• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mončo super snůška, pěkný čísílko. Nemáte PK?
9. kvě 2009 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz
Bellko a kolik oslavenkyně měla a jaký byly padárečky?
9. kvě 2009 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, super počet vajušek. Teď držím palušky, ať jsou z nich krásná embryjka:slight_smile:
9. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Bellí, taky jsem Ti věnovala jednu fotku v albíku :wink:
9. kvě 2009 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz
Oslavenkyně má 64 a dárečky: velká svíce s višňovou vůní (na to je mamka ujetá), květináč jako housenka s kaktusem něco jak ten ježek, kytky, kosmetika, noční košile a to je asi všechno:slight_smile:
9. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Jééééé svíce, já jsem taky svíčková, teda my oba. V zimě se divim, že nevyhoříme, tady to plápolá všude, Luboš je hlavní zapalovač a obejde poctivě všechny svíčky a pak je tu pěkný vedro :slight_smile:
9. kvě 2009 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, a kde to je, to je hezké:slight_smile:
9. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
To byl Luboš u oveček v Itálii, byl tam pracovat loni v březnu na 14 dnů.
9. kvě 2009 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, já strašně ráda kupuju svíčky v jakékoliv podobě. Teď jsem koupila 5 různých nádherných svíček:slight_smile:
9. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
Ale Ty vlastně nemůžeš nic moc vidět v tom mobilku...
9. kvě 2009 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz
Já mám ráda svícny, takže tu máme takovou velkou skleněnou nádobu a tu stále doplňujeme čajovkama, to je spotřeba, naštěstí je mívaj v Ikea za 50Kč.
9. kvě 2009 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz
Já fotečky vidím hezky. Nevidím ty držtičky a nemůžu si najet na ty fotky, co máme u příspěvků, ale jinak vidím všechno:wink:
9. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoj te berušky moje zdraví vás pracující žena co vybaluje nugetýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning:
Moni krásný počet vajuch tfuj tfuj tfuj at se hodně uchytí.
Beluš taky jsem závislá na svíčkách pořád nějaké kupuji hlavně v Ikei :wink:
9. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
No to je dost, že se to slejzá, kdo to kdy viděl pracovat v sobotu a ještě do večééééra :confused:
Lůco vybaleno? Akce na chlebík už neni? Na Makovky je...
9. kvě 2009 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz
Máji v sobotu mám většinou do devíti od půl jedné a dneska jsem měla mezi od desíti do půl sedmé. v akci m´áme čokoládu milku a lidi jí kupujou až mě stím serou nestihala jsem vybalovat :angry:
9. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Nojo 14,90Kč, tu já nemusim.
9. kvě 2009 v 19:56  •  1 dítě  • Odpověz
u nás stojí 13.90
9. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Hmmmm, asi jiný cenový pásmo, my jsme v tom dražším.
9. kvě 2009 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz
to máš pravdu kažký kaufík má jiné ceny aji ostrava má jíné než havířov
9. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Luci ahoj, tak hezky nožky pěkně nahoru a odpočívat:slight_smile: Já teď koupila nějaké gelové svíčky ve skle s mušličkama, pak se stříbrným svícnem se srdíčkama, další jsou voňavé, no taky jsem na ně ujetá jako na kamínky a ještě radši je kupuju někomu jako dárečky:slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj Beluš nohy mám na hoře podívám se na Gotta a půjdu spinkat ráno stávám ve čtyři jdu na pět. Svíčky u nás taky pořád hoří někdy si říkám jako Mája že jsme ješte nevyhořeli :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Taky jdeme koukat na Gottáka, Andrejka to ani nestihne, kdo ví, na jaký terase je...
9. kvě 2009 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ach jo, zase tolik hodin a já musím ráno vstávat. Ještě půl hodinky a jdu spinkat. Andrejka opéká buřtíky, taky to máme v plánu, až budeme mít spolu volno. Pavlík je na noční, přijede ráno, to už budu v práci a přijedu večer a on jede na noční.
9. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
To teda máte dobrý, ale taky bych brala, kdyby Luboš mohl jet do práce, on by byl taky rád, zatím se nedaří. :unamused:
A kdy budeš zase doma, Bellíku?
9. kvě 2009 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky jdu koukat na Gottáka přeji vám dobrou noc a krásné sníky. Beluš at ti zítra rychle uteče.
Májinko opatruj Aňulku pá pá pá
9. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Dobrou noc kočky, pěkně se vychrupkejte a v tý práci to nepřehánějte.
9. kvě 2009 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz
Luci ahoj, Tobě ať to zítra taky utíká, hezky se vyspinkej:slight_smile: Máji, v po a út mám noční, čt denní, so a ne denní. Celý týden v tahu. Máji, věřím, že byste byli rádi, kdyby měl manža práci, ale zatím buď ráda, že je teď s Tebou. My jsme měli společně volno za poslední 2 měsíce cca 5 dní???
9. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Kája už pějě Cestu rájem, jdu zalehnout k telce, pak ještě juknu, co ta terasa, jestli udělá tabulku s tím vším v pupíku :grinning:
Bllíku, taky přeju brou nocku, ať se Ti dobře vstává a uteče Ti to. Páček :zipper_mouth: :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
Taky mám puštěného Gotta. To je snad jediná celebrita, která si na nic nehraje a je fakt svůj, jak to zpívá:slight_smile: Je to frajer:slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Májinko, hezky se vyspinkej. A do dupy, už mám husí kůži... Berušky přeju vám všem dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.