• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Nojo, to jsem si taky myslela, ale kdyby se Ti něco stalo, tak taky prostě nedojdeš... :rolling_eyes: A chodit marodit, až když jsi na umření? To jsem taky tak vedla, než jsem měla první astmatickej záchvat a ležela natažená skoro mrtvá v nemocnici, to si pak člověk uvědomí úplně jiný věci... Já bych práci už neřešila, fakt ne...
7. kvě 2009 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz
Já se z té kulaté poseru. Už zase leze pro ovládač. Hrajeme v oslabení 5 proti 3 a dali jsme gól, je to 2:1
7. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Máji, já vyrazila hned po práci, jenže jsem to vzala kolem kámošky, tam jsem se malinko zasekla, pak ještě v Penismarketu pro dlabání, no a v 8 jsem teprve dorazila, no. A mám tu zimu, :angry: , ale už jsem chtěla zalézt do ložničky, páč ten můj rituálek, když jsem tu sama, zavřít, zamknout a šup do postýlky :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Tož už to mám naladěné, já jsem taky strašně sprostá u hokeje, se těm chlapům nedivim...Eliáš je od nás, kdyby něco, tož musí dát gooool!
7. kvě 2009 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz
Pojď pojď pojď hučí manža tož já jdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jo aještě teda ono o něco jde jo? Tyčka OMG, no mě mr...e, kua
7. kvě 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi, no popřemýšlím o tom, třeba by se to dalo nějak udělat, ale vlastně je tady hodně pravděpodobné, že 10DC bude u mě fakt brzo. Proberu to s dr., ale jdu k ní až těsně před a do tý doby se potřebuju nějak uklidnit.
7. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
No papalinko, nechci Ti radit, ale stimulovat v nějakém napětí kvůli práci, kterou stejně opustíš a budeš pak mít jiný myšlenky, to fakt nemá smysl. Ten odběr neodhadneš, pak zas transfer... Navíc ty prachy, který za to dáš, já bych se na to fakt vybodla... měla by jsi být v klídku... :wink:
7. kvě 2009 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz
Papalinko, to je mi líto, ale já bych už teď určitě práci přednost nedala, postavení nepostavení. Promiň, ale to je jen můj názor, no. Snad se Ti to nějak podaří oddálit, přeju Ti hodně štěstí.
7. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
Papalinko já osobně bych neriskovala.Práce není vše.....
Máji když prohrajou jedou dom :frowning2:
7. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
No kurňas dom, tož já musím fandit!!!
7. kvě 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz
Zbytečný to už nedaj. :angry:
7. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
No já bych to klidně odložila o měsíc, ale ten další nemůže manžel a další má dr. dovolenou. Je to v pytli, někdo asi nechce, abych na to chodila. :frowning2:
7. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
To snad neni pořad pro těhotný omg, nějak mi to hejbe s tlakem...Němec taky od nás....Jágr od Petjuny, tož to je jakoby jsme tam hrály my...
7. kvě 2009 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz
Práce není vše a klidně bych to hodila za hlavu, kdybych věděla že IVF vyjde, ale co když tam budu muset být ještě rok, dva? Holky, já vím, že je to na mě, já se prostě potřebuju vykecat. Díky, že posloucháte.
7. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Máji hrajem spolu ale prohráááávááááme :pensive:
7. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
Papalino, neblázni, je to otázka priorit, a pokud už teď máš z případné absence nervy, tož to vidím tuplem na dovolenou. Protože psychika je půl úspěchu! Pokud není vyzbytí, tak řekni, že máš zákrok, cystu či něco podobného. Já neměla vůbec komplikace, ale někdo, třebas Bellka, měl hyperstimulační syndrom, někdo zase má bolesti, jak rostou folíky, nebo budeš na služebce, zapomeneš píchnout cetrotide a máš po OPU..
7. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
No do píííííí...i s těma žlutejma kreténama...
7. kvě 2009 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz
Papalinko, tak to raději odložte, to bude nejlepší, když to jinak nejde. A v srpnu, jestli dobře počítám, můžeš v klidu a bez nervů začít:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
Tož jsem tu hrací bedýnku vypnula :angry:
Satan usíná a já mám hlad.
Petjuno, co ty knedlíky? :rolling_eyes:
7. kvě 2009 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to je konečná. 3:1, to už za minutu nedají, hm.
7. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Andreo, já byla na laparce před měsícem a půl, to už si nemůžu znova vymyslet. :grinning: Budu to řešit podle toho jak přijde MS, když to bude včas, tak do toho půjdu, když ne, tak ne. Taky se ta služebka může ještě zrušit ne. Pokud bych měla problémy, tak se marod hodím, ale já prostě neumím lhát a pravdu říct nemůžu.
7. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
Bellko, prosím Tě, na kterej den ten porod tak asi vidíš? :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
Bellko, bylo by to až na září, my bychom do toho měli jít až v červnu. A září je tak za dlouho. :frowning2: Ale snad je lepší počkat, než se unáhlit.
7. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jéééééééééééééé ouřado, nevíš náhodou, jak je to s vyplácením matřeské? Jsm evelká organizase, tudíž vždy platil mateřskou zaměstnavatel, tentokrát mě trošku na personálním zmátly, bo mi říká, že teď mi pošle mateřskou sociálka... :confused: Nějaká změna proběhla? Bo se spletla?
7. kvě 2009 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz
Papalinko, však se vykecej. Proto jsme tady, abysme Tě jak vyslechly, tak Ti zkusily poradit. Ale mě čeká 6. IVF, tak proto to vidím jinak, víš? A bohužel, záruka, že to vyjde, ta neexistuje.
7. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jsem ho ksindla musela restartovat :angry: Májinko já už ti psala aby ses na ty knedle vyprdla,hnus,tuháň.
Zítra udělám kolena.
7. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
Bellko, taky mě napadá, že třeba může být lepší na celé IVF kvůli práci moc nemyslet. Prostě dělat vše jako obvykle a projít tím bez přemýšlení.
Kdy se vlastně píchají ty léky? Ráno nebo večer? Mám mít Fostimon.
7. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
Máji, s takovýma šokama a Tvou aktivitou je neděle jistá:grinning: Andrejko, nekárej mě:slight_smile: vždyť ta kulatá Dupa mě provokuje:wink:
7. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
Miláškové se loučím.Mam v pračce pracovní ručníky, tak musim sundat včerejší prádlo aby se tam vešly.Navíc už mam zase nakoupeno :grinning: a pěkně se motám.......
7. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.