• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
:slight_smile: :wink: díky
8. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Katy, tak to nám pak musíš vylíčit, jak se bude ségra tvářit:slight_smile: Jistě bude šťastná jak blecha, ale jsi zvědavá na ten první moment, viď:wink:
8. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Já jsem taky spíš pro větší rasy, ale do 2+1? :slight_smile: Míša už je takhle hotovej z kocoura a ještě kdybych mu přitáhla labradora :grinning: nebo tibetskou dogu? Ale až někdy bude domeček, n¨tak tam bude jeden velký hafan na hlídání a bišonek na mazlení
8. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
Andrejko, dík za fotešku, ta je krásná. Co to je za rasu?
8. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Jdu studovat rasy nelínajících pesanů. Chci právě i protialergického kvůli miminku, kdyby náhodou mělo alergiii a to bišonci jsou
8. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
Věruško tak to má ta spolupracovnice. Velkého psa na hlídání a malého na mazlení :wink: Jo sluníčko to je to nejtěžší pochopit proč a překonat tu prázdnoutu :frowning2: Boužel na to jsi vnitřně sama, ale ty lidičky kolem a my jsme tu abychom tě vyposlechli, potěšili a časem i rozesmáli :wink: Jinak toho labradora bych brala :wink:
8. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
Katy to je super, že dneska to zas budete oznamovat, to zas bude gratulací :wink: Kolik už jsi přibrala a co prsiska rostou rostou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
tak ,tak Karolko. Vy už mne i rozesmíváte.
Belluško, ta je boží. ta mám takový kukuč, že by mohla snad i mluvit,brla bych jí hned. Dík za fotešku.
8. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
Věruško nám se z malých líbí mops-ale to je náročný na všechno,pak maďarský ohař a manža otravuje s leonbergrem-se zbláznil,pes váží kolm 80kg to je jak manža a ještě mě sežere.....stejně psa vidím až tak za 6 let nejdřív a to dole musí povolit kdyby měl lítat na zahradě

Majdí,víš spíš se trochu bojím,ona švíca je zvláštní,líná,trochu sobecká a hlavně hroziitánsky pohodlná,no a to je ještě i hodně chytrá co a jak by dělala a tak,takže doufám že to zachtání její přítel Kuba,ten bude určo rád,večer jdeme na večeři se známýma Ti se taky "snaží" tak snad neusnu tam u stolu,ještě oba kouří tak snad se tam nebudu dusit
8. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
Věruško, Taira je kříženka rotvajlerky a čehosi...
Ono ještě jedna věc. Jedna věc je bolest a druhá hormony. Jako by bolest samotná nestačila. To šestinedělí snad slouží k rozněžnění, ale jaksi občas působí i když by nemělo. Tak proto říkám, hlavně vydržet do první menstruace, to je první cíl! A to uteče uvidíš, pak dáme další cíle :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
Karolko,tak prsa pořád ok,na váhu jsem raději nelezla,ale myslím že nic nebo tak kilo,jen teda moje bílé tvarohové stehna :confused: :confused: jsem se odpo trochu smahla,ale dole každej den mají nějaký buchtičky,nebo závin nebo tak a tak to si dám, s tím musím přestat,zas je to na nic,kalorií to má hafo....jenže je to tak dobrýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsem si užila jednu od kamošky a hlavně ona má super chlapečka,toho bysme ukradli hnedka :grinning: tak i malej se řechtal jak jelito když jsem to říkala,prý chtějí nevěstu :wink:
8. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Když se známí snaží, tak ať přestanou hlavně kouřit:wink: Katy, však uvidíte, když bude dělat držky, tak hlavně, že vy jste štastní, ne? Věruško, ale ona mluví:wink:
8. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
Jo, hormony... ty taky pracujou.
Katy, takové rasy ani neznám
8. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
:slight_smile: to ti věřim, Belluško
8. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
Katy, já bych ukradla dětí:grinning: Ale hlavně všichni víte, že ostravský babybox je můůůj:grinning:
8. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
Majdí,bylo to v "", oni se nebrání,ale zas on moc malý nechce,nedej bože aby museli jít na něco-oni jsou takový italský vztah :sweat_smile: a to se neboj,mě je to šumák co si kdo myslí,my jsme spokojení a šťastní a moc se těšíme a to je nejdůležitější a bacha,babča začíná-kdyby se to jmenovalo....mají smolu do toho si mluvit nenecháme
8. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Si budu muset taky zamluvit nějaký babybox :grinning:
8. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Věruško ten mops je malý chrochtající cosi-v Men in Black hrál takovej malej pes a mluvil a jmenoval se Frank,tak to je on, maďar je ohař a ten leonberrgr je mega chlupatej pes něco jak bernardýn

Ale Andrejčina Taira je kouzelná taky :grinning:
8. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
Vím že je to asi divný,ale já moc nechápu proč u nás nejde jak ve světě aby si těhotná co to malý nechce vybrala rodiče pro to malý,asi zákony,ale myslím že takhle je to lepší i pro to malý...můj názor
8. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
Belíšku mi máme v Opavě vlastní box, tam už pravidelně hlídkuji, ale zatím nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Katy, taky mne to napadlo, když jsem si v nemocnici vzpomněla, jak známá šla na potrat, protože by druhé dítě momentálně nezvládla finančně atd. tak jsem si řikal,mít tady nějakou takovou poblíž, řekla bych jí, ať mi ho vynosí a já si ho od ní pak vezmu. Bylo by to asi až moc lehký, ale hlavně riskantní.
8. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Mám dotaz kdy je ten úplněk dnes v noci nebo zítřejší noc?
8. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
Katy, dnes už ano, tzv. přímá adopce, ale Ty bys do ní šla, jako adoptující? Já se toho bojím, ztrácíš anonymitu, může se jednou zbláznit a chtít zpět, zákony nezákony..
8. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
Holky, kdyby jste mě viděli, rukavice zahradnický, lítám po zahradě, jak pípne sms, tak běžím, pak obnovuju stránku, no ať žije technika! Já musím plejt!!! Bo bude noťas plnej hlíny!!
8. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
Andrejko asi ano,a to jsem nevěděla že už i dnes,je to riziko,ale snad to platí stejný zákony jak pro tu co je anonymní,né? A stejně pak jde vypátrat biologickou matku,takže asi ano.
8. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
Asi je lepší nevědět, kdo jsou biolog. rodiče, takhle se ten bobišek lépe příjmá za vlastní :slight_smile:
8. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Pro zasmání,manža dneska vyprávěl jak známý-asi 12 chlapů-jelo na motorkách na Slovensko a že super a bla bla bla a že byli na Štrbským plesu-tak jsem se hnedka začla trochu čertit,jako když jsou sami tak to ples jdou ale s babama nechtějí,že jsou to hulváti-manža s mamkou prsali smíchy,já myslela ples jako tančící ples,no a oni přírodní úkaz :confused: :confused: je pravda že by sebou táhli obleky,no dost blbnu :angry: :angry: ,ale co pak jsem se smála jak blbá taky,no a už slyším jak tuhle historku bude vkládat pořád,jak má chytrou ženu :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Katy, ty jis blondýna :grinning:
Koukám, že se tady nakupujou pesani ve velkym a do toho vykrádaj babyboxy.
Hel, hele, tak Bellka mě vidí rodit. Do toho tady pršelo a je hodně dusno, tak si říkám, hmmm, hmmmm, ještě bouřka, při těch se hodně rodí a vy tu připomenete i úplněk :confused: No houplně mě to děsí, to jsou tři věcičky, který značí porod :confused: , tož radši nepřemejšlim už.
Bellka má teda krásnej žížátkovník, akorát jsem viděla prasata, ale říkám si, o těch Belluška nepsala, tož brácha na to mrknul a říkal:"ségra, to sou ovce!Tož jo, jsou to ovce :slight_smile:
Věrko, tak ten pražskej pesan to bude tedy? Fenečka...mamka taky říkala, ať si vezmeme fenku, ale já mám ke zvířátkům ženského rodu nějak divnej vztah..., nevím čím to je, prostě potřebuju klučíky :grinning: Ale s lidma je to opačně, teda jenom manža může bejt klučík...
Andrejko, se máš, jsem se potoulala po Vašem okolí, došla si k vodičce..., je to nádhera.
8. kvě 2009 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a pobavila mě Bellka s tyčkou, houplně ji vidim, jak tam máchá, ale já si pořád myslela, že to beranisko bouchá do hlavy a ona po dupě, tož to móoožeš. Ale karolko, Ty baseballkou neeeeeeeeeeeee!!!
8. kvě 2009 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,pár pramenů blond mám :grinning: :grinning: a asi to tomuplně odpovídá :grinning:
Hele pomáhalo Ti něco na začátku proti únavě? tož já se pořád šudlu jak děcko,chce se mi spát,to zítra asi bude zábava,abych si narvala do očí párátka :unamused:
8. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.