• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
To jsou chlapy někdy je vytočí naš klideček :wink:
10. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Se bavíme o těch kamínkách.Zrovna mi tady po pravé straně vyjely magické kameny,jdu tam juknout a možná objednat něco pro radost.Nebo máte nějaké stránky ze kterých jde objednávat?
10. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
No to sice nemá, ale vysvětluj mi to v tu chvíli... :grinning:
Petjuno, nebuď smutná, si ho nevšímej chvíli a bude klid. Nebo mu jednu flákni :slight_smile: , mě když hodně nas...., tak si do něj fláknu, ale to zranim akorát sebe :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, Peťko, zrovna jsem ten receptík psala a teď čtu, že ho máš u sebe:grinning: No a to je ta nevýhoda, že mi to trvá:wink: Janni.ko, dobrou nocičku:slight_smile: Luci, tak to je fajn, že jsi kliďas:slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
http://www.e-kameny.cz/

Jsem akorát narazila na toto, vlevo ve slopečku je nabídka kamínků a výrobků z nich.
10. kvě 2009 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz
Jsu klidas ale když mě něco opravdu naštve to mě máte slyšet vloni 29.12. jsem pohádala s ředitelkou kaufu a slyšel to celý kaufland byla to paráda ale je pravda hádka byla šílená ale vše jsem si vyříkali a byl klid :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Hm tak to nevim ale té reakce po tom co bych mu jí flákla se opravdu bojim,takže nebudu riskovat :wink:
10. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Majdí já vím,jakou s tím mam práci na tom mobilu něco nacvakat ale mam pomalej mozek,mohla jse ti to nabídnout dřív :wink:
10. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Máte tam ředitelku jo? Já viděla po Kaufech jenom samý chlapy. Bych to chtěla slyšet. 29.12. jsem žádnej řev neslyšela :grinning: , ale byla jsem v Čínský restauraci na obědě, to vím a byl pěkně přesolenej. :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz
Peťko, moje prstíky už jsou vycvičené:grinning:
10. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Bellko, Baroš spí v domečku? Nebo zůstávaj některý zvířátka venku i přes noc? Bych se o ně bála víš, lidi jsou bestie kolikrát...
10. kvě 2009 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
Maji máme ředitelku už druhou a ta první odešla na jiný kaufland , ale má se vrátit :angry:
10. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Máji, naše zvířátka mají všechna svůj domeček, ani jedno nespí jen tak venku. Jo a musela jsem se smát, jak jsi psala, že Baroš je značkový:grinning: A Mařenka s Eliškou jsou naše kozy a ty si vozí dupy v autě:wink:
10. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
Aha, já myslela nevěsty, který k vám dojížděj :grinning:
Takže ty jezdíš s kozama jo? A to jako kam? To josu taky značkový a jezděj za ženichama? :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ty jsou taky chovné, ale už nemají papíry jako Baroš:wink: Jezdíme s nima do Bohumína, koukni na mapu, jak se vozí, princezny:grinning: Luci, já Ti neodpověděla, jestli mám zítra volno. Nemám, jdu na noční.
10. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Berušky loučím se s váma jdu spinkat zítra mám volnáska jedem do Ostravy podívat se do Ikei.

Dobrou noc všem a krásné sníky :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Beluš takže máš dvě noční tak si zítra odpočin a vyspinkej se at máš hodně síly na ty staroušky :wink:
10. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Luci, tak se pěkně vyspinkej a zítra si něco hezkého kup pro radost:slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
A jsou aspoˇpořádně vydrbaný, když jedou k ženichovi? A to je zmákne obě naráz? :grinning: A vůbec, jak dlouho to trvá? To jim pomáháte? :grinning: Já zažila jen jednou připouštěcí akci, to když za Alfem přijela nevěsta na chatu, celej den si hráli, ale k ničemu nedošlo. A to jela nevěsta takovou dálku.
10. kvě 2009 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz
No jo, ony jsou čisťounké pořád. Ve stáji mají pořadeček, tak jsou voňavé:wink: A jezdí, když se začnou prskat. To né, že my si řekneme, že je připustíme. Čekáme na prskání:grinning:
10. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
www.bakana.cz
Máji to jak se mi povedlo to kopírován to byla nějaká velká náhoda,už mi to nejde :frowning2:
Lůco dobu :wink:
10. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Prskat? :confused: Co to je? :confused:
10. kvě 2009 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz
No to jako pořád mečí a řvou a řvou, tak se s nima jede na vydupky:grinning:
10. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Petjuno, stačí jenom jednou ťuknout na ten řádek, kterej chceš zkopírovat, myslím, pokud je nahoře v tom okýnku, jako stránka na které jsi, jen ťukneš a ten řádek Ti celej zmodrá. A zmáčkneš ctrl držíš tu klávesu a k ní zmáčkneš ještě c. Potom začneš psát nám a zmáčkneš zase to ctrl a k němu tentokrát v jako VLOŽIT, zkus.
10. kvě 2009 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, no tak to je hezký s něma a kdyby jste jako s prskavkama nejeli, tak se uprskaj... Mi stačí Sára mamčina, když se mrouská, to je pak kalamita.
10. kvě 2009 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz
Ježiš ta mimíska se tak vypíná do špice, asi vidí, že píše teta Bellka a chce jí jen říct, že matka nechce jet rodit a to je neděle. :grinning: Holky, já to vidím na 22.5., bo to nám umřel Alfík...Jsem se takhle bála Štědrýho dne a fakt táta umřel... My na to máme štěstí, ale uvidíme. Ještě musím juknout do tý numerky vlastně a vylosovat nějakej vhodnej den :grinning:
Bellko Ty jsi kdy narozená? Co jis za znamení?
10. kvě 2009 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz
Tak se to bude pořád dokola opakovat a my bysme se dostali asi do Opavy:grinning:
10. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
No počkej, to chceš říct, že jako kdykoliv se ty kozy háraj :grinning: , bo jakej maj pro to název, tak jedete na skočení si jo? Jak to maj často? :confused:
10. kvě 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, já jsem 27.1. - vodnář a Ty??? Tak pohlaď Anduličku, ještě zatím přes bříško, za mě:slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Tak kozy se prej trtkaj :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.