• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Hani, nazdar těhulinko, jak je:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
holčiny,du do hajan.Dobrou noc a sladký mimískovský sníky,mrknu na vás v sobotu odpo.ale budu na vás moc myslet :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Janni.ko, tak ať Ti to zítra v práci uteče, ale víš, že děláš za příplatek, tak to se dělá líp, když víš, že co krok, to 100%:grinning: Hezky se vyspinkej:wink:
7. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Tak jsem tuu, ale ještě nemám dočteno :slight_smile: . Je tu ještě někdo?
7. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jááááá:grinning:
7. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Bellí, jáá rychle dočítala, ale huž jsem zasejc tu!
7. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Jsem v posteli, a nemám tady propisku, a už se mi nechce dolů.., tak jsem si nedělala poznámky, a teď nevím, co jsem komu chtěla vzkázat a odpovědět.. No, každopádně velký diskuze kolem panicky v píchání Janninky :grinning: .
No, a Ty bellí, jak jsi na tom? Aspoň tři volné dny máš, ne?
7. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Andrejko jen dva, ale jsem ráda i za ně:slight_smile: Zítra má Pavlík denní, tak jsem sama a slíbila jsem mu udělat králíka, no a v sobotu má jeho maminka narozeniny, tak jedeme na oslavy:slight_smile: A co máte v plánu vy s manžou na chatičce:wink:
7. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
My žádné oslavy ani návštěvy nemáme, bude klasika na zahrádce. Manža dodělává chodníček, já něco vypleju, něco lehce uvařím, ale žádné extra plány nemáme. A jak máte daleko Pavlíkovu maminku? Aby jednou mohla hlídat :wink:
7. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky Andrejko a Majdinko :wink:
Máji ty knedle proboha nedělej :angry: humus :angry:
7. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Andrejko, asi 15-20 minut autem, ale naposledy jsme se všichni viděli v březnu na oslavách švagrové. No ostuda, my jsme pořád v práci a když máme třeba volno přes týden, to zase dělá mamka celé dny, ale voláme si, tak aspoň tak, no.
7. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Peťko ahoj, tak konečně hlavičky dočesané:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Tak mám pocit Bellí, že jsme jediný, kdo nečučí na hokej :grinning: :grinning: . A to já chtěla výjimečně čučet, když o něco jde, ale mám v podkrová jen malou televizi s blbou anténou, a nechytnu čt2.
Jinak Věruška všechny pozdravuje, má chudinka nalitá prsa, prostě to vyžírá se vším všudy.
7. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jo hlavičky učesané.Ten můj chlap tady ječí a vzteká se :frowning2:
7. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojka Beli je mi celkem fajn hlavně jsem přestala myslet na to,že by miminko nemělo být ok,a to mě uklidňuje.
Odmítla jsem jít na plodovou vodu snad bude vše ok.12.5 jdu na UZ tak už bude vidět coto je.
7. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ježiš ten je sprostej,teda fuuuuuj
7. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Věruška, zlatíčko, fakt si to musí vytrpět úplně všechno??? Už ať to má za sebou, jediné plus je, že se může, domečka, hezky přitulit k Míšovi. Hani, to je dobře, že jsi začala myslet pozitivně, to je určitě, jak pro Tebe, tak pro mimi hodně důležité:slight_smile: Peťko, to tak ten hokej žere:wink:
7. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Bellí, volání stačí :slight_smile:, hlavně, když to funguje . Já se s našima vidím, díky tomu, že jsou trvale na té chalupě, tak jednou za 2-3 měsíce, tak si to pak vychutnáme, že pobudem celý víkend. Ale voláme si tak 2 týdně :slight_smile:
Hanni, ahoj Těhulko :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Péťo, a co mu přelítlo přes nos? :angry: , že se vzteká!
7. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jo j :wink: o žere,je blázen
7. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Jo, ´hokej, já su blbááá, mi to nedošlo, to je tím, že můj je na plátně v hospodě...
7. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Andrej, tak to máme podobně. Taky se vídáme tak cca co 2-3 měsíce, protože jinak to s našima zaměstnáníma skloubit nejde. Ale mamka ví, že kdyby něco potřebovala nebo se něco dělo, stačí zavolat a za 15 minut jsme tam:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj holky, poradíte prosím? Kolikátý den cyklu se tak průměrně chodí na OPU při krátkém protokolu? Děkuji.
Dobrou noc :slight_smile:
Papalinko vítej, OPU se plánuje podle toho, jak Ti rostou folíky.
7. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Papalinko já šla asi tak 10 den od prvního dne, kdy jsem si začala píchat stimulku :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Karolajnko, ahojj člóbrdo :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Karolko dobrou noc. Asi už padneš jak špalek, viď:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj Papalinko vychází to asi 12 den cyklu
Karolko dobou nocinku :wink:
7. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Holky díky, jde mi o to, že 10DC budu pracovně mimo bydliště, tak nevím, zda do toho jít. Co když to vyjde už na 10DC? Dá se to nějak oddálit o jeden den?
7. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.