• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Jen otevřu stránku, ani nejdu dočíst, to až pak!! Honem prosím vysvětlit tu poznámku 23 ajajaj!!!!!!!!!Co to znamená???? Že su v řiti???? :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ne to nic neznamená, já jen se ptám jakou má mřížku numerologickou, kde se lišíme. Já mám sedmičku místo její devítky, tož skoro stejný. Neboj, jdi chrnět, to proberem kdyžtak jindy :slight_smile: Co na to říct, máš Boží dceru :grinning: , si to užívej :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz
Peťko, tak se hezky vyspinkejte, zítra vracíš neteřinku, viď:slight_smile: Karolko, Tobě taky dobrou noc:slight_smile: Kde je ta Andrejka??? Asi se s Honzíkem nemůžou rozloučit s chatičkou, no.
10. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
No zhrozila jsem se, co Ti budu povídat :grinning: , ale spíše u chlapů je to kalamita. Hlavně 23.10. :grinning: Ty snad budeš v poho, juknu do velký bichle, ale je u mamky. Budu si ji muset půjčit, za ndešek tu mám datumů, mám co studovat :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
Modní přehlídka :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
No dík na týden půjčim :grinning: .....................................nemůžu si stěžovat pa už jsem pryčččččččččččččččččččččč
Andrej ahoooooooooooooj
10. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Jsem zapomněla pozdravit z teho šoku!!! Ahooj kočéénky, konečně su v pelechu, vykópaná, vočištěná, teď ještě manikůru, bo jsem se rýpala v tý hlíně, nehty jsou v pr.. Jdu tedy rychle dočítnout...
10. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Bellko a jak si to všechno pamatuješ? Že Ty si vedeš nějakej deníček s poznámkama :confused: Myslím ty narozky atd. Si to chci taky poznačit, ale nemám po ruce propisku. Ale Terku si pamatuju, Tebe taky bo táta měl pak 28.1. svátek a Andrejka se zapomenout nedá :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz
No Petjuno, ještě aby jsis stěžovala :grinning: , to ani nejde, takovej andílek... :wink:
10. kvě 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz
Jééé, huž je tady výletnice:grinning: Ahóóój Andrejkooo:wink:
10. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Bellko, Andrejka je tady už půl hodiny :sweat_smile: , Ty než to tam vymobiluješ viď? :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, já sice zapomenu, co, kde položím, ale na čísla mám pamatováka. Telefonní čísla, datumy, žádný problém, ale jak říkám třeba se někam rozběhnu a nevím kam a pro co:grinning:
10. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Doufám, že žížata jsou všechny pod střechou a spinkaj. V kolik maj večerku a kdy vstávaj? A kdo je vlastně krmí, když jste oba v práci? Jedi hnedka ráno ne?
10. kvě 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz
Čísla si taky pamatuju, hodně data narození, třebas děcek ze základky a z práce, ale jména, to je kámen úrazu, někdo se mi představí a za sekundu nevím co říkal, já to totiž nějak nevnímám bo co... A to běhání někam pro něco, to je taky problém a teďka jak jsem doma, hotová kalamita, však to víte, dnešní cuketa např......
10. kvě 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tedy vzala jsem to letem světem. Belíšku, ahojky! Ta Mája mi dává s těma číslama, bojím bojím. To jsem vám říkala, jak mě balil kdysi ten němec, udělal si na mě horoskop (opravdu to uměl) a hned mě balit přestal?? Tak co to teda má znamenat??
Petjunko, ten Tvůj mi sere, ale zasejc nechci přilejvat do ohně, určo je i hodnej, ale teď bych ho majzla. JInak slovní záboba, tak určo je to mnohem mnohem víc, než píše Kačer :sweat_smile: , páč 2000 to je tak předškolní věk. To si ještě pamatuju ze školy.
Regínko, budu Ti psát sms a informovat Tě, neboj!!
10. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
To jsi psala o tom Němcovi :grinning: , nojono, to říkám :grinning: Ale ne, juknem na Tě, zítra jedeme zase k mamce montovat další kus Ikey, tak to tam nastuduju :wink: Se těšim.
10. kvě 2009 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jinak Gotta já mám moc ráda, nechali jsme si i na svatbě zahrát " Když Ti jedenkrát láska nedá spá, jdi za štěstííííííímmm!!!! :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
No jo, půl hodiny už tady jsi, Andrejko, a vidíš, já se k Tobě dostala až teď:wink: Máji, když máme oba ranní, tak je krmí Pavlík, protože já začínám v práci o hodinu dříve než on. Jinak jedí pořád:wink:
10. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Májo, chceš i čas narození?
10. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Tak na Seznamu píšou, že od 11.5. do 10.6.(to mám termín dle UTZ) mají být časté bouřky :sweat_smile: , tak to jsem teda jasná. Hydrometeorologický ústav by mohl vědět, kdy tedy porodím. Asi jim napíšu :slight_smile: Jé vždyť já tam mám spolužáka, bejvá v počasí na jedničce, znáte ho? Říká počasí a já od něj opisovala dějepis, když byla pětiminutovka na letopočty, on měl pořád samý jedničky.
10. kvě 2009 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, radši ne, to už bych nemusela přežít :grinning: Ne to ne, nejsem astrolog, tomu nerozumím :unamused:
10. kvě 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz
To já ani nevěděla, že si můžu na svatbě vybrat písničku, jsem byla taková svatební panna :grinning: Jsem nikdy na žádný nebyla, jen švagrový a to byla taková menší rodinná, nějak jsem se o to nezajímala. Dneska vím všechno a auž si mě zas nikdo nechce vzít :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, němec viděl, že to nebude jednoduché, tak vycouval. Ale s Honzíkem všechno zvládnete a dočkáte se odměny v podobě miminka, uvidíš:slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Belíšku, Mája přehání, půl hoďky nee :unamused: , ale jen jsem sem vlezla, tož jsem se lekla! Jak bylo v práci kočinko?
10. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Tu chvíli nejsem a vy píšete jak divé.
Díky Belluško za ten čajík,ale asi ho ještě nebudu pít, až po 6ti nedělí , co myslíte, kočky?
Vybírala jsem zase toho boloňáčka auž jsem z toho tumpachová. Zrovna nejsou k odběru ti, kteří se mi nejvíc líbí, ale hlavně aby byl přítulný. UUUUUž bych ho chtěla mít doma.
10. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Tož dupy, jdu taky do chlívku, už je čas, jsem nějaká čím dál víc chtivá spaní. Asi se to tělo chystá na probdělé noci bo nevím, stačilo mi spát 4 hodinky a ok a už zas únavy. Zvíře mám zubožený, tak jde se mnou. Luboš tu zas bude trčet do noci, to tak vypadá. To je rodina, omg.
Tak brou nocku, zítra juknu na ty data a musím si prověřit tu naší blíženkyni, abych věděla, co mě to čeká :confused: :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz
Máš pravdu Andrejko, bylo to jen 5 minut, já to sčítala :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz
Věrko zdravím ještě, kdo si počká....znáš to, tož bude na konci měsíce a přítulnej určo bude, si ho vymazlíš. Se těšim.
10. kvě 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrou s kobrou Máji.
A je tu ještě někdo???
10. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
Věruško, teď ten čajík ještě né, až po šestinedělí. Máji, jen spinkej dokud můžeš:wink: Andrejko, v práci jak v práci, jsem unavená, ale jinak bylo dobře:wink: Zlatíčka moje, už nemůžu vydržet, jdu do pelíšku. Dobrou nocičku, hezké sníky a pěkně se vyspinkejte, sluníčka:slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.