• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo jo,novej stroj,Toník je rád že mu nebudu strašit na jeho a má taky další hračku :wink: jsem ráda :grinning:

Co novýho? no krom toho že je mi dopo šíleně špatně od žaludku-než se nacpu tak jsem pořád unavená a hlavinka mě bolívá :angry: . Koukám ty jsi už 14tt,teda to je už líp,né?to je druhej trimestr :wink: to letí,co?
11. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
Žehlit,jó to bych taky měla,ale prdím na to :grinning: se vyžehlí třeba samo :grinning: :grinning: :grinning: ještě že jsem všechno nejdůležitější a velikánský úklid udělala před opu,to by tu bylo jak v chlívě,ale manža naštěstí vysává a zítra se chystáme vytřít.
Janni tak pěkný úklid :wink:
11. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Koberce naštěstí nemáme,jen ten koš prádla, že bych někomu odvezla na vyžehlení. :grinning: :grinning:

PS: Katy četla jsem rozhovor s p.Paroubkovou, bude mít miminko na podzim a jí hodně meruňky,slunečnicová semínka a vločky s medem, tak jsem se chtěla zeptat zda máš taky něco speciál nebo jíš normálně? :wink:
11. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
To letí kdy jsem byla jako ty 8tt tak jsem si říkala teprve že ostatní nedohoním nebo že mam na fotečce malího červíčka.Ted tam vidím i dlouhý nožičky i ručičky a je už větší.Jinak neboj jsem si myslela že už mi bude lépe a zase začínám zvracet.Sice ne jako předtím ,ale ráno nebo večer.Jsem se včera přejedla a dneska jsem zase na suchým rohlíku. :grinning:
Jsem četla že vám začínají růst prsa. :sunglasses: Jen se nebojte ty ještě porostou a nazlobí nás.
Co se tíče tý hlavy tak začíná taky dost často bolet,hlavně když se mění počasí.
11. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Holky Regínka strašně ráda žehlí tak prádlo k ní. :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
No výborně, prádlo pošlu na Kladno a mám hotovo, děkuji. :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Terko,teda tak nic spešl nemám,jen mi kamarádka poradila když jí je špatně tak banán-tak to zkusím,Májo banány,to je něco pro Tebe :wink: Jinak se snažím hodně ovoce a zeleniny,jsem zvyklá ju snídat a mít i k večeři a k obědu taky něco,takže to si myslím že je ok,musli jím s jogurtem a mlíkem,jím normálně jak dřív,jen se snažím víc ovoce,ale láká mě takové bramborové placky s povidlým,a zákusky,no prostě já su na sladký,ale to bych byla kula za chvíli tak to ani nekupujem a tím pádem mám na to jen chuť :wink:

Marky,tak s tou hlavou jsme na tom stejně,manža taky trpí když je blbej tlak nebo tak něco,a mě teda pravidelně bolí když odpo nespím a nemůžu kávu-jsem si dávala trochu na dno a pak mlíko,ve finále to bylo bílý a studený,ale i tak je to fuj tak nepiju. S tím blinkáním je to na pytel,já ještě neblinkala,ale neměla jsem daleko :confused:
Jsem se koukala na Vaše mimi a už je větší,já se těším na fotku ve středu,mám trochu strach jesli bude vše ok,ale nějak doufám že jo a i to tak nějak cítím,tak se snad nespletu :wink:
11. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Taky se přidávám s posláním prádla :grinning: :grinning: :grinning:

Jo ještě jsem si vzpomněla na tu nevolnost mě pomáhají těhotenský lízátka,jsem tomu nevěřila ale zabírá to :wink:
11. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Berušky, jen vás v rychlosti pozdravím a jdu se chystat do práce, dneska musím jet dřív, chci stihnout ještě do obchodu:wink: Věruško, to je moc dobře, že je všechno relativně v pořádku. A nejdůležitější je srdíčko a dušička, ale s tím pomůže psíček:slight_smile: Jinak, myslím, že nejdůležitější je, že potřebujeme si aspoň myslet, že víme příčinu. Já se ptala proč to nedopadlo a řekli mi, že se miminko...
11. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
...uhnízdilo, ale zřejmě špatně a proto nevydrželo a pustilo se. A možná to bylo jinak, ale mě tohle prostě stačí, protože si aspoň myslím, že to vím. Tak takhle to mám já:slight_smile: Mějte se krásňoučky a pa, pa, pa:slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Katy děkuji, předpokládám,že lízátka kupuješ v lékárně. :grinning: Jinak ve středu už bude mít brouček srdíčko jestli se nepletu.
11. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jsem se tě chtěla akorád zeptat kdy jdeš na utz.Tak si řekni o fotečku a šup sní do albíčka at se můžeme podívat na toho tvýho drobečka.Co se týče strachu tak to znám,taky se bojím když jdu na kontrolu.To první co je tak hledám to srdíčko.Pak už se jenom směju jak se tam to mimi kroutí a různě otáčí.Je to legrační.
Já jdu na kontrolu 20.a jde se mnou i Zdenda at taky vydí toho našeho neposedu.Se ale bojí tak musím opatrně aby tam pak se mnou chodil častěji.Bude to mít i jako dárek k narozeninám tak jsem zvědavá jakej z toho bude mít pocit až ho uvidí.
11. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Tery jíst můžeš všechno jen pravidelně a po malejch porcí.Jinak jak psala Katy hodně zeleninu a ovoce jinak je to úplně jedno.V jakým týdnu jsi Terko ty?
11. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Minulou středu když jsem byla na kontrole tak mi řekl, že jsem v 6 týdnu, tak tento týden 7t.
11. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Majdí,tak to teda pěkné nákupy a pohodovou směnu :wink:

Terko,jo jo v lékárně :wink: Měl by mít srdíčko,právě se trošku bojím,nejraději bych aby už ta středa byla :slight_smile: Pak hnedka dám fotečku do albíka.

Marky to určo bude Zdenda nadšenej,manža se trochu bojí,prý půjde až bude utz přes bříško a né vnitřně,no tak nutit ho asi nebudu
11. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Tery tak to ty už taky uvidíš srdíčko.Já ho aspon viděla.
Katy to tě jako neviděl nahou,že nechce jít ted?Utz přes bříško se dělá vlastně kdy?To je až někdy dýl ne?
11. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
U nás p.doktor "pouští"partnery do ordinace až když je ultrazvuk přes bříško,Katy mám pocit, že nervy nejsou jen před otěhotněním,ale i po celou dobu těhu, aby vše bylo tak jak má.
11. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Marky nevím to přesně,ale cca kolem 5měsíce, asi. :wink:
11. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Já jsem se ptala minulí týden mího doktora jestli může jít se mnou a on řek že jo že je to samozřemost a že na to máme právo.Proto jsem se obědnávala na večer,aby mohl i milášek a aby se víc miminko hejbalo.Jinak jenom spí a nejde nic vidět.
11. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Tak to by se Zdenda načekal hodně dlouho.Stejně je zajímavý jak jsou ty chlapy citlivý.Hrajou si na tvrdáky a pak jak změknou a ukážou pravou tvář.
11. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Holky kde jste? :confused: :confused:
11. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Viděl mě nahatou,ještě aby né,jen je hroznej cíťa co se týká mě,takže by asi byl z toho nervozní kdyby mě tam viděl na té koze,ale ještě se ho zeptám,jestli nechce jít.

Holky očka se mi klíží,tak jdu asi chvíli spát,už se ozývá hlava,je to děs :angry:
11. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
Tak si Katy odpočin taky se jdu zachumlat.Tady zase strašně prší a zima jak v rusku.
11. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Marky, já jsem tu,ale za chvilku už jdu domů. :wink:
11. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
Jé prší,tak to by se mi Marky krásně spinkalo,tu je šílený dusno a teplo a jen vítr fouká
11. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Info pro Alfici - v Plzni začíná svítit sluníčko,dneska končím mějte se moc hezky.

PS: Katy, když mi bolí hlava zavážu si jí šátkem přes oči a zalehnu, dříve jsem si brala paralen,ale teď mám smůlu.
11. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahojky kočeny, jsme zpátky, vše vyřízeno, krom soudu, pani se stále dovoluje, už 3.týden se z ní pos.....
Copak to tady řešíte? Chlapi se bojej jít na UTZ? To jsou srágotky, jak kdyby tam měli ležet oni, bych jim jednou taky zultrazvučila dutiny :grinning: To by se můj nedočkal, bo mně dělaj spodem UTZ do dnes , bo to záleží na poloze miminka. Bohužel naše mimíska se přes bříško neukáže všude, kde MUDr. chce, tak to stejně skončí spodem. Tn se řítil na UTZ prvně v 6.tt, ale to ho pozval doktor. To je divný, že někde berou jen až je to přes bříško. Asi se doktor stydí :slight_smile:
Tady je vedro jak u móře, strašný dusno, dejchat se nedá, fakt tropy a nám nejde klima :angry:
Jo a Katy, to je dobrej noťas, mně fakt zatím funguje ok, dneska jsme se byli dívat i mamce. Já mám Acer Aspire 7220, 19. monitor. To máme asi podobný stroje. :wink:
11. kvě 2009 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj těhulky Marky, Terezko, Katy. Dík za podporu. Užívejte si těhulení, zasloužíte si to taky. Ze srdce vám to přeji a všem snažilkám tady. Prostě celéééééé naší rodinceeeeeee:slight_smile:
míša mi přišel z práce, tak tady vrtá skříňku, abysme mohli schovat kabely před hafíkem:slight_smile:
Už se na něj těším. To je takový světlý bod blízké budoucnosti.
11. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
Věrko, to je dobře, že máš všechno ok, ty kozeny ještě a bude to v poho. Snad budeš moc co nejdřív začít, to září je super měsíc, myslím. :wink:
11. kvě 2009 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz
Týjo, toto berete hezky od podlahy, schovat kabely............ajóóóóóóóóó :grinning: Kabelák :grinning: :grinning: :grinning:
To my neudělali, ale měla jsem strach, naštěstí žral jen boty :angry: , ale žádný úplně nezlikvidoval a pak sežral ty kytky, ale jinak oks. Teď už je rozumnej, taky mu je rok, že? :wink:
11. kvě 2009 v 15:47  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.