• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Petruš je to hrozné.Měli by jsme mít ty nejdražší ale na to asi nemáme co???? :grinning: .
To víš Májo mi jsme chudé holky z Kladna :wink: :grinning: .
10. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Mám taky visty, kalamita :grinning:
10. kvě 2009 v 19:24  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu koupat Bajunku,papa
Dnes už asi nejuknu,doma se stále nemluví tak zalezu do pelechu.Všem co mají zítra nějaké kontroličky držím palečky :wink:
10. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Už se loučí, sotva přišla, já myslela, že ho pořádně zajedeme :confused:
10. kvě 2009 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz
Tak nejdražší jsem nemyslela, ale tak když to máte ještě v záruce, tož to musej bejt pořádný nový mašiny. My máme vždycky nějaký dědictví po bráchovi :slight_smile:
10. kvě 2009 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz
Petruš tak se opatruj a moc děkuju za tu radu.Jsem to odložila na jindy.
10. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Petjuno, aspoň máš klid, jak já miluju ticho :slight_smile: , ale mně ho starouš nedopřeje...Tak si hezky odpočni a zítra jukni.
10. kvě 2009 v 19:28  •  1 dítě  • Odpověz
Přišel sem kámoš, tak jsem se na chvíli odmlčela. Jak se mám? Jsem unavená,pobolívá hlava a trochu se mi notá. To ke asi tím, že mám málo červených krvinek. Jinak...nic , moc, ale lepší se to. Zítra jdu na kontrolu , sprsama, mlíko pořád teče, ale už je nemám tak napnutý a adoufám, že i děloha bude ok. Uvidím, co mi řekne. chtěla bych se domluvit na genetice a co dál, jenže to je asi ještě mooooc brzo, ale ta genetika trvá dlouho, tak snad mne někam doporučí.
10. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Regííí, ty s náma nebudeš tak dlouho??? :confused:
10. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Regí tak až budeš chtít tak doraž se nějak domluvíme.Vždyť nemusí být po celé hlavě stačí nahoře :wink:
Máji víš,že si nestěžuju :grinning: ,i véču si udělal sám. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj kočenkýýý, tak jsem doma a jak jinak, nožky mě bolí u samé dupy:slight_smile: Všechny vás mocinky zdravím:slight_smile: Janni.ka, se tuším, ptala na ty kamínky. Tak já mám na krku růženín, měsíční kámen, jaspis a křišťál:slight_smile: Věruško, jestli chceš ten receptík na ten bylinkový čajík, pošlu:wink:
10. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Petjuš,máte tichou domácnost? Co, to?
10. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Věrko, to je dobře, že máš takhle ty kontroly, že si Tě hlídaj a nic nezanedbaj. To tady je to kalamita kolikrát. Co pesan? Už je finýto rozhodnuto?
10. kvě 2009 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooooj Belluškooooo, chci receptík,dík. Taky ho piješ? A na co je dobrý jaspis?
10. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Bellko, vítej doma, konečně viď? Ale zase máš splněno, byla jsi užitečná :wink:
To máš teda těžkej krček :grinning:
Bys mohla hodit foto :wink:
10. kvě 2009 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Věruško věřím,že to bude den ode dne lepší.Ty máš mrazáčky?
10. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Já tu mám poznámku, že jaspis je na střeva, ale na to ho asi nemáte :slight_smile: , tož si poslechnu další varianty.
10. kvě 2009 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz
Na pesana si musím ještě počkat,jestli nějaký zbyde z toho Kolínského vrhu. Budu tam volat.
10. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Petjuš, mám 3 mrazáčky a ráda bych si pro ně šla už v září, ale asi si to nemůžu moc plánovat, je to ještě předčasný, lae kdybych se cítila dobře a nebyl žádný jiný problém, nechci čekat půl roku.
10. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahojky Bellí,ty máš 40 kg a jen 5 váží ty kmínky na krku :grinning:
Věruško nevím co se děje.Jirka je nervózní a já neumim držet pusu tak melu a dneska byl sprostej a řek ať už držim h... tak držim :grinning: Nesnášim tohle napětí ale vím,že to za pár dní přejde :grinning: nuž budu tedy čekat :grinning:
10. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Věruško pošlu, vydrž. Já už ho piju cca 4 měsíce určitě:slight_smile: Berušky, buďte rády aspoň za nějaký PC, já datluju na mobilu jak divá a taky žiju:grinning: Sice mi to trvá, ale můžu s vámi být a to mi stačí:wink: Máji, jako těch kamínků nebo jaké foto?
10. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Bellí jasně že nenosíš na krku kmínky ale kamínky
10. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Regí zda tady ještě je,stačí ho jen vysáh od prachu a bude fakčit dál,my to měly taky a reklamovali sme ho a měsíc sme byli bez PC jen aby nám vysáli prach. :angry:
10. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Věruš také si myslím,že není na co čekat.Pokud bude postýlka připravená tak proč to oddalovat.Září vyjde :wink: Co zjišťují na té genetice?To je z krve?
10. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Peťko, ahoj beruško. Tak jaspis- proti depresím, léčí vejcovody a vaječníky, močový měchýř, trávení, učí trpělivosti atd., stačí:slight_smile:
10. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Jojo Bellí, jak vypadá takovej krček obvěšenej kamínkama :slight_smile:
10. kvě 2009 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz
Regííí, jsi tu ještě? Prej co se vám přehřívá? A jestli je to noťas bo pc stolní...
10. kvě 2009 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz
Léčivé kameny a minerály / Najdise.cz :slight_smile: Tak z toho čerpám já, když chci něco vědět cokoliv o jakémkoliv kamínku:wink:
10. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Tak to bych asi teď potřebovala pořádný šutrák jaspisu :grinning:
petjuš, genetika je z krve, ale co vše zjišťují vlastně nevím, ale zatím mi žádnou nedělali. Prostě chci pátrat po příčině. Taky přijde do 14 dnů hystolka mimi,tak uvidím jestli něco zjistí, ale většinou prý nic.
Belluško, v klídku, až budeš mít čas, tak mi ho napiš, to nespěchá.
10. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Peti,my se včera taky nafli ale za chvíli to bylo O.K. :wink: to se spraví :wink:
Belinko,beruško ahojky,děkuju za tip na kamínky,hned jak pomažu do práce tak si do obchůdku skočím mám ho přímo naproti :grinning: ale musím počkat do středy no :wink: snad je budou mít
10. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.