• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Věruško, buřtíky byly mňam, ale znám i lepší, BO, jsem schválně vzala kuřecí točeňák, že je jako dietnější :wink: , no Honzík se ptal , jestli neměli klasický špekáčky, no měli, ale... :slight_smile: :slight_smile: . Ale moje horší já se baví nad Májinou chutííí, tak proč jí neposlat fotečku, jak se buřtíček v ohni otevírá, že? :grinning: :grinning:
Tak barevného bišonka musím ještě prozkoumat na netu! A jak je jinak Věruš?
9. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
Tvé horší já podráždilo Luboše bo já se právě cpala dortem se šlehou, pěkně mě taky teďka pálí žáha. Navíc jsme měli fakt vynikající kuře, tak máš štěstí, ale ta příroda a ten buřtík očouzenej, to je prostě nenahraditelný no...
9. kvě 2009 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ale ten štrůdlík, ten bych si dala.
Ježiši mě berou záda, to je od žáhy bolest přes záda, no děs, jak duchna...
9. kvě 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Holky, mně tady dole v chajdě blbne signál, musela jsem znovu restartovat, proto mi to tak dlouho trvalo.
Věruško, já už to vymazala, páč mám malou kapacitu v mobilu. Tož Májo, přepošli Věrušce buřtíky, jestli jsi je ještě nesežrala :grinning:
9. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
Asi se vybíjím, nemám šňůůůůůůůůůůůůůru a nevím, kde mám mobil, asi starouš mobilujeeeeeeeeee, jééééééje já asi cípnu...
9. kvě 2009 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz
No nic, myslela jsem si, že ještě přežiju, ale zdá se, že ne. Potřebuju si ty záda natáhnout, ale zase jen na ten jeden bok, Božéééééé. Tak nevím, jestli je to žáha bo infarkt, to tlačí na hrudníku, jdu zalehnout raději, měsíc už působí.
Brou nocku.
Věruška čte maila, jistě Ti toho psíka pošle, má korálkový oka :wink:
9. kvě 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, páááá, už bliká baterka výstražně, papapa :zipper_mouth: :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, dyk si říkala, že je Luboš doma, ne??
9. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
Na zadek!!! Dostaneš na dupu!! Jak to, že jsi sama a bez mobilu? Máš ale i pevnou, ne??
9. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
Už jsem tady, dočteno. Dostala jsem maila od Leňulky, chtěla jsem její příběh. Dostalo mne to....Ani jí teď nemůžu zatím odepsat.
Jak je? Fyzicky mnohem líp,dokonce mne dnes Míša i vyvenčil:slight_smile: A na duši, je to divný, ale já jsem nějak bez emocí. Asi se tělo samo brání. Jsem jak kámen, ale možná před výbuchem, nevím... prostě žiju teď v nějakém tom vakuu, neumím to líp popsat.
Fotešku hafíka pošlu
9. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
Máš je Andrejko v interce. Ještě není rozhodnuto který, ale mluvila jsem s paní z toho Kolína a padla mi do oka
9. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
Všichni šli spinkat???
9. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
Já byla na interku, Věruško. Ten noťas mi zlobí, čekala jsem dlouho, až se mi otevřou psíci :slight_smile:
My ještě koukáme na Iluzionistu na čt1, docela hezký, a natáčený evidentně v Praze, tak mě to vtáhlo. Tak se půjdu dokoukat. Jo, a štěnátka budou tak ještě dva, tři týdny u fenečky, ne? Nebo kolik jim je?
Jééé, už to skončilo... No, stejně se půjdu spršit.
9. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz
budou až na konci května, tak to musím ještě vydržet :frowning2:
Běž do spršky, já bych taky asi měla jít už spát, ale nějak se mi nechce. Asi se přitulím k Míšánkovi, on tady vedle mne chrupe:slight_smile:
9. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz
autor
Tak jo, kočičky, všem přeju dobrou noc. No, ještě musím nástěnku dodělat, bo zase bude hláška z Třebíče, že je tady bordel :grinning: :grinning: . Tak doufám, že není bordel v Třebíči, nabíječky tam nemaj! Věrunko, dnes lepší sny, nebo třeba ventiluješ sníkama, tak pak je to zase lepší. V noci ventilovat, přes den vakuum.
Belíšku, zítra práci bez komplikací a smutných příběhů přeju :slight_smile: !
9. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz
autor
Tak to je mooooc dobře, že je Míša doma. Tož přitul se, beruško. :pensive:
9. kvě 2009 ve 23:12  • Odpověz
Už jdu na něj :slight_smile:
Jo, já když jsem relativně v poho přes den, tak si to pak vybírám v noci. Prý jsem dnes zas dost mluvila :grinning: Proto možná nechci jít ani spát. Vypila jsem už čajík na klidný spánek a nic :wink: ,tak si možná ještě šlehnu kozlíka lékařského:slight_smile: a přitulim se k mému kozlíkovi :sweat_smile:
Brou nočku
9. kvě 2009 ve 23:19  • Odpověz
autor
Táák berušky, jdu popřát definitivně dobrou noc, chr... :pensive: :pensive: :pensive:
Jo, a smázla jsem z tabulky novější berušky, co sem párkrát nakoukly a zase zmizely. Ráda je vložím, když se vrátí, ale už je nás mraky, tak proto. Tak ahoj kočky, a zítra den bez mráčků, nebo jen malinkejch obláčků. Dobrouuuu :pensive:
10. kvě 2009 v 00:12  • Odpověz
Ahoj holky, Jsem po IUI a 11.tý a 13.tý den sem si dělala test, ale bohužel nevyšel. Píchala sem si hormony, jedenkrát pregnyl a potom jsem brala utrogestan. Už víc jak týden mám bolesti břicha, jako by každou chvíli měla přijít mrška. Je ta bolest proto, že se to nepovedlo? Díky za odpověď.
10. kvě 2009 v 00:17  • Odpověz
autor
Hanýsku, utrogestan dělá podobné věci s tělem, co popisuješ, nafouklé břicho,bolesti jako před ms, a navíc všechny ty hormonální srajdy.. to má dopad. Neříkám, že je to ideální, že 13.den nemáš dvě čárky, ale ještě by ta čárka vylézt mohla. Pokud se nepodařilo, tak ms někdy zdržuje ten utrogestan. Zkrátka ještě není definitivně rozhodnuto. Protože první příznaky těhu jsou právě podobné ms. Tak vlastně nevíš :slight_smile:
10. kvě 2009 v 00:25  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :wink: :sweat_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,Hysterka konc.května, KET červen
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec,šutérky,Dornovka,a zááás maká,aj v nedělu..
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI, Koncem května si půjdeme si pro barevného bišonkáááá, hurráááá!!:sweat_smile: Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,čekáme odpověď z Jičína, kam půjdeme s myomem.
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje začátkem května! Nebóój! 12.5.začínáme stimulováát!
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, zatím balíme vajucha a i jiné věci!!!,a opřeme se o Karlíka!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,eregm+dom.snaženíčko, podzim akce!15.5.konzultace v novém Caru
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Petjuna,Apolinář,1xIVF,nejdřív porazíme OBYČEJNOU cystu! 12.5.podrobný UTZ a 14.5.kontrola.
Jantarka (Leňulka),Reprofit Brno,2xIUI,7xIVF,14.5.kontrola, cca 24.5. začneme stimulovat! HUŽ BRZYYY
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,TEĎ 2.IVF OPU 9.5., máme1O vajíček!!:wink:
Manetka-kamioňářka-dřív Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,teď Gennet LB, stimulujeméé, 11.5.UTZ

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF-ICSI,Těšíme se na Aničku!13.5.kontr.Už abych sem psala 1.zoubek atd..
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., 20.5.UTZ
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,15.5,kontr.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termínek 29.10.,svatba 13.6.!, UTZ 12.5.
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!!19.5.screening,13.5.poradna
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 13.5.UTZ
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 14.5.UTZ
10. kvě 2009 v 00:28  • Odpověz
Dobrééé ránkooo:slight_smile: Přeju všem krásný sluníčkový den, berušky moje zlaté:slight_smile: Huž jsem v práci, sílu čajíček a čekám až odbije 6, ať můžu jít na to. Už teď je mi po vás smutno a dostanu se až večer, tak ať je tu hezoučky, než dondu:wink: Pusinu na čelo, ať je vám veselooo:slight_smile:
10. kvě 2009 v 05:40  • Odpověz
Kůzlátka děťátka...nechrníme, vstáváme, nedělička je tady!!!
Zdravím celou famíííílii, jsem dneska nějaká zubožená, nechtělo se mi ku podivu vstávat, ale satan rozhodl, že se půjde na balkon a posléze ven, tož mušim pošlouchat. Venčil se strašně dlouho, asi se tu zase hárá nějaká krasavice navoněná...
Andrejko, pevnou nemáme a on byl doma, ale telefonýruje z mýho, bo svůj nemá nabitej, stačí účet za můj paušál :slight_smile: Byl doma, to se jen vzdaluje k balkonu bo na něj za signálem, to víš, tady nemáma nabíječky, natož signály :wink:
Než bych s tím batohem včera včer vstala a napíchla tu nabíječku, tož i ohnout bych se musela, to je nadlidskej výkon, tak jsem zahlásila vybití, aby nebylo pátrání a šla zalehnout.
Jsem po snídanici, umytý nádobí a čístečně utřený, tady nikdo, tož jdu dát do pračky ty mimísky deky, kdyby chtěla vylízt, je neděle přecivá, aby se měla čím přikrýt :wink:
A taky jdu posbírat šutříky, bo josu nabitý lunou :slight_smile:
10. kvě 2009 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobréé rááno, internetová sektičko :grinning:
Belíšek už maká! Jen nevím, proč jezdí tak brzy, dělat od 6, a ještě být už skorem půl hodiny před začátkem nachystaná, tož jak já se znám, tak za 3 minuty 6 bych dofuněla na poslední chvíli :confounded:
Májinka už vyvenčila, to já taky, páč já na chajdě jen otevřu dvééře.. Máme takovej plůtek v zahradě, kde se venčí, a kde ne, Bo jezdí hodně děti na návštěvu, tak aby nešláply do teho štěstí Tairunčinýho :grinning: . Tak to jsem ráda, že už nebudeš sama, já su někdy až klíště nepříjemný, tož promiň, ale já si včera radši nevypla mobil, kdyby Třebíč volala. Jó, ouplně jsem zapomněla, to mně zajímá, Tys dělala s dětma keramiku? To je bomba!! Jak ta keramika, tak ty děti! To jsem netušila!
Věruško, posílám Ti žabí pozdrav z chajdy, tady řvou a řvou žáby, jsou ukecanější, než my tady na diskuzi, snad ani nespěj, kuňkalky jedny :slight_smile:
A při dělání nástěnky jsem si včera říkala, že ostatní členové našeho příbuzenstva se fláákaj! Karolka, Kačer, Petjunka, Regínka, Manetka, Iva a už zase jmenuju, ač jsem si to zakázala, zkrátka chodit! :grinning: :grinning: Inko, co Ty?? Jak je? Leontýnko, huž jste podnikli něco pro sourozenečka? Terezka nemá doma net, tak snad písne z rachoty.
Jééé, huž se mi nese snídaňka. Kafíčko a moskevskej chlebíček s blaťáckým zlatíčkem a plátkem šunčičky, pak má člověk zhubnout :sweat_smile: Tož Andrejko dobrou chuť! :grinning: Jóo, manža zdraví snažilky a těhulky, už se orientuje v termínech :sweat_smile: :grinning: , šikula, ne?
10. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Krásné ráno:slight_smile:
Tak se nám tady naše rodinka slézá a hlavně staré , dobré tváře:slight_smile:
Docela jsem se dobře vyspala, zdál se mi sen jen o tom, jak jsem ve škole psala diktát na tabuli, tak to docela jde:slight_smile:
Zdravím naší těžce parcující Belllušku, těžkooděnce Májušku a chatařku Ájušku:slight_smile: a samo všechny ostatní.
Tady nekuňkaj žáby, ale Míša se dívá na svůj oblíbený nedělní válečný pořad :stuck_out_tongue_closed_eyes: a z balkonu je slyšet jen ukřičený Ferďas-andulky a do toho mňouká hladový Berťas :grinning: se mi to dnes i nějak rýmuje.
Jdu si udělat snídani, vypila jsem zatím actimel na zlepšení mikroflóóóóŕy po antibiotikách a zas budu studovat bišonky, páč chci už taky venčit:slight_smile:
10. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
MOnči, už jsi volala?? Já si vždycky měla volat v 8...
10. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Myslím, že Monča nezapomene, Kelišová :grinning: Já si měla volat vždycky v 11h :grinning:
Jinak bré ráno všem vstanutým.
Keramika byla taková nouzovka, ale super přivýdělek, ovšem, jak jsem psala, taky velkej nápor, fakt mě to vysílilo vždycky houplně na maximum. Jsem vždycky toužila být pani učitelkou ve školce, ale to co se tam občas nachází, to byla kalamitááááááááááááá :confused:
Věrko, vy máte i andulky? To mi nějak uniklo.
Tož papkejte, já si dala kousek jablečného dortíku ze včéééra, šlehajda zůstala přes noc vyndaná na lince :angry: , tak jsem to měla dietní, bez... :slight_smile:
Už se vaří brokolice, teda spaří se, oloupu brambuchy a bude smažená, se těšim.
Co je dneska na jižní terase k obédku, květák byl, brokolice taky...snad patizon bo ta velká zelená mrcha, kurňa vidim ju před očima a ne a ne si vzpomenout, tož mi pomožte, velká okurka vyžratá zelená... :rolling_eyes:
10. kvě 2009 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahooj do Vlašimi!! Těžkooděnec Mája :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ještě slintá :grinning: :grinning: Jé, to mě pobavilo.
Jo, Věruško, prdla mi korunka. Co ty korunky by měly běžně vydržet?
10. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
No rozhodně ne tolik, co jsi včera spráskala na terase :grinning:
10. kvě 2009 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, z čeho tu korunku máš? Jestli jen nějaká pryskyřice, tak když kóó´´ošeš ty buřtíky moc agresivně, tak to nevydrží. jako na potvoru, teď budete chtít všichni zuby, když jsem se chtěla ještě doma povalovat? :slight_smile: Můj taťka mne přišel navštívit do nemoc. den po té se spadlým keramickým můstkem a ségra si na mne taky brousí zoubky, teda Dr. jí je obrousí a chce být ještě krásnější. tak asi budu muset do tý rachoty jít, ale dřív jak po šestinedělí ne, to mne ani nehne.!
Májo, máme andulku, rybičky, Bertíka a za nedlouho bišonkáááááááá,huš se těším
10. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.