• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Leni dneska mám volno, tak se ho nažím užít :slight_smile: Jinak v pátek jedem do OL tak jsem zvědavá, co mi řeknou :slight_smile: Regí, tolik kilometrů, já padám :grinning:
10. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Karolko taky toho mám dost ale je to super relaxace.Hlavně když se jede lesem a ta vůně lesa je úúúúúúžasná.Jen mě opět bolí zadnice :grinning: .
10. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Milášek bude mít narozenny, 40cítku, tak jsem našetřila penízky, koupím mu kolo, pak sobě, malý už má a budem jezdit, tak mě taky bude bolet sednice :grinning:
10. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Holky moc si ty sedinky nezničte, páč až budete těhule, tak by jste tam mohly mít mozoly :grinning: :grinning: :grinning:
Karolko a kdy vidíš nový boj? Ještě teď třeba v červnu?
Regi čauky. Tak 15km :confused: To je mazec, ale aspoň si člověk vyčistí hlavu že? :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Regí zdravotně jsi na tom dobře, že rajtuješ takové štreky? Na vyčištění je les supr. Asi taky někam vyrazíme.
Leňulko akvárka takové větší už se prodávají se zakrytím i zhora tak to určitě nebude problém skrz kočku :slight_smile: Mája má jedno na prodej :sweat_smile:
Máji dala jsem do akvárka takovou zelenou vodičku od Rataje, za 70,- jsem to koupila v akvaristice a řasa se pouští :slight_smile: sice chcípli i šnečci, ale ryby žijou.
Karolo tak to bude mega oslava :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Janiko já mám měsíční kámen, taky je dobrý růženín.
10. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Leni uvidím co mi řekne, ale vidím to na podzim :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Mony taková normální, my to moc neprožíváme, ale to kolo bude překvapení, ak jsem zvědavá co na to řekne :grinning:
10. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Moonnco zdravotně dobře.Měla jsem jen obavy že budu krvácet ale vše je v naprostém pořádku.Já to zas nepřeháním.Do kopců to tlačím a jezdím pomalu.Zase to tak nepřeháním.Blázen nejsem.
10. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Karolko tak to je velký dárek, to bude bomba.
Regíno tak to je fajn že to nepřeháníš. no my taky vyrážíme buď do Luhačovic na kolonádu nebo někam do lesa. pa
10. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Moni tak to je super, já jsem v tom laik a teď si připadám jak kdybych zůstala někde za opicema :grinning:
Karolko proč až na podzim? Chybí penízky nebo si chcete dát delší pauzu? :fearful: Jsem zvědavá co ti řeknou. Já jedu do Repra ve čtvrtek a jsem sama zvědavá :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Tak holky, funím po obídku,dali jsme si pivko, to jsem neměla dělat... tak nakukuju. Tohle je taky od Ulrychů..

Můj kámen. Už ani nevím pokolikáté jsem se s ním
vláčel do kopce. Ještě nikdy jsem nebyl tak blízko
cíle jako dnes. Jenomže kousek od vrcholu, jako už
tolikrát, se mi vysmekl z rukou a skutálel se do údolí.
Zase znova a znova se pro něj vracím. Už dávno bych ten
marný boj vzdal, ale z horské tůně cítím vůni naděje,
že tentokrát se to určitě podaří.
Támhle je, můj kámen. Opřený o starý kmen, jakoby
ukolébaný zpěvem, který sem odněkud z dálky doléhá.
A já pomalu sbírám síly k dalšímu pokusu.

Dobrý, ne? To nám šili na míru...
10. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Hihihihihi :grinning: teda Andri ty to máš ale vychytané! Že by psali o nás? :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Ahoj Leňulko :slight_smile: :wink: , se Ti to už blíží.. A co jako se dozvíš ve čtvrtek? V pořádku už jsi určitě, nebo ne?
10. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
To je jasný, že psali o nás! Se zeptej Bellinky, kolik má na krku šutrákůůůů :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jj udělá mi kontrolní ultrazvuk, bo mi dělal tu hysterku v březnu. Prostříhal mi srůsty, tak jestli to bude už ok :dizzy_face: No a pak mi dá požehnání do stimulky :grinning: Teda doufám, že opravdu toho 24.5. začnu!
Ty jdeš kdy do té hysterky???
10. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Jo ták. Tak to bude určo dobrý. Já jdu 6.den cyklu a ms čekám cca 20tého. Takže okolo 26tého. No, a taky doufám, že se sliznice rychle obnoví a že nebude problém, abych na ty mrazáčky opravdu hned v dalším cyklu mohla. Doktorka říkala, že se bežně obnoví v pohodě. Taky doufám, že tam nic neobjeví, co by to mohlo zkomplikovat. Ale na UTZ žádný myom neviděla, jenže taky mi řekla, že to krvácení nemá ze sliznice, tak z čeho tedy? Prý malý polyp, kéž by to bylo od něho, vezmou ho a budu ok.
10. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Nic beruško, jdu pokračovat na zahrádku. Mám vyndané ze sklepa jiřiny, tož musej do země ! :sweat_smile: . Na čtvrtek držím palce, páč pak hned hurá do stimulky!!!
10. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
Brouku mě dělali hysterku 2x a vždy 12.den cyklu. Není to teda 6.den moc brzy? Hmmm asi to dělají i jinak bo co :confused: Hlavně ať na něco příjdou a ať můžeš brzy na KET.
10. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
Zdar oblůůůůdy :grinning: , jsem tu. Přišel brácha, že jako něco koupíme té mamině, ale jděte s chlapem do obchodu. Jéžiši fronta na kytkyyyy, vlezl vedle do prázdný vinotéky, koupil flašu červenýho a jeli jsme za jeho kamošema na oběd. Já přežraná z domu, takže jsem si dala vodu a on si dal topinku za 78Kč :confused: , jsem nechápala, žiju asi někde v pravěku. Ale byli jsme aspoň v hospůdce na terásce, kde jsem se vdávala. :wink:
Teď mi zas odjeli do té Ikey, to je fakt každej tejden, až budu moc jezdit taky, tak už nebude pro co, bo to máti nebude už mít kam dávat.
10. kvě 2009 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz
Andílku ahoj :slight_smile: Leni já nechci o prázdninách mít neschopenku, při prvním ivf jsem 2 měsíce seděla doma, tak až po prázdninách :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Včera jsem koukala na Gotáka a moc mě mrzí, že jsem mamce ty lístky nekoupila a nešli jsme na něj. Tak nějak jsem byla ponořená sama do sebe, a teď vím, že život jde dál a všecno se dá překonat. :slight_smile: Mám o ni hrozný strach, manželova maminka šla taky na operaci a už se z ní neprobudila, tak snad to nebudou dělat v narkoze. :slight_smile: Já co lidi uklidňuji, že se nemají čeho bát, jsem teď vyklepaná :frowning2: V červnu budou v Ostravě Alexandrovci, to je holky nářez, když se vám 40 vojáku postaví a začnou zpívat, to jé nádhera. Uvidím jaká bude výplata a když tak to mamině koupím, tky o tom básní, že je kdysi viděla a moc se jí to líbilo. :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jééééééé, já už jsem doma týjo, na Alexandrovcích jsme byli se staroušem někdy v prosinci bo kdy :grinning: Mamky známá to někde vyhrála a nemohla dojet, tak jestli nechce mamka, ta zas měla plno lidí, tak to dala nám. Jsem byla prvně u nás v kostele :slight_smile: , ostuda co? Ale víte, že mně to nedělá dobře. Ovšem pěli hezky, to jo. A já furt co to má ta Karolka s Alexandrovcema.
Jaký lístky? Gották bude 11.6., to stihneš ne? Mamka tam frčí s kámoškou, jela bych hnedka taky. To bude mega koncert a když jsem viděla, co tam má hostů a cena jen 1000Kč, to je super, ne?
10. kvě 2009 v 15:04  •  1 dítě  • Odpověz
Tak bratr se mi včera náhodně potkal se spolužačkou z jeho ZŠ a mimo to, že se báječně opíjeli až do pěti do rána, tak zjistil, že jeho další spolužačka je velmi oblíbená a šikovná porodní asistentka v naší porodce a tož to by mě mohla odrodit a podat nějaký info psychopatce...To jsem fakt happy, snad mě trošku uklidní, bo mi tam něco bodne :wink: Jsem vám to musela prostě zahlásit...
10. kvě 2009 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz
A kde bude Goťák 11.6, on byl u nás a v Ostavě, do Prahy nejedu :wink: Jinak není jak mít u porodu někoho známýho, neboj bratr zapracuje :wink:
10. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
Jak to myslíš není jak mít..... No on slaví ty sedmdesátiny v O2 aréně, myslím, že to budou jeho poslední velký narozky, bo pochybuju, že osmdesátiny povalí ještě někde na megáči. Takže je třeba to využít, já kdybych mohla, tak teda jedu.
Jo a vkládám Anýse...
10. kvě 2009 v 15:39  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko, je blblst jet do Praglu, když jsem na něj nešla u nás v hale ani v Ostravě. Holt jsem to zadupala, tak ho zas nemiluji. Alexandrovci to jistí, teda podle výplaty :slight_smile: Šatečky jsou nádherný, takhle bych chtěla vypadat v 36 týdnu těhulení, jsi tak krásná mamina, že je škoda aby Andulka vykukovala ven, ještě tak 2 měsíce by sis to měla užívat :grinning:
10. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
Karolko že by jsi byla skalní fanynka našeho Káji? :grinning: :grinning: :grinning: Toš to bys měla aj do tej Prahy jet!
Máji pěkné foto. Anička už tu bude cobydup, tak si to banděro ještě užívej. Prý holkám po porodu hodně chybí :wink:
10. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
Jsi to teda zadupala :grinning: ,tož jsi pěkná dupa. Já jeho milovnice taky nejsem, vždycky jsem byla už předem nasr....,že zas dostane Slavíka, že na to nemusím ani koukat. Ale jak jsem včera viděla ten pořad, tak jsem si prostě řekla, že ho muím vidět na živo, když už mě provází tak nějak chca nechca :slight_smile: celym dosavadním životem :wink:
No jo, já jsem kásná mamina, to jo, slonice jsem, Ti dám dva měsíce ještě, by mě asi hráblo už.
Opět se dostavil jakejsi únavovej syndrom a já bych víc chrupkala, tak jsme si se satanem hodinku zdřímnuli. Ale už se nám vrací páneček, o půl by měl být tady, tak vstáváme, aby viděl, jak jsme čilí. :sunglasses:
10. kvě 2009 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz
Kačer je zase kde?
10. kvě 2009 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.