• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jé, tak to ale mají výběr jen všechny velké firmy, jinak nám co vozí ty blafy, se to nedá jíst, tak ani na obědy nechodím a spousta nás přestala chodit. A o pacientech ani nemluvím, jak nadávají, ale Ti nadávají většinou na všechno.
11. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
No jo, ale my jsme malinké zařízení, oproti těm velkým, tak na nás tolik nezáleží. Z těch velkých přece jsou peníze, že? Mi to vlastně až teď došlo, no. Ale nevadí, hlady neumřeme, protože si koupíme jinde:wink:
11. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Májenko vystoupení ti mužu popsat hned, budu tam sedět se slzami v očích a říkat si, jak to utíká, jak ten kobzol roste :slight_smile: Já mám všechna vystoupení nahrané postupně za sebou, takže se na to pak doma dívám a bulím jak kráva. :slight_smile: To mi připomnělo,m jdu nachystat kameru :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Terezko taky se z toho ultrouše potíš, já ještě pořád a už mi to leze na mozek :frowning2:
11. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Tak ahojte...
11. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Karolko potím se a chce se mi strašně spát. :frowning2:
11. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
11. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Teri tak to se mi trochu ulevilo, že v tom nejsem sama, já už jsem z toho zoufalá, vždycky mi byla strašná zima a teď jsem pořád mokrá jak myš, čekala jsem do první mrchy, že to snad přejde, ale je to stejné, stačí abych začala něco dělat a hned se mužu jít osprchovat :frowning2: Ale to určitě přejde, jen jsem nevěděla že to tak dlouho bude trvat :wink: Belíšku pápá, hola hola žehlička volá :slight_smile: Jdu něco dělat, bo mě zase chytá lenora, tak se kuřátka držte, :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Andrejko krása :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Vím, že doktoři toho mají hodně,ale kdyby člověku rovnou řekli, že může mít ty a ty příznyky bylo by nám(alespoň mě) lépe, já pak přemýšlím co se zase děje.
11. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky jen se jdu nahlásit že mi ještě nezavřeli a manžel jsem tedy ještě nazabila :grinning: jedno plus to má,já když jsem hoooodně naštvaná tak mi jde úlid :grinning:
Věruško na tebe moooooc myslím a doraž s dobrými zprávami.
Pracantům ať to utíká,já jdu od 14 a docela se těším. :wink:
Karolko já taky prořvu každé Terčino vystoupení :slight_smile: jinak krásně si se narodila :wink:
Jdu pokračovat když jsem tak rozjetá. :wink:
Ahojky Máji s Aničkou,Bellinko Andrejko,Terko i vy co zrovinka nejste :wink:
11. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Taky moc zdravím.Všem co jdou dneska na kontroličky tak at dopadnou na výbornou a pracujícím at to rychle uteče a jsou zase v klidu doma.Jinak hlásím u nás vylezlo sluníčko. :grinning:
11. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Jinak Máji máš moc pěkný šatičky.
11. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Petjunko já Tě také zdravím a zítra držím palečky. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Hlásím příchod z kontroly.
Prsa mi pochválil-cha, cha, :unamused: ale ještě si mám radši vzít 2 tablety proti laktaci, mělo by se to prý zastavit do 14ti dnů a moc se mu nelíbilo, že jsem je nebrala, ale mě po nich bylo pěkně blbě. No, tak to ještě zkusím.
Vyšetřil mne, to je ok a děloha na utz taky, jen tam ještě je krev, tak budu krvácet dál, ale na znovu čištění to není, to jsem si oddychla.Za týden zas na kontrolu.
Ptala jsem se na tu genetiku, tak se mám spojit s Dr. na umělé oplod. ,tak mu hned zavolám, protože to trvá dlouho. Výsledky z hystolky ještě nejsou, snad příští týden.
Řikal mi, že mimi bylo na utz v pořádku, jak vzrůstem po celou dobu těhu, tak i vývojem. Prý se to muselo stát pár dní před tím, než jsem tam přišla.(Vždyť jsem v pondělí cítila pohyby a ve čtvrtek bylo mimi mrtvé). :frowning2: Jen hypoteticky si myslí, že by příčina mohla být v infarktózní placentě, nebo nějaký vir,nachlazení a nebo pozůstatek ještě léčby ( chemoterapie), kterou jsem prodělala, i když je to už 8 let. Jsou to zatím jen domněnky.... Nejhorší na tom je, že týden před jsem byla malinko nachlazená, i když opravdu jen trochu a on řekl, že by to tak časově odpovídalo, a že stačí jen bacil, vir, který se dostane do oběhu. To teda nechápu, to by moje imunita fungovala pěkně na h....když stačí jen tak málo. Tím vás těhulky nechci hlavně strašit.
Všechno to jsou jen dohady, po genetice a hystolce snad budu vědět víc, ikdyž...třeba se vůbec nic nezjistí.
Takže to je asi vše. zítra si ještě budu volat na výsledky štítné žlázy, to by taky mohla být jedna z příčin.
Jdu se najíst, abych nebyla taková vyzáblina:slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj Věruško tak vidím,že vše se začíná lepšt,jen ještě dohnat nějaké to kilíko :wink: Ptala jsi se kdy bys mohla začít bojovat?Asi brzy viď ale věřím,že i tabe to zajímá.Ta nejistota je průšvih,myslím,že u málokterého průšvihu se objasní proč to tak bylo.Mám zákaznici které se oddělila placenta pár dní před porodem.Proč to bylo nikdo neví :frowning2: A pan doktor ti chválí prsa hmmmmmm :grinning:
Terk díky,ty jdeš ve čtvrtek viď? To půjdu znovu :frowning2: Vůbec jsem koukala do tabulky,že máme tenhle týden nějakej doctorskej.Tak vššššššššššššššeeeeeeeeeeeeemmmmmmm držím palcééééééééééé
11. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ano přesně tak, přijde mi to, že bych se k doktorům mohla odstěhovat, dříve jsem chodila na gynekologii 1x ročně, 2x ročně zubař a teď každý týden a ještě k tomu beru léky 4x utrogestan a kyselinu listovou. :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Terko já mam za posledních pár let pocit,že i tam kde chtějí vidět krk sundavam kalhotky :grinning: prostě zvyk :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Se loučím.Jdu makat :wink: PRÁCE ŠLECHTÍ :grinning:
Pracující moc se neudřete a odpočívající pěkně se poválejte :grinning: PAAAAA
11. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,
Věruško, to je dobře, že nebude už žádné čištění, tzn. relativně vše v pořádku, aspoň, že tak! Máme pauzu, tak rychle načumuju, ale budu dělat i o pauze, je toho moc.
Petjunko, moc zdravím,
Terezko, buď ráda, že máš proč chodit k těm doktorům, to přece znamená, že jsi těhulka a potřebuješ kontroly, a že utrogestan a listovku, to je přece pro miminko, ne??
11. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Já vím Andrejko, jen se strašně bojím aby bylo vše v pořádku(samozřejmě vím, že to neovlivním) a pokud má vše dobře dopadnout tak to dopadne. Měj se moc hezky a ať Tě dnešní úřední den uteče.
11. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Věruško nechci tě strašit, ale nejspíš na nic nepřijdou a ty se budeš takhle dokola ptát, proč, než se s tím uplně smíříš. :slight_smile: Známá takhle přišla o mimi ve stejné době jako ty, protože měla opar a podruhé angínu, já byla v 11 týdnu nemocná a Kuba je na světě, jsou to všechno dohady a pokud tam není nic zjevného, tak ti těžko někdo odpoví :wink: Sluníčko, já vím, že k pochopení by ti pomohlo, kdyby ti řekli. bylo to proto že...., příště se toho vyvarujte, ale je to stejné, jako když ti řeknou boužel se vám embryjka neuhnízdila, smiřte se stím :unamused: Nechci to srovnávat, ale na některé věci není vysvětlení :frowning2: S chemoterapíí to nesouvisí, ta byla dávno, 5 let máš za sebou. Drž se beruško :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
zdravím Regíííííííííííííííííííííííííííííí, nemuže tu být, ale myslíme na ni. :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Dobré odpoledne berušky moje jdu se na vás podívat :slight_smile: Věruško je dobře že ti dopadla kontrola dobře :slight_smile:
Dneska jsem měla mít volno ale jdu na noční :angry: Od desíti do půl sedmé vůbec se mi nechce :frowning2:
11. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky holky,přeji pěkné odpoledne,Vám datluju z novýho noťásku :grinning: jinak Máji je to Acer Aspire 6930 16:9 :wink:

Věruško,to je fajn že kontrola byla ok a chválili Ti kozenky,jo? hmmm :grinning: :grinning: :grinning:

Terko,hlavně mysli pozitivně,ono to je taky důležitý :wink: a mě je teďkom hodně zle z hladu,se trochu najím a ok,takže budu asi kula :confused: :confused:

Lucy,Karolko to je pěkně na pytel s těma prácema,co?Majda noční,Andrejka úřední den...já se holky stydím,se válím v posteli :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Katy zdravím, jinak mě rostou prsa. :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
Hezké odpoledne holčiny :wink:
Věruško to je dobře že si v pořádku :slight_smile:
Regííí ahojky a moc moc na tebe myslím jako ostatní holky.
Katy těhulinko jak se máš?No jo dobře vid,v pelíšku s notáskem od miláška :wink:
Holky já šůůůůrovala celej byt,mám volno a mužík mi vyndal z obýváku koberec tak hup na 4 a už sem drhla rejžákem,troubu a kuchyn sem vyblískla :wink: vytřela a kráááásně to tady voní.Ted se ještě chci pustit do úklidu ve sklepě :grinning: mužík se děsí,prý to vypadá jako bych za to chtěla nějakou odměnu :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
Terko,to mš taky trochu :wink: :wink: jinak vážě musím jest častěji po menších dávkách

Janni,teda ty jsi ďábel,tož nechceš dojet uklidit i k nám?? :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj Katy.Tak novej notas jo? :confused: Z toho si nic nedělej já se taky válím v pelíšku.Jak je jinak,co nového?
11. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Katy snad ani ne :grinning: valím dodrhnout i druhý koberec a vrhnu se na žehlení,mám tady 2 koše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak zatím papa a moc na váš všechny myslím :wink: :wink:
11. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.