• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Maji, ja myslim, ze u tebe uz je to jedno :grinning: :grinning: :grinning: Ty si ho klidne muzes dat :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Ja jdu taky neco delat, mejte se krasne, a ja zas na vas kouknu :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Mračna jsou tady, to je bordel. Peru zrovna manžovi oblečení do porodnice, aby byl čistej, prý si to uschová a vezme až do akce a jsem zvědavá, kde to budu sušit.
Kuře se peče, satan chrupe, to je sobotěnka.
Počebuju nutně sluníčko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chci vydrbat ve vaně protěnej velkej koš, máme ještě jeden menší, ne ten na fotce :slight_smile: a je třeba aby pak rychle proschnul. Prý se to takto čistí, já se bojím plísně :confused: Nedělaly jste to některá?
9. kvě 2009 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravim všechny kozénky:slight_smile:
Jsem vás teď ráno trochu zanedbávala, ale jen proto, že jsem se zahrabala do inzerátů s pejskama. Už mám definitivně vybranou rasu-barevný boloňský psík a mluvila jsem s jednou supr pani, která mne přesvědčila spíš na psa, tak uvidíme.

Máji, ještě nic? Já jsem měla taky divný sny, znáš mne. Tentokrát to nebyl les plný zvěře,ale silnice,která končila ve velkém černém rybníku. Ani se nebudu dívat do snáře, protože ty moje sny o vodě nikdy neznačily nic dobrého.

Zdravím Áju, ráda tě tu vidím a dík za povzbuzení, ale ty ho taky budeš moc potřebovat. Přeju ti, aby ti to dobře dopadlo s pojiš'tovnou, jsou to hrozné částky. Chlorelu a mladý ječmen jsem kdysi taky brala, že bych zas začala..? Musím vše postupně.

Andrejko, Bellisimo, la bela, bela Bellisima- skvělý. Horáček je můj oblíbený interpret. A máš taky CD Strážce plamene? Doporučuju! :slight_smile:

Copak dělá naše Belluška?
9. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahojky,moc se omlouvám,že jsem včera zmizla bez rozloučení ale vyrazili jsme dosti na rychlo do HLAVNÍHO MĚSTA,do outletu :slight_smile: 100 let scháním boty a včera jsem konečně pochodila a ještě za super cenu :wink: Taky mam pro Vás dájek :wink: Bude v albíčku ale dejte mi pár minut :wink:
Májinko děkuji za ty stránky na tu podlahu ještě jsem něměla čas ale juknu na to.Myslíš,že to půjde i bez lepení?Popravdě nechce se mi za to moc trácet protože doufám,že to za pár let vyjde s tím domečkem :wink: Ale ten koberec už tady nechat nemůžu.Plovoučka mi také nevyhovuje kvůli zvířátkům,moc jim to klouže :wink:
Jinak Věruško bolnáci jsou krásní.Já mam maltéze,což je hodně podobné a nemůžu si stěžovat.Úžasná povaha,dokud slyel tak moc poslušnej a nelíná :wink: Má mít dlouhou srst ale má paničku kadeřnici tak je nakrátko. :grinning: Dám fotečku do albíčka.
Jdu na to :wink:
9. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Huž jsem zase tady a načuhuju.
Petjuno, pokud nechceš investici, tak jdi do lina, jen hodit na podlahu, ale aspoň teda olištovat, jsou pořád nějaký akce, tož to Ti postačí, tamto je na lepení, co jsem Ti poslala, to si pak dej do domečku. Vzhledem ke zvířátkům, určo ne plovoučku, bo se zblázníš, klap, klap, klapy , klap, v noci bezva :grinning:
Věruško, ještě nic, sny na ho...o, ale schvaluju Boloňáka, kámoška ho má, je to do ruky, lehko omyvatelný :grinning: a navíc roztomilý. Já bych šla teda taky do pejska no, ale říkaj, že fenka je vychovatelnější, ovšem takovej malej lumpík taky neni k zahození. Mně by vadilo to hárání a lepící se psi za mnou a naštvaní páníčci, bo kvůli těm fenkám je mnoho povyků pro nic :grinning:
Kuře upečeno, zdálo se mi to moc jednoduchý, tož jem tam k hotovému přikrájela kyselý okurky, mám na ně chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pokydala kečupem a zalila jedním pivkem, který se tu náhodně nacházelo v ledničce a ještě to chvilku nechám zapejkat.
Petjuno, závidím hlavní město a outelt a botky a všechno... :slight_smile: , taky bych si vyjela.
Manž azas jede zítra s mamkou do Brna do Ikey, to je týden co týden a já tu budu čumět a čekat...
9. kvě 2009 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz
Tož huž su v obraze nééééééééé, Horáček vytextil i Bellissimu, ach so...., proto ta spojitost Bellky najednou s Bellissimou :grinning:
Ale to si poslechnu, až budu poroděná a po šestinedělí, bo je to tak pomalý a tak vnímající slova, že bych se asi vydeptila. Jak to valí pomalu, vidím tátu apod. Ale určo vyslechnu, při nějaký pohodičce s šutýrkama a odpočívačce. Bude to vůbec s mimískou možný? :confused: Jo bude, vyšlu starýho s kočíkem a půjdu do Horáčka...
9. kvě 2009 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz
Tady cípnuto, asi cpete pupíky, Andrejka ve přírodě, ááááááách, Lůca, chuděrka maká a snáší ty nenažraný lidi :grinning: , ostatní se vejeletujou bo mají siestičku po obědě.
Jdu se věšet, už se mi nese prádlo na balkoš, neprší, ale mraky jsou parádní :angry:
Tož báááááááááááááááj...
9. kvě 2009 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já myslím,že lino bude nej.Mam plovoučku vobýváku a když tam jde pejsek tak bych vraždila :slight_smile:
Věruško mam v albíku toho hafana :wink:
A ještě vysvětlení k dárečku,včera jsem byla s Endíkem a myslela jsem na Vás.Prostě mi bylo nějak ouvej a čučala jsem do trávy a při tom mi hlavou lítalo proč k nám ty miminka nechtěj když po nic tak moc toužíme.Pak mi oči padly na místečko kde na mě mávaly tyhle štěstíčka tak jsem pochopila,že patří NÁM. :wink:
9. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tak jsem jukla do alba, neviděla jsem ještě ani drahého na motokáře, super, navíc pěkěn opravenej domeček za ním, v takovym bydlíte?
Žížata, jak jinak, než krásní.
A ty lístečky, to je tedy úroda, to já nikdy nenajdu, buď kolem mě nerostou bo jsem slepá :slight_smile:
Jinak se muším pochválit, bo z nudného kuřete je dosti nenudné, je to eňo ňůňo, akortá manža se satanem musel zajet pro rejžičku, páč ta k tomu bude nejlepší. Dortík z jablíček už tuhne v lednici, to jsem ale nakonec činná :wink: Ale zasednu za chviličku, bo mě nějak bolí šňůra :unamused:
9. kvě 2009 ve 13:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ne Máji ten barák je vedle ale šla jsem kvůli tobě s Endikem a už tam je i dům.
Dortík z jablíček?Hm písni ho,jablek mám dosti aky bych něco zpatlala :wink:
9. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
Vkládám inspirující recepis, neměla jsem rohy, neměla jsem tam tolik cibule, pivo bilo světlé, ale ta majda prostě, to je dobrotka, pivko mi fakt sedlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dokonce mi s tím chutnala i rejže, kterou moc často nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Slupnuto, odpočíváme :wink:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=45592
9. kvě 2009 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsem to projela, no domeček podobnej našemu, akortá ten Váš má ty menší okýnka, v takovym podobnym jsme bydleli v Kutné Hoře. Zkusím najít náš a taky vložím :wink:
Dortík z jablíček jsem dělala ten za studena, jak taky jinak, já sociál bez pece, jak by řekla Andrejka :grinning: , tož ho vyfotím a vložím též.
Měsíční kámen i s kozenama :grinning: taky pěknej a botky supr trupr.
9. kvě 2009 ve 14:08  •  1 dítě  • Odpověz
Neznám dortík z jablíček za studena.
Jéééé já fotila kámen ne kozy :grinning:
Sakra u nás hádky. :angry: tady je to spíš na rozvod než na mimi :angry: :cry:
9. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Tak tady je dortík, už ho papkáme s kafíčkem...
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=42700

A co se zase hádáte? To přejde, u nás bývá taky takovýhle období, trvá celkem dlouho, ale pak najednou je klid a za dneska nedokážu říct ani, co bývá předmětem hádky. Takže klid, už se blíží to lepší období, zatím co u nás klid, tak se blížíme více tomu hádkovému času :wink:
9. kvě 2009 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz
Mizim kdybych nejukla večer tak relaxuju a přemýšlím,jestli ho zabiju nebo odstěhuju nebo chci jeho dítě nebo chci do huby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pa miláááášci
9. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Máji teď jsme se rafli kvůli té podlaze.On chce plovoučku já lino.Pak mi řek,že si stejně udělám co budu chtít(a má pravdu).tak jedu do Prahy a juknu po těch PVC ať je doma pořádnej vychr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!On se totiž nebaví a neřeší on rozkazuje a na to nemam!!!Já jsem tady beran!Ale máš pravdu dost často je to kvůli blbinám.Myslím,že teď je nervní ze mě a neumí to dát najevo.
9. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jé a dortík udělám večer,drží to pohromadě???
9. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Drží, měla jsem to v ledničce asi tak tři hodinky. Dělala jsem to do talíře, bo formy na dortík mám někde ve sklepě, když jsou i k houbelesu.
Jinak fotečky nějaký vloženy, tak jukněte, ale domečka má v pc Luboš, tak později.
9. kvě 2009 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Petjuno, já tam dala místo toho cukru tři vanilkáče a jeden skořicovej cukr, ale je to fuk, to jsem zas očumendila v podobném receptu a jelikož ujíždím na skořici, kterou bych tedy teď neměla, tak mi to chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 ve 14:40  •  1 dítě  • Odpověz
Teda vy to dneska flákáte, když vás tu nemůžu mít, tak jsem si vás aspoň uložila do speciální složky, nazvala jsem si ji Kobylky :grinning: , stáhla jsem si do ní všechny fotečky z albíček.
A dala jsem si druhej kousek dortíku se šlehajdou a Anýsovi se to asi nějak nepozdává bo co, se strašně rozkopala.
Jdu kontrolovat manžu, jak vyměňuje zásuvky v pokojíku a vypínač, bude mít radost :slight_smile:
9. kvě 2009 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz
ahojík beruškyyyyyyyyyyyy

jak se máte,co nového sem dorazila z práce a mužík vaří nějakou mnamku tak mám chvilinku časík
Věruško ahojky sluníčko,pejska ti schvaluju :wink: je to dobrý lék na bolístku.
Jííííííííííííííííídlooooooooooooooooooo za chvíli sem zpět :grinning:
9. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
:confused: to tu nikdo nebyl a není??? :confused: ach jo,zase sem přišla a vy se mě snad bojíte či co :rolling_eyes:
Večeře výborná mužík se vytáhl-teda na chlapa :grinning: Peti,nic si z hádek nedělej jak psala Mája je to tak všude :wink: a co Ty a ty jiný Cary už něco víš?
9. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahoj Janni.ko, jak bylo? Tady nikdo neni celý den, jen já :grinning:
9. kvě 2009 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Jani :wink:
Máji to je Satánek miminko? Ten je úžasnej,hadice taky pěkná,bych se toho asi bála a čičiny jsou vaše?
9. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
Jani zatím nic.Počkám co se mnou teď vymyslí pan doktor.Nevim jestli nebudu muet na operaci s tou cystou nebo jestli zatím prášky vše se dovím ve čtrtek.Jedu pro piškoty :wink:
9. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
jééé Máji ty máš nový fotešky,ta postýlka pod těma levandulena je krásná,ten koš ti teda nezávidím u nás to není o moc lepší :grinning: kopu se do toho 14dní a nic no,jen vemu co je nutný a zbytek tam leží a ta zelená věc-hadice to máte doma??? :confused:
9. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
pro piškoty?Jako ty kulatý placky v pytlíku? :confused:
9. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Tak to sem Peti moc zvědavá co ti pan doktor poví a to jdeš ke svému gynekologovi?Snad budou samé dobré zprávičky a Ty půjdeš do boje,ale do pořádného se vším co k tomu patří :wink:
9. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Holky, hadice je leguán zelený.
9. kvě 2009 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.