• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ježiš já udělala z Bellíka Blíka, no to snad ne :grinning: Ale všichni víme, vo co de, ne? :wink:
9. kvě 2009 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz
Ne rodit nebudu :wink: , ještě počkáme.
9. kvě 2009 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz
Kočičko, jsem Ti říkala, že to posuneme:wink:
9. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky Belinko,jo jo dnes sem byla jen chvíli v práci a zítra a v po a v ut mám volnáska,ale pak zase 3 dny a 14 inventurur to tam ztvrdnu tak do 1 do rána možná ještě dýl :angry:
9. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
všechny koukáte na Gotta tak já pudu na něco koukat taky,nějak máme asi tichou domácnost :frowning2: sme se trochu ňafli :frowning2: tak dobrou holčiny
9. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Janni.ko ahoj. Holky, je úplněk, tak se nedivte, že se ňafáte:slight_smile: Kdo máte měsíční kámen a růženín, tak si je dejte nabít na měsíční světlo. Dooobrooouuu noooc:slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahojky Holky.
Tak jsem konečně doma.Byla jsem u mamky a dneska jsme se vrátili.
Koukám že už je tady Věruška tak jí moc zdravím AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ.
Májo troubu pořád vypaluju.
9. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ještě načuhuju, jsem u toho Káji usnula...
Se rafáte? Jééééééjda, tak snad už bude klídeček zítra.
Regííí, už musíš mít vypáleno, to já bych už pekla, jak o život.
Co petjuna? Sehnala ty piškotky?
Andrejka se nějak zaterasila bo co :confused: Snad duby nechytly :confused:
9. kvě 2009 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ono by bylo Májo kdybych se neflákala u mamky a nebo na to nezapomínala.Nemůžu si na to zvyknout ale zítra jí dám za uši :grinning: .Tak snad už něco upeču.
9. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Gott je u konce, škoda Svobody týjo, to jsou konce, u něj mě štve, že nevím, proč to udělal...
Jsem si normálně uvědomila, že jsem Gotta snad nikdy neviděla na živo, tož to bych byla barbar dost, ne? Jakmile bude nějakej megakoncert, musíme tam, jinak nevím...
Už spinkáte?
9. kvě 2009 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz
Tak něco pořádnýho bo to bude premiéra :wink: Hlavně nezapomeň, že máš troubu, až bude naplněná, to by byla blbá zkouška.
9. kvě 2009 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj, tak jsem čučela taky na Gotta-borec.
Jdu si vás pročíst.
Bellka mi připomněla, že dnes je ouplněk,tak nabít kamínky. Už jsem je omyla a vystrčila na balkón. Dostaly teď pěknou zabírčku, tak se musí pořádně očistit:slight_smile:
9. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jééé, Máji, ty nové fotešky jsou Boží a ta extra pro mne :slight_smile: dík. Už se těším na boloňáčka
9. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Nojo, nabijeme šutříčky. Kluci se mi ještě venčej. S mamkou jsme probraly po telefonu Gotta, ona ho prej taky neviděla nikdy na živo. To jsem si teda mysle,a že jo... Bude mít megakoncert k 70. narozkám, to si myslím bude jedne z posledních takovejhle megáčů a zrovna na můj termín porodu :rolling_eyes: , no tak to je škoda, taky to mohl mít později a tolik hostů, to bude ekšn.
9. kvě 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz
Nojooooooo, to byl satan mrňous, co? A ta důležitost, si kluka přidržel packou, aby na ten noťas lépe viděl... To byly časy, ikdyž vlastně moc dobrý ne, vzhledem k tý zafašovaný ruce, ale vše dobře dopadlo. :wink:
9. kvě 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz
Tak koukáme na Novu na ten filmík a já si právě spletla vibrátor s křupavym rohlíkem :rolling_eyes: , o je se mnou už hodně zlý... Tady slintám a vykřikuju jéééé rohlík, ta parcelace, dám si rohlík a Luboš jen kouká, jak jsem přišla na rohlík...
9. kvě 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz
A co to bráchovi bylo? Nějaký úraz?
Já jsem Gotta neviděla na koncertě, ale když jsem pracovala v Práglu, tak jsem ho potkala na Václaváku a zrovna šel do Lucerny. prokličkoval rychle mezi lidma a fuč. Míša se sním jako přivítal ,to když ještě pekl s Marešem, ale to už je 100let:slight_smile:
9. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
jakej rohlík???
9. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Dost pozdě matko, v pondělí volám na soušl a oni si to s Tebou už vyříděj, tolik zuboženejch dětí tady máš. Radši si točí klackem a tady to vázne... :rolling_eyes:
9. kvě 2009 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz
No Věrko normální rohlík, v telce byl vibrouš a já myslela, že je to krásněj křupavej rohlík...
Pečete s Marešem, toho máme rádi.
9. kvě 2009 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem si vás teda dočetla.
Petjuš, ,altézáček je supr, dřív jsem o něm taky uvažovala. A ty čtyřlístky:slight_smile: snad nám všem přinesou štěstí:slight_smile:
Mončo, paráda snůška, tak a't se bobečci pěkně vyvíjejí:slight_smile:
Andrejka je ještě na terase???:slight_smile:
9. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
To ještě nebyl Mareš tak slavnej, tak Míša s kamarádem za ním chodili do rádia. No, kdyby se ho drželi, tak bysme mohli teď být třeba taky milionáři :grinning:
9. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Huž jsem tadýýýý!!
9. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
ahoooooj bellisimo:slight_smile:
9. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Jsem rychle přelítla, ale budu muset ještě jednou důkladně! Věruško, ahooj kočinko naše bišonkovská :sweat_smile: !
Tak jsem to předpokládala správně, jsem se řezala u Májiných komentářů! Miluju Tvůj humor!
Ale já nebyla nakukující divizna, tož signál by na severu byl, ale už se krotím kvůli Honzíkovi, BO, on je tolerantní, ale stačilo, že jsek fotila mobilem, ale noťas už jsem mu tam netahala :zipper_mouth: .
Belí už spinká, BO taky ne, když ráno vstává, a Lúca taky.
Monča má 10 vajíček, hezké! Tak ať jsou plné! A aspoň jedno ať má pořádnej potenciál :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
co buřtýýýýýýýýýýýýýýýýý?
9. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
bude barevný boloňský psík
9. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
Kde jsi, Andrejko??? Čteš znovu? Nebo tě Honzík vyhnal od PC?
9. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
A co jsi fotila? Chci taky poslat:slight_smile: sííím
9. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
Fotila žrádlo :grinning: , abych tady mohla slintat a Luboš obvolával rodinu, zda někdo nepeče, že má chuť... :grinning:
9. kvě 2009 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.