• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luco tak brzo jo?To dojíždíš?Tak dobrou noc a ať ti to rychle uteče kočko.Opatruj se.
7. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahoj koťátka, už jsem tady a všechny vás mocinky zdravím a speciálně posílám pohlazení naší Věrulince:slight_smile: Jdu si udělat čajíček a za chvilku příjdu:wink:
7. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
Jejda, jejda, vy moje písalky, už jsem všechno přečetla:wink: No, ale kdybyste mě zastřelily, tak vím všechno a zároveň si nemůžu vzpomenout, kdo psal, že ten Synarel stojí 3.000,-kč. Už jsem ho platila a stál 4.070,-kč. Celkem maso, co?
7. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahoj Belinko beruško,to psala Katy :wink:
7. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Janni.ko ahoj:slight_smile: aha děkuju, jenom jsem chtěla říct, jak je ta cena šílená:wink: Už se těšíš na stimulku, viď:slight_smile:
7. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
janinko, já vím, že jsem koza zvědavá, co je u vás za problém? :slight_smile: Jinak zdravím zbytek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Karolko ahoj, dneska máš volníčko???
7. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
jasně Belinko,já to nijak nemyslela :wink: to jo je to mazec ty peníze,ale co naděláme :rolling_eyes:
Karolko,já se tě taky ptala jak už bylo psáno každá chceme vědět jaký máme která promlém :wink: manžílek má hodně blbej spermiogram-přirozené početí není možné a já měla vysokou hladinu prolaktinu,brala sem Dostinex,min.týden mi braly krev a vše o.Kneberu ho zhruba1,5měsíce ale už 3dny mě zase pobolívají prsa :angry: ne tolik jako před tím ale pobolívají,nevím zda by se ten prolektin mohl zase zvednout tak rychle.Ještě si zavolam radší dr.zda kdyby ten prolaktin byl zase blbej zda to bude mít vliv na stimulaci.
7. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Belíšku, dneska mám volno po noční a zítra čisté. :wink: Jinak jsem lítala s malým po městě a globusu, tak jsem uplně grogy a brzy odpadnu, za 2 dny jsem naspala 4 hodiny, však to znáš :slight_smile: Ty máš zítra taky volníčko ne?
7. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
karolko 4 hodiny?To bych byla k nepoužití :wink:
7. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Berušky ješte nespím.
Regí někdy chodíme na pět to se přebírá pečivo ale zítra už jdu na čtyři manža mě veze nevím proč volala mi moje vedoucí jestli můžu už na čtyři.
7. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Janinko, já si to tiž myslela, jak jsi psala odběry v pořádku, že nemáte žádný problém, tak teď už mi to je jasné. :wink: Tak budem držet palečky, ať se to pohne tam kam má. :wink:
7. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Lucinko, bo je svátek a lidi blbnou, jakoby byl konec světa, já to dneska viděla v Globu :wink: Jani nic jiného mi nezbývá, však už se těším, až budu mít jenom ranní, není nad pravidelný režim. :wink:
7. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ty k...y jako zákazníci mě někdy pěkně s...u nakupují jako by mělo být konec světa :angry:
7. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Janni.ko, vyloupíme banku:grinning: Karolko, taky mám zítra konečně volníčko, se těším, že nebudu muset vstávat na budíka:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Beluš ahoj kterou banku jdete vyloupit jdu sváma :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Luci, tak honem do postýlky a chrupkat:wink: Ale ono se blbě usíná, když je ještě světlo, že?
7. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdu do peřin manža mě vyhodil od notasu jde si povídat na ISQ s tetou z německa dobrou noc všem :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Pst, potichu, ať na nás nejsou připravení:grinning:
7. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Luci, dobrou noc a hezky se vyspinkej:slight_smile: Májinka má návštěvičku, tak se o ni nebojím:wink: Andrejka je už jistě na chatičce, relaxuje a vdechuje plnými doušky ten skvělý vzdoušek, daleko od lidí:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jé, Moni, tak co na UTZ???
7. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
jasně Belinko tak jakou?? :grinning: radši toto téma opustíme,nebo zítra bude na nově že byla vyloupená banka a ještě nás zabásnou-nebot tady o tom veřejně píšeme :grinning:
Karolko a ty pracuješ kde?
Lůco dobrou
Jo jo ten svátek-lidi mají dost nákupy mega velký,sem se lekla ráno v albertu co se děje že je čtvrtek a přitom mají otevřeno každý den i ve svátek ale néééééééé musí si nadělat zásoby a zasekat uličky kolem regálů a pokladny :angry: :angry: de vidět že mi z obchodů máme to myšlení krapet jiný no :grinning: sleduju že hodně nás má něco společnýho z obchodem :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ve špitálu :slight_smile: Makám tak jak barevná, ve státním, a ještě si na mě vyskakují, vubec nechcou pochopit, že už jsem postarší člověk, a pracovat se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Luci dobrou noc :wink:
7. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Janni.ko, já nejraději jezdím na nákup hezky po denní dvanáctce, je tam málo lidí, nikdo do mě nešťouchá vozíkem a hlavně nemusím nikde čekat, jako kdyby už nikdy neměli mít v žádném obchodě otevřeno:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ty postarší člověče:grinning:
7. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Ahoj ženský :wink:
jsem dorazila na chatičku, manža dorazí až zítra, šel dnes na pivko s kamarádem, tak jsem odjuchala sama, páč co v Praze, že. Tak se jdu sprchnout, a pak si vás dočtu. Ale chtěla jsem pozdravit, páč většina chodíte brzy spinkat, a já zase než vylezu z koupelny...
7. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Andrejko, tak šup, šup. Honem lez, dneska si na Tebe počkám, nemusím totiž ráno vstávat:wink:
7. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Karolko si mě rozesmála :grinning: :grinning: postarší člověk a nechcou pochopit-dobrý :grinning:
Já to taky nesnáším a nejhorší jo nejhorší sou důchodci,v koši mají 2 rohlíky a 10dkg junioru ale musí se cpát a být všude první,mají času a chvátají a pak vylezou z obchodu a hodinu tam drbou :angry: fakt děsný
Jééé Andrejka,ahojky beruško a rovnou ti přeji dobrou noc nebot já pudu za chvíli do hajan a už tě asi dnes neuvidím :wink:
7. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahojka holky já jsem byla dnes kouknout v práci na papíry a pak nakoupit.
\mooooc zdrsvím Věrušku ,nebou bud to dobré a uteče to jakovoa abude zase dobře.
Přeji krásný večer,zdravím taky Belinku a Andejku. :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Janni.ko, tak dobrou noc, Ti přeju, a hezké sníky:wink:
7. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.