• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bellí a nad tvym snem tady bulimNejhorší je,že si jí kozu úplně představuju,teď už se musím smát.Jak jí rve do toho auta.... :grinning:
8. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Taková vážná věc a já jsem jim pro smích, oMG :grinning:
Ta Andrejka je živá bo co se děje? :confused: Jsem jí psala a nic :confused:
No Petjuno, hlavu mám mokrou, tak já frčám :wink:
8. kvě 2009 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz
Je to první vchod a dveře máš otevřené tak spěchej :grinning:
Se na moment loučím Terka chce na počítač,sakra kdo to kdy viděl maminku vyhazovat od kobylek :frowning2:
8. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Ahoj kůzlátka, tady vaše maminka :grinning:
No, já spala! Vždyť já tady od 4 do 7 bloumala a přemýšlela o nesmrtelnosti chrousta, a pak jsem konečně usnula. Ještě ani tu snídani v posteli nemám! A nástěnka? Já včera usnula nad noťasem, ostuda!!! Honem musím dosmahnout!!
8. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Jéé, aj na mobilu byla sháňka :grinning: :grinning: :grinning: .
8. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
8. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
No kde jste?? :frowning2: Tak já si jdu udělat to kafíčko, a chlebík... :wink:
8. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Puntík a hoooodně černej OMG!!! Jsem ji už viděla zamordovanou v chalupě :angry:
8. kvě 2009 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hned po ránu se zase řehňat :grinning: :grinning: , prej zamordovanou :grinning: :grinning: , tos neviděla mojí Tairu v akci :rolling_eyes: , kdepák, to by nejdřív mušel někdo přeprat ju!
8. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
Hodí jí pečínku a jsi zamordovaná :angry:
Jdu si vyfučet galavů a zakleknout k prknu. Dejte tipa na oběda. Nemám chuť na maso, chci něco svěžího lehkého :rolling_eyes: , ale co?
8. kvě 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj moje kozénky, tady vaše kozénka :slight_smile:
8. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Žádnej óbr tip nemám, já mám květák, tož květáková polivka a mozeček s bramborama..
8. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj Věrko, to je dobře že jsi tady, posílám pohlazení.
8. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Jéééééééééééé , nabíječka moje je tady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Andrejko, na květák mám chuť, snad budu muset do Kaufíku za Lůcou :slight_smile:
Zdravím Monču :sunglasses:
8. kvě 2009 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz
my máme v baráku nového souseda, mladý kluk a s kamarádama řádili do rána, tak jsme se teda supr vyspali :- :angry: to doufám že už se nebude opakovat. Jak by řekla Mája OMG.
8. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Jééé, Věruškaaa, já jsem tak strašně moc ráda, že jsi tady a hlavně, že je aspoň o trošičku líp:slight_smile: To je krásaaa, holčičko zlatá :slight_smile: Peťko ahoj, nebul beruško. Já z toho byla taky paf, ale je to jen sen a já fakt nad Májinkou přemýšlela. Andrejkooo, úplně vidím tu hlavičku zabořenou v noťasu:grinning: Moni, ahoj stimulantko, jak je??? Majky, moc Tě zdravím.
8. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj Mončo,dík,pohlazení doručeno :slight_smile: Jsem ráda, že už jdeš do akce. Ten čas...někdy letí, jindy se vleče. pamatuji si, že jsi patřila mezi mé první "oběti" na diskuzi u Konopky. :slight_smile: Taky jsi začínala a já byla uplný nováček. To bylo někdy vloni v červenci, nebo srpnu.
Ahoj Majo, jsem tě nabila,ale sama jsem vysátá. Jsem nějakej tvůj akumulátor, či co? :grinning: Dejte si pozor, atˇtady naopak zas já někoho nevysaju:slight_smile:
8. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Nojo, jsem nad tím přemýšlela, když jsi se tomu podivila, ale holky fakt, nekecám, z ní valí takovej enerdžajzr :slight_smile: , že to snad neni ani možný. To je prostě nabíječka jako blázen, ale jak urobit, aby to bylo i opačně? :confused:
8. kvě 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz
Věrko ty máš ale paměť :wink: já vím měli jsme 1.IVF ve stejnou dobu, jak to letí.
Belli ahojky, jak se máte, co zvířectvo? Když jsi u snů - Já měla děsný sen v úterý pořád na mě útočila kočka škrábala mě a já před ní utíkala, ráno jsem se musela podívat do snáře- tam bylo že mě napadne zloděj, no a hádejte co se mi stalo ve středu.
8. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Věrruškaa je tadííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!! Ahoj beruško bojovná nejbojovnější!!! To je horská dráha, co? Huráá, teď jsi nahoře!! Nenech se vysávat! Dyk vidíš Mája si pokecá, a jde žehlit, no tak aspoň vím, proč jsem furt tak unavená, co chodím na kobylu, Mája je úpíír!
8. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Jojo, jak poudáš :sunglasses: , mám dva tesoně v hubici, zabodnu a vysaju :grinning: jste mi vzali vysavač, tož musím takto...
Mončo, snad Tě nepřepadl zloděj? :confused:
8. kvě 2009 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, jen vysávej, jistě máme každý nějakou svoji nabíječku, tak jen nasávej tu energii. Myslím, že je to takový kruh, někdo nabíjí jiný vysává a když je potřeba, tak se to otočí. Ona se Ti brzy, ta energie vrátí, beruško, pomaličku, krůček po krůčku, ale vrátí:slight_smile:
8. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Májo a fakt, jak nejsem pověrčivá. jela jsem po obědě pro malého do družiny a na parkovišti mě ukradli během 5minut kabelku z auta. Samozřejmě jsem tam měla klíče občanku řidičák peníze kreditku mobil no všechno. tak jsem vše zablokovala vyměnila zámek. Teď čekám co bude
8. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Moni, zvířátka se mají báječně, já bych v příštím životě chtěla být svým zvířátkem a hlavně malá Bellka je úplně v pořádku, pusinka:slight_smile: Snad Tě někdo nepřepadl nebo neokradl???
8. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Tak to jsi koza Róza jako já :rolling_eyes: Kabelku nikdy nenechat v autě, jsou rychlí jak smradi. Mně se to stalo na hřbitově, měla jsem v autě furt psa, zašla jsem za roh, aby se vyčůral, rátím se, jedu domů, nic nepoznám, až když jsem si šla pro mobil, tak jsem zjistila, že je obsah kabelky fuč. Taky jsem tam měla všechno. Ale už si to pamatuju :wink:
8. kvě 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz
Bellko, zrovna dneska jsem to taky říkala, že v dalším životě chci bejt satan :slight_smile: , ten má život.
8. kvě 2009 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: Mája je upír. To mne rozesmálo.
Já jsem tak ráda zas mezi váma. Mája to ještě totiž neví, ale ona je moje nabíječka uplně od začátku. Já jí totiž vysávám po menších dávkách, ale stále:slight_smile: A hlavně si od ní beru její humor, který mne neskutečně nakopne i v těch nejtěžších chvílích.
8. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Máji tak yna to dosmrti nezapomenu, to si piš. Našlo se ti tenkrát něco? třeba aspoň řidičák?
Belli já bych taky chtěla být vaším zvířátkem :slight_smile: ale jen tím co má jméno.
Věrko a kdy jdeš na kontrolu? Doufám že se ti vše pěkně zhojí, no hlavně dušinka, ale s pozitivní energií to určitě půjde.
8. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Jsem četla moje babička :grinning: , jsem se vyděsila, že mám takový starý hlásek, tož hlubokej ho mám. Holky, já když se slyším na videu, to je jak starej dement :confused: , takovej hlas vůbec nemůžu mít...Máte to taky tak?
8. kvě 2009 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj Monči, mně se to stalo dvakrát, poprvé asi před 1O lety, u okraje lesoparku, tož jsem si řekla, že jsem blbá! Ale pak v centru města, jen jsem vyběhla do banky pro výpisy - cca 2 minuty a 50 m ode mě dávali policajtí botičky (promiň Bellí a Pavlíku), tož jsem si říkala, to je v poho, no a nebylo. Hlavně, že botičky namontovali. Jen si pamatuju, jak jdu k autu a říkám si, to jsem blbka, zaparkovala jsem do střepů, no a oni to byly střepy z mého okna :angry: . Takže již nikdy v autě nic nenechávat, protože ty střepy pak uklízet, to je něco, viď Bellí, to taky znáš!
8. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.