• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Petjuno, ale to je super, taky jsme takhle měli chajdu, kde nebyla elektrika, na to ráda vzpomínám, pak ji tam udělali a ztratilo to takový to kouzlo no, dotáhla se tam telka, satelity a je po přírodě. Ale je to tam taky fajn, abych to tedy upřesnila, je to chajda Lub. rodičů. Už jsme tam ale asi dva roky nebyly, bo po těch povodních, co byly, upouštěj přehradu a chata je zrovna v místě, kde pak voda nebývá vůbec a dovedete si to představit...Bahnisko, komáři, akortá tam vyroste mega tráva, k tomu hadi, hmyz, no prostě už to není ono. je to škoda, máme tam taky loďku...Třebas začneme zase jezdit...
8. kvě 2009 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí to nevím možná potají ale chlandí mi ten čajík.Asi u narostla sliznice v hlavě a vytěsnala mozek :angry:
8. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tož to říkám, nerozmazlovat! Jde se koupat, tož juknu zda mám ručník :confused: Ale u nás je to taky pořád, i mně se to stává, že vidím, že tam neni, tak huknu a už se nese, vo co gou? Máš ho tím ručňajzem přetáhnout a je to :grinning: Jojo jsou to dramata, co? Vždycky hádka kvůli katastrofě :slight_smile: Jdi na drba..., ale vra´t se nám.
8. kvě 2009 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz
Ale chlapi nemaj mozek v hlavě :confused: , maj ho dooole, tož s tou sliznicí je to dosti možný, že mu ho utlačuje :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz
Máji mě by anitak nevadila ta eletrika ale ta přístupová cesta.Jsou potřeby udělat podlahy,veškeré opravy šíleně problematické. :frowning2: Mám ve sklepě postele,které by se tam hodily ale ta představa se tam s tím rvát.Nejdřív lodí přes Berounku a pak do šílenýho krpálu.Ale krásně tam je.Když jsme byly se ségrou malé,tak měl děda s babčou nabídku aby to prodali a koupili chatičku na druhé straně kde je eletrika a příjezd až k chatě.Oni to neudělali kvůli nám protože jsme nechtěli,to jsme byly haranti,co?A oni nás poslouchali :fearful:
8. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Právě Máji jde o goooovno.A kazit si den kvůli ručníku fakt nehodlám. :grinning:
Já mam embryjka zamražený,já ho vlastně.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
http://www.haas-fertigbau.cz/produkty/rodinne-domy-drevostavby/katalog-domu/bungalovy/basic-line-siena/
Jééééé to jsem ale šikovná.Zkoušela jsem jak se kopíruje.Vždy jsem si tu adresu napsala na papír a pak jí sem ťukala jak ichtyl :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Sakra pojďte mi někdo pochválit :frowning2:
8. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Májinko odkud máš ten košík?Ten by se mi líbil k Terce do pokojíčku.
8. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Peťo tak ten je hezký :slight_smile: , to už máte nebo budete mít? Takový akorát. a levný
8. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Mončoooooooo konečně živáááááááček :wink: ten se mi moc líbí a u téhle firmy dělá kámoš takže až dojednáme pozemek tak začneme řešitco dál.To je ještě daleko. :wink:
8. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Potřebuju poradit.Chci něco jiného k Terce do pokojíku doporučíte mi lino nebo pl.podlahu?
8. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Peťko, šikulka:wink: Andrejkooo, tak co s tím sklepem??? Já nekoupila slaninu na prošpikování toho králíka, no tak ho udělám bez ní. Obchod daleko, tak jen kvůli slaniny nepojedu. Jistě to bude dobrotka i bez ní:wink:
8. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Já jsem pro lino v podobě plovoučky, dneska už jsou fakt krásné, můžeš ho vytírat bez obav, že se pokroutí. I když v bytě je to něco jiného než na baráku. My jsme si udělali plovoučku v chodbě a nejradši bych jí vyškubala, ale uvidíme, až doděláme ten vrch, ale to bude ještě trvat:wink:
8. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jsem tady, osekaná, čistá :wink:
Petjunko, ten koš je z Polska a nebyl myslím ani nijak drahý. My ho dosteli.
A co se týče té podlahy jsem pro lino. U nás to ani jinak nejde, kvůli psovi. Mamka si pořídila plovoučku, levnější a jen šoupneš stolem, už je odřenej ten povrch a vzhledemk e zvířátkům, je lepší taky lino. Satan tam strašně klape drápkama a klouže mu to. My máme lino v obýváku, ale taky nízký a nenalepený, takže je po třech letech po něm, když už investice, tak pořádně, tož nyní už si ho necháme položit firmou na vyrovnanou podlahu a nalepiš. Ale co nám líbí a je good, jsou ty pruhy, který se taky lepí, je to zátěžové lino, vyrábí ho několik firem. Jmenuje se to Thermofix.
8. kvě 2009 ve 14:23  •  1 dítě  • Odpověz
Petjuno, toto je ono, ale tady nám pán ukazoval ještě o stovku dražší na m2 a nebylo právě z Fatry, ale nějaká cizina a bylo jak dřevo, mělo hezčí povrch, ovšem nevím, jaký výrobce to byl...
http://www.fatra.cz/index.php?typ=FAA&showid=542

Jo a odkazy jsi se naučila hezky kopírovat :grinning:
8. kvě 2009 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bych se pos... jsem napsala vzkaz, jenže jsem mezitím byla odhlášena, tak mi zmizel! Zkrátka stručně ještě jednou.. Volala mi Honzí, že co jako je se mnou, že mi od rána poslal už 5sms! A že už je na půli cesty od vlaku!
No, mobil mi nenahlásil plnou schránku!! :angry: Tož měl zavolat hned, ne? :grinning:
Tak jsem sedla do auta, přivezla si ho, teď snědl květákovou polívčičku, a jelikož mu chutnala moc, sežral celý hrnec, takže mozeček odložen na večeři, no mám teda uvařeno, to je dobře! Vy tu básníte o linu, tak já se jdu na něj mrknout. Jinak Petjunko, ten Tvůj mě zlobí :angry: :angry: . Holka, teď máš starosti a pán se ještě na Tě utrhuje,tož asi to je opravdu tím, že mu mozek spadnul do kalhot :angry: POdrbej si s kámoškou, mně to vždycky pomůže!
Bellí, pavouci ňa nesežrali, vědí, že jak mě vyděsej, tak je zabiju! Tedy malých je mi líto, ty zachraňuju třeba ze dřezu, ale s těma velkýma vyžranýma to neumím, a jak se hnou, radši zabít, než čekat, kdy mně přelezou v noci přes ksicht. Ale rutina je, že volám hystericky na Honzu, a on je vynáší na zahradu, daleko od domu, sice si přitom ťuká na čelo :sweat_smile: , že ten pavouk se přecivá (Májo, další Tvoje slovo :grinning: :grinning: ) rychle vrátí do tepla, ale mně to stačí!
8. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Andrejko, to nesmíš!!! Zabíjet pavouky!!! Já mám taky panickou hrůzu, ale volám Pavlíka nebo ho jemně vymetu koštětem, přece nebudu čekat, že mi v noci vleze do pusy, že jo. Mojí známé se stal strašný příběh a já na to věřím, ale nechci Tě desit, tak jen NEZABÍJET!!!
8. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
No ale úplně jsem zapoměla, co jsem chtěla:wink: To je fajn, že už nejsi na chatičce sama, hlavěnka vyčištěná, co? Ten králík se mi povedl, Pavlík se zblázní:slight_smile: A už jsem na pastvě a pasu, to je ta výhoda netu v mobilu, když už nic jiného:wink:
8. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Bellí, já proti pověrám bojuju i tímto. Já bych je netrápila, to ne, ale tím spíš mě štve, že jsem se bála je zabít, protože měli tu moc, že je s nima spjatá ta pověra. A na just jsem ho zabila, páč štěstí je někde jinde, záleží, jak si to uděláme, či se srovnáme s tím, že něco nejde, ale pavouci mě ovládat nebudou :angry: . Ale i pro mě je jednoduší , když je Honza vynese ven :wink: . Jenže občas tu není. Já su taky v přírodě, sice nepasu, ale huž pleju :slight_smile: a noťas mám na verandičce a chodím se sem napíjet magnéskou :slight_smile:
8. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
Jéé, Bellí to je krása! Holky mám fotečku oveček na pastvě! Ta technika je úžasná!!! A ten baráček dole, to je vaše hnízdo? Já si představovala ouplnou samotu a tam je pár baráčků přeci jenom!
8. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
jednoduŠŠí, OMG!
8. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
Andrejko, to není naše hnízdo, my máme zbořeninku, pošlu foto, no. A ty baráčky jsou dál, já to přiblížila, ať jdou vidět žížátka, jenom Baroš tam nejni, se fláká kousek dál a nechce se fotit, asi:slight_smile:
8. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
Kozénky, tak jsem si odpočinula, sice nespala,a le je mi zas o něco líp. Co se to tady probírá? TAdy se staví a renovuje, či co?
Já mám taky novinu, Za týden bude ve Vlašimi malý bišonek:slight_smile: Už jsme s pani domluvený a je rozhodnuto.
8. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
Tož mám už i Baroše!! :grinning: . Taky Tě tam žerou tak komáři?? Já se něčím pocákala, prý proti hmyzu a teď tak krásně voním, že po mně jdou čmeláci!! :grinning:
8. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
Bellí, já chci taky fotečku tvého hnízdečka
8. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
Jéé, Věruškáá!! A bišonek bude!! Hurá bude zase velká rodina! Tož hned Ti přepošlu Belinčino hnízdo, já odbíhám na zahrádce,tak jsem si Tě hned nevšimla!
8. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Táák Věruško, máš tam Belinčino hnízdečko i Baroše :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
Díííky, hnízdo mám, pškný baráček, ale s Barošem se mi bloknul mobil :slight_smile: musim ještě počkat
8. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
:grinning: Jéééé Baroš je beran, já myslela, že je to fakt Baroš :grinning: To jsem koza
8. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.