• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
...není, bych musela taky ven z pelechu:wink: Věruško, držím pěstičky a určitě bude všechno v pořádkuuu:slight_smile: Zdravím Luci, Katy, Peťku, Leontynku, Majky a všechny, úplně všechny, protože se to ani nedá vyjmenovat, aniž bych někoho neopoměla a to fakt nechci. Tak pááá, berušky:wink:
23. dub 2009 v 06:50  • Odpověz
autor
Jéé, tady to v noci ještě žilo, a k ránu zas :slight_smile:
Dobréééé rááááánko, rrrodino!!!
Věruško, jasně, že držíme palce! FFFšeciinky moc zdravím, ale jak říká Belíšek, nejmenovat, ať hned po ránu není někomu smutnó, že se zapomnělo. Holky, HEZKÝ DEN VŠEM!!
Jo, a Hannino, ať je UTZ tak, jak má být, užij si pokoukání a pak nám přines fotečku!
Bellí, dala jsem si na plochu to tv vokatý mimčo, a teď zvětšeně vypadá přímo strašidelně :grinning: :grinning: :grinning: . Manža to viděl a říká, jéé, to je krásný mimčo, kdes to vzala, já říkám , že je Tvý, tak se smál, a pak říká, že má voči jako Frodo :grinning: :grinning:
Májo, si tak říkám, hlavně už tu koupelnu dodělejte :grinning: :grinning:. Jo, Tys vlastně říkala, že po porodu budeš u mamky, viď? Nebo se pletu?
Tak kočičky, letímm, pápá!!
23. dub 2009 v 07:06  • Odpověz
Také se připojuji a přeji hezké ráno. :wink:

PS:Držím palečeky veerce2. :slight_smile:
23. dub 2009 v 07:09  • Odpověz
Dobré ráno berušky dneska je počasí na spinkání u nás je škaredě. Všechny vás chci moc moc pozdravit nebudu jmenovat páč bych na někoho zapoměla. :slight_smile:
Věrušce držím palečky at má genetiku na 1. Belušce krásné sníky.
23. dub 2009 v 08:04  • Odpověz
Pěkné poloslunečné ránko,děvčata :wink: tady se v noci povídalo a plánovala koupelna-Máji naprosto chápu že Ti to nedá spát,se nedívím.

Věruško,držím palečky na genetiku,ale vše dopadne ok :wink: :wink:

Andrejko ahojky,Majdí pěkné sny :wink:

Ostatní zdravím také,nechci někoho vynechat,proto nejmenuji :wink:
23. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
Lucy ahoj :wink:

Terezko ahojky,jak je?
Jsem včera večer našla v krabici s lékama jeden mamatest,no tak jsem si říkala že ho zkusím,protože ty Best-2 nějak nechtěli moc sílit ta druhá,tak jsem měla strach-no holky říkaly že tyhle testy jsou na prd.Tak ráno jsem si udělala mamatest a skoro hnedka se objevila druhá čárka a jen sílila no a je hooodně silná :grinning: takže radím nebrat Best-2. Jsem si připadla jak Mája :wink: ,manža ale zakázal už dělat další,že jsem tele :sweat_smile:
23. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj Katy už to máš potvrzené podle krve že jsi těhulka tak už nemusíš zkoušet dalším testíkem :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
To já vím,jen jsem nějak plašila,jsem si vzpomněla na Máju jak testila snad do 7tt :sweat_smile:
23. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
Já vím ale už neplaš jsi těhulka a basta fidly :slight_smile: Jsem sama doma maža jel makat , ale půjdu si vybrat látku na zaclonku a závěsy do kuchyně nechám si to ušít už se na to těším. látka bude kostičkovaná oranžová a ktomu nějaké doplnky chapka ubrousek a tak už se těším :wink:
23. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
Lucy tak to jo, to já si ušiju sama,nebo babča,naštěstí jsou šíleně zruční a baví je to :wink: jsem uvažovala že si koupím potom i nějaké pěkné látky s dtskýma motivama a ušijeme mimi povlečení :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
Já šít umím ale blbne mi stroj. Kámošovi z práce se narodil chlapeček tak jsem mu vyhrála na aukru povlečení nové aji s mantinelem a s nebesama a stálo mě to 245 aji s poštovným to bylo super byl nadčený dostal to od nás z práce zas všechny plus nějaké hadříky na dominika.
23. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
Jo jo,stroj když blbne tak to jsou pěkné slovíčka :wink: Hlavně každej je zvyklej na nějaký a přesedlat se mu nechce,já spíš růčo šití,na stroji to je děs,jsem si schopná přišít prst :grinning:,ale pak se do toho pustím a třeba něco ušiju bez prstů :grinning:
Teda Lucy,tak to byl hodně dobrej kup
23. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
To jo to stane jednou za sto let. :grinning: ségra tam taky hodně kupuje pro malou. když byla malá malá tak jí tak kupovala overaly na spinkání třeba 4 za 120 aji s poštovným nebo botýčka. Vím že koupila hrazničku na hraní za 180 aji s poštovným to byl super kup má štěstí. Švára tak kupuje věci na auto koupil nejaké elektrony na auto za 3500 očistil je nastříkal je prodal zase na aukru za 6000 kč umí v tom chodit.
23. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
Já tak koupila zpoustu věci pro pétu naposledy 2 kratasy 1 plavky 2 tílka 1 šaty dohromady s poštovným za 149 a věci má super :wink:
23. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobré ránko RODINO.
Bellko krásnou dobrou noc.
Tak jsem zrovna volala do Prahy pro výsledky.Už jsou a tak vyrážím asi tak za hodinku.Nevím jak dopadli protože sestra byla taková DIVNÁ tak jsem se neptala jak dopadli.Tak uvidíme až tam.
23. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj Regí tak ti přeji at jsou výsledky ok budu držet palečky aji na nohách. :wink:
23. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
Berušky taky se loučím jdu na ty závěsy pá pá :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
My taky na aukru kupujem,naposledy boty,Tondovi Nike co stojí normálně 3 300 za 2 000.což je super :wink: taky se po lehačkách a tak budu koukat na aukru,ta co se mi líbí normálně stojí 3 400kč no a kdyby byli dvě,tak to je sada

Regíí ahoj.Tak to držím palečky na výsledky a neboj.Sestra to třeba nemůže říct do telefonu,uvidíš bude vše ok :wink:
23. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
Tak brééé poledne koťátka.
Tož já jsem tele, jo? :angry: :grinning: Tonda dostane asi na prdítko a ne Nike!!! Pro mě to bylo uklidňující ve chvílích, kdy mi bylo špatně :wink: Ale to Tonda nepochopí, bo má pindíka... A za to Tě Kačere sežeru :grinning: , vyndali jsme si se satanem piškoty a jmenují se Katy, hnedka jsem si na Tebe vzpomněla
Andrejko, neboj, koupelna se odkládá na neurčito, bo nám budou chybět jistě prašule a než je naškudlíme, tak budem v důchodu, rozhodně se to nestihne do porodu a u mamky určo budu bydlet, pokud by se přestavba konala.
Bellko brou nocku s kocourem.
Regí držím pěsti, Věrko to bude v poho, hnedka dej vědít, na kolik stránek máš anamnézu?
Dneska se tu obchoduje, koukám, od rána, tak nakupujte děvčata, já si udělala čajík a jdu něco popracovat, ale jen na pc...
23. dub 2009 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz
Přeju krásné dopoledníčko.
Věrušce a Regínce držím palečky :slight_smile:
23. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
Petjuško vítej, jak je dneska? Počasí sice nic moc, tady pršelo celou noc, ale zase se zalily kytišky. Tak nám to náladu nezkazí, ne? :wink:
23. dub 2009 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Katy,trošku mám nervy, ale zakázala jsem si na to myslet,co se má stát se stane a nikterak to bohužel neovlivním, jsem ráda, že jsem v práci. :wink: A jak se daří tobě?
23. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Májinko nevím co se děje.Nejsem to já,sama se nepoznávám.Nic mi nebolí ale jsem bez nálady a nasratá.
Ty papáš Katy?Já vás tady žeru všechny :grinning:
23. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj Terez,ty jsi ještě netestila?
23. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj Petju,testík jsem nedělala, p.doktor mi říkal ať přijdu až na krev.
23. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Tak to jsi dobrá to bych asi nezvládla :wink:
23. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Ale zvládla, prostě jsem si ho nekoupila a je to. :wink:
23. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
A na krev jdeš kdy? V pondělí?
23. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
AhojTerezko ,Majínko a Petruško. Terezko to jsi dobrá já bych to tak dlouho nevydržela testovat.
máji tak koupelna se odkládá na neurčito peníze to metla lidstva. :frowning2:
Petruš pořád špatná nálada? Holka neboj ono se to zpraví :wink:
Berušky šla jsem si koupit závěsy a doplnky ze stejné látky do kuchyně pálka veliká ale budu to mít krášné :grinning:
23. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Ano 27.04. jsem zvědava jak dopadnu.
23. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.