• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Věruško, kočinko, to nejhorší peklo skončí po šestinedělí, teď jen projít těmi dny, minutu po minutě, já vím. Snad teď na chvíli usneš..
7. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj Věruško,jasně že myslíme kočičko.I se moc těšíme až bolístka přejde a budeš zase veselá mezi námi.Hezky odpočívej a až bude líp tak doraž.Nejde na tebe nemyslet,vždyť jsi naše.Drž se pa
7. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Andrejkko určitě je lepší když půjde nejdříve na hysterku, třeba něco najdou a pak se to povede ani nebudeš vědět jak.
Věruško zdravím tě, drž se holka. Snad to brzy přebolí.
7. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Jsme home. Zárubně zrušeny, ušetřeno plno kaček, tož si koupím tu rúru, abych nebyla ten sociál. A bacha na mě s chlebem, já taková zástupkyně nejlepšího chleba :grinning: , to si piš, že Anička si chleba s ničím nesplete, bo by nebyla potom moja :grinning:
Marky, já a chtít už rodit? Já ne, to Bellka předpovědnice zařídila :grinning: Takže to beru houplně vážně a budu sekat srsť.
Petjuno, Ty fakt chlasčeš? To snad nééééééééé :confused:
Andrejs, jsi dostala flower jo? To je ale šéééén, já chci taky...Ale tady žádnej chlap s pugétem jisto jistě neprojde, taky proč že? Ale mamině musím něco pokoupit...
7. kvě 2009 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz
Extra pozdrav pro Věrku :wink: :zipper_mouth: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
Nechlastám ty hňupko :grinning: ale asi to dělajítynáplasti,jsem jak když jsem je tam klopla :grinning:
7. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Koukala jsem Máji na ten tvuj pupíček a pěknej opravdu.Máji prosím tě kdy se dělá screening?Na internetu jsem četla že v prvním trimestru ato mezi 11-14 týdnem a pak že až ve 20 týdnu.Jak se to dělá nebo k čemu to je?Já vím jsem hloupá a promin že tě takhle pořád otravuju.
7. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Petjuno, tak to jsi mě uklidnila, bo já myslela, že od těch pěti piv jsi se dala na chlast :grinning:
7. kvě 2009 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem taky tupka, bo já nevím, co je to screening, to je furt odborností. myslíš jako genetický testy bo velký UTZ?
7. kvě 2009 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz
Takže já byla na tom velkym prvním UTZ ve 12.tt a to bylo to vyšetření NT+ na tu genetiku, jak už jsem tu psala, že je to nejpřesnější, ale platí se to , cca 1500Kč. Jinka Ti udělá v tomto týdnu velkej UTZ Tvůj gandař zadara, bez vyšetření genetického a tam ti ukáže všechny orgány, přeměří mimíse atd. Další je ve 20.tt a pak ve 30.tt opět. Zase to samý, prostě velkej UTZ, změří hlavičku, bříško, kontroluje srdíčko, ledviny, žaludek, já tra, průtok krve k srdíčku a od něj, nosní kůstku, žebra, prstíky, no na co si vzpomeneš.
7. kvě 2009 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz
Já nevím asi obojí.Tak nejdřív ty genetický testy.Ten velkej utz to je něco jiného než mi dělá doktor?
7. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Aha.A krev ti brali kdy poprví?
7. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
To dělá doktor, já nevím, jak moc rozsáhlej Ti ho dělá, velkej je prostě velkej, to neni jen že Ti mrkne krátce na mimčo, mně dělá UTZ při každé návštěvě, jen jukne, kde je hlavička, zkontroluje srdíčko. U toho velkýho je to prostě i o těch orgánech a měření, vážení, měří i stehenní kosti atd.
A krev právě berou na tom NT+, z ní se vyhodnocuje ta genetika a další krev mi bral můj gyndař až v tom 18.tt myslím, kdy se dělá Tripple, nejsem si jistá přesně tím týdnem. To byla vlastně první krev u mého gynekologa, kteoru mi bral. To je právě ten test, kterej vychází často falešně pozitivní a jdeš následně na odběr plodovky, aby se vyvrátily genetické vady.
7. kvě 2009 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak jsem něco řešila pracovně, a huž zase nakukuju. Tedy Májo, víš, že na Beluchu nedám dopustit, ale v tomto případě ju kárám, takhle děsit senzitivní Alfici. :grinning:
Katuško, máš recht, jen ať to už uteče do toho června. Ale , co Tobě budu povídat, viď?
Tak Majký, tak štítná je v pořádku, tak pak už mě jen napadá, přijď za mnou, trochu toho špíčku Ti ráda dám :grinning:
7. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Děkuju Májo za informace.Andrejko ráda přijedu pro nějaké ty špíčky. :grinning: Aspon mi nebude zima v chladném počasí a bude se mi i líp spát,nebudu cejtit ty moje kosti. :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj zdraví vás pracující žena. Berušky jdu vás všechny pozdravit. Dneska mám volno zítra na pět v sobotu od desíti do půl sedné a v neděli na pět a pondělí volnáska už aby to bylo.
Veruš ahoj to je dobře že jsi doma odpočívej at si odpočineš psychycky aji fyzicky.
7. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Zdravíme Kaufland, zas nevím, kterej jsi úsek... :rolling_eyes:
7. kvě 2009 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravíme pražskej ouřad, co bude na oběd bo už bylo něco?
7. kvě 2009 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji vybaluji nugety nutely čokoládky čajíčky kávičky oplatky bramburky :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
ahojky berušky,už se mi stýskalo :wink:
Prvně moc zdravím Věrušku a držím palečky aby bylo zase brzo dobře.
Mája ještě neporodila :grinning: zařizuješ kuchyn Máji?Jakej koš ruru či co :confused:
Karolku,Petku,Belinku,Lůcu,Katy,Dady-tu sem tady dlouho neviděla,Andrejku,Markytánku,prostě všecičky vás moc zdravím holky.Je tady něco nového??? :confused: Nějaká těhulka,nebo nová holčina v akci??Já vůbec nestíhám :rolling_eyes: dnes mám volno ale zítra zase valím makat-je svátek-budou prašulééééééé :grinning: tak mě to ani nebolí :wink: budem je potřebovat.V so.du taky a to máme příští týden inventuru-se na to psych.připravuju už ted :rolling_eyes: :rolling_eyes: snad dopadne dobře :dizzy_face:
Tak já sem se vratila dnes od doktora svého gynek.a dovezla sem si pero+sprejík do čuchometru alias nosu :grinning: +nějaký pilule na ředění krve a v úterý začííííííííííííííííínááááááááááááááááááám juchůůůůůůůůůůůůůůůů
7. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Ne Máji já těch 5 v sobotu dala asi z nervoity jak dopadne ta krev,opravdu mi nebylo dobřea byla jsem vyjukaná :sunglasses:
Ahoj Lůco.
Andrejko taky bych rozdávala,je co :frowning2:
7. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj Janinko takže už jdeš do boje to bude paráda samá nová tehule držím palečky :wink:
7. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Ježiš Lůůůco, to máš krásnou práci, až bude akce na Nugetu, tak hlaš. Týýýýýýýýýýýýýýývole, vždyť mě starej koupil včera Nugetůůůůůůůůůůůů, já na ni zapomněla, oMG, letííííííííííííím, už mě tu neuvidíííítéééééééééé :grinning:
7. kvě 2009 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Jani,tak úterý už je za dveřmi :grinning: Holčinky já jsem ale prosila,že v úterý jde průserář,že si nemáte nic plánovat,tak snad mi z toho pomůžete ven a nebudu mít zase vůči Vám výčiky a snad i mně teď řeknou něco hezčího :wink:
7. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojte všecí :grinning:
Luci tak jak se ti maká? Ty děláš taky v obchodě? :rolling_eyes:
Marky mě dělali screening už ve 12tt, tak by ses na to měla radši zeptat, aby nebylo už pozdě. A určitě ti ho doporučuji, protože je mnohem přesnější než Tripl v 16tt.
Andri ahoj. Tak jsi to tento měsíc vzdala? I tak dobře, aspoň zkontrolují jestli máš pelíšek pro mimi ok :grinning:
7. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Máji to je oběd ,bo co???Ahoj Lení. :wink:
7. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Janni.ko, tož držím pěsti a snaž se řádně!!! Se těšim, další akce :wink:
7. kvě 2009 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz
Kde je Kačer?
7. kvě 2009 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Jantarko.Já jsem se ptala právě v čera sestřičky a ona mi řekla že mi to udělají až v 16tt.Mě se to zdá právě taky dlouho.Jdu tam ale za dva týdny tak se zkusím zeptat doktora.
7. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Kačer chrní jak jinak. :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.