• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahóój Alfííí, že Ty myslíš cuketku, viď? Tak tu máme občas taky, podusím ju nakrájenou a přihodím taveňák. Taková kajda zdravá a s bramborovou kaší, dobrý. Dneska to odfliknu. Mám koupenou sekanou, to bylo jako rezerva, ale nechce se mi vařit, Bo večer zase do Práglu, a záhony nedodělaný. Tak jen udělám bramborovou kaši a bude. Monču nekontroluju, to jen Tebe! :grinning: . Jen jsem zvědavá, jestli už víme embryjka, kolik jako bude! Mončóóó!!!
10. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
POdávám hlášení, my už jsme byli v lese na medvědí česnek a v bille na čerstvé ořechové rohlíčky, tak jsem volala z auta.
z 10 vajíček bylo 7 zralých tak ty napíchali spermoškama a drží se zatím 6 bojovníčků :slight_smile:
10. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
V úterý se dozvím konečný počet a bude v úterý i transfer.
10. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
U nás bude knedlo, zelo, kachna ala moje mamka :slight_smile: přivezou mi obídek přímo pod nos.
Motá se mi holky škeble jak divá, to je asi tím, že mám teď málo krvinek, bo jsem prý ztratila dost krve. tak se aspoň teď můžu nalévat červeným vínkem :wink:
Holky, která tu pijete ty zázračné čajíčky? Už to tu proběhlo několikrát, lae já si to do hlavy nebrala, protože se ne to netýkalo. Ale asi bych s nima začala aý asi po 6ti nedělí, že?
10. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Jé, Věruško, to já nemyslela Tě jako využívat. Já jen, jestli mi doktor uzná nějakou reklamaci, nebo ne. Nejdřív jsem tam měla jen nějakou spešl výplň (jde o dva zuby), za 2tis. za půl roku to bylo pryč a teď korunka za skoro 4tis a zase pryč. Měla jsem tu prostřední kvalitu, už si to nepamatuju, ale na jeden zub bylo v cenové relaci 1tis. 2tis nebo 4tis. +- .. Tak já má to prostřední.
10. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
zas píšu překlepy, ale vy mi to prominete:slight_smile:
Moni, paráda, 6 je stále dost dobrá úroda:slight_smile: Jen ať se držej!!!
10. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Andrejko, už si moc nevzpomínám, jak jsi to psala tenkrát do mailu, ale rozhodně bys měla nárok na reklamaci!!! Aspoň tak to chodí u nás. A jsou to teda pěkný šmudlové, že se ti to takhle pořád s....
10. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Věrko doufám že zbudou 2, to budu šťastná. Teda vepřo knedlo kačena, mňááám to bych si taky dala.
10. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Mončo, tak to je dobrej počet, už aby bylo úterý viď? Držíme pěsťule. :dizzy_face:
Andrejko, jojo, cuketa. To mi pak musíš ještě jednou napsat, jen jako nakrájíš jo? vydlabeš ty pecky a hodíš taveňák? A na čom ju dusíš? Na oleju bo jen na vodě?
Já už mám na sporáku brambory a brokolice čeká, kdo jí natáhne kabátek stouhankovej, no kdo asi, že? Když zbytek osazenstva chrápe... :angry:
Věrko a ještě rybičky, tak to mi úplně uniklo. My je asi budeme mít opět, akvárko se neprodalo ani za 2 litříky, na míň už nejdu, už tak to byla směšná částka, ale je doba krize, lidi šetřej a taky to sežere hoděn elektriky. Jaký rybky máte? My měli terčovce, jou krásný a neonky. Jinak terčovci nic nesnesou. A jedi masiko :wink:
Akvárko je na chodbě, tož bude satanovi, když bude po večerech sám doma, hezky svítit.
Andrejko, já taky občas odfláknu oběd sekanou kupenou, ale já to odfláknu ještě víc, já aj tu kaši dělám práškovou :slight_smile:
10. kvě 2009 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Monči, to je hezkýý! Tak jen tak dál. gratuluju. :slight_smile:
10. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
To jako se dneska platí u zubaře za korunky a výpně a stojí to tisíce? :confused:
Až půjdu někdy k zubaři, tak si jako mám brát kačáky, jo? :confused:
10. kvě 2009 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz
Věrko, co je na tom jednom klofáčku tak drahý? Z čeho se to vůbec dělá a jak se to dělá? Nojo, vždyť já si tu práci ani nedovedu představit, to je z nějaký formy bo jak? :slight_smile:
10. kvě 2009 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz
Tady jsou fšichni rybičkový, taky máme v chodbě akvárko, pěkně to osvítí, ale teď se mi tam objevila taková tmavá řasa štětičková tak ju likviduju. Máme skaláry neonky a mečovky no prostě takové co nejsou dravé. Májo a ti terčovci nesežeru ti ty neonky?
10. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Máji, naše akvárko je pro ostudu. Musím ho vyčisti. Plavou tam chděry neonky a nějaký tetry, sumeček a čistič.
Tak vy mi s trěma zubama nedáte pokoj,jo? :slight_smile: Já jsem vypla na dlouho mozek, ale nějak si mne ta rachota hledá sama. Jsou drahý hlavně materiály a někteří doktoři to přeháněj se svojí cenou, v Práglu jakbysmed. Pracovní postup je docela složitý. Od otisku, přes model, pak musíš vyrobit v ruce jakoby formu té korunky, pak to odlaješ z kovu, nebo uděláš z pryskyřice, keramiky, no a opracuješ. Vzala jsem to hooodně letecky, bo každý materiál se zpracovává jinak. Nejdražší je ta keramika, ale je taky nejestičtější-fuj, to je slovo :slight_smile:
10. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobrééééé ránko holčiny :slight_smile: tady se vaří :slight_smile: já dělám svíčkovou,už aby byla,mnam :wink:
Věruško jak se máš?Kdy že si to půjdeš pro štěnátko?Pak nám vlož fotešku :slight_smile:
Moony-to je dobrý čísílko 6 tak at se mají k světu a drží se :wink:
Máji jo jo nafli sme se ale jen na chvilinku a bylo zase jasno :slight_smile: Holky zubař-to je téma,mám z nich hrůzu a ted sem taky byla na preventivní a mám 3 kazy a jeden je mezi předníma zubama,ale je jen úplně mrnavej,tak du v srpnu na bzzzzzzzzzzzzz vratání :frowning2:
Holky prosím vás mám otázečku,jak psala Belinka o těch kamenech,tak jaký kámen si to mám koupit?Žádný nemám a chci to honem napravit :wink:
Jinak zdravím všechny ostatní které tady ještě nejsou-Belinku,Katy,Dady,Andrejku-ale ta tady je :grinning: Petku,Regí-už sis koupila troubu?A jak ste to vymyslely s elektrikou?Nebo si našla nějakou co tolik nebaští elektriku? :slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Dobré ráno RODINKO.
Jak se všechny máte?
Věruško ty budeš mít pejska jo?Jé já ti závidím.Taky bych nějakého chtěla ale nejde to.Nikdo u nás neni věčně doma a tak by byl pořád sám.
Zy chvilku zas jedu na kole a pak se vrhnu na předělání kuchyně.
Tak zatím papa a všem přeji krásný sluníčkový den :slight_smile: .
10. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Akvarko,tak o tom sem jednu dobu taky snila a když mi bylo náct tak sem ho i měla ale nějak se těm rybám u mě nelibilo či co,taky my někdy vyskákaly z akvárka a jednu sem vysála-chudák snad ju to nebolelo :grinning:
Máji co jak dopadlo vyúčtování za bydlení?????Dopláceli ste?Bo vraceli vám?Mě to pěkně štve,my jako ještě nic nevíme a nic nemáme,mě zajímá kdy to jako polou :angry: :angry:
10. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Regí proč budeš předělávat kuchyn??? :confused:
10. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj Janinko a Regííí:slight_smile:
Štěňátko bude až ke konci května :frowning2: snad to do té doby vydržím. On je to takový malý mazlík, tak by nebyl problém si ho brát s sebou i do práce , Strčila bych ho pod stůl a nikdo by o něm nevěděk :grinning:
Kočky, loučím se, jsem zas hrozně unavená, motá se mi škeble, ty krvinky.... Jdu si hajnout. papapapa
10. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Ahoj kočičky! Já ještě načíhla, ale huž jsem na půli cesty na zahrádku, tak jen muším pozdravit Regíínku a Janinku, a letím, páč zahrádka voláá.
Tak ještě jednou hezkou nedělinku všem. Ale stejně budu číhat :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojte koťátka, zatím jenom na skok, včera jsem z práce jela za mamkou, zítra nastupuje do zlína, tak uvidíme. :wink: Běžím vařit a venku je krásně, tak se asi budu vyvylovat na sluníčku :slight_smile: Zdravím Věrušku, Belku, Máju, Ivi, Aju, Marky, Lucku, Janinku, Katy, Monču, Terku, Andrejku, Petru, Pavlu, Regí,a další :slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Mončo, jak tu řasu ničíš? My to akvárko zlikvidovali, když nám ho hodně ta řasa postihla a prý to bylo vodou, což tady moc neovlivním. Jinak terčovci nežrali neonky, ale žrali buďto srdce nebo něco jako nitěnky zamražovaný.
Janni.ko, vyúčtování už máme zpalcený, dopláceli jsme necelých 5tis. :angry: Elektrika dopadla líp, tam je to cca 1200Kč. No jako každý rok...
Taky mě zajímá předělávka kuchyně u Regííí, asi jak má novou troubu, tak zatoužila po změně.
A Lůca nám slíbila nové závěsy atd.
10. kvě 2009 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz
Tak si představte, že ten Baroš je značkovej a jezdí za ním nevěsty Mařenka a Eliška, vozej si dupu v autě :grinning: No já se picnu, já totiž přemýšlela, na co ten Baroš je dobrej...
10. kvě 2009 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
Je vám taky takový vedro? Se jdu asi vysvlect bo co. Úplný návaly vedra, jdu si pro tílko a přitom máme doma vcelku chladno.
10. kvě 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,se stalo přesně to,co jsem čekale,ještě že jsem se včas rozloučila :wink: Mamina se vrátila z lázní a šli jsme na véču a nějak jsme se zasekli :wink: A ještě jsme i vedli návštěvu domů :wink:
Máji dělala jsem ty piškůtky a je to výborný,myslím,že v létě úžasné osvěžení,příště dám víc van.cukru.
Mony gratulace k vajuchům,pěkný počet :wink:
Andrejko po buřtíkác je mi vždy zle ale přes to ho tam nacpu :grinning:
Zdravím všechny a přeju krásný den.
10. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Dobré poledne :sweat_smile:
Všechny moc zdravím a přeju krásnou neděli.
10. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak co akvarka jsou už vyčištěný, mi ho měli doma, jak jsem byla malá a pamatuji si, jak jsme chytali rybičky :slight_smile: Májenko vedro ti ještě bude, buď ráda, že nerodíš po prázninách, a červen už je za humny :wink:
10. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
Leni ahoj :slight_smile:
10. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Holky můj si taky chtěl pořídit akvárko, ale máme doma kocoura a nevím jak by se mu to líbilo :confused: Snad jen kdyby bylo komplet zabudované, aby se nedostal moc blízko. Manža ho měl jako kluk a moc ho to bavilo.
Máji buď ráda, že se s tím pupkem nebudeš tahat celé léto, ale jen kousek :grinning:
Karolko ahoj. Jak se máš?
10. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky.
Jsem zpátky z výletu na kole.Dali jsme 15 km a stačilo ufuf :grinning: .
Jani jen si dám vše co potřebuju na vaření níž abych tam dosáhla.Všechno jsem měla vysoko když jsem nemohla péct a pořádně vařit.Jinak nic děsivého dělat nebudu.
Ahojky Jantarko,Karolko,Petruš,Andrej,Májo........
10. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.