• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
luci ochranáře na vás, vy ožíráte pejsky, my tak napájeli malého, do 2 roku pivo miloval a tajně nám ho upíjel a pak byl taky nametený, sociálku na nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Karolko já už byla princezna podruhé :pensive:
Já dělám holky svíčkovou. :grinning: Milášek chtěl králíka ale ten bude za dva týdny až tady bude Regínka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Máji já si je opsala a teď jsem je šla najít a nejde mi to.Sakra já jsem v pyžamu a volal manža že jede dom padááááám
7. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jé ty ses měla, ale neboj já to chápu, holt ty pravé chlapi potkáme někdy až na podruhé, některé je hledají celý život :wink: To se muselo Terezce líbit :slight_smile: Koťátka já se loučím, bo se jdu ospršit a vyrážíme směr logopedie, město, švagrová, milášek, Globus a domov. :wink: Já už se těším do postýlky :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
V malování tak: :slight_smile:
otevřu si prostě nějakou fotečku a nad ní mám na výběr OTEVŘÍT, kliknu na to a je tam na výběr MALOVÁNÍ, kliknu na to :slight_smile: a fotečka se mi otevře v malování a dám OBRÁZEK, ZMĚNIT VELIKOST ČI ZKOSIT....a už jen zadám, jak moc to chci zmenšit. Někdy to neni nahoře v liště, ale nabídne se to pod fotkou.
7. kvě 2009 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz
No než o tady popíšu, tak jsou v čoudu, OMG :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz
Dady, jestli mi to půjde tak rychle jako doposud, tak to ani na zítřejší oběd nebude... Stále jsem u nasekané cibulky.... :rolling_eyes:
7. kvě 2009 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz
7. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Peti,začíná se 22den cyklu tak to neovlivním a neboj ta smůla se musí prolomit :wink: a taky čekat další měsíc,na co?Du do toho a těším se :wink:
7. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
7. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Já vím,jen že se mi dvakrát povedlo jít ve stejný den s holkama a ani jedna jsme neměly dobrou zprávu.
Dorazi manžílek,dal mi škvarkové placky(prý nemám vstávat a mam pokačovat v datlování) :grinning: vykoupal se a zas jel,hmmmm.asi fakt milenka,no neva mám Vás :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Janinko já to nějak nepochopila, ty jdeš do IVF, nebo se stimuluješ na inseminaci nebo na co? :wink:
7. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
já to beru tak že nikam nejdu jen začnu se sprejem a pilulama Peti,nebooooooj bude to O.K. :wink:
7. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
já začínám se stimulací Karolko nějak nevím jak to napsat,když nevím,dělám vše poprvé :slight_smile: v úterý začnu se sprejem a pilulama na prý ředění krve :confused:
7. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Peti, ty jsi fakt velkorisá, já bych tomu mojemu ušmikla jeho pýchu :grinning: :grinning: :grinning: Ale škvarkovýma plackama to vyžehlil, tak to chápu :grinning: Už fakt jdu, bo přijede milášek a škvarka bude ze mně :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
janinko to chápu, ale jdete do umělého oplodnění, nebo ti budou vstřikovat sémě miláška nebo dělat uplně něco jiného, ten nechapavec jsem tu já :slight_smile: w
7. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Se loučím nebo půjdu v té noční košilce i do práce :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jedu si pro Pétulu za půl hodky se nám vrátí huráááááááááááááááááááááááááááá
Večer na vás ještě kouknu pá pá pá
7. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahojky děvčata,
ráno jsem kolem osmé chtěla na kobylku a ona né a né se připojit tak jse šla spinkat :wink: už mám po obídku,tož dušená mrkvička,brambůrky a opečenej páreček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

všechny zdravím,zvláště Věrušku,drž se,uvidíš za čas bude líp :wink:
7. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Janni já taky začínala 22DC synarel,prednison,anopirin,asi to máš stejně,co? jo taky jsem se divila tomu spreji :grinning: :grinning:

Dady,tak to jsem ráda že jsi se ukázala,jsem na Tebe myslela že jsi se tu dlouho neukázala :wink:

Marky,hele já v tom mám taky guláš,ale snažím se na netu zjistit co se dá,na babywebu je třeba pěkný těhotenský kalendář-určo je na více servrech, a tak píší co,kdy a jak dělají v těhotenství a prohlídky a tak
7. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Už jste mě všechny utekly co? no já za chvíli pádím taky,jdu na návštěvu za kamoškou s mimišem a taky jí říct že se nám povedlo,vyzvídala pořád smskama,ale nic jsem neřekla nechám si to na teď :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Teda ty jsi Katy tajnůstkářka.A jak ti je těhulinko?
7. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Katy tak já mám tosamé co Ty :slight_smile: jen sem si říkala až do ted proč sprej do nosu-rýmu nemám,pořád to moc nechápu no :confused:
7. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Karolko deme na umělý :wink:
7. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Marky proč tajnůstkářka????
jinak je mi tak malátně dopoledne a jsem krajně lenivá,spíš bych ležela,ale zas něco dělat musím

Janni,to jsou taky hormony,jdou do těla přes sliznici a nos ten sprej s tím uzávěrem aby to nevyteklo,když mi řekli že to stojí 3 000kč tak jsem valila bulvy
7. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
tak já je valím taky a díky za objasnění Katy tak čekej ode mě plno otázek :grinning: nic sem nedoplácela,zatím až pak budu cálovat ty injekce,jak si to platila ty?Kolik tě stály injekce?Vím je to na jednotky a záleží kolik jich spotřebuju a to pero stojí kolik?No prosím,už ty otázky začínají :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Katy tak to bud v klidu.Já jsem lenivá a unavená pořád.To ale přejde aspon doufám.Než něco udělám tak to rvá celou věčnost.Obdivuju máju jak je pořád akční.
7. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Janni, já taky nic neplatila,jen mi to říkala vrchní,že je škoda to nechat vylít. Klidně se ptej,já se ptám pořád,od toho tu jsme né? abymse si poradily :wink: s tím puregonem,já měla jen 100 jednotek denně,a platila jsem myslím 2000kč,a nic víc,protože jsem reagovala velmi dobře,mě chybělo ten poslední den 50jednotek a to mi doktorka řekla že je to zbytečný dopíchávat,oni v tom mají navíc-grátis asi cca 120jednotek. Pero máš jednou za život hrazený pojištovnou takže nic :wink:

Marky tak to je super že je někdo na tom stejně jak já,já byla vždycky akční,ale ted mě zmáhá všechno :confused: třeba to v druhým trimestru přejde-se to aspon říká :wink:
7. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
To já byla taky akční.Pořád jsem musela uklízet a přerovnávat.Všechno muselo bejt pintlych.Ted jsem ráda že uklidím byt a dva dni se jenom válím v postely.A běda když mám jít do města.Je mi normálně až trapně.
7. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.