• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo a do práce jsem nechodila ani při injekcích, to jsem měla tu dovolenou a pak od transferu hned neschopenku. Nejdřív jsem vyšilovala, že do práce chci, ale pak jsem se na to vyprdla, bo ty stavy jsou každej den jiný, navíc hoooodně je únava, tak jsem si radši pospala :wink: doma.
7. kvě 2009 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz
A pééééro jsem dostala v modrý taštičce :slight_smile:
7. kvě 2009 v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj Regíííííí,to víš že to zmákneš :wink: ted si říkám vy slavíte ve čtvrtek?A ono je zítra volno :grinning:
Holky dostala sem k peru DVD jak ho používat atak,mě je uplně blbě,ta jehla,jak to do sebe bodla :astonished:
7. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
Jo jo ty ceny sou šílený no,ale co naděláme Máji :rolling_eyes: holky jak ste to zmákly to do sebe bodnout? :confused:
7. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahoj Janinko já měla klasický jehly a píchal mi je manža a dalo se nejhorší byla ta první :grinning:
7. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
sem se rozšoupla :grinning: objednala sem si ted na netu kuchynský robot,melu o něm už od listopadu a ted ho mají v akci z 5999 na 3790 tuším ty drobný si nepamatuju,já se na něj už těšíííííím,budu dělat těstíčka,krouhat a šlehat,mixovat a drtit,chacha a taky má odštavnovač :wink: Máji už sis vybrala tu postel?Nebo fakt pudeš do té s tím čelem a chot at se porovná jak chce? :grinning:
7. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
Terezko kolil jsi doplácela za gonal? Já se ptám protože jsem měla Menopur a ted mi dá gonal nebo Puregon at vím kolik to přibližně stojí! :frowning2:
7. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
Janni ahojky.ano zítra je volno.Je to fajn.To by mohlo být pořád :wink: .
Neboj to zvládneš.První bude asi nejhorší ale pak to pude samo.Ty jsi šikovná a zvládneš to.
Jo ty peníze je pěknej hnus.Měli by to ždímat z někoho jiného.Jsou to prostě IDIOTI.Jinak to nelze napsat.
Jo nečetli jste dneska někdo BLESK??????
7. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahoj Lůco,no ještě normální jehly a sem jasná :confused: nevím kdo by mi to píchal,manže se při injekci klátí k zemi a mě minule bylo při odběru krve taky blbě :grinning: a to sem na to nikdy netrpěla,úplně sem cítila jak ta krev teče ven,bléééé
7. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
Regí zvládnu to-musím,první dáme se setrou spolu říkala že pokud to nepude že si mám chodit za ní,ale nejsem žádný béčko že,zvládly ste to vy,zvládnu to taky :sweat_smile: to si budu říkat při té první :grinning:
Ne četla sem Blesk co je tam zajímavého?A co ste koupili za dárek Regí na tu oslavu?
7. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Janni.ko, to je nějká novinka pro mě, první injekci budeš bodat bez CARu? Já na první jela tam, naučila mě to, teda bylo to v cuku letu a žádný dvd, jsem si opakovala v autě, co mi říkala :grinning: a pak už to šlo samo. Tápala jsem pořád, zda mi to vyjde, jednotky mi stále něšly do hlavy, myslela jsem si, že toho mám málo, ale bylo to ok.
Ale že se někdo svěří manželovi na bodání :rolling_eyes: , to mi hlava nebere :confused: , asi jsem cíťa, ale když si ublížit, tak sama, ještě chlap aby mě bodal, to bych asi sebou flákla, ač na to netrpím :grinning:
7. kvě 2009 v 16:51  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem taky blesk nečetla jen jsem to slyšela.Že nějaký 20ti letý kluk vyhodil z auto 4 měsíční dítě.To je dobytek co????? :confused: :angry: .Bych ch ho pověsila za koule do průvanu.
Koupili jsme karton piv s půlitrem a v ptákovinách TOALETNÍ PAPÍR.Může si změřit svoje mužství :wink: .
7. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
A ta jehla je tak maluškatá, že to fakt nic neni, horší byly ty obyč. jehly, co jsem dostala místo spreje potom, to bylo horší, jsem si nadávala do všeho možnýho a myslela jsem si, že ty opravdu nedám, ale co mi zbejvalo, že jo...
Akorát na první pich jsem se ptala sestry, zda se tam ta jehlička zabodne celá nebojen kousek, bo já fakt nikdy nebodala a byla jsem z toho vyjevená a když mi řekla vytvořte si kožní řasu, tak jsem na ni čuměla jak péro, jakou řasu myslí, jsem nevěděla že myslela špekouna :grinning:
Zase škytavka, Bože, já se zcvoknu, to je kalamita pro mě, jsem jak struna napnutá....je to jak tep když tepe, pomooooooooooooooooooooooooooooooooc!!!!
7. kvě 2009 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz
no Máji jak už sem psala,já chodím ke svýmu gynekologovi on spolupracuje s Repromedou-na krev a 1konzultaci+spermiogram sme valili do Brna,ted budu v rukou svýho gyn.a na OPU +transfer pojedu taky do Brna.Ve směs on dohlíží jen na tu stimulaci víš,a bodat to budu s jeho setřičkou,už mám i její mobil pro případ že by mi to vyšlo na víkend :wink: A to DVD je parádní to si vypálím já to do shlédnutí toho DVD nechápala jako vůbec co a proč a co když ....tam je vysvětlený vše s názornou ukázkou a jak to do sebe bodla,fuj mě úplně zamrazilo :confused:
Já bych se teda bodnou od nikoho nepovolanýho nenechala ani za nic :fearful:
7. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
chacha Regí tak to je dobrý ten toaleták na měření mužství :grinning: :grinning:
Tak to není člověk......jo jo Regí takovej trest,debil jeden :angry: :angry:
7. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
Máji Ty mě teda fakt bavíš,chacha řasu :grinning: mě napadlo to samé když mi říkala že udělám kožní řasu a já v duchu jo jo bodnu to do špeku a začla sem se smát
7. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
máji poslala sem ti meilík,tak se na to koukni,mimíííska
7. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Aha, já myslela se sestřičkou jako Tvojí ségrou :slight_smile: To je dobrý, že Ti to jako někdo bodne, to by mě ani nenapadlo někomu říct, už vidím, jak tu nějaká sestra čeká, až jí Mája zavolá, že se chce bodnout :grinning: , takovou dobrou duši bych zde asi nenašla.
7. kvě 2009 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsem je omrkla kulíšky, kdyby se to v takovéhle velikosti aj narodilo, to bych měla raz dva :slight_smile:
7. kvě 2009 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka je kde? Valí na chajdu na prodlouženej vééékend bo jak?
7. kvě 2009 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz
sem chudák utlačovanej,bůůůůů mužík okupuje telku a je tam hokej,my nehrajeme tak to de kolem mě,máme 2 telky a on nééééé,musí okupovat tu v obýváku kde si chci pustit Tudorovce z HBO co mám nahraný :angry: :angry:
Ona mi to sestra říkala hned jak mi doktor doporučil umělé oplodnění,ona je hrozně hodná a milá :wink:
7. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Konečně jsem toho povaleče dostala od komplu a jdeme se činit do pokojíku, jestli to dneska nedodělá, tak je synem smrti :angry:
Ještě se přihlásím a bude následovat kámoška, starouše vyšlu na pečení masejka za kámošema a bude klid :wink:
7. kvě 2009 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz
a jak dopadla andrejka s těma testama???já vás nedočítala bych tady strávila mládí :grinning: vždy prolítnu 2stránky dozadu a je to.víc nestíhám
7. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
a co děláte Máji????Malujete nebo co?a co teda ta postel?
7. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
Nic si z toho nedělej, Janni.ko, my měli telky tři, jednu dovezl do bazoše a prodal, mojí milovanou televizku dal mému bratrovi do Brna, ani ž bych mohla říct ANO NE a v obýváku si nechal pro sebe na čumění tedy tu poslední. Tož jsem odstavená od programu úúúúplně. Asi navštívím bratra a oberu ho... :sunglasses:
7. kvě 2009 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a ta postel, ta nedopadla nijak, ta je prostě jasná, bude ta moje vysněná bílá, už si ji testoval u známejch, to je krááááááááááááása!
Vymalováno už je, teďka se domalovávalo za topením, jde vysát borčus, já vydrhla topení, okno myla mamča ten minulej víkend, koberec leží, nyní dolepíme na lišty kobercové pásky okolo zdi. A už začne nosit nábytek na svoje místo. Právě vysává :grinning: , závidím.
Pověsí záclonu, já to tam načančám a je hotovo. Zmizí bordel, kterej je potahanej po celym bytě, OMG!!!
7. kvě 2009 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz
A o testech nic nevím, myslím si, že jak půjdou na další sezení, tak tam se o tom maximálně pobavěj a dělaj si tam z toho všeho o nich jakýsi obrázek....No řekně Ti víc Andrejka, ale nevím, kde je.... :confused:
7. kvě 2009 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz
jééé vy to musíte mít doma krásný,my budeme malovat v létě o dovolený :wink: manžílek to navrhl,jelikož nebudou už finance na žádnou dovču,ale nám to nevadí.Měnili nám okna před rokem a my to máme pořád nezamalovaný kolem oken,je to skovaný záclonou,ale já o tomvím a to stačí :slight_smile:
7. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
máji ty to máš zčouhnutý,nemáš tip na nějaký stránky kde bych se mohla naispirovat bytama-vybavením+barvy na vymalování a tak?
7. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
Berušky loučím se sváma ráno jdu na 4 místo na 5 takže jdu udělat Petulce večeři a potom půjdu spinkat nějak se mi klíží očička :slight_smile: Dobrou noc a krásné sníky :wink:
7. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.