• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky holky.
Chtěla bych se s váma rozloučit.Asi tak na měsíc.Dáváme PC do opravy.Zase se nám přehřívá a vypíná se.Je to děsivé.
Tak doufám že se tady nic nepřihodí a Mája ještě nebude rodit.Nerada bych přišla o dobré zprávy.
10. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahojte všechny berušky moje :slight_smile:  jak se tady máte?
Moni gratuluji k siláčkům :wink:
Regí tak dlouho s náma nebudeš achjo bude nám smutno :frowning2:
10. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj Lucko.
Neboj já se určitě nějak ozvu.Najdu si chvilku a písnu.Nebude tady smutno.Neboj.Mája určitě zase bude perlit jako vždy jen já o to přijdu a mě bude smutno a budete mi chybět.
10. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
NO REGÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ, jak na měsíc, to je snad opravený v cuku letu :confused:
10. kvě 2009 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Májo to si jen myslíš.Možná to bude dřív ale raději píšu měsíc.Dáváme to jiné firmě.Ta si odveze a taky přiveze.Poradili nám to v tom obchodě co nám PC prodávali.Tak uvidíme jak to dopadne.Oni maj čas ale to určitě znáš.Ani nevim kam to vezou.Myslím že je to do Brna ale nejsem si jista.
10. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Naštěstí to neznám, bo bych za to ty prachy nedávala. A ještě aby mi to někam vezli. Manža do pc dělá, i brácha, takže to zmákne všechno sám.
10. kvě 2009 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz
To máš lepší dát někomu známýmu, to bude beztak nějaká hovadina a jako měsíc bo i tejden, je teda dost, to by mě asi hráblo, bych začala brát asi jiný drogy :grinning:
10. kvě 2009 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
Hezký večeeeeer.
Tak jsem tu měla naše celé odpoledne, pak přijel i Míšův děda. Spapali jsme bábovku, buchtu od kamarádky a tvarohový koláč od tety. Prostě se mne snaží vykrmovat. Jo a kachýnka byla skvělá a zapila jsem jí pivíčkem.
Teď si vás jdu pročíst co jste zas nakrafaly.
10. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
To je hodokvas Věrkooo, mně tu nechali tvrdej perník a odjeli si naplnit pupíky do Brna :rolling_eyes:
Na oběd byla ta brokolice smažená s bramorama a už je to všechno fuč...
10. kvě 2009 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrý podvečír kočeny :slight_smile:

jsem Vás dočetla a jste teda pisalky :wink: Monči držím palce aby minimálně dva bojovníčci byli :wink:

Věruško doufám že je líp, a snad i bude,s pejsánkem určo jo :slight_smile:
10. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
Regíí to jsou šílení hovada,s komplem to bude určo něco blbýho jako zdroj nebo větrák,ale oni si hezky namastí kapsu,ještě že to taky nemusím řešit,manža spravuje komply známým,takže kolikrát prskám kolik je doma sčotů a jaký jsou lidi prasátka že ani nevysají větráček a pak se diví ....ale ty firmy jsou vyděrači-něco jako Provident :grinning:

Kdybych se odmlčela tak přijela návštěva,jinak před hodkou manža se zbalil,řekl že musí jet něco vyřídit a že je za hodku zpět :confused: :confused: tož jsem v šoku,nevím co se děje :confused:
10. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
hmm,dojdu a tu nikdo :frowning2:
10. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahojky mám otázečku,děláme úko z přírodovědy a potřebuju vědět kolik slov si myslíte,že může znát 11leté dítě?
10. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
Jéžiši, no aby jsi se znova nevdávala bo neměla svátek matek :slight_smile:
A kdes zase byla celej vééékend? :confused:
10. kvě 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz
Katy nesmutni ahoj :grinning:
10. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
Tak jedenáctiletý, Petjuno, asi víc než my, by jsme se divili té slovní zásobě :grinning: To josu otázky, Boha jeho!!!
10. kvě 2009 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz
No Májinko tak plácni nějaké číslo. :frowning2:
10. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
jéé holky já dostala k svátku matek notas od manžílka :grinning: :grinning: tož budu moci ležet v postýlce a datlovat s Vámi :grinning: :grinning:
už jsme to měli jednou a je to znova to samé.No mi máme na tohle smůlu.Dneska jsme zas odnesli DVD s nahráváním.Nejdou nám otvírat dvířka.
Jo známej je dobrej ale když je to v záruce tak ať si to vyžerou :wink: .
Věruško a Petruš já vás zdravím.Jak se máte holky?????
Jééééééééééé já zapoměla pozdravit KATY.Tak se moc omlouvám kočko.Tak tě zdarvím AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ :wink: .
10. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Katy tak to je krásný dárek.Já nedostala nic :frowning2: ale mě to neva :slight_smile: .Hlavně že mě bolíbil pod rozkvetlím stromečkem :grinning: .
10. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
No Katy, Ty jis musela bejt teda hodná :confused: Taková držkatá a dostaně noťas, až mi slza ukápla :slight_smile:
Petjuno já nevím, tak asi to bude v tísících, že? A mohlo by to být tak 5-6? Já nevím, co kdo myslíte?Nebo je to moc? :confused:
10. kvě 2009 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Regí.Nám ten noťas také pořád zlobí.Nepobírá Terky hry a pak se seká :frowning2:
Hmmmmm Katy tak to tichá závist. :wink: Já mam ale taky radůstku dostala jsem konvalinky od Terezky :slight_smile:
10. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Jé a konvalinky od Terky, no tak to je nádhera :slight_smile:
Já jsem říkala manžovi, že má štěstí, že ještě letos ušetřil.
Už je doma, dovezl zase mazanec, mňááááááááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já si myslela 5 tis.tak to jsi mi potěšila.Jde o prd prostě to tam napíšem,jen jsem chtěla jestli se přiblžně shodnem,díky :wink:
10. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
jsem jsem se musela pochlubit jakého mám hodného manžílka :grinning: :grinning: se mi instaluje,ale má to Visty tak jsem zvědavá jak se skamarádíme já mám ráda XPéčka

Peti taky krásný dáreček,a hlavně od dcerky :wink: a ty slova myslím tak 2000
10. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
se loučím,dobrou noc a pěkné sny
10. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Jo udělala mi radost,je to příjemný :wink: je to moje zlatíčko.Teď mi tady za zády něco angluje I can.I can´t :wink:
10. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
No nemáš zač, možná to bude i víc, těžko říct.
Co to máte za noťasy? Já musím zaklepat, vše ok, samozřejmě mi ho ale musí pravidelně přeinstalovávat, jinak to mám taky pak pomalý.
Jakej máš, Katy? Mamka taky si chce pořizovat,ale neví jakej.
10. kvě 2009 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz
Katy ty jsi musela být hodná :slight_smile: Já dostala od dcery náramek s korálků je super.
petruš to jsou úkoly už se na to těším ještě , že jsme v první třídě , ale tady je to taky někdy na mašli :angry:
10. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.