• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Všem krásné ráno.
Jdu se nasnídat, trochu vylepšit a v 8.30 h vyrážím směr Bene. Mooooc děkuju za podporu.
Ahoj čtyřlístku:slight_smile: :
Andí, tobě písnu do interka až se vrátím a něco s těma zoubkama vymyslíme :wink:
Máji, už vyvenčeno?
Belluška má dnes volňáska?
Jo a tady taky svítí, ale prý má pršet.
11. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
Bellí, jak jsi to uhodla? K ránu jsem vybírala hafíka:slight_smile:
11. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
Krásné dobré ráno všem, Alfice moc Tě nepotěším u nás leje jako z konve, nechápu jak je možné, že u Vás zase svítí sluníčko. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Krásné dobré ráno, u nás zatím svítí slnéčko, :slight_smile: Všem at dopadmnou kontroly na jedničku s hvězdičkou :wink: Belíšku já se narodila 6.6.77, tak teď mužete špekulovat., co jsem to za povahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdravím všechny pracanty :slight_smile: Terezko jak je, už máš nějaké těhulenské příznaky? :slight_smile: Věruško a´t dopadne kontrola na výbornou :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
Holky, vlezla jsem na váhu a uplně jsem se zhrozila. Vím, že v nemocnici jsem nechala 1,5 kg,ale ještě pčed pár dny jsem vážila 56kg a te´d mám 53,3. Takhle jsem naposled snad ani nevážila v době té mé hnusné nemoci :confused: Takže jsem během 10 dnů shodila 4kg :confused: Fuj, já vypadám ,oblékla jsem si rifle a vlajou mi.
Díky KArolko za podporu
11. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Teď kdyby tu zas dělali nějaký konkurz do filmu, tak mne vezmou leda tak na roli do koncentráku.
11. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
Věruško neboj, to nabereš, až se všechno v tobě zpraví a srdíčko uklidní, pujdou kilečka pěkně nahoru :slight_smile: Sluníčko neřeš váhu, ta se zpraví sama :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
Karolko zrovínka ve čtvrtek jsem psala, že dříve jsem chodila do práce na šestou a teď jsem ráda, že dojdu na osmou, furt bych spala to mi asi dělá ten utrogestan, do práce jezdím tramvají tak 2x vystupuju,protože se mi dělá příšerně špatně od žaludku. :slight_smile:

PS:Moc Tě zdravím Věruško. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Věruško neboj, váhu nabereš zpátky, jen se musí dát do kupy ta dušička. Ale štěňátko bude jedním z nejlepších léků:slight_smile: Dneska a zítra mám noční. Drž se, zlatíčko, bude líp, uvidíš:slight_smile: Posílám Ti pohlazení, zavři očička, cítíš?
11. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
Tak já letím, kočky.
Děkuju, že na mne myslíte, moc si toho vážím, třebaže vám to tolik nepíšu. DÍKY!!!
11. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
Karolko, Terko, dobré ranko, holčinky:slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Terezko tak to je správné těhulení, jen si to užij, já na to dodneška vzpomínám. :wink: A ultroš taky děla svoje :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Karolko taky se dočkáš neboj, ale stejně je krásné, že máš doma tak hezkého brouška, když už je alespoň jeden doma je to veselejší než nemít doma žádné.
11. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
Terko a nechceš si opravit v tom pasu nebo co to je, že nejsi snažilka, ale těhulinka:slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Věrko, tak tfuj, tfuj, tfuj, dovez samý dobrý zprávy a oni Ti zas donesou nějakou buchtu, tak nacpeš pupika a budeš zase na nějaký slušný váze.
Karolko, Ty jis se vlastně narodila na můj maturitní den, akorát ten rok je kapaánek jinde.
Terko, u vás snad pořád jenom prší, čím to je?
11. kvě 2009 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz
Terka by si to mohla opravit, bo já na to čučim, proč jí je blbě a tam snažilka, pak se v tom vyznejte :wink:
11. kvě 2009 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz
Když tak koukám na tu reklamu: chcete mít tričko s vaším andílkem, tak úplně vidím, jak mám tričko s Májou na hrudníku, když je ten Andílek:grinning:
11. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Taky mi to tu vykukuje, to tríííčo :grinning: , ale tot mě nenapadlo :grinning: To bys byla fakt kočka :grinning:
11. kvě 2009 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz
Mě to napadlo hned, ale to víš, skleróza. Vždycky jsem se rozepsala a na to jsem zapoměla, ale já to mám na tom mobilu jako první a vždycky se usměju:wink:
11. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Belko a Alfice já jsem hodně pověrčivá a jsem teprve hooodně na začátku na nějaké úpravy je ještě čas.
11. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Terko a jak jsi se dostala do práce, když u vás hořej ty tramvaje?
Mně se dneska zase zdálo, jak jsem jela rychlíkem, strašně rychle jel, bo je to taky rychlík, že jo a já přemýšlela, jestli to přežiju, když narazí bo budu zraněná. Analyzátorka mi to zanalyzuje, až bude pauza na kávu :slight_smile: Jistě to byla cesta do porodince a moje chmurné myšlenky :confounded:
11. kvě 2009 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem taky pověrčivá :grinning: , někdo mi něco řekne a už podle toho jedu. Ale den poslední MS snad neni zas taková kalamita. Tož si Tě mušíme pamatovat, když jsi snažilka za tečkou.
11. kvě 2009 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu vzbudit ty dva povaleče, opět chrněj a vyrazíme na soud a potom něco koupit ještě té mamině na Den matek, bo to včerejší víno mě nějak nestačí...
11. kvě 2009 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice, kousek jsem jela tramvají a pak jsem musela přesednout na autobus, normálně mi to trvá 10minut a dneska jsem měla rekord 35 minut. :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Terko aha, tak hlavně ať je všechno v pořádku:slight_smile: No jo, Máji, to je jistě ta cesta do porodnice:slight_smile: No nic, jdu něco dělat a pak si chci na chvilku zdřímnout, ať nejsem na noční úplně mimo:wink:
11. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Tak dobrou noc a pracujícím dobrou chuť k obídku. Terko co tam máte za jídelnu? Jsitě nějakou máte, když jste taková firma, že? Eurest?
11. kvě 2009 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko, když já se rodila, tak ty jsi byla na houbách, ale ta matura není špatná. Vidíč , že je to krásné datum a hezký měsíc :slight_smile: Jinak to tričko tam mám taky :slight_smile: Sluníčka jdu cvičit, žehlit. pucovat koberce a dneska má malý vysptoupení na den matek :slight_smile: Terísku to víš, že si uvědomuji, že už mám vyhráno, že mám alespoň toho jednoho rošťáka :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
No to už jsem byla v pupíku... Cvičit a ještě žehlit, vražedná kombinace :rolling_eyes:
Tak ať dobře vystoupí, to bude hezký, pak nám musíš napsat, jaké to bylo.
11. kvě 2009 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice ty máš přehled, přesně tak Eurest. :wink:
11. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Tak doufám, že si toho patřičně považuješ. Já když jezdila pracovně po takovejhle firmách, tak jsem tam dostávala oběd. Vždycky jsem valila bulvy, jak se některý firmy staraj o zaměstnance. To bych chtěl ajednou zažít. Jsem obědy nikdy nemívala. Ani čas nebyl, natož opustit nedej Bože firmu. Ale Eurest, jak si tam nakráčej hromadně, ten výber, rozmlsanci a ještě držkujou :grinning: , nemluvě teda o penězích, to pak člověk ušetří hodně a má pravidelnou stravu, což je dneska velká výhra, myslím. Já nejedla celej den a pak ten večerní útok na ledničku a na obchod, to byl děs. No to musíš zahlásit, co všechno bylo na výběr. A nejen to jídlo, ale i to pití a ještě saláty, no prostě ráj, no... Naše plotna zeje prázdnotou :grinning:
11. kvě 2009 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.