• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Belíí, dobrouuu, jo a pak mi ještě napiš, jak je to s tím připojením k internetu, kdybys měla pevnej PC. Jak jsme se už jednou bavily a Mája z toho udělala pasení modrý kobyly na kabelu na pasece :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz
Andrejko, Ty ještě nejdeš spinkat??? My tady máme nějaký vysílač, ale nevím jak se jmenuje a můžeme se nechat připojit přes něj. Teď si to dávala kamarádka, co bydlí od nás cca 300m. A říkala, že platí, myslím, 300,-kč měsíčně, záleží jakou máš rychlost, prý:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 23:21  • Odpověz
Andrejko a už upaluj do pelíšku:slight_smile: Dobrou noc a ať se Ti něco hezkého zdá, zlatíčko:slight_smile: Jsem Ti říkala, že si dneska na Tebe počkám:wink: Doufám, že Věrušce bude zítra aspoň o trošičku líp, kočičce zlaté:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 23:25  • Odpověz
autor
Bellí,promiň, já včera usnula, ani nevím jak. Zato teď tady zasejc bloumám.. A všichni spinkáte..
8. kvě 2009 ve 04:35  • Odpověz
Dobré ránečko:slight_smile: Vstávat a cvičit:grinning: Dneska mají být letní teploty i přes víkend, tak všem přeju nádherný den, se sluníčkem hlavně na tváři a v srdíčku:slight_smile: Andrejko, jsem si říkala, kdeže jsi se ztratila, ještě před půlnocí jsem nakukovala na tabulku (to je pro mě znamení, že jdeš spinkat) a nikde ani tabulka, ani Andrejka:slight_smile: Naší Věrušce posílám pohlazení, berušce:slight_smile:
8. kvě 2009 v 06:37  • Odpověz
Luci už 3 hodiny maká, to je děs, Janni.ka taky pracuje, tak ať vám to, holky, rychle uteče:wink: Regi vyspává po oslavičce:wink: Májinko, dneska se mi o Tobě zdálo:grinning: Peťko, dneska máš volno, ani žádné soukromé česání, jasné:slight_smile: zdravím všechny berušky, Karolku, Terku, Katy, Monču, Manetku, Majky, Dady, Haninu a všechny, všechny, úplně všechny, které jsem nejmenovala, se to nedá všechno vyjmenovat:wink:
8. kvě 2009 v 06:49  • Odpověz
Tak už jsem posnídankovala a tady nikdo:wink: No jo no, všichni ještě chrupkáte, jen chrupkejte:wink:
8. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz
Žádný chrupkání :grinning: , už tu mělo být plno :grinning:
Bellko ahojky, Boha jeho, co se Ti zdálo? :confused:
Já vstávala v 6h., vyvenčila satana, ten už zas leží s pánečkem, jak jinak, umyla jsem a utřela nádobíčko, porovnala další várku hadříků, jsem strašnej nákupčí :sunglasses: a snídám satanovy piškoty. Jsem na ně měla strašnou chuť.
Dneska si asi udělám špatnej den :grinning: a budu žehlit, ale to se ještě musím chvilku přemlouvat :wink:
8. kvě 2009 v 07:11  •  1 dítě  • Odpověz
Máji nemáte v čem chodit, že chceš žehlit??? Tak co se mi zdálo, jo. Že jsi mi volala, že manža musí, prostě musí někam odjet a nemůžeš zůstat sama, tak jestli bych přijela. No hned jsem skočila do auta a upalovala. Klíč byl pod rohožkou a nikde nikdo, tak jsem šla dovnitř, jestli tam někde nejsi a kouknu z okna a manža Tě smýká vzdychající z auta. Letím tam a potkáváme se na schodech. Volám, kam.
8. kvě 2009 v 07:22  • Odpověz
...kam jdete??? Jedeme do porodnice a Tvůj manža říká: když ona nikam nechce, už jsem měl být pryč a teď nevím, co mám dělat. Mája nohy překřížené a nepustí Aničku ven a nepustí. Tož jsem Tě posadila a říkám: Máji, zlato, klid. Nejsi sama a za chvilku budeš mít ten uzlíček v náručí a Ty ses mě se slzami v očích zeptala: opravdu? A já říkám: věř mi, všechno bude v pořádku. A Ty: tak dobře. KONEC:slight_smile:
8. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz
No a pak jsem se vzbudila. Je pravda, že jsem na Tebe myslela a vidíš, pak takové sny:slight_smile:
8. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Ty jsi Dupa, takže přijeď, prosím Tě, v sobotu večer radši, rodim přecivá v neděli, tak ať to stihneš :grinning: Budu to potřebovat vysvětlit, zdá se :sunglasses:
8. kvě 2009 v 07:40  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu se pokusit o umytí hlavy, to zas bude boj, ale už to mám jak špína :angry: , že bych zajela za petjunou, když je ten svátek a ona tak je tak ráda, když češe mimo prac. dobu? :grinning:
8. kvě 2009 v 07:42  •  1 dítě  • Odpověz
Tak počkej, až se manža vzbudí a pak Ti s hlavou pomůže! Budeme se muset rozhodnout, jestli teda v neděli nepůjdu do práce nebo s porodem posečkáme:grinning:
8. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz
Aha, takže možnost tu je :slight_smile: , tož nepočkáme teda ještě tak 10 dní? Já dám ty nohy křížem...a počkám :sunglasses:
8. kvě 2009 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz
No dobře, tak počkáme:grinning: Andrejkooo, že Ty jsi zase usnula:wink:
8. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
Andrejka se jistě už vrtá v záhoně. Je fakt krásně, to je na venek jak dělaný...Hned bych někam vyrazila na vejletisko nebo na Vranov na chajdu, ale ještě si musím posečkat. Tak znásilnim ten koš se žehlením, mimochodem, je opravdu velkej :angry:
8. kvě 2009 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré a sluníčkové ránko.Zdravým všechny.Máji Bělko vy jste mě teda rozesmáli.Máji ty by jsi měla bejt v klidu nikam neběhat a hlavně se nenamáhat jinak opravdu porodíš do neděle.
8. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Nojo markytánko, když já musím poslouchat, Bellka řekla, tož pojedu :wink:
Holky, ale já mám záááážitek tisíciletí, já jsem mluvila s úúúúplně živou Věruškou, OMG, no asi se z toho zblázním :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ta je šikovná, jak hezky povídá, to je prostě Čičíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tož to jsem Vám to musela řect, bo já se z teho asi nevzpamatuju :grinning: Mě snad odvezou do blázince :sunglasses:
8. kvě 2009 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz
Halooo je tu někdo? :confused: :confused:
8. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Skoro nikdooooooooo :confused: Všichni makaj bo se hrabou v hlíně... Ani nástěnku nemáme :rolling_eyes:
8. kvě 2009 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz
To jako opravdu nebo se ti to jenom zdálo?Jinak jsem ti koukala na fotečky a pěknej košík a přebalovák.Moc pěkné.
8. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Tož už to zajišťuju, jestli nástěnkářka neni přepadená... :fearful: Ani nevím, kde tu chajdalupu pořádně má...
8. kvě 2009 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz
No jo ani nástěnka není ani večer nebyla.Tak je volno.Holky spí,nebo jsou na chatách ,na výletech a jenom mi jsme doma.
8. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Jako co? Ta Věruška? No ta se mi nezdála, to tak je, Věruška beruška mi živě volala :sunglasses: Z toho mám vánoce :grinning:
Nojo, kdyby to byl košík, Markytánko, to by byla paráda, ale to je fakt mega koš.
Jak vznikla Markytankakajky, já myslela majky, že je na konci...Jsi Markétka?
8. kvě 2009 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška beruška všechny moc zdraví a že je jí líp. To je super zpráááááááááváááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takovej sluníčkovej den, to je fakt na žehlení. Jdu se připravit, snad najdu žehličku a bude ještě funkční. Spíš bude hodně vyděšená, ta bude v šoku :grinning:
8. kvě 2009 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem tam chtěla dát markytankamajky ale napsalo my to že je to použité že to už nemůžu tak jsem dala markytankakajky no.Jinak jsem Markéta.Co ti povídala Věruška?Jak jí je,jak se má?
8. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Co ta naše nástěnkářka?
8. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Věruška pozdravuje, je jí lépe a brzy za náma přijde :wink:
Letím pro tu žehličku, dokud euforie trvá :grinning:
Ale ta nástěnkářka se nějak neozvala, že byještě spala? No tak ji vzbudíme, bo v devět ještě chrnět, když svítí sluníčko...Beztak má zase snídani v pelechu.
8. kvě 2009 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojda.Tak kde jsi?Čekám tady s fénem a nic.Tak udělám něco alespoň se sebou.Kásný sluníčkový den přeji.Věruško tobě pohlazení :slight_smile:
8. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.