• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Lenulko ahoj makám v obchodě v kaufíku :frowning2: Ale každá kačka dobrá když taky není nic lepšího tak beru to co je :wink:
Maji až bude něco v akci hned ti písnu :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Marky tak to ona tě tam neposlala? To je ale koza róza! Měla ti to alespoň nabídnout, protože to není povinné vyšetření, ale hodně ho doporučují. Mě říkali v caru i moje gynekoložka tady, že je pro ně mnohem důležitější NT+ než Tripl, který má jen 60% pravděpododobnosti. Tak nevím co ti poradit, bo já jsem se musela objednat do brna do Prenatalu, aby mi tu genetiku udělali.
Ahojte koťátka, vidím, že je tu dneska dost živo :slight_smile: Májo tys mi včera dala, já už viděla,m jak někde utrácíš po obchodech penízky a ty jsi příjmala návštěvy, já strachem o tebe na noční neusnula :stuck_out_tongue_closed_eyes: Andrejko vidíš, tak to za tebe rozhodl doktor, a máš jasno, hysterka a pak Ket, nejhorší je , když to má člověk rozhodnout sám a nikdo mu nepomuže, teda z odborníků :wink: Peti, Janinko, Marky zdravím, :wink: Luci člověk přijde do práce a za chvíli ani neví,mže byl pryč, já už bych potřebovala dovolenou :grinning: Co ti řekl doktor? :wink: Jinak zdravím zbytek Ivu, Regí, Katy :slight_smile:
Luci já dělám taky v obchodě, proto se ptám :grinning: Dělám v potravinách a srááááááááááášně mě to nebaví :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Věruško sice nevím co prožíváš, nedokážu si to představit, ale moooooooooooooooooooc na tebe myslím :slight_smile: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahojky děvčátka!!
Mooooc zdravím, včera jsem byla slušně vyhozena od PC manžíkem, takže nic. Tak jsem se rozhodla, že k holičce půjdu, ale až tak za 2-3týdny i s barvou. Manžel nechce ani slyšet o barvě, pořád mě hlídá, abych nic moc nedělala, nejedla nic špatnýho apod.
Kdo chce kus špeku? Taky dám a ráda. Od začátku stimulky už mám skoro 3kg navíc a to nejsem žádná vychrtlina. Tak nevím jak budu vypadat za 6měsíců. Ale neřeším to - chci zdravá miminka.
Marky, já jdu na ten screening 19.5 ve 13tt. Tak jsem zvědavá co mi tam řeknou zajímavého.
Jinak moooc zdravím Věrušku - ať už je jen líp, a všechny taaaaaaaaady!!!!!!!!!!!!!!!
7. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Vydadaná Karolka Ajoj :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Karolko máš interní poštu :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jojo Marky, jak píše Léňa, to si musíš pohlídat sama, gyndaři tam neposílaj, je to dobrovolné, za 14 dní se už na nic neptej, to už je pozdě, teď už Ti nezbývá, než vyčkat na Tripple do 16.tt. nechápu, že ho ještě vůbec dělaj, ais je to levný...
7. kvě 2009 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, ty jsi se bála, že tak dlouho nakupuju, že utratím všéééchny kačáááááky, jo? :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Dady myslím,že se nemusíš bát.Ty barvyuž jsou docela vychytaný.Na kila prď :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Peti Karolka není vydadaná, ale musím s malým na logopedii, tak jsem musela vstanout, já bych spáááááááááááláááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty se s vdávala teď v listopadu? My taky dopíjeli chlast ještě 3 roky po svatbě? Zítra mám volno, tak doufám, že mě moc brzy nezbudí, bo budu vraždit :angry:
7. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
AAAAAA pani nabaštěná.Já jdu dělat knedlíky tak pa
7. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ajéje, ony se zas vážej, 3kg nahoře, no to je katastrofa :grinning: jsem právě nasoukala 3/4 pixly :slight_smile: Nugetu a ještě cpu jablíčko....na to kašlu, kilo sem, kilo tam... V nejhorším mě chlap vymění na něco hubenšího... :sunglasses:
7. kvě 2009 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz
holky mi zbytek piva ze svatby dali psovi ten byl krásně sjetej byl to vlčák :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Psovi? Chudák, ho to mohlo zabít, to je nebezpečný :frowning2: Ale píšeš byl, tož neni on zabitej? :rolling_eyes:
7. kvě 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz
Když holky to je těšký.Já se v tomhle nevyznám a nevím co mám mít kdy za vyšetření a tak.Musím se pořád na všechno ptát a připadám si jako úplnej negramot.Tak se raději moc nevyptávám.
7. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Peti, snad jo, ale oddálila jsem to až na druhý trimestr. Stejně jsem jen doma a manžovi se líbí jak mě ty vlasy rostou. Byla jsem nakrátko a stím on moc nesouhlasil a teď jak mě to dorůstá, tak je spokojenej. Tak at si toho ještě chvilku užije ne? Chtěla jsem vložit fotku, ale jsem trubec - neumím to zmenšit!!!Tak jindy - třeba :wink:
7. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jo jo Karolko teď 8.11.2008,po 11letech.Kdo chce tam pomosme mu tam :grinning: Ba ne děda byl nemocnej a já už nemám taťku tak jsem chtěla aby mi děda odved ale bohužel byl v nemocnici tak tam stejně nebyl.
7. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Já dělám dneska tu rajskou, jelikož včera jsem to nestihla, jakej tu byl nával. Jde mi to ale strašně rychle, mám pokrájenou cibulku..........a pak dlouho nic........., ovšem je moc dobrá a rychlá, opět z MMB. Tož zvedám zadnici a přenáším si noťas do kuchyně na linku a jdu na to, stále vás sleduju.... :confused:
7. kvě 2009 ve 12:15  •  1 dítě  • Odpověz
Já to taky neumím zmenšit ale z telefou to jde. :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Dady jsi těhule, tak v klidu přibírej, mimuška musí z něčěho papat. Jo a když na každý měsíc hodíš 1 kilo, tak jsi v pohodě né, těhulinko :slight_smile: Májo já se bála něčeho jiného, ale to tu anio nebudu psát, holt jsi mě vystrašila kanimuro :wink: Příště napsat příjmám návštěvy papap :slight_smile:
Maji neboj umřel stářím když mu bylo 13 let. On pivo miloval když tatka pil pivko tak nalil trochu psovi do misky s vodou měla 4 litry on si ktomu lehl a až to vypil tak odešel :wink:
No zrovna to Dady chci říct, že nevidíme fotku!!! Zmenšit, rychle, je to jednoduchý. Já to dělám v malování...
7. kvě 2009 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz
Já mam ty knedle taky z MMB se učím od tebe Máji.Jsem zvědavá jestli neudu mušet udělat těstovinky :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Karolko, čeho jsi se bála? :confused: Však se snad nemůže nic stát, prostě porodím a bude! Bo neporodím a přijímám návštěvy, jasan? :sunglasses:
7. kvě 2009 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz
Peti každá si zasloužíme být princezna alespoň jednou v životě, tak proč se tomu bránit :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Alfí ahoj, neboj já to neřeším ty kila. To jen tak, aby řeš nestála. Rajskou budu dělat zítra!! Už se těším!!!
Nebo nechceš udělat víc a posat?? :grinning: Z Třebíče je to kousek k nám!!! :grinning: :wink:
7. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jak v malování?
7. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Petjuno, šup sem s knédlama, podívám, co je to zač.
7. kvě 2009 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.