• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
ale nádhera, uplný ráj. Já pošlu dva bišonky. Jeden je přímo z Vlašimi, ale je to pes a druhý fenka, což bych chtěla radši. Teď babo raď
8. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
Jdu to ještě nastudovat. Ahoooj ,venku je krásně, tak se mějte. Míša mi odešel zvučit, ale za chvíli mi přijede ségra. Takže zatím budu tady s váma, teda, ersli tu nejsem sama :frowning2:
8. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
Věruško, to je dobře, že sis odpočinula, tak co už Ti Andrejka poslala, jestli Ti něco chybí, pošlu:slight_smile: Jé, bišonek je super a fenečka je lepší, není tak divoká a je taková citlivá, to je můj názor:slight_smile: Zase jsem se prala s Barošem, to je mamlas, stejně ví, že vždycky vyhraju a furt zkúšá, ale aj sem se zapotila, nechtěl se vzdát, nechtěl:wink:
8. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
Věruško, já tu s Tebou budu, musím nabrat sílu:grinning: On asi cítí, že z něho mám trošku strach, tak si dovoluje a já bláznivka mám červené tepláky, což ho úplně vytočí:grinning:
8. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
Věruško, krásní jsou. Ten malý má v každém očku 100 čertů, ber fenečkůůů:wink:
8. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
Bellí, já chci chtěla taky vždycky fenečku, tak asi jo. Na toho valšimského se dojdu asi jen podívat a navnadit se. Ty máš notebook na pastvě, že se pereš s Barošem a pak hned zas píšeš? :slight_smile:
Musím jít něco málo dělat, Míša odjel a už se mi to zas uvnitř všechno svírá. Nesmím tomu tak podléhat. Jdu pomalinku věšet prádlo, žádný natahování, jen menší kousky. :slight_smile:
8. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Na protějším baráku mi zpívá kosák. Se mi zdá, že ta příroda zas za týden tak rozbujela. Přes stromy už neni vidět, řepka kvete, to před týdnem ještě nekvetla a tráva je už pěkně vysoká...
8. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
Věruško ty budeš mít bišonka? To je nádherný, spolupracovnice je má a je z nich celá odvázaná :wink: Jinak u nás je taky nádherně, příroda celá rozbujelá, vubec se mi nechce zítra do práce :wink:
8. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
Věruško, já nemám PC ani noťas, zatím mi stačí net v mobilu a mám ho v kapse, protože jsem je chtěla vyfotit. Takže když se zrovna neperu, tak načuhuju:slight_smile: No jo, ta příroda nás vždycky překvapí:slight_smile:
8. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
ahoj holky,
pěkně zdravím,musím Vás dočíst,vy jste teda pisatelky :confused:

Věruško,ahojky a opatrně s prádýlkem :wink:
8. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
Katy ahoj, Beli neper se, stejně tě Baroš přepere a musí ti vydržet energie na večer pro Pavlíka :grinning: Věrko tos mi připomněla, že mám prádlo venku a měla bych ho jít posbírat a vyžehlit, br to se mi nechce :angry:
8. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
Katy ahoj, kdepak jsme byli, co??? Věruško, jen tak polehoučku s tím prádlem, však Ty víš, holčičko, že jo:slight_smile:
8. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Karolko, taky mám prádlo venku a Baroš mě nepřepere, já mám na něho tyčku, heč:grinning:
8. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
Katy tak se dívám, 7 týden ty brďo to to letí, ještě si pamatuji, jak ses začla stimulovat, to jsou věci sáňky v kleci :grinning:
8. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
Belíšku tyčku na žížátko, ještěže tu není Mája, ta by ti dala, ale já bych se taky takovému samci bránila a nejlépe bejsbolkou :slight_smile:
8. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Nedala, nedala, bych jí to pak nechala zkusit, bez tyčky:grinning: By se jednou na něm projela, jako já, a dala by si majzla:wink: Přece bych mu neublížila, ale když mě chce nabrat, dostane po dupě a ví, kdo je tu velitel:slight_smile:
8. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Holky, já se zasekla, Honza udělal kafe, tož jsem chvíli "vypla" , aby neměl pocit, že vás mám radši :grinning:
8. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
Tak prádlo povešeno a mám toho dost. Jdu zas stáhnout prsa, chvíli jsem si ullevila od té gumy,ale nesmím to přehánět,mlíko ještě teče.
Zdravim Karolku a Katy. A díky kočky moje taky za podporu.
Holky,nevadí, že sem občas napíšu o svých stavech? Nechci nic negativního,ale asi mi to občas ujede,tak se omlouvám předem,hlavně těm, kteří čekají svá miminka, protože na ně nechci půlsobit negativní energií.
8. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Andrejkooo, tož jdu si udělat po dlouhé době taky kafíčko:wink: Jednak jsi mě na něj navnadila a jednak mě rozbolela hlavička:wink:
8. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Tak vona jde na berana s červenejma gatěma, no já padáám!! :grinning:
Šmudlinky moje, všechny vás moc zdravím, já jdu na ten záhon!!!
8. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
Věruško, blázníš??? Vždyť nejlepší lék je čas a moct to že sebe všechno vypustit, vykřičet, klidně i nadávej, jen když to Tobě pomůže:slight_smile:
8. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
No jo no, když zelené jsem hodila vyprat:grinning:
8. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
Věruško, co to plácáš, jen vybal všechno ven , křič, breč, směj se, a všechno popisuj, jsme tu s tebóu :slight_smile: Oni ti nedali léky na zastavení laktace?
8. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
Andrejko, tak ať Ti to jde hezky od ručky:wink:
8. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
Léky mi dali,ale bylo mi po nich špatně. Vzala jsem si jen jeden včera, pak jsem prsa hooodně stáhla a do rána to o hodně polevilo, tak už léky nebudu brát. V pondělí jdu na kontrolu, tak uvidím, co mi řeknou.
Jo, vykřičet, vyrvat ze sebe, asi jsem to zatim udělala jen zčásti, nebo se bojim jít hlouběji do sebe,nevím.... Vymluvila jsem se Míšovi, ségře,rodičům...díky za ně. Ale uvnitř jsem jak ve svěrací kazajce,prázdnota...
Vím, že se to zlepší,už jsem zažila i jiné hrozné věci, možná i srovnatelné s touto,ale chvíli to potrvá.
8. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
Věruško, potrvá to, potrvá, ale přebolí a to je ze všeho to nejdůležitější:slight_smile:
8. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
Uf uf,jsem to přelouskala,tu se zatahuje,bude asi pršeti :confused: ale lepší ted než zítra po obídku,máme grilovačku se ségrou,jsem zvědavá jak se bude tvářit že bude tetka

Jste se bavily o plovočce vs. lino,já jsem pro kvalitnější plovoučku,máme v kuchyni-nesmí spadnou nůž na zem-zákonitě se zabodne-odzkoušeno :angry: ,Maxík tu řádí taky a nic,ale je fakt že my platili za metr cca 700kč,ale vypadá jak kachle a lidi si ji museli ošahat protože nechtěli věřit že to není kachle
8. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Jo, Věruško, opravdu, občas to nech svírat, to uneseš, neboj. Za každé úlevné psaníčko tady máš od nás červený puntík! Jen to nech ze sebe odcházet. I když máš pocit, že když to pustíš, že se zblázníš, tak neboj, nezblázníš, jsme tady!!
8. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
Věruško,určitě se vypovídej,vykřič...prostě aby bylo líp.Mě to jen šíleně vzalo,tak jsem se tu chvíli neukázala,ale to spíš že mi bylo pořád do breku když jsem si vzpomněla,ale teď je nejdůležitější aby si byla v pořádku a koukám že bišonek zvedá náladu :wink: já moc tyhle minipejsky nemusím,ale má ho známá a ten je docela fajn ale ona ho má jak sobě rovnýho,no trhlá paní v šedesáti :grinning:
8. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.