vlastně rodila na nečisto! :sweat_smile:
Majký, ahoj pozitivní těhule :grinning:
22. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
Já pořád zkouším načerpat co nejvíce informací aby mě nic nepřekvapilo nebo spíš abych nebyla ze všeho tak vykulená.Už jsem taky viděla pár porodů a taky vím že když to zvládlo tolika ženskejch tak to musíme taky zvládnout.
22. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
Andrejkoooooooooooooo ahoj :slight_smile: Jen si to pořádně zkontroluj, takový prachy chtějí za nájem, tak ať se starají :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahoj mamino naše.Jak bylo v práci?
22. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
Majky, to děláš správně, Kdo je připraven, není překvapen :wink:
22. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
To je fofr Bellí, já zvyklá na TVůj mobil, kdy odpovídáš na příspěvek na předešlé stránce, jsem dostala šok :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
Belíšku to máš pravdu.Dneska docela překvapili na mzdovym.Od 1.12 jsem bez práce protože mi končí smlouva a já budu na mateřský.Tak vůbec nevim co mám po tom dělat.Jestli mám jít na pracák nebo co?
22. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
Katy, s tím asi nic nenaděláš, prostě to odezní samo, to sjou ještě ty hormony a zvětšený vaječníky, trvá to tak do toho 10.tt
Andrejko ahojky, nojo odrodíno dneska mám a přemýšlím, za jak dlouho asi tím výtahem pojedu zase nahoru. Už jak jsme s něm jeli, tak jsem říkala, jak je mi hej a další jízda bude asi krušná...Radši na to nemyslet, já prostě budu rodit rychle.
22. dub 2009 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Majký, to sem nemůžu psát... Ani nevíš, jak bych si ráda ulevila :grinning: Holky, já si snad vymyslím pseudonym, dám tam fotku nějaké american girl, a když budu chtít něco napsat, co je vošajslich, napíšu to pod tou řekněmě Bridget Johnson :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
Tak kvůli vám, že mě tady jako tak zaměstnáváte čtením, bořím lžičku nezřízeně do Nugety arašídové, nesleduju hloubku prohlubně a už mám půlku sešrotovanou, ale ta chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ovšem mimíska je vzteklá a nakopává mě, já vím, už nežrat! :angry:
22. dub 2009 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz
Andrej, to je co?????????? Taky se mi líp píše, protože z toho mobilu mě vždycky bolí palec jak ............... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
Ovečky k tomu porodu, já z něho měla příšerný strach a nakonec jsem byla překvapená jak jsem to zvládla a švagrová říkala, že to bude pohoda, měla stejný porod jako já a řekla,že to byl hnus, já si myslím, lepší je se bát, než do toho jít, jakovelká frajerka, alr byl to nádherný zážitek, dodneska brečím, když si na to vzpomenu. :slight_smile: Belíšku mi jídelko nemáme, to je bordel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
22. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Ovečky milášek zapomněl, že máme dneska výročí, ale sexík bude, mám asi ovulaci podle výtoku, tak to musíme zkusit, ale já jsem holka šikovná, já mu to neřeknu a budu dělat, že mám na něj chuť. Ještěže mi ženské jsme tak rafinované. :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Andrejko, úplně s Tebou cítím, vím jaké to je, když nemůžeš něco říct, a přitom moc dobře víš, že by se Ti nejen ulevilo, ale že by sis i potvrdila, jestli to vnímáš jen Ty nebo i okolí. Majky, tak v tom Ti neporadím, protože vůbec nevím. Karolko, co tady děláš??????????????? Nemáš náhodou sexíkovat :confused:
22. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
Zapomněl výročí jo? :confused: To še muší aspoň měsíc předem připomínat :grinning: A ovulka, no to zas bude hukot... Hlavně bacha na hubici, konkrétně na panty :grinning:
22. dub 2009 v 19:24  •  1 dítě  • Odpověz
A není tady někdo kdo o tom něco ví?
22. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
Máji tak to jsi mě nepotěšila,jsem myslela třeba jestli nějaký čajík to povolí,nebo tak.Připadnu si jak kdybych měla zaražený prdy,nebo co :confused: :confused:

Vy už tu rodíte,jo?? No,tak to já k tomu nic nemůžu dodat,jen znám z doslechu.Mája nám za takových 7 týdnů poreferuje :grinning:
22. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.