• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj kočky, tak Mája dnes jako rodila? Ta paní na sále by mne taky dostala.
Já si zatím nějaký porod nepřipouštím, času dost, ale až se přehoupnu přes 30. tt ( aspoň doufám), tak budu mít taky staženou prdku.
Holky, jdu si sepsat rodinnou anamnézu, snad si na všechny choroby vzpomenu, jdu totiž zítra na tu genetiku. Snad to dobře dopadne.
22. dub 2009 v 19:26  • Odpověz
Musíš si najít, co Ti udělá dobře, mě když začne bolet podbřišek třebas, tak si ho masíruju jakoby nehtama, teda poškrabu a to mi povolí, ale to jsou asi tlaky od mimísky. U Tebe to vidím na ty zvětšený vaječníky, ptala jsem se na to Hrom. a říkala, že to trvá dýl po těch hormonech. Tak vydrž, to přejde samo, však se podívej na tu mojí fotku v 6.tt nebo kterej tejden to byl, jaký mám panděro a to bylo jenom o nafouknutí...
Jojo poreferuju, snad, pokud to zvládnu :rolling_eyes:
22. dub 2009 v 19:28  •  1 dítě  • Odpověz
Miláááááááškovéééééééééééééééé, jdu na ty večerní toalety, tak se mějte krásňoučky a přeju vám příjemný večer, kdybych se dříve nedostala, tak vám hned popřeju dobrou nocičku a nádherné sníky :dizzy_face: No a až se setmí, jdeme na tu terasu vyhlížet aspoň tu jednu padající hvězdičku :wink: Páááááááááááááááááááááááá
22. dub 2009 v 19:28  • Odpověz
Belíšku musím počkat, až uklidím malého do pokojíčku, na sexuálni výchovu je brzo, prý se má začít až v 9 letech. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Marky je nejlepší se na tohle zeptat na pracáku, oni v tom umí chodit a poradí ti co a jak a kdo ti bude vyplácet mateřskou.
22. dub 2009 v 19:28  • Odpověz
To musíš mít? Mně o tom říkala kámoška z Varů, že musela mít anamnézu, ale já jen řekla sestřičce, na co jsem si vzpomněla a už bylo hotovo.
22. dub 2009 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz
Neni vám taky taková zima? Se asi ochladilo bo co. Se mnou mlátí zimnice, jako kdybych měla horečku. Asi to je tím vstáváním v 5 hodin a vzbuzením ve 4h. Pak tak náročnej den, zřejmě na mě doléhá spaní a únava.
Tož asi se přesunu do ložnice. Jo ono je půl osmý jo? :confused: Tývado...
22. dub 2009 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz
Děkuju Karolko já to zkusím.
22. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Věruško, jdeš na tu genetiku do Modřanskýho pronatalu? my tam byli..
Manža už pro mě přišel, jdem na tu schůzi, pak se ohlášším, Katy, já Tě úplně zasklila, ahoooj, Karolko, taky zdravím
22. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky.
Já se sváma loučím.U nás začíná bouřka a já se dost bojím.Tak jdu do sprchy a jdu se tulit.
Hezký zbytek večera a dobrou noc.Papapap
Bellko příjemnou šichtu.
22. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Máji díky,v pátek jdu na slezinu,tak to bude něco,tam si asi nelehnu.No snad to zvládnu,ještě kamoška spí u nás,takže bude muset jet se mnou :sweat_smile:

Andrejko pěkně ji to nandej na schůzi :wink:

Majdí,pěkné toaletky a pěkné pokoukáníčko na padající hvězdičky :slight_smile:

Karolko,tak si teda taky užij sexík-tu se pořád sexuje :confused: :confused:
22. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Andrejka jde ouřadovat na schůzi :grinning: Já jsem taky vždycky vyslaná, na naši barákovou chodíme spolu s manžou, máme to vždycky ve škole, bo nás je moc, ale u mamky chodím s bráchem, jelikož mamča má většinou lidi a nemůže odejít, tak se tam nase..... Připomínek plno a stejně na další schůzi se to řeší znova... :slight_smile:
Jooooooooo, dneska přišlo vyúčtování za elektriku, doplácíme jen 1300, to jsem si oddechla. Já vím, Vám všem vracej,....., ale Andrejs mě ještě nevyškolila s tím vypínáním spotřebičů :wink:
22. dub 2009 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
Máji o vyučtování nemluv,jsem byla odpo sprostá jak kanál,nemůžu psát páč by admin měl mžitky.My doplácíme 6800kč,mě nas.. :angry: :angry: ,stavy máme skoro stejný,myslela jsem že to bude šul nul,protože jsme měli trochu vyšší jeden tarif,ale to je ta daň a zdražení :angry: :angry:
22. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj ahoj dekuji za info o novych strankach koukala jsem na to co se deje ze je to uzamcene ale dekuji ze jste mi daly vedet kde vas najdu. Vsechny pozdravuji jsem tu jen na skok jdu se okoupat a spinkat rano se jde do prace. Vsem drzim moc moc palecky az bude vice casu kouknu a poptam se co je tu noveho. Zati ahoj a vsechny se drzte pa pa Iva
22. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
Andrejko, jdu jen k nám v Bene. na odběr krve a asi tu anamnézu, tak to dávám dohromady
22. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
Katy, máš pravdu, vždyť ono bylo to veliký zdražení, snad se ještě jednou půjdu na tu složenku podívat...My totiž 2x nezaplatili :unamused: , tak to kdyby jsme byli poslušný, by nám ještě vraceli, takže to dopadlo nad moje očekávání dobře, ale takovej doplatek jako máte vy, jsem taky jednou zažila, je to děs.
22. dub 2009 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ivi ahoj, jsem ráda, žes tu zaskočila než se rozloučím, ovečky dobrou noc ráno vstávám, tak mám ještě nějaké povinnosti, Zatím papa :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Povinnosti :slight_smile:
22. dub 2009 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj všechny holky nebudu jmenovat bo bych na někoho zapoměla už jsem doma z grilovačky to jsem se napapala mnam mnam
Co to tady čtu vy už rodíte tak já musím napsat svůj porot já měla porodní bolesti doma a manža byl na noční ráno jsem šla ke gyndařce na kontrolu sestře říkám dneska rodím a ona na to luci máte ještě měsíc čas doktorka mě prohlíží a volá sestři sanitku předčasný porod a do hodky byla malá na světě 1305 píchli plodovou vodu a 1325 byla beruška na světe porot byl super :wink:
22. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Tak kočenky, padaj mi víka, to je děs, v osm jít spát, ale nedá se nic dělat, nějak to na mě padlo. To zas brzo usnu a ve 4hodiny tu budu strašit.
Pracujícím fofr směnu a těm, co maj povinnosti :grinning: supr akci a bacha na ty panty :confused:
22. dub 2009 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz
No Lůco, to byl teda super porod! To chci taky tak. A to jsi jako říkala, že dneska rodíš, že jsi to věděla, bylo Ti zle nebo jen tak?
22. dub 2009 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz
Já vááááááááááám dááááááááááááám panty.Dělejte si legraci z mladších jooooooooooooo?????????? :grinning: :grinning: :grinning: .Dobrou noc.
22. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Měla sem bolesti a odtekla mi hlenová zátka tak mi to potom vysvětlila dr byl to hlen s krví celou noc jsem strávila ve vaně ráno řekla ex dej mi půlku slivovice jestli to jsou poslíčky odezní jestli porodní bolesti zesílí tak nám to radila v kurzu dr tak jsem to vědela že půjdu rodit víš jaký jsem měla strach manža spal po noční k porodu nechtěl jít tak jsem to volala mu a ten řekl ok pak se ozvi a volala to tatkovi ten mi volal po pěti minutách znova a byl vyklepaný jak ratlík jestli to zvládnu :grinning:
22. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
dobrou noc berušky moje a krásné sníky :wink: . Beluško příjemnou směnu. :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ti řekl, ok pak mi zavolej :confused: :slight_smile: , no to snad ne?
22. dub 2009 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz
Ivi ahoja,a zase dobrou :wink:

Máji,my máme všechno na elektriku,ale zas tolik za rok neplatíme,teda na to co slyšíme od ostatních.

Lucy,tak takovej porod bych brala taky :slight_smile:

Karolko,pěkné povinnosti :wink: :wink:

Regí,dobrou nocinku a pěkné sny
22. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Věruško,hezky se na zítřek vyspinkej,bude vše super :wink:

Lucy,to mě teda podrž,to Ti vážně řekl? :confused:

Dobrou nocinku,bříško bolí,jdu hají,přeji všem krásnou dobrou nocinku :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jo on celou dobu říkal že chce vidět originál do poradny nebo na UTZ se mnou chodila moje nejlepší kámoška a mamka já to tak ani nebrala mrzelo mě to ale on neuměl dávat city najevo :frowning2:
22. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Bych šla na něj s bičem :grinning: Pani zas dneska říkala, že maj někdy maminky starost, jestli nemaj manžílci hlad, no to mě teda vůbec nebude zajímat, já hladovym a ještě trpim, tak přeci by nešel cpát pupek? No ne? Prý si někteří nechaj dovezt i pizzu :confused: a ta maminka pak na něj hladově kouká, sobci jedni :confused: Nic nebude, dieta, hladovka.
Tož jdu, zkontrolovala jsem manžu, už dojel a frčej zpátky. Všímáte si, jak už je dlouho světlo? To je good. tak papapa
22. dub 2009 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz
holky on to se mnou neprožíval o první mimi jsme přišli ve 25 týdnu a druhé těhotenství měl strach aby se něco nestalo tak o tom moc nemluvil :unamused:
22. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
Berušky jdu spinkat jsem unavená na záhrádce jsem okopávala kytičky a sadila zeleninku. Dobrou noc
22. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.