• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jojo, nápodobně :slight_smile: , chlupatá kobra moje jde ještě vycvrknout, zavřít sídliště a už se jdeme kobřit. :zipper_mouth: :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka je tu a asi tvoří nástěnku, si myslím...
10. kvě 2009 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz
Věrulinko, pejsáček bude určitě přítulný, si ho vymazlíš:wink: A už musím, nemůžu udržet očička:slight_smile: Ahojte zlatinka:slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Dobrouuuu nočččku Bellííí hajíííí Majíííí :slight_smile:
Kde je Andíííí?
10. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Tak já jdu teda taky spát. Míša tu vedle mne už chrní i s kocourem. Musím se dát ještě do pucu na zítřejší kontrolu. Ráno vyrážím Snad bude vše ok.
Dobrou noc
10. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Věruško, já byla na interkúúúúú :astonished: :astonished: :astonished:
10. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holčiny, já jsem pako mako :slight_smile:
Musela jsem se znovu zaregistrovat, protože jsem se nedostala na mozilu a vlezla jsem sem přes exploer :grinning: :grinning: No a zapomněla jsem, že musím vše psát bez čárek a háčků a rozčiluju se tady nad tím už hodinu. No, magoooor :grinning:
Všechny vás moc zdravím, hlavně Věrušku berušku :slight_smile: Vítej zpátky. Jsi statečná a moc držím palečky v dalším boji. Toho boloŇáčka ti schvaluju. Moje holky po něm taky touží, ale já se obávám, že v našem minibytě by byl chudák. Ale jako pejsek je vážně roztomilej.
U nás zatím nic nového :frowning2:, já byla na chalupě a ve středu jedu na školu v přírodě se školkou, tak to bude rachot :slight_smile:
Přeju všem dobrou noc :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
Karolko, já si četla znova předchozí stránky. Jsem hňupačka, ani jsem Ti nenapsala. Jejda, to mě mrzí s mamkou. Ale neboj se, psala jsem Ti ne, že moje mamča to má taky před sebou. A sama přece víš, že jsi se z narkózy probudila po OPU, no ne? Tak vidíš, neboj. Napiš, jak se to vyvíjí. Držím Ti palce, uvidíš, bude to dobrý.

Marti, ahoj! Tak vyrážíš ve středu s dětičkama, to je hezký, a počásko taky přeje. Kam jedete?

Leňulko, vždycky se Tě chci zeptat, a vždycky zapomenu, nevíš, jak je s Betynkou?

Táák, a teď jdu vložit nástěnku, BO jsem zodpovědná a jdu chrnět, páč zítra mám do 6....a ouřední k tomu..Pápá
10. kvě 2009 ve 23:24  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,Hysterka konc.května, KET červen
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec,zatím šutérky,Dornovka,čajíček
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI, Půjdeme si pro barevného bišonkáááá, 11.5.kontrola,držíme palce! :slight_smile: :slight_smile: Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,čekáme odpověď z Jičína, kam půjdeme s myomem??
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, budeme chvíli bez netu, PC musí k doktorovi
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce!15.5.konzultace v novém Caru, máme starosti:pensive:
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Petjuna,Apolinář,1xIVF,nejdřív porazíme OBYČEJNOU cystu! 12.5.podrobný UTZ a 14.5.kontrola.
Jantarka (Leňulka),Reprofit Brno,2xIUI,7xIVF,14.5.kontrola, cca 24.5. začneme stimulovat! HUŽ BRZYYY
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,2.IVF OPU 9.5.,1O vajíček!!6 bojovníčků!12.5ET
Manetka,-kamioňářka-dřív Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,teď Gennet LB, stimulujeméé, 11.5.UTZ:wink: Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje začátkem května! Nebóój! 12.5.začínáme stimulováát!

TĚHULKY
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,Těšíme se na Aničku!13.5.kontr.Úplněk překonááán,spacák zachován!
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., 20.5.UTZ , už nám chutnáá
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,15.5,kontr.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termínek 29.10.,svatba 13.6.!, UTZ 12.5.
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!!19.5.screening,13.5.poradna
Katy81,Kačer- Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 13.5.UTZ,máme noťááás!!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 14.5.UTZ
10. kvě 2009 ve 23:40  • Odpověz
autor
Zasejc se mi to šouplo :frowning2: , ale jsme babice chytré, tož opravím to až zasejc zítra.. Janninko, Manetko pardóón, že jste těěělo na těěělo :grinning: .
Apropos, dneska byl svátek, který budeme jednou slavit všechny!!!! Tak potencionálně vše nejlepší nám všem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 23:45  • Odpověz
Dobré ránečko všem beruškám:slight_smile: Andrejko, ať Ti ten ouřední den utíká a hlavně samé příjemné klienty:wink: Májinko, tak jak jste se s Aničkou vyspinkaly? Jejda, já už se tak těším, až napíšeš: RODÍME:slight_smile: Věruško, tak tfujtfujtfuj, ať je vše v pořádku a je zase o kousíček líp u srdíčka i na dušičce, zlatíčko:slight_smile: Peťko, tak snad už bude dneska doma dobře, co? Přeju samé milé zákaznice:slight_smile:
11. kvě 2009 v 06:41  • Odpověz
Ahojky při pondělku :slight_smile: Sluníčko už se dere do oken, parádička :sunglasses: Néže zase některá z Vás napíše, že u nich je pod mrakem bo dokonce že vidí nějaký kapky, OMG :wink:
Tak honem, honem, dobíháme do práce, Terka už směřuje k volantům, Andrejka už číhá na klienty, ale otvírá se až v osm, bo ne?
Koho máme ještě v práci? Karolka s Bellkou si daj až noční směnu...
Jdu na čajík s mazancem a posléze se satanem ven, ještě spí, z pelechu ho tahat nebudu. Tááákže dobru chuť k ranní kávě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 06:49  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, na Tebe taky myslím a držím pěstičky, ať jsou bobíšci velcí bojovníčci:slight_smile: Manetko, kde se nám touláš? Jak to s Tebou vypadá? Zdravím Karolku, Lucku, Regi, Áju, Leňulku, Katy, Majky, Terku, Janni.ku, teoretičku a všechny, úplně všechny, protože vyjmenovat to nezvládnu. Prima den všem:wink:
11. kvě 2009 v 06:50  • Odpověz
Bellko, už jsi dala žížatům papku? Bo tam pobíhá Pavlík?
11. kvě 2009 v 06:53  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, v žížátkově taky slunečno a ani mráček:wink:
11. kvě 2009 v 06:54  • Odpověz
Žížátka jdou za chvilku na pastvu:wink:
11. kvě 2009 v 06:56  • Odpověz
Ajoooo, jsem to ale Dupka městská :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 06:58  •  1 dítě  • Odpověz
Pavlík je ještě v práci, dělá od 7 do 7. Přijede tak do 20-ti minut:wink: Čekám, až se mi vyluhujou bylinky:slight_smile:
11. kvě 2009 v 07:00  • Odpověz
Máji, já zasejc nevím plno jiných věcí:wink: Jo a chtěla jsem se zeptat, kolikátý že jsi to ten ročník???
11. kvě 2009 v 07:03  • Odpověz
autor
Ahóój lásky moje!
Hlásím bohužel v Práglu pršíííí. :frowning2: .
JInak noc na ho, páč ty idioti mobilácký posílají reklamy na soutěže i v noci, a manža si nevypnul mobil, tož od 4 jsem zas čumákovala, až tak v 6 zalomila a teď vstáávat :angry: . No, noc buďme pozitíííívnééé. Huž do sebe leju kávičku a chlebík s hermelínem. Mám od 8, tož sebou musím mrsknout, ale mám to 5minut autem..
11. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz
Tak to se podívejme. Kulatá dupka odpovídá tak do 2. či 3 minut, ale jak se zeptám na ročník, té mladice, už je pryč:grinning:
11. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz
autor
Věrunce přeju úspěšnou kontrolu. Fyzicky ať je vše v pořádku, tedy tak, jak je to jen možné. A psychicky držím palečky, páč to zasejc může "přijít" k sobě u doktora. Věruškoooooooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz
Andrejko ahoj, zlatíčko moje:slight_smile: Neboj, za chvilku jsi vzpamatovaná:wink: Jejda, tak u vás prší, to je mrzuté, ale zasejc je potřeba zalít tu naší zemičku, je strašně sucho a od středy hlásí všude sluníčko:slight_smile:
11. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz
autor
Tak holčinky, letííím - sprcha, fén, makeup, spoďáááryyy :grinning: , boty a jedéééém!! Pápá! Belíšku, Máje tuším bude 43 :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 07:14  • Odpověz
autor
To jo, Bellí, jen ať prší, na chatě jsme zaseli travičku.... Tak já huž letííííím, mušímm... páááá
11. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz
Dupko, já trčela v mailu, jak začnu někomu odpovídat, je to na hodinu :grinning:
Jsem přecivá strašně mladá, Kačer by Ti mohl vyprávět :grinning: , 78...
Andrejs, Ty jsi ještě doma? No to je teda ouřad, mamka chodila denně na sedmou :confused: Každej den ulítáváš na sejrech co? Tak brou chuť a val, ať to stihneš.
11. kvě 2009 v 07:16  •  1 dítě  • Odpověz
No já tu Dupu ouřední zadupu asi, jen to řekne, už je tu zataženo a mraky veliký :confused:
Tu 43 si vypiješ, beztak si myslí, že mi bude 33 a ne 32 a to ještě až za rok, OMG :grinning:
To jako ráno ještě stíháš fén, jo? Hlavně ty spoďáry, prosím Tě!!!
11. kvě 2009 v 07:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě upřesním pro některý dupy, že 78 je ročník, nikoliv věk :wink:
11. kvě 2009 v 07:20  •  1 dítě  • Odpověz
Tož mazanec slupnut, satan stále v pelechu, to zas půjdeme cvrkat až začne lejt, vypadá to opravdu na pořádnej deštík, do toho ty slibovaný bouřky, ještě že taška je nabalená a čeká dám znamení.
Umeju nádobí, dneska jsem nedala závod s konvicí, kdo dřív, zda ona ohřeje vodu bo já umeju nádobí :grinning: , tak si zasoutěžím sama se sebou.
A jdu honit po netu práci. Pááááčko! :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 07:22  •  1 dítě  • Odpověz
Máji díky, nevím proč, ale nějak se mi pletlo 77 a 78, tož jsem ráda, že v tom mám jasno:wink: Máji, jakou práci sháníš? Pavlík už je konečně domečka, posnídali jsme a teď půjde spinkat, tak budu jak myšička. Andrejko, tak hezký den, i když až do večera v práci:slight_smile: Věruškooo, myslinkám na Tebe, kočičko. Jistě jsi měla sníky plné malých štěňátek:slight_smile:
11. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.