• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak já měla pocit jak se dnes ženu brzy ale tady už se uléhá :unamused: Tak přeji všem krásnou noc.
22. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
Májinko promiň ale nedočítala jsem jak to vypadá s koupelnou?
22. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahoj Petro jak se ti vede? :wink:
22. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj všem jdu spinkat pá pá
22. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj Lůco,nějak se mi nedaří od neděle stojím za prd.Dnes i tichá domácnost :frowning2: Co ty? A jak je na tom Peťka?
22. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
A copak se děje neboj doma se to upraví a bude vše ok. :slight_smile: Co Terka je ok? :wink: Péta je v pohodě už chodí do školy.
22. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Co se děje doma nevim.Prostě byl hnusnej tak nekomunikuju.Přišlo mi,že se mnou jedná jak s neplacenou služkou tak mu ukážu :angry: Terka kouká na telku,to je zlatý dítě.To je dobře,žese z toho Péťa tak rychle dostala.
22. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
no jo to jsou chlapy někdy si neuvědoní jak snáma jednají ale neboj dej mu za vyučenou :angry: a ono mu to rčitě dojte jak se chová
22. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jedním slovem tupci :angry:
22. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
To máš pravdu ale co bychom bez nich dělali :wink:
22. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Petruš už se loučím jdu se koupati a potom spáti :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Lůco papa jdu taky
22. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Berunky, jdu jen popřát dobrou noc, tady už se chraňákuje, to je dobře, tedy až na Belíška, ten kmitá na noční :frowning2:
Jen jsem vás přelítla, určitě jsem něco přehlídla, ale jsem ospalá, tak omluvte znavenýho ouřadu :slight_smile:
Rychle ještě skočím přišpendlit novinky na nástěnku....
22. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6mražáčků čeká,v květnu 09 KET! 27.4.psychotesty adopce
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou!
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,těšíme se na další boj v květnu 09!
Manetka,minulost v Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,přestup do Gennetu Liberec - nový boj v květnu 09
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje koncem dubna! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, ještě nás bolí srdíčko, ale jedeme dááál!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF - 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru

HOLKY V AKCI
Terezaa, 1.IVF Stimulujeméééé , 5.4.UTZ, OPU 8.4. ET 11.4. dva kulíškové, kontr.27.4.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, ještě 3 sněhuláci spinkaj! KET 12.4.
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF, 16.4.ET, držíme palce!
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , úplně tichounká gratulace k //
Petjuna(Petra),Apolinář,1xIVF, malá cystička nás nerozhází , KET bude v květnu, 30.4.UTZ

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF+ICSI,Anička se těší 11.6 na svět! Na exkurzi jsme pasivně rodili! :sweat_smile:
Markytankakajky, podařilo se přirozeně , další UTZ a průkajda 4.5.
Veera2,Věruška-jogínka-Pronatal,2xIVF+ICSI, jeden bojovníček, 23.4.genetika :wink:
Pajipa (Pavla) - spisovatelka , CMR Zlín, 2xIVF+ICSI, 1xúspěšný KET,Těhulka, termínek 26.9.09
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, velký UTZ 23.4. :wink:
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3., těhulka!!, Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!!
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4., //na testúúúú , HCG potvrzeno, gratulujeme!!
22. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
Miláškové, tak jsem koukala na hvězdy, žádnou jsem neviděla, snědla jsem celou pizzu, akorát je mi teď zima, tak se musím zahřát prací :slight_smile: Ale až se zahřeju, zasejc půjdu nakouknout na hvězdičky. Dobrou noc Andrejko :slight_smile:
22. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Ahóóój Belíšku, uvař si teplej čajííík :slight_smile:jejda pizzu bych si dala! A šunkovou s ananasem nejradši. Kotě, ať Ti to uteče. Já už usínám, skoro je mi to trapný Ti to psát...
22. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz
Andrejko, jen usínej a hezky se vyspinkej. Neboj, až Ty budeš vstávat do práce, já už budu mít jistě půlnoc :wink: Už si jdu uvařit ten čajíček :slight_smile: Papapapapapáááááááááááááááááááááááá :dizzy_face:
22. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Andrejko, díky za info :slight_smile: To je stěhování národůůůů :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Andrejko, pravidla jsou super a běda, kdo je nedodrží! Jsi šikulka :sunglasses:
Jen hlásím, že ségra zatím OK, příznaky řeší, ale zníme to - když víme, jaké mají být, snadno si je člověk přivodí :slight_smile:
Jen zásadní věc - špatně v noci spí a ráno vstává jako Bellka, i když nemusí. A to ona je spáč, který vydrží až do poledne a rovnou k obědu. ještě chodí v noci čůrat, ale to tvrdí, že víc teď i pije, sem tam jí píchne v břiše .. takže vše nejisté :unamused:
No a já zítra frčím na gyndu, protože mě bolí už týden břicho, začalo to po ovulaci. Tak snad to nebude zánět čípku jako posledně.
Jinak vás zdravím a omlouvám se, ale teď vážně nestíhám. Jsem v práci celé dny za kolegyni a pak dnes třídní schůzky... jsem hotová :slight_smile: prostě nejsem Bellka :slight_smile: :grinning: , mám malou výkonnost :grinning:
Myslím na vás a držte se!
22. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz
Jejda Martííííííííííí ahoooooooooooooooj :slight_smile: I když už jsi šla asi spinkat, tak Tě zdravíííííííííím a sestře držím pěstičky, ale hlavní je se moc nepozorovat, ale Ty už na ní dáš pozor, viď :wink: Tak dobrou noc a hooooooooodněěěěěěěěěě
štěěěěěěěěstíííííííííííííííí :slight_smile:
22. dub 2009 ve 23:35  • Odpověz
Ahojky děvčata, tož vstávat :grinning: Manža se vrátil z Brna, samo to chlapci vzali ještě přes hospůdku, aby pokrafali, jsou strašný drbny :confused: a přišel tak tiše, že jsem opět v obýváku a závislačím.
Bellce odesílám sms, aniž bych chtěla, no dějou se to věci, ještě že jsi, zlato, v práci a nevzbudila jsem Tě, to by mě ranila mrtvice. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale odepsala rychle, takže je bdělá a fakt pracuje :wink:
Peti s koupelnou to vypadá dobře, ale s prašulema asi blbě, už vidím tu cenovou kalkulaci, vidím to tak na 180tis. a manža na 140tis. Uvidíme. A ráno, ať máš už lepší náladici, Petjuško, ono bude všechno veselejší potom, neboj.
22. dub 2009 ve 23:55  •  1 dítě  • Odpověz
Andílku, neměla bys tak náhodo spinkat :slight_smile: Já se taky lekla, kdo mi tak pozdě píše a když jsem viděla, že Ty, no potěš koště, jsem myslela, že se něco stalo :confused: Tak manžu máš doma a upaluj do pelechu :wink:
23. dub 2009 v 00:06  • Odpověz
Jsis myslela, že už rodím aktovně, viď? :slight_smile: Ještě ne, právě pracuju na koupelně..., ta mi prostě nedá spát :unamused: Už aby to bylo hotový.
Tak hezky pracuj, snad zas půjdem spát.
23. dub 2009 v 00:10  •  1 dítě  • Odpověz
aktivně....písmenka se mi nějak pletou...
23. dub 2009 v 00:10  •  1 dítě  • Odpověz
Jen běžte, holčičky, běžte, a né že ráno zasejc budeš, chudinku Andulku tak brzo budit, počkej, ona Ti to pak vrátí, až bude tady s náma :wink: Dobrou noc, hezké sníky a ať se Ti něco hezkého zdá :dizzy_face:
23. dub 2009 v 00:12  • Odpověz
Jééééééééééééééé, dneska je čtvrtek, nepřehoupneš se náhodou do 35tt :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 00:15  • Odpověz
Už jsem se přehoupla, ale do 34.tt :slight_smile: Si právě říkám, že to utíká, v 30.tt jsem byla v té nemocnici a modlila se, abych vydržela aspoň dva týdny ještě a držíme se pěkně, ne? :wink: Až mě popadá fakt už strach z porodu, ale nějak to dáme...
V telce je nějaký drámo, samá vražda, takhle v noci... Radši jdu fakt do toho pelechu. Dobrou nocku.
23. dub 2009 v 00:49  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem koukala až teďka na Tvoje nové album, jste hezkej páreček a máte oba krásný oči, vy určo budete mít takovýho okáče, jak máš v albíčku, super kukadla :slight_smile:
23. dub 2009 v 00:52  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrééé rááánkooo:slight_smile: Přeju všem krásný, i když trošku pršavý den a jen samé hezké zprávičky:slight_smile: Tak halóóó, vstávat, teď jde spinkat Bellíšek:grinning:
23. dub 2009 v 06:39  • Odpověz
Hezké ráno všem přeju. Já za chvíli vyrážím na genetiku, tak mi držte palce. PAaaaaaaaaaa
23. dub 2009 v 06:41  • Odpověz
No, kdoví, jak to nakonec s tím spaním bude. Pustila jsem domů kocourka na mlíčko, smutně koukal za oknem a teď se mi cpe do postele:slight_smile: Máji, děkuju za pochvalu, snad máš pravdu a dočkáme se takového kukadlového mimíska:slight_smile: Andrejko, dneska nejni ten ouřední den, tak si aspoň trošku odpočineš a hups a je tady adopční víkend:wink: Karolka už vytahuje lidi z lůžek a já tam teď vlezla, ještě že tady...
23. dub 2009 v 06:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.