• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katy děkuju :wink: ptala sem se i na tu neschopenku a říkal že není potřeba,ale pokud budu chtít napíše mi ji.Prý mě bude asi bolet břicho jak porostou vaječníky,ježíš to zní jak z hororu :grinning: Tys byla doma Katy?Já bych to ráda zmákla v práci jak dělaám 2dny a 2 volno,ale třináctky no :confused: nějak nevím asi uvidím a až po OPU na ten transfer bych si vzala dovču
7. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
páááni,to tady nikdo hodku nebyl?? :confused: Baby kde stéééééé?Vaříte,uklízíte,pracujete,mazlíte se s mužíkama či co :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
Taky hodinu koukám že tady není ani noha. :confused:
7. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
hoj hoj, já právě výborně poobědvala - losos,brambůrky, zeleninka - mňam a právě jak píšete, jsem lenivá, tak teď to vidím tak na hodinovýho šlofíka. Jako každý den! :grinning:
Jani, po transferu zůstaň doma a asi rovnou na neschopence - to pák jenom protáhneš na 9 měsíců :wink:
7. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
To bych byla ráda Dady :wink: zkusím to do transferu vydržet a uvidím jak to tělíčko snese.
holčinyyyyy,vy ste těhulinky vy máte omluvu na to být líné a mít chutě co já? :grinning: taky se válím a musím se dobu přemlouvat abych došla nakoupit :grinning: :grinning:

No jo Marky žabky dělají něco z toho co sem napsala no.Jo a ptala sem se na sexík během stimulace a pan doktor mi řekl,nebojte se nebudete mít na to ani chut :grinning: :grinning: a bylo sem se musela smát
7. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
No jestli máš chut jako já tak nevím nevím co by na to doktor řekl :grinning: Mája ta určitě dělá tu rajskou.Andrejka je v práci,Lůca jela pro malou,Karolka jela z malím na logopedii,Dady šla spát po obítku a Katy šla na drby ke kámošce.Regínce asi ještě nejde počítač jinak by se taky už ukázala.A kde je zbytek?
7. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Marky, zbytek pracuje jak jinak. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahoj Terezko.Co je nového u tebe?
7. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
U mě zatím nic nového.
7. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Hojky holky, nám se vrátila dcera z Itálie po dvou měsících, tož bylo plno co vykládat a ještě do toho ta rajská :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinka to je bráchova letitá kámoška a od 14-ti let sem tak nějak chodí, umejvala mi ty okna atd., tak ji máme jako dceru :grinning:
7. kvě 2009 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz
Aha já ted přemejšlela jaká dcera.
Terezko nebejvá ti už špatně?
7. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Marky špatně ani ne, spíš se musím ráno do jídla nutit a jsem příšerně unavená, máme pružnou pracovní dobu, tak můžeme chodit do práce klidně až na osmou, já jsem chodila na šestou,protože vstávání mi nedělalo problém,ale teď mám problém dojít i na tu osmou.
7. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Janni.ko budete mít ICSI?
7. kvě 2009 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz
Terko, to jsem tak ytak měla, dřív na šestou, abych byla zase brzy doma a posléze jsem byla ráda, že jsem se do čtvrt na děvět dopravila do kanclu :rolling_eyes:
7. kvě 2009 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jukněte na tu rajskou, ta chuť je fakt good a za 5 minut není co řešit...
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=5343
7. kvě 2009 v 15:16  •  1 dítě  • Odpověz
Já se ani nedopravuji, já se rovnou doslova plazím, v práci ta moje "milá"kolegyně řeší co mi je, že chodím tak pozdě,ale neřeším ji,ať přemýšlí když chce, dělá mi tady jen zle a nemám chuť s ní o soukromích věcech komunikovat.
7. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
No já to blbě napsala, já se taky nedopravovala, ale sunula nohy po chodníčku :slight_smile: a buď ráda, že tam sedneš a jsi tam, kde jsi, já musela udělat plán cest a celej den jezdit po obchodech z města do města :rolling_eyes: a to mi věř, že se Ti pak už ani nikam nechce...
7. kvě 2009 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, hlavně vypěstuj kvalitní vajucha, to je základ, né že se budeš dřít někde do úmoru v práci, hlavně nechytit bacil, já to tak yviděla jinak, jak budu v práci, pak jsem čapla chřipajznu a to byla honička, prachy už narvaný v injekcích a pak nejít na OPU z důvodu nemoci :confused: , jsem měla pěkně nahnáno...
7. kvě 2009 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice, ani nevíš jak jsem ráda, že sedím a nikam nemusím, jen ten oběd,ale popř. si mohu objednat pizzu s dovozem. :wink: :wink: Já myslela, že jsi byla doma od začátku těhu.
7. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
Od začátku těhu jo, ale při stimulaci té úúúplně počáteční ne a to byl taky boj, u mě šlo spíše o to, že jsem věděla, že už tam nebudu a to pak jaksi už nějak nejde pracovat :sweat_smile: Už se vidíš jinde...
Jako těhu bych tam ani nelezla, nemocenská je dobrá a nervovat se tam....spíš mi šlo o ty bacily....
7. kvě 2009 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz
Víte co mi docela překvapilo, když jsem byla u doktora(jsem ráda v obraze, abych věděla co a jak) zeptala jsem se co se dělá když se začne krvácet a on mi řekl,že se pouze musí lehnout a odpočívat, kolegy dcera když byla těhotná,měla první tři měsíce dost velké problémy a jezdila každý den do nemocnice na injekce ...
7. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
ahojík holky.
Nejdřív musím pozdravit Věrušku, kočko naše drž se , kdybych ti tak mohla poslat trošku sil, tak snad jen , že jsme s tebou.
Májo tak ty se nám už chystáš rodit jo,ještě vydrž, taky se moc těším až nám pošleš fotečku Anušky, ale ještě si klidně dva týdny počkám :wink:
Andrejko, tak jsi se nakonec rozhodla, to je dobře, hlavně, že se něco začalo dít, teď už to pujde rychle.Tu kytičku hodně opatruj ať ti vydrží aspoň do těch dvou krásných čárek. :slight_smile:
Moonco jak jsi dopadla na kontrole?
Markytánko,Petjunko,Bellko,Lucko,Katy,Terezko ahoj holky :slight_smile:
Tak jsem chtěla pozdravit Ivu na chvilinku jsem ji tady zahlídla.Jak se ti daří, už je u tebe něco novýho?
Tak my jsme dneska byli na kontrole, vajuchy rostou, je jich tam hodn, ale nějak se jim nechce dozrávat :frowning2: , tak jsem dostala další injekce, to už mám dvě denně a v pondělí se uvidí jak na to budeme reagovat, ale snad do deseti dnu bychom měli jít na Opu. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz
ICSI je Máji když se píchne spermijka do vajíčka v laborce vid?Tak to budeme mít no....
Máji tys pak chodila do práce když si zjistila že si těhulka?
7. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
to vypěstování vajuch asi neovlivním,či ano?
7. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
Janni.ko, "vypěstování" vajuch neovlivníš.
7. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
holky taky ste to pero dotaly v takový krásný oranžový taštičce??Ta je fakt krásná,taková veselá :wink:
7. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
sem si to myslela :grinning:
7. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
Já jsem brala gonal f a pero bylo součástí injekcí.
7. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooj holky.
Tak už jsem se konečně vyhrabala z pelechu,ale ještě bych tam nejraději byla :grinning: .Šíleně unavená.
Dneska se jde na oslavu k sousedům tak se musím dát do hromady.Mám na to 4 hodiny.Snad to nějak zvládnu :grinning: .
7. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Janni.ko, jj spermijka do vajucha :slight_smile: , tak to stojí těch 17000 - záloha včetně ICSI a pak doplácíš ty injekce, už jsem Ti tu jednou ty ceny psala. Myslím, že to bylo 300 jednotek Puregonu za 1000Kč a 600 jednotek za 1800Kč.
Vajucha neovlivníš, spíš jsem tím myslela, abys nelapla nějakýho bacila, kdyby třebas někdo v práci prskal, víš...
7. kvě 2009 v 16:28  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.