• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mončo, vůbec nic, s manžou jsme pak objeli všechny odpaďáky podél hřbitova, neže by jsme je jako vymetali, ale jen načíhli zvršku, zda tam něco nevyhodili, aj pangejty :slight_smile: Pouze karta se mi pak vrátila, zkoušeli z ní v Brně vybrat. Všechny doklady a karty jsem si zřizovala nově.
8. kvě 2009 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz
To jako byli poldové vedle a Tobě rozbili i sklo u auta a nic neviděli jo? To josu šikulové OMG. Kdepak v autě nic nenechat, lidi dneska jdou po všem.
8. kvě 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak teď se zase směju, pragmatická Monča, být zvířátkem u Bellky, jen které má jméno, tož nebude sežráno :grinning: :grinning: :grinning: , Velice důležitý to dodatek!! :grinning:
Věruško, tak tak, s s tím humorem upírky souhlasím, je nenahraditelný a velmi nakažlivý, OMG :grinning: :grinning:
A Ty jsi zdroj klidu, přímo vesmírného pro mě, vyrovnaná, samostatná bytůstka.
8. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahojte ko´tátka, zvláštní pozdrav patří Věrce :slight_smile: Venku je krásně, jdu vařit obýdek a pak uklízet. :wink: Já mám den na ho..o. :wink: Včera mi mamka volala, že přestala vidět, tak byla u očního a v pondělí jede do Zlína, má odchlíplou sítnici. :frowning2: Je to na prd, tu operaci dělají v narkoze a ještě celý víkend čekání :frowning2: A to jsme se těšili na pondělí, kdy má malý vystoupení ve školce :unamused: A ten muj vul mi řekl, co hysterčíš, vždyť ji tam leasrem jen něco pošmrdlají, to mu dělá druhou mamu a k vuli němu, by se rozkrájela :angry: Je to všechno na nic :unamused:
8. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Andrejs, už jsi našla pelech? Tož pak mi to tam hoď. Jdeme cosi robiti se staroušem. Prej knihy porovnat...
8. kvě 2009 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, na kontrolu jdu s prsama v pondělí, ale to ostatní musím terve vše naplánovat.
Nerada vás opouštím, ale zas je mi slabo, tak si jdu lehnout, chladit kozénky a spinkat. papapapapa
Jo a ostatním krááááááásnýýýýýý svátek pátek. Četla jsem Andrejky tabulku, tak mám přehled, jak na tom jste. Tak ahoooj rodinko
8. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Moni ano, to jsem teď chtěla dodat, zvířátko se jménem:wink: Andrejko, ještě teď vysávám z auta sklo. No ono to je tak, že rychle nasadí botičku a rychle zmizí, ať je majitel musí volat a zaplatí tučnou pokutu, než aby je přistihl a smlouval. Ale Pavlík nedává pokuty moc, on spíš domlouvá, taky má kvůli tomu pořád zle, ale on to prdí a říká, že nebude pokutovat babku, když jde mimo přechod:wink:
8. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Karolo, nic není tak černé, jak se zdá, mamině držíme pěsti a vůl je milášek jo? OMG
8. kvě 2009 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz
Věrko, nějakej kamínek do packy...
8. kvě 2009 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, hezky si odpočiň, kamínek do ručky a spinkat, zlatíčko:slight_smile:
8. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Karolko ahoj, tak to je smůla, ale neboj, určitě to dobře dopadne a vystoupení mamince natočíte, co:slight_smile: Držím palušky.
8. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Kde jstéééé??? Máji, já budu dělat králíka, no neměl jméno, ale mám času habaděj, Pavlík příjde až večer z práce. Jak jinak, když já mám volno, že? Ale Ty nechceš maso, že:wink:
8. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Berunky, jsem se zasekla, ale teď se jdu konečně umýt a vstávám, ostuda jedna! Jdu mýt ledničku a pak se vrhnu na záhonky. Ale koukat průběžně budu, to jo :slight_smile:
8. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Však je svátek, né? Tak co bys vstávala:slight_smile: Holky, k tomu, že vám ukradli kabelky atd. z auta. Já mám takový strach, právě že by mi ji ukradli, že ji mám na rameně pořád a když jedu, tak mám zamčené dveře, protože mám vsugerované, že když stojím na křižovatce na červenou, že mi někdo otevře dveře a uteče i s kabelkou, když ji mám na sedadle. Bláznivka, no:wink:
8. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Beli a to máš v rodině policajta, ten tě přece ochrání :wink:
8. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
No jo, ale když není vedle mě. Taky bych si mohla zaparkovat, kde chci a pak mu to jen donést, ale já radši pojedu na placené parkoviště a Pavlík vždycky říká, já se z Tebe pos..u:grinning:
8. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Holky to jsem ráda že se to nestalo jen mě. Pořád kolem sebe hledím jestli mě někdo nesleduje, mám strach že někdo vleze do práce.
Belli ba naopak jsi obezřetná. Já bych těm zlodějům usekla ruku, hajzlíkům, aspoň by se poznalo z dálky o koho jde.
Karolko žádné chmury, všechno dobře dopadne, maminka je maminka tak věřím že máš strach.
Andrejko ty jsi na záhonku, no jo práce šlechtí, tak já du aspoň navařit.
8. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Moni, já bych taky sekala, ale začala bych prstama:slight_smile: To věřím, že teď máš strach. Mě jak rozbili to sklo u auta, tak pořád v noci slyším každý zvuk a poslouchám, co to je. Uši už mám vycvičené jak kocúr. Vůbec si nedovedu představit, že by se někdo pokoušel dostat do bytu pomocí klíčů, i když máš nové, ale ten pocit, že je někdo za dveřma. Ale dost, zase bych byla pokárána, že děsím:wink:
8. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak jdu pověsit prádlo a pak taky něco dělat, když všechny děláte:slight_smile: Katy je dneska kde??? Asi odpočívá, těhulinka:slight_smile: No, tak já mizím, ale budu načuhovat, že Máji:grinning: Andrejkooo, tak ať Ti ty záhonky jdou hezky od ruky, kdy přijede za Tebou Honzík:wink:
8. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Jo jo Belli žádné chmury, kor když je tak krásně, až dojede manža z práce jedeme posekat trávu na pozemeček tak už se těším, bude to relax .
8. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Májííí, už vím, kdy mi moje prognóza nevyšla! Když měla rodit Zzuzajdička Nikolku:slight_smile: Myslím, že porodila asi týden po mém typu:wink:
8. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Táák, lednička je umytá. Smrděla :angry: , minule už! A já zjistila, že jsem špatně prohlídla vajíčka!
Majdí, Honzí (tak mu říkám, když je hodnej :slight_smile: ) nevím, kdy dorazí. Myslím, že si včera pořádně užil s kamarádem, páč věděl, že nebudu špiclovat u dveří, až se pohrne dom :confused:. No, ještě ani nevolal, tak nevím, jestli spí :grinning: , ale mně je teď dobře, dokonce bych radši byla sama, ale to mu nemůžu říct. Hrajou mi tady naplno Ulrychovi, já u nich uklízím a rovnám si myšlenky, a to někdy strašně potřebuju, zvlášť tady na chatě, to jde z tý mozgovny samo! Jezdím tady už od malička a líp se mi tady na všechno hledá náhled. Vlastně tady ho ani nehledám, on nějak vyplouvá sám.
Tak a Monča už taky pojede do zeleného, to je dobře pro folíky! A moni, zítra OPU platí??
Karolko, s vaší mamčou je mi to líto. Moje mamča zase začala blbě vidět, jako mlha a tak, a měla nějakej špatnej nitrooční tlak, začínající zákal, zabraly kapky asi před rokem, pořád kape, ale operace je před ní, jen jí odkládá. A taky ztrácí sluch, no jo, všichbi stárnem. Ale furt s tátou dělají nějaké akce, takže se žije!
8. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Holky, pomoc Honzí tu není, já musím do sklepa pro brambory sama!! Tam je spousta pavouků pokoutníků, vyžranejch! Tož já jduuuu!!! :confused: :confused:
8. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Věrušku jsem nestihla,škoda.Pěkně odpočívej :wink:
Mně ukradli před pár lety penženku v práci.Měla jsem tam také vechny doklady.Ty se ale naštěstí našly,ten človíček je totiž vyhazoval z auta,co se nehodilo to šlo do škarpy,naštěstí aspoň tak :frowning2:
Jinak jsem pěkně naprdnutá.Já v dobré náladě a dorazil manžílek z ráce.Šel si umýt ruce a neměl tam ručník(protože se pere)se moh posrat!!!Takže se nažral vykoupal a už je v tahu ani nevím kam šel.
Tak Karolko s tebou fakt soucítím,jso to negramoti,chlapa z toho neuděláš :wink: Mamině držíme palečky
8. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jéžiš, to říkám, bude zamordovaná, ale že pavoukama :confused: , já chci taky brambory a chci květák.
Asi vyrazím do shopu, ale sama? Autem? To mi zas nedovolí, ale spí..., ano, opět spí, já nevím, co to s ním je. Potřebuje do práce.
Taky bych chtěla dort zastudena, jablíčkovej s pudinkem.
Petjuno, kvůli ručníku? :confused: Neví, kde máte ručňajze? Tož mu to mušíš ukázat :angry:
8. kvě 2009 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko tenhle relax znám.Měli jsme chatu u Berounky,staral se o ní hlavně taťka ale měl jí napůl s mým strejcem,ten si tam jezdil jen užívat a chlastat.Když taťulda odešel tak se ta půlka napsala na mě,bohužel.Já na to věčné dohadování neměla nervy,pořád něco špatně.Tak jse po domluvě s mamkou chatu opustila.Je mi to líto kvůli taťkovi asi by o nezkousnul ale z negramotem tam nebudu :angry:
Pak máme ještě jednu po dědovi také u Berounky,tam jsem trávila dětství a milovala to tam,jenže......
to co bylo je dávno pryč,lidičky co tam jezdili poumírali,neí tam příjezdová cesta a vše rveme lodí,není tam eletrika,což je občas příjemné ale asi jsem rozmazlená.
Nesežrali tě pavouci?Já jen jestli si ten román vůbec přečteš :grinning:
8. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Venku je tak krásně, snad ani nejde mít špatnou náladu, to bude tou Věruškou, já mám tak dobrou náladu, že to snad ani neni možný. jdu se spršit, asi i sekat zase, když zítra bo za týden rodím a osvěžit se hlavně, je teploučko. Vrací se mi bratr a dcera z Brna, budou plni zážitků z Majálesu a Kačka mi jistě pomůže nakoupit ten květákoš a uvařit. ještě že to dítě mám :grinning: , musím ji zneužít, než zase odcestuje do jiné země, nějak se mi rozcestovala, nejdřív Turecko, za chvilku Itálie a už se zas chystá do Srbska bo kam :confused:
8. kvě 2009 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ví to ale asi jsem si ho tak škaredě rozmazlila nebo jestli má blbou a j to odnesla,fakt nechápu!!!
Ale já mu vokážu,že tady nejsem ňákej hej počkej .....jsem služka bo co??
8. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Peťko a nelepí si on ty náplasti taky, že je tak náladový??? Andrejkooo, myslím na Tebe, z pavouků mám panickou hrůzu. To je dobře, že víš, kde je Ti nejlíp:slight_smile:
8. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Hm,květáček bych si taky dala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem měla dobrou náladičku než došel ten......ale já vím co udělám.Jdu n drb a ať si to tady užívá,jupííííí
8. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.