• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
janni.ko nejhorší na tom je, že v tom koši jsou většinou hadříky, který už nikdy nebudeme nosit a mně je líto je vyhodit a chci je dát na mimáč, jenomže se musej vyžehlit a nafotit a přeměřit a to je strašný práce.
9. kvě 2009 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz
aha tak to plně chápu,dnes sem to taky třídila a že to bez milosti vyhodím :rolling_eyes: a jak to dopadlo?Vyhodila sem jen 3 kalhoty který byly totálně zničený zbytek sem zase hezky dala do skříně,to bylo-třeba do toho někdy zhubnu :slight_smile: :slight_smile: znáš to Máji ne :grinning:
9. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
du koukat na Tudorovce tak zatím papa
9. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Ano pro dětské piškoty.Budu dělat to čím se cpe dnes Májucha :grinning: Janí nejdu ke svému ale do Caru.Boj hnedtak nebude nejdřív se musí něco dělat s tou cystou.A čas letí a letí.......
Musím sem pustit Terku jde hrát nějakou hru.Tak snad juknu večer.Papa
9. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Máji kam na mimáč?Tam se dá prodat i oblečení ju?Máš s tím nějakou zkušennost?Mámspoustu věcí které už nenosím ale je mi líto je vyhodit.
9. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
Jo byla jsem juknout na ty lina :frowning2: katastrofa!!Když už to má něco vydržet tak 320 za m čtverečný.Takže mě by vyšlo na 6 tis. :angry:
9. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Peti, Ty jis jako já :grinning: , si taky myslím, že pořídím cosi na podlahu za dva litry a mimísky koberec byl za čtyřku a to ještě v akci a vlastně si to položíš sama, kalamita, mimo akci byl za 5500Kč. Takže to si prostě nevybereš.
A na MMB se dá prodat všechno, zkušenosti mám, kdyžtak to probereme někdy, až budeš mít čas v interce.
9. kvě 2009 v 17:20  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahóóó lááskyyy :slight_smile: :slight_smile:
Jsem se dneska flákala, přiznávám! Jsem byla dopolko v tom městečku, tam jsem koupila nějyký ty kytičky a taky kousek točeňáku, páč Honzí vymyslel , že k večeři bude ohýnek a buřty na klacku a ještě jdu teď k tomu udělat šopák. Pak jsem vařila, po včerejším květáku, aby byla změna, tož jsem dělala brokolici :grinning: :grinning: , no ale nekupte ji, stála v akci 12,-. Tož polívka z ní, a pak zapečená s nivou a bramborový noky, jsme se nadlábly asi v půl druhý, a že se na chvilku natáhneme. Pustili jsme si radio, nějakou četbu, to bylo táák příjemný, že jsme vytuhli a vzbudil nás až ve 4!!! štěkot Tairy a u branky , brácha jel bláázen za tátou do podkéérkonoší na kole!!!z Práglu, a ještě to vzal kolem naší chajdy na kafčo. Tak jsme žvanili, pak jsem opláchla nádobí, něco poklidila a už jsem pocítila onu nutkavou potřebu zkontrolovat kobylinec babinec :grinning: :grinning: :grinning: . Koukám, že i Věrušku jsem propááásla. Petjunko, hele zatím se atmosféra, co máte doma, opakuje v bledě modrém všude, kde se buď stimuluje, nebo řeší podobné problémy, no comment. Jannika čumí na Tudorovce, a Májinka naše stálice, páč, co taky jinýho chudinka teď může dělat, že, tady brouzdá chvílema osamoceně :frowning2: .
9. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
no samozřejmě jsme se nadlábli a ne nadlábly, ještě furt ho tam miláček má.. :grinning:
9. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
Tak teď jsem si zasejc pokecala já :grinning: . Šopák se nekonal, BO okurky došly, tak jsem ušetřila balkán za 30 na jindy,ne? :grinning: . Jsem jen nakrájela papričky a kedlubny a rajčátka, a jdu chystat verandičku. Máji, víš, já Tě nechci nějak provokovat :grinning: :grinning: , ale máme dvě verandičky, tož ta, co už znáš z fotek, je tzv přední, tam je slunečno, ale ještě máme tzv zadní, kde grilujeme, a to sedíme ouplně pod těma dubama, a čučíme do nich. A musím říct, tam je fákt nádherně, tož pošlu dokument poté.. Ale zase je tam furt bordel z těch dubů, a když je období, že padaj, tož se tam nedá sedět bez helmy nebo minimálně s čepicí. páč to opravdu ale opravdu bolí, a když padaj, to je rachot, to není jen tak ledabylá frekvence, to je jak deštík :confounded: . Tak já jdu ji teď zamést a setřít stůl, v půl prý začneme točit klackama s tím točeňákem :slight_smile:
9. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
Jó, ouplně jsem vám zapomněla pochválit nové fotečky! A červený puntík zííískááávááááááááááá, and the winner is .... ČTYŘLÍSTKY OD PETJUNKY!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Jo, a Věruško, to CD s Horáčkem "strážce... " nemám, tedy musím pořídit!! JInak si s mojí kámoškou děláme srandu ze sebe, že "tak co? Aáále, zase mám v kapse plyšáky, ale požehnána, páč klidně přiznám, že jsem v úzkých, a tak radši hodím závoj tkaný touhami, a fáákt si připadám jako ohroženej druh. No a navíc fákt nejsem bellisimo" :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Za 4minuty se bude na severní verandě točit klackamáááááááááááááááááá, jižní je prázdá, kdyby měl někdo zájem. Mě najdete na verandě západní, bo budu čumět na slunce, který je už v pííííí..... :grinning: a kdyby jste hledali karolku, tak je buď v horní koupelně bo dolní koupelně nebo taky v horní kuchyni a dolní kuchyni :grinning: :grinning: :grinning: Se z těch zbohatlíků poseru :grinning:
9. kvě 2009 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz
Zbývá minuta do klacků na severní veranděěěěěěěěěěěěěěě......five, four, three, two, one, klackýýýýýýýýýýýýý
9. kvě 2009 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz
Na severní verandě zřejmě nemaj signál na noťas, to muším ještě vyšetřit, ale teďky točej....si počkám, já mám času dost!
9. kvě 2009 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz
Bellka ještě slaví? Ta přijede přecpaná, copak asi měli... :confused:
Kačer je jako kde?
Lůca ještě půl hodinky doplňuje Nugety...
Terka nemá net...
Petjuna má obsazenej přístroj, hlavně aby měla ručníky v koupelně :grinning:
Věruška má návštěvu s buchtou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jako by jí nestačily Dunajský vlny s malinama...
Regííííííííííí je kde? Zajíždí pec bo co?
9. kvě 2009 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji.Moc pěkná písnička.Jinak moc zdravím celou rodinku.Já jsem dneska byla u našich na baráku.Byly jsme na tankodromu se podívat na relí a nákladáky,čtyřkolky a džípy.No paráda.Mamince jsem koupila perníkový velký srdce i tatínkovy,miláčkovy marcipánovýho modrýho slona a dvojsrdce pro moje zlatíčko.Byla tam pravá italská točená zmrzka tak jsme si dali z mamkou na půl.Velkej langoš,pak jsem měla chlebíčky a jednohubky,knedlo zelo vepřo a doma jsem to zazdila guláškem a ředkvičkama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Aha a Ty jsi ta co nemůže nic sníst? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
Už ne Máji tak toho využívám do syta.Musím dohnat tu mojí podváhu,když jsem dostala vynadáno i od doktora že jsem příliž hubená a že bych měla pomalu nabírat.
9. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
Tož už to vidim, na terase neni přes žrádlo místo na noťas. Ten nebožák Honzík je o nějaké vodě v talířu a ta hamižnice má celej velkej hrnec a rve to do pupku rovnou naběračkou :grinning: :grinning: :grinning: A k tomu si točí ještě klackem OMG
9. kvě 2009 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz
No to ti taky schvaluju, jen se pořádně napapkej, když je chuť. To jste měli príííma den, my jen čumíme z okna, jak je venku hezky. Luboš si postesknul, ale vydržel se mnou doma, co mu taky zbejvá...
9. kvě 2009 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz
Na klacku má 2, slovy DVA kusy točeňáku, jakoby jí nestačil jeden a nebožátko tam nemá ani ten klacek :pensive: , o Taiře ani nemluvím, ta jen leží opodál, asi ví, jak to tam chodí.... :frowning2: :grinning:
9. kvě 2009 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a ten točeňák je asi cikánskej, dle vzhledu, bo se jí to už pálí, nevím....až to spráská, tak nám třebas řekne víc, pokud ovšem nepadne do pelechu...
9. kvě 2009 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj, kuk:grinning:
9. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Slavice je tůůůůůůůůůůů, helou Bellka :grinning:
9. kvě 2009 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky, všechny vás mocinky zdravím:slight_smile: Máji, tak jsme papkali hovězí polévku, kuřátko s brambůrkem, okurkový salátek se smetanou, zákusky, chlebíčky, kafíčko, no paráda:wink: Andrejko, Věruško, já ty písničky vůbec neznám, budu muset sehnat:slight_smile:
9. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Jééé, Peťkooo, nádherné čtyřlístečky a jistě přinesou strašně moc štěstíčka:slight_smile:
9. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Tož to jste se měli taky dobře.
Kdyby jste čekali na Andrejse, tak nečekejte, ještě žere štrůdl od sousedky :grinning: Se nehne týjo...ale psát jí nebudu, musím dělat mrtvýho brouka, bo pak by nedolezla, snad to k tomu noťasu nemá daleko a dokoupí se tam :grinning: , beztak načuhuje divizna.
9. kvě 2009 v 19:30  •  1 dítě  • Odpověz
dokoulí
9. kvě 2009 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Berušky

Hlásím 10 vajíček :slight_smile: zítra v 9.00 si budu volat kolik se chytí embrijek, tak podám hlášení i zítra.
Et asi v pondělí.

a teď jdu dočíst co jste dnes nabrebentili :slight_smile:
9. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Majky, zdravím Tě, těhulinko:slight_smile: Janni.ka má konečně volníčko, viď:wink: Jejda, zítra mám denní, zase s vámi nebudu, no to se mi nelíbí.
9. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.