• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Bellí, prší taky v žížátkově, jako u Lůcy?
9. kvě 2009 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz
Prááágle, kde jsi? Zase se cpeš v pelechu? Jak to vypadá s tím Karlovým mostem? Je stále v rekonstrukci? Do kdy, nevíš? Já chci do Prahy, ale když tam máte tak škaredý počásko...Myslím, po porodu samozřejmě...Se těšim právě nejvíc na most a Luboš mi říká, že se opravuje, tak ať sebou hoděj...
9. kvě 2009 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahooj kůzlata, dobréé ránko!
Věruško, jak jsi se vyspinkala? Zdálo se Ti o štěňátkách?:slight_smile:
Tedy Májo, zato Tvoje sny, to je materiál pro analýzku :sweat_smile: . Ale ani se nedivím, když někdo řve a křičí agresivně, jsu taky v řiti, taky nesnáším motorky, BO mám pocit, že na mě řvou. A Bellinka má recht, ležet, odpočívat a UŽÍVAT SI TO si myslím, páč pak si moc neodpočineš asi, si tak představuju.
Luci, ahojky mamino!
Holky, snad jsem vás nemystifikovala, Monča měla to OPu s otazníkem :wink: , tož role nástěnkářky je táák zodpovědná věc :fearful: :angry:
Jinka u nás neprší, ale když jsem o půlnoci vypouštěla Tairu na zahradu, tak byl slejvák pořádnej, ale teď už je sluníčko. ŘVou tady žáby, jak vo život! :grinning:
9. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Dyk huž píšu! :grinning: A pro dnešek jsem Řehanda-Nymburačka :grinning: , tak přece po mně nemůžeš chtít aktuální reportáže z Práglu!!! :rolling_eyes:
9. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Já čekám na snidaňku, Honzí už připravuje :slight_smile: . Pak hodit spršku, nasadit čočky a frčím do městečka koupit nějaký kytičky do závěsnejch květináčů, a taky Barunce na hrobeček asi voskovky, páč ty macešky jsou tam krásný, ale ta DUPA TAira je pošlapává, tak voskovky víc vydržej :slight_smile:
9. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Andrejko, zdravím Tě, jsem v klídečku, dám si zase pauzu, co se pracování týče, jsem to neřešila, bo mi bylo jedno, jestli už porodím teď bo za týden, ale ještě si říkám, že je čas, tak zkusíme povyrůst...
Máme tu už celkem útulno, Luboš ještě dodělá garnýž a pověsí záclonu a bude hotovo. V noci se vrátil ve 4 hodiny. Pak už byl klid, soused odjel. Jsem si tak říkala, že můžu být fakt vděčná, že Luboš títmo netrpí a když se napije, v jakémkoliv množství, tak je to spíše pro srandu nebo spí. Tohle bych fakt zažívat nechtěla, nedej Bože, když jsou u toho děti, je to opravdu psycho.
Jinak jsem právě vymyslela, že než ještě poodím, tak si půjdu nechat nabarvit obočí a řasy :grinning: , abych nebyla jak vybl.....ý zelí :sunglasses: To josu starosti, co? Už nevím co bych no... :slight_smile:
9. kvě 2009 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz
Jéééééé ještě žes to řekla, že jedeš do města, já furt žiju nedělí, vždyť on je ten den matek OMG zítra, tož já musím něco pokoupit!!!
9. kvě 2009 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravim stare zname tvare a take ty nove. Kousek jsem u Vas docitala, ale to je nemozne Vas docist :wink:
Andrejka vzorne vklada tabuku, tak mam aspon trosku prehled.

Majo holka zlata, ty uz to mas za par !

Verusko, ja ani nevim co rict, je mi to strasne lito. Ted vidim, ze je snad lepsi ten neuspech hned na zacatku, nez pak prozivat tohle. Posilam moc sil a pohlazeni na dalku.

Andreajko vidim, ze te taky ted ceka hysteka a ze bojujes jako drak!! To je dobre drz se!!

Bellko zdravim ! Ty jsi porad stejne slunicko, a cerven uz je za dvermi. Budu na tebe myslet at se zadari!! Myslim, ze uz jsi na rade !!!! :wink:

A co Pavla ? Cetla jsem ze cekaji chlapecka, a doufam, ze ty zuby uz ji neboli .
9. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Táák snídaňka je tu, moskevský chlebík se šunkou a sýrem a kafíčko :slight_smile: :slight_smile:
Máji, hned jsem si představila, jak máš jedno oko černý, tož do teho kontrakce a už jedeš a druhý oko zůstává blonďatý :grinning: :grinning: :grinning: Jóó :grinning:
Já si myslím, že ten alkohol jen posílí to, co v tom člověku je, jestli v něm není nahromaděnej vztek, tož ani po chlastu nevyleze, já bych s agresorem nebyla, to vím.
9. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Jéé, to je vzácná návštěva! Ahoj Ájo, moc ráda Tě vidím! Jak se Ti daří? Co nového, další boj bude kdy?
9. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
No to já bych s ním taky nebyla, v tom mám jasno!
Pěkná snídanička, Tě rozmazluje, to je bordel, tady nic, snídani jsem si dělala sama, bo čekat na něj, tak jím v poledne :grinning: Teďka čučíme na pohádky, já jen poslouchám.
Jak dlouho spolu vlastně jste?
zdravím Áju, jak je to s Tebou?
9. kvě 2009 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jó, vidíš, já zase díky za připomenutí dnu matek, tož pošlu nějakou pěknou MMS ze zahrady. Máma je ještě v těch lázních, ale v pondělí už se vrací. Chodila tam do nějakého keramického kroužku a posílala MMS svých výrobků, náádherraaa!!
9. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Andrejko tak ja na vas obcas kouknu, ale po tom lednovem neuspechu, ktery me teda srazil hodne na kolena, jsem se uplne vzdala jakekoliv diskuze na tema IVF. Uz toho bylo moc. Dari se mi porad stejne, mimco v nedohlednu :slight_smile: Do boje bych mela jit hned po Lenulce, ted cekam na pojistovnu, jestli mi na 4 IVF prispeji nejakou castkou na leky. Jinak by me staly u mych konskych davek Puregonu 55.000,- jsem div nespadla ze zidle, kdyz mi to doktor vypocital. Nechce menit lecbu ani leky, ze nemame cas na experimenty .. takze pokud mi to neschvali, tak budu shanet nekde Puregon :frowning2:
9. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Jéééééééé, to bych si taky zavyráběla. Jsem keramiku učila děti po školkách :grinning: Katastrofa :grinning: , ty nervy s některejma hyperaktivkama :sweat_smile: Jsem byla za dvě hodiny vyšťavená...
9. kvě 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, na můj věk relativně krátce, pět let to je. Ale tohle nebude zamilovaností nebo tak, on je zkrátka moc hodnej. A taky vím, že je rád, že snídám v pelechu nahoře, BO on dole projíždí sportovní kanály a má ode mne klid :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Ájo, tak držím pěsti, a´t je pojišťovna štědrá, to jako někomu přispěje, někomu ne, každému jinak? :confused:
9. kvě 2009 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz
Hm, tak to láskou fakt nebude, po pěti letech :grinning: Nojono, to já dostávám, jen když mi je zle :wink:
Hrajou mi Anděla, OMG, jdu trsnout, wow, kontrakce, nekontrakce :grinning:
9. kvě 2009 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz
Maji, ja uz jdu na 4 pokus, a v podstate uz nemam narok na nic, ale pokud si zazadas, tak aspon na leky na 4 pokus by ti mohla pojistovna prispet. Tak uvidime, jestli budu mit stesti. Ted uz to zalezi jen na pojistovne :frowning2:
Diky za drzeni pesti, budu to potrebovat :wink:

Teda to cisilko za tvym jmenem 36 tt je proste nadhera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kdyz si vzpomenu jakjsi plasila na zacatku, to uz ani neni pravda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ten cas tak strasne leti !!!
9. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Jééé, Ájinkooo, to jsem ráda, žes za námi přišla:slight_smile: já jdu v červenci a jak se máš, co plánuješ, holka zlatá??? Máji, u nás pršelo, ale už svítí sluníčkooo:slight_smile: Andrejko, my taky posnídali v posteli, pak jsme se přitulili a jak tak koukám, už mám nejvyšší čas si jít udělat nějaký hezký obličej a hlavně se musím počesat:wink: Tak, berušky, zavřete oči, odcházím:slight_smile: Pa, pa, pááá
9. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Ájo, promiň ten blbej dotaz, ale Ty jsi taky s věkem na štíru, viď? Já vím, že jsi ještě o malinko starší, mně bude v červenci 39, tak do kdy máš čas, čili kdy Ti bude 40? Páč pak se na nás pojišťovny totálně vyprdnou :angry:
Máji, na 4.pokus můžeš zažádat snad jen o léky..JO a , nemáš odkaz internetovej na toho Tvýho anděla?? Já to vůbec neznám, a když vidím, jak to s Tebou vždycky zacvičí, tož jsem zvědavááá! :grinning:
9. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Ájo, joojo, uteklo to jako voda, ani nevím jak. Ikdyž občas byly krušný chvíle a stále je to boj. Ale vy si to holky zažijete na vlastní kůži a doufám, že už brzy a všechny do jedné!!!!!!Bo se budu čílit. Pořádně bodejte, ať se ta tabulka v dolní části pořádně plní. To budu kontrolovat každej den!!!
9. kvě 2009 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahooj Bellí! Belissima, o Bélla Bélla Béella Béllissima.... Už jste holky poslouchaly toho HoRÁČKA Ohrožený druh??? Fáákt doporučuju, to jsou slova, až mi mrazí, ÚŽASNÝ!!!!
9. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
No Andrejko, odkaz by byl, ovšem s Ulrychovcema to nemá nic do činění. To víš, já jak je to český a má to rytmus, tož to mě to vyhodí z gauča a nejde zastavit :grinning: Stačí vidět tu černou kecku jak začne podupávat a už letim :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=APefEQLbOcQ
9. kvě 2009 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kočičky, já vstávááám, BO mi zavřou krámy! Ale jsem pořád ve spojení, páč vás mám ráádaa!!
9. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Díík Máji, huž se na to těším :grinning: , jen to spustím až u pevnýho PC, noťas to neutááhne.
9. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Andrejko jo jo mas pravdu, s vekem jsem saaara na stiru, ja budu mit 39 v lednu. Ale ono uz je to ted stejne jedno, mam uz vse z pojistovny vybrane a ted uz muzu jen cekat na zazrak :confounded:

Bellko, no a jak pokracuju, mam za sebou znovu hysterku, byly tam jen 2 male polypy takze ty udajne na to ze se nedari nemely vliv. Cvicim Mojzisovku, byla jsem na kostrci, piju mladej jecmen a polykam Chlorellu, a obcas jeste kdyz si vzpomenu tak piju kontryhelovej cajik, snazim se ted zredukovat vahu, takze si vazim jidlo, ale jim 5x denne a byla jsem u lecitelky a ta mi rekla, ze nemam vubec jist kurata z obchodu, jen domaci a nebo bio kurata, takze kurata nejim. Udajne obsahuji rustovy hormon a to ma prave vliv na neplodnost. A vic uz proto opravdu udelat nemuzu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ale ty uz mas dalsi pokus za chvilicku, to vypada, ze budete bojovat spolecne s Andrejkou!!
9. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Pomoc! Já se z vás zblázním:grinning: Jsem závislááák:wink: Jak jsem ráda, že jste!!! Ale už vážně JDU, už tak přijedeme na poslední chvíli!!!
9. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
No to teda neutáhne, ten rezatej chlap s culíkama, je jako já :grinning: , obtloustlej, culíkatej, bo je to pohodlný a ty pohyby, který by měly být tanec taky odpovídaj mým medvědím momentálním poskokům :grinning:
9. kvě 2009 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo Ájo, růstovej hormon obsahují, by mě nenapadlo, že to má vliv na plodnost, ale něco na tom bude. Zrovna jdu pect kuře a je teda pěkně rostlý... :confounded:
9. kvě 2009 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz
Tož já taky mizím, jdu na to kuřato, jen ho naporcuju, mrsknu na něj gril. koření a ať už se pče, v pánvi ovšem....Dokud jsem bez kontrakcí...Zatím čauky, zase se tu jistě potkáme... :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.