• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Já to právě četla, že jsi nebyla spokojená, prot se ptám, co tomu bylo...Tak tuháči to jsou :grinning: , já mám hlad, že bych i tuháče slupla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 ve 22:39  •  1 dítě  • Odpověz
Neděle jo? No říkalas do neděle je tady, já jen kolik dní teda budu rodit, víš...
7. kvě 2009 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz
Petjuno, zase sis dalá do šňupce? :grinning: Tož brou nicku a dobře se pověš :wink:
7. kvě 2009 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz
nicku - nOcku
7. kvě 2009 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz
Měla jsem kuřecí na parice a ty kurvy knedlíkový mi to zkazily :grinning:
Taky jsem měla fostimon,záleží na tobě kdy si to budeš píchat ale každý den ve stejnou dobu
7. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
Papalinko, doporučuje se píchat večer, protože už máš více klidu a musí se dodržovat přesně čas, ať máš v těle pořád stejné množství hormonů!!! Peťko, dobrou nocku:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz
Jééééééééé kuřecí na paprice a tuháče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu si něco namáznout, bo chcípnu do rána hladem :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:42  •  1 dítě  • Odpověz
Nicku jako že se mi asi nemá nic zdát bo co????????????
7. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz
Tak mně rovnou přikázali, bodat se ráno :sunglasses: A pak babo raď...
7. kvě 2009 ve 22:43  •  1 dítě  • Odpověz
Holky díky moc za rady, všem držím palečky ať se zadaří. Ahoj a dobrou noc. :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , zdát se Ti může a bude, když máš zase v krvi :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz
No vidíš Máji a já píchala ráno i večer, pro jistotku asi:grinning:
7. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
Papalino papa a dobře si to promysli, bo ten mimís za to stojí, práce ne...
7. kvě 2009 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Teď mi přilítla sms od manži, byli s kámošem v Práglu na plátně. Tož je prý smutnej, bo klukům věřil:cry:
Máji, to je zasejc jinej ouřad, ale zkusím se poptat. Pravda je, že nemocenská jako taková, tam změna je, zaměstnavatel proplácí jen 2 týdny, pak ČSSZ, ale to asi víš, když jsi na neschopence, ne?
7. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
Bellko, tady se hovoří o IVF :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jdu na to,papapapapapapapapapa a víš že ty alkoholíky začínám chápat :grinning: :grinning: :grinning: jak v oblacích,mizim
7. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
Mně to platí celou dobu zaměstnavatel. To je jiná vesnice? :confused: Já myslela stejná...Tož si v tom musíme udělat pořádek... :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz
Papalinko dobrou a hlavně se neukvapuj a pořádně si to promysli:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
Manža je tu, to neni ani snad možný... neni mu něco? Z trachtace se chodí v jedenáct? Musím ho zpražit za to :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz
Promiň, Máji:grinning:
7. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz
No nic drahoušci, začíná mě nějak pobolívat hlavice a přeci si nenechám rozjet migrošku, když už dva měsíce jsem bez ní. Tož se odebéřu do pelechu. Manža je fakt doma, prej to slíbil, tak je tu, no to nebude tím...
Jdu se natáhnout a nabrat sílu, bo v neděli rodím :grinning:
Brou noc a zítra vstáváme se žížátkama, což neni v poledne!!! :angry:
7. kvě 2009 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jaký promiň?
7. kvě 2009 ve 22:54  •  1 dítě  • Odpověz
Tak, tak Máji. Tak se hezky vyspinkej, v neděli jedeš pá, pá:grinning:
7. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
Tak dobrou kočičky, a Májo, několik mých kamarádek shodně tvrdilo, že měly pocit, že se jen přežraly a dostanou srajdu, a on to byl porod :grinning:
To mateřskou Ti zjistím.
7. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
V neděli je desátýho, to by šlo, byla by jako já...Ještě se podívám na numerku, kdyby to nebylo nejlepší, budeš to muset Bellíku, přesunout...
7. kvě 2009 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrá, ale je fakt že říkaj, že tu srajdu před tím maj. Budu čekat na sra...ku :grinning: , pak až pojedu.
7. kvě 2009 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, blonďatá Dupa nepochopila, že to, promiň, bylo jako že tady se mluví o IVF. Tak jsem Ti ze srandy napsala, promiň Máji:grinning: No já vím, že se mi to vložilo o hodně pozdějc, ale mě to jinak nejde:wink:
7. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
Koze moje, báááááááááááááj, hezký spaní, což vy v tom nezničenym vzduchu máte...Dobrou :zipper_mouth: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 22:59  •  1 dítě  • Odpověz
Ajooooo, opožděnej mobil...Ti snad zařídím těch 5 samyc :rolling_eyes:
7. kvě 2009 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz
Tak berušky, balím to a jdu spinkat:slight_smile: Přeju všem dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: Pa, pa, pááá:wink:
7. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.