• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Teď jsem koukala do kalendáře a úplněk je zítra:wink: Taky bych měla strach, že by nám biolog. rodiče zasahovali do života a nedali pokoj nebo snad dokonce vydírali.
8. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Máji přece se nenechám otrkat beranem, když už tak miláškem :slight_smile: Já se dnweska loučím, jseme ještě slavit na hřiště osvobození dědiny a pak alou spát :slight_smile: Věruško držím ti palečky a moc na tebe myslím :wink: Ahojte neřestnice tyčková Haf haf
8. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
Díky za upřesnění,zítra frčí šutráky na balkónek :wink:
Bych udělala na zahradě bazén a bylo by :grinning: :grinning: já optimistka bych doufala že to bude v klidu
8. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Karolko tak si to krásně užijte a pozor na trkavce :grinning:
8. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky vy jste teda spisovatelky :grinning: nestíhám vůbec číst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
Věruško zdravím tě drž se doufám, že bude brzy lépe. A co budete mít pejska nebo fenečku?
Holky můžu se zeptat co se stalo s Reginou ona měla úspěšné IUI a teď čtu že je zase snažilka?
8. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Osvobození dědiny:-O, tož to je pořád co slavit u těch medvědů...
Zítra úplněk...hmmmmm, tož uvidíme...
8. kvě 2009 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz
Katuš ahoj, máš poštu:slight_smile: Berušky, jdu nachystat Pavlíkovi večeři, pak do vany a udělat manikuru a příjdu později:wink: Máji, po hlavě né, to by ho akorát rozzuřilo:grinning: Karolko, hezky se bav:slight_smile: Věruško, Tobě posílám pohlazení a ať je zase aspoň o kousek líp, kočičko. Andrejkooo:slight_smile:
8. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
Katy, vyhraje to asi fenečka. Jdu nastudovat nějaký štěněcí stránky.
Bellí,už mne hladí tvá ručka:slight_smile: Dík
8. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
Berušky dobrý večer co je taky nového napište mi to prosím ve zkratce díky moc :slight_smile: Dneska jsem makala od čtyř do půl třetí nohy mám zaražené až v zatku :grinning:  Pak jsem si dala šlofíka a ted jsem se vrátila s procházky byli jsem na zmrzku :slight_smile:
8. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahojky Lucy,
nového? Věruška vybírá pejsánka,Majda se koupe,Karolka slaví na hřišti,Mája přemýšlí o úplňku,Petruš myslím vybírá podlahu,Andrjeka je na chatičce,Monča se tu ukázala....

jsem stihla naložit masíko na gril,s manžou udělat salátek,napapkat se a manže zase jel pá pá tak jsem sama a tu nikdo :confused:
8. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahoj Katy dík za informace :slight_smile: píšete jak šílené nestihám číst :frowning2: a zítra dělám od desíti do půl sedmé takže sváma zase nebudu :frowning2:
8. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Jj fenečky jsou přřítulnější tak ať vám bobek dělá jen radost a už máte jméno?
8. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Berušky kde jstééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé jsu tu sama a je mi smutno :frowning2:
8. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Loučím se sváma jdu spinkat jsu unavená. :frowning2: dobrou noc a krásné sníky všem :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Už jsem tu a čekám, až mi uschnou nehtíky:wink: Luci, tak dobrou noc a hezky se vyspinkej. Hlavně, že nemusíš zítra jít tak strašně brzo do práce:slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Dobrou noc kozénky, jdu se se ségrou dívat na Musíme si pomáhat, ale asi u toho spíš usnu.
8. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Dobrou nocičku, Věruškooo, a pěkně se vyspinkej, kočičko:slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Berušky, už jdu taky do pelíšku, tak vám všem přeju krásnou dobrou noc a ještě krásnější sníky:slight_smile:
8. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jéje, tady už se spinká? Mně nebylo a ještě stále není, nějak dobře, zas to tvrdnutí břicha, ach jo. Tak jsem si poležela a vidím, že můžu pokračovat až do rána. manža dneska taxikaří, vozí kámoše na nějakou akci, tak se tu mihne a zas jede. Teď si vzal sebou i satana, to teda budou koukat, lítá po celý káře....
Tož brou nocku, tabulka bude bo spíme? Ráno si to překontroluju :wink: :sunglasses:
8. kvě 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobrou noc jdu popřáááti :slight_smile: !
My byli nejdřív u sousedů na panáku, pak čučeli na Musíme si pomáhat, u toho mi ale manža začal chrápat do ucha, pak ještě Krause jsem shlídla, vyspršila se a jsem tu. Manža přijde za chvilku, tak rychle píšu. Nic neříká, ale já už si připadám občas jako blázen. Noťas všude sebou, huž i při práci na zahradě, no kdo to kdy viděl :sweat_smile: .Tak rychle nástěnku a vypnout! Dneska byl hezký den, BO přišla Věruška k nám!!
Katuš, jsem to přehlídla, nebo už víš nějakej další postup? Už mají v Jičíně jasno?
Belíšku Ty si užij zítřejší volno, taky je tu veselejš, když jsi na pastvě:grinning:
Máji, tož doufám, že má Luboš mobil vždy po ruce, když se někde po nocích prohání venku :rolling_eyes: Ale do dvacátého ještě čas:dizzy_face:!
Tak kulíškové moji, hezky se vyspinkejte!
9. kvě 2009 v 00:23  • Odpověz
9. kvě 2009 v 00:54  • Odpověz
Dobrééé rááánkooo:slight_smile: Všem přeju krásný slunečný den a náladičku, přinejmenším, tak dobrou, jako včera:wink: Věruškooo, Tobě přeju, ať je zase aspoň o krůček líp na dušičce a u srdíčka, kočičko:slight_smile: Máji, přeju Ti hezký den, hlavně nic nedělej, dneska je úplněk:wink: Andrejkooo, z toho si nic nedělej, že taháš noťas všude, prostě jsi taky závislá, jako my ostatní:wink: My dneska jedeme na...
9. kvě 2009 v 07:11  • Odpověz
...no, zase na víckrát:grinning: Takže dneska jedeme na ty mamčiné narozeninky, už se na všechny moc těším, bude tam Pavlíkova ségra s rodinou a taky jsme se viděli vlastně v březnu na kulatinách švagrové:wink: Moni, moc na Tebe myslím a držím palušky, ať jsou vajucha kvalitní:sunglasses: Všem přeju krásný den:slight_smile:
9. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz
Tak všechny fofrem zdravím. Dneska byla šílená psycho noc. Vzpomněla jsem si hnedka na Monču a na Markytánku. Soused se nám asi střískal a byl dosti agresivní, kravál po baráku, rány, nadávky, jak se toto děje v noci, blbě to na mě působí, vždycky mám strach, to je tou tmou. Satan samozřejmě jak slyšel ten kravál, tak začal vejt na celej dům, tož koho nevzbudil oused, toho satan, ale kašlu na to.
Zdály se mi pak psycho sny, padaly stromy, když jsme byli v nějaký rozbořený chatě. Měla jsem nemocnýho tátu a ještě někoho, nevím koho a i Maikl to měl a napařoval se nad sporákem, zní to vtipně, ale bylo to strašný :slight_smile: No opravdu hrůza noc.
A teď k ránu, mám psešl křeče, asi poslíci jsou tady. Zatím 2x, začne to, stojím na špičkách a funim, no paráda, úplněk je tu... Snad to rozchodim a rozdejchám. Luboš ten je v pohotovosti, mobil má furt u sebe :grinning: , dneska nikam nepojede. Stále se ptá, jestli je to ono a jestli už jedem, ještě jednou se zeptá a je synem smrti, OMG :sweat_smile:
Tož tááák, jdu se natáhnout, kdyby něco, písnu.
Počasí slunečné, horké....Obídek kuřátko, ovšem možná, pokud ho bude mít kdo upect...
9. kvě 2009 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko berušky moje jdu vás všechny moc moc pozdravit. U nás je deštivo a za chvilku pojedu do práce :frowning2:
Mějte se všechny moc moc dobře jak přijedu z práce tak na vás kouknu co jste nového napsali.
Beluš užíj si narozeninky. :slight_smile:
Moni držím palušky at jsou vajucha kvalitní. :slight_smile:
9. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Monča má dneska tu snůšku? Tak doufám písne, jaká je nosnička, tfuj, tfuj, tfuj!!! :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz
Máji holka odpočívat a neboj ještě to nebude máš ještě spoustu času :slight_smile:
9. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Tak koukám na to počasí, bo Lůca mě vyděsila deštěm a on je namalovanej nad celou republikou, ale teplo být má. Nejvíc by mělo pršet nad Prahou, tož Andrejka nám řekn. To nechápu, tady neni ani mráček, obloha, jako když vymaluje, bez jediného mráčku.
9. kvě 2009 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz
No snad to bude ok, Lůco. Zatím klid. Akorát se Áňa prdelí do maximálních výšek, si asi myslí, že mám tu kůži nekonečně velikou.
Hezkej pracovní den!
9. kvě 2009 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz
Luci, v práci klid a ať Ti to uteče:slight_smile: Máji, zlato, ležet, ležet a odpočívat!!!
9. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.