• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Chci vám tak rychle napsat, až mi zaskočila slina, ale já málem tý Bellce fakt rodím....Hilféééééééééééé :astonished:
7. kvě 2009 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, si děláš srandu? Mám úplně husí kůži.
7. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Papalinko, pokud si dobře vzpomínám, taky jsem byla asi 12.den cyklu. A začala jsem píchat asi 3 den.
7. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Máji já tvé zprávě vůbec nerozumim.
Papalinko jestli se ti povede oddálit MS tak oddálíš i OPU
7. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Andreo a kolikrát jsi před tím byla na UTZ? Na růst folíků?
7. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Už jsem dočetla, no jsem idiot, jsem se tak zakuckala a s tím pupkem už to moc nejde, zrovna manža zase pryč...Ale už dejchám a ještě nerodím :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz
Petjuno, no jo, ale jak oddálím MS? To by bylo nejlepší, pořád se tu modlím, aby přišla později, ale jako na potvoru drží 28 dní. :frowning2:
7. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jsem totál vyřízená, už makám na maximum, je toho tady fakt moc a chci všechno stihnout, tak večr padám na hubu. Ještě jsem, když odešla kámoška, makala na pokojíku, zdá se, že bude hotovo. Nakoupila jsem snad už poslední hadříky, uklidila a kašlu na všechno.
7. kvě 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ježíš, tak Máji, co je??? Mě normálně klepne pepek, jestli Mája rodí.
To je koza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
Petjuno, no chtěla jsem vám strašně rychle napsat, jakože tady :slight_smile: a zaskočila mi slina, blbce, tak jsem se tu dusila a myslela jsem, že porodím, jak jsem sebou házela... Jinak o nic nejde, v pohodě :grinning: , jsem blbka no.
7. kvě 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz
Vy jste blbky :grinning: , kdybych rodila, tak píšu sms a nesedim u netu :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz
Máji dřepni si na prdel a dřep!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Papalinko tak to netuším.Nikam nejezdi a připravuj se na OPU :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
To jako až budu rodit opravdu, tak vás tady klepne všechny pepka? :confused: Tož to já radši psát nebudu :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Papalinko, oddálit fakt ne, musí folíky odebrat před prasknutím, jinak je to zbytečný pokus. Sice si pak pícháš i injekce proti prasknutí folíku (já měla cetrotide), aby bylo vše načasováno, ale fakt doporučuju nic neplánovat. Já byla 2 nebo 3, už fakt teď nevím, ale zkrátka dle potřeby. Takže se fakt blbě plánuje. POkud stimuluješ, ostatní věci raděj odsunout.
7. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Já Tě zastřelím!!! Ty blaho, mě se úplně zrychlil tep! Dupo jedna, lež a ani se nehni. Anduličko, máš se na co těšit:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj Papalino, kam chceš jezdit v době stimulky? :confused:
7. kvě 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
Můžete mi někdo napsat, prosím, kolik je hokej a jakej je čas? Mám moc daleko ovladač a mám hlásit stav :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
Připadá mi, že se proti mě v práci spikli, od té doby co plánujeme IVF (tajně), tak mi přesně do toho termínu házejí služebky. Tři dny nějak zvládnu, ale teď mě vyšokovala tím dalším dnem. Jsem pěkně naštvaná. :confounded:
7. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
papalino, tak snad když stimuluju a hrozí služebky, tak se hodím marod bo si vezmu dovolenou, to jinak nemá cenu... :confounded:
7. kvě 2009 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Májucho, Ty? Ty ještě dodlábneš nutelu (nebo nugetu), a pokud bude arašídová, ani si nevšimneš, že rodíššš!
7. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ježiš, co je to za idiotinu zase v tý telce? Když nefňukaj baby v Nahá jsi krásná, tak zas dávaj druhou šanci OMG
7. kvě 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz
2 0 a manža fakt sprostej
7. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Máji, vždyť Ty budeš i na porodním sále s noťasem na pupku, úplně to vidím. Co, doktore? Už vidíte hlavičku? Tož počkejte, napíšu to kobylkám:grinning: Papalinko, tak si vezmi dovolenou, protože jinak to nemá cenu riskovat.
7. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Andrejko a kde jsi jako byla celej den? Nenapíšeš a ještě si dojedeš na chajdalupu takhle pozdě....
Jsem celá uhnaná, potřebuju do sprchy, ale když neni Luboš doma? :confused: Radši ne no... :pensive:
7. kvě 2009 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Snad pořád 2.O prohráváme, ale já to sleduju jen na netu, dvojku v ložničce nechytám. A jelikož je třetí třetina, myslím, že zázrak už se konat nebude.
7. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Petjuno díky, no tak to je fakt v p.......i Jak to tam hrajou? Kurňa, tožý musím pro ten ovladač a začít fandit, OMG.
7. kvě 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi, to se lehko řekne, ale hůř udělá, mám v práci vyšší postavení a neúčast se prostě netoleruje. Dovča nehrozí a nemoc, to bych musela být na umření. :frowning2: Prostě se mi musí aspoň o den zpozdit MS. Budu se modlit.
7. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
Bellko, jojo máš pravdu, přesně tak to bude, žádný honění se u porodu, musím to všechno hlásit na Kobylu.
Ale s vaším chozením spát se slepicema a vstáváním v poledne, si tu budu monolodžit :grinning: sama.
7. kvě 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz
Holky já se tady ouplně bojim.On nadává jak když ho chce někdo zabít :angry: Tkhle nasratýho už jsem ho dlouho neslyšela.Teď někomu volá a mooooooc sprostě nadává.Sakra.Ani si nepřejte vědět kam mi poslal když jse byla zjistit kolik to je!!!!!!!!!!!!!GOOOOOOL
7. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.