• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo, jo Věruško, člověk si vždycky musí najít něco pozitivního, drž se děvenko.

:wink:
11. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
Alfice za chvilku Tě kytky prohlídne a poupraví Anička.
Mějte se krásně už se loučím, zítra se doplazím tak cca na 8hod., dříve to nevidím. :wink:
11. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Terez, už není co upravovat, květinářství jsme kvůli mimísce již neobnovovali, satan byl taková příprava, vůbec plno věcí ze zěm zmizelo. Zase je to dobrý při úklidu :wink:
11. kvě 2009 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz
Katy, hodila jsme si ten Tvůj noťas do vyhledávače, ale je jich tolik, že nevím, kterej to jééééééééééé :unamused:
11. kvě 2009 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz
V září to bude rok, co jsem začala s první stimulkou. Takže do roka a do dne :grinning:
Kabelák už dokabelil. Tak já jdu zas na ty inzeráty hafíků.
11. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
Věruško já jsem zvědavá a pokud se nezeptám, bude mi to vrtat hlavou, když tak mě pošli do kytek, proč jsi měla chemoterapii?
11. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
Ovečky vystoupení bylo nádherný, jdu se na to mrknout ještě jedńou, hlavně jsem to točila pro mamku. Zítra to vypada na 2hodinovou operaci, snad to všechno dobře dopadne :wink: U nás je prutrž mračen a sodoma komora :wink:
11. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Už je po vystoupení? A co se tam hrálo bo pělo?
Karolko, to víš, že to dopadne dobře a zítra touto dobou už budeš mít klid. Jsou to furt nějaký nerváky...
11. kvě 2009 v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz
Hlavně se nemá operovat při úplňku, bráchovi to bohužel vyšlo vždycky na úplněk, jsme taky měly strach, ale vše dobře dopadlo :wink: Ťukám na dřevo!!!
11. kvě 2009 v 16:28  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu se natáhnout, zase se dostavila únava..., to j tím vedrem, tady stále slunečno a dusno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz
hlásím u nás bouří a leje jak s konve doufám že přestane než pojedu do rachoty bojím bojím :frowning2:
11. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
Karolko neboj operace bude ok a maminka bude zdravá jak rybička :wink:
11. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Luci na kolik jdeš, vy děláte i noční? Jinak tě zdravím beruško :slight_smile: Já mám pochybnosti jestli ještě uvidí, odloupla se ji celá sítnice :frowning2: Snad se to podaří nějak spravit :wink:
11. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
Karolko, měla jsem sarkom v třísle a do roka recidivu, tak to pro jistotu přeléčili chemo. Už je to 8 let, takže jsem už za vodoóóó :slight_smile: ,ale nejspíš měla chem. vliv na moje vajíčka. Mám vyšší FSH hormon a dočetla jsem se na netu, že jedna z příčin je chemo.,ale to už mi asi nikdo neřekne. Možná jsem si měla nechat tenkrát zamrazit vajíčka,ale já o tom neměla ani páru a rozhodovala jsem se v den, kdy jsem měla nastoupit na první dávku a to byl dost psych. nátlak. Hlavně, že není nic ztraceného, vajucha ještě nějaká mám a jak je vidět, tak i oplodněníschopná :grinning:

Holkííííííííííííííííííííí, v sobotu se jedem kouknout na bolońáčka a příští čtvrtek bych ho mohla mít už doma. Juchůůůů!
Pošlu vám odkaz
11. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
11. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Karolko, sítnice je neřád,Míša je oční optik, ale neboj, teď už jsou takový metody. Doktoři dělaj zázraky.
11. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Tak berušky, tady lítaly hromy a blesky, ale už je to pryč a na další to nevypadá :wink: Tak už jsem v práci, ale mám ještě chvilku než začnu, tak za vámi načuhuju :slight_smile: Máji, klepe se na zuby, teda aspoň já :sunglasses:
11. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Jéééééééééééééééééééééééééééééééé, Věruško, ti jsou kráááááááááááááááááááááásnííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
Karolko, to neboj se lehce říká, ale jak si má člověk poručit a ještě, když jde o někoho blízkého, viď :confused: Nezbývá, než tomu věřit, že bude všechno v pořádku. Držím palušky, aby tomu tak bylo :slight_smile:
11. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
Andrejka už končí a já začínám :wink: Kde jstéééééééééééééé :wink:
11. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
Máji je to Acer Aspire 6930G,jsem tam to G nedopsala :wink: a tím UTZ to mu je takový divný,že jako někdo do mě něco strká,je to takový moje telátko :grinning: ,ještě uvidíme

Věruško,tak ten je kouzelný,oni všeci mláďátka jsou kouzelní.Za chvíli budeš lítat kolem pejsíka a má nějaké jméno nebo budete vybírat?

Karolko,neboj se,určitě to dobře dopadne :wink:
11. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
Nočnice Lucy a Majdu také zdravím :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Ahój Belíšku! Výměna strážííí, jdu dom!!! A Honzí kuchtí, aj vyvenčil, tak já budu mít vegáč! Tak ať Ti to uteče, a máš hodně energie na tu nočku! :slight_smile:
Věrunko, pesáčci jsou krááásnííí!! :sweat_smile: Huž haby byl příštíí čtvrtek a měla jsi ho doma, jéé to bude loužiček a smráádeček, jj, to já si pamatujuu :rolling_eyes:
Májule, tak jak?? Jak je to s tím mým numerkem? Mám si to hodit hned, nebo až za rok? :grinning: :grinning:
Karolajnko, moc držím palce, ale zítra touhle dobou, už bude mamka dospávat a bude to za ní, uvidíš. Nebooj
Apropos, Věruško, vy to ale máte dobře zařízený! Až budete staroušci bezzubí a poloslepí, Ty vyrobíš zoubky a Míša spraví očka :wink: :grinning:
11. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Děvčátka, už odcházím, tak vám popřeju pěkný večer a kdybych vás už nestihla, tak dobrou nocičku a hezké sníky :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Zdravím těhotnýho Kačeráá! :grinning:

Tak holčinky, pádím domů!! Večer sem tu, Bo jááá přííjdúúúúú :grinning:
11. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
Vítám těžce pracující:slight_smile: a Katy.
Jméno ještě nemáme, uvidím ,co pani řekna v sobotu. Musím zas nastudovat nějaké stránky co jako koupot do začátku,jak vychovávat a tak... Holky, já se tak těším. Aspoň nějaká radost. Sice až s ním vyjdu ven, tak se budou sousedi divit, že nemám břicho a vedu pesana. Aby je nenapadlo, že jsem ho porodila :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahoj Belluškooo i dobrou a dobrou službu
Tož vítaj za chvilu Andrejko
11. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahojka holky mocinky Vás všechny zdravím čtu Vás pořád ale píšu zřídka ale polepším se,zítra jdu na podrobnější UZ a mám šílený strach tak mi prosím držte palečky.
Věruško písla jsem Ti na interku :wink:
Májinko Tebe taky movc zdravím už Vám to s Anýskem pěkně utíká to se máte.
Zdravím taky Belušku,Terku ,Andrejku a Mrkymajku :slight_smile: :pensive: :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Andrejko,koukám Tobě se ten Kačer taky zalíbil,i do tabulky si ho nacpala,no Mája má vliv :confused:

Věruško,maximálně se sousedi budou divit :grinning:

Hani,neboj,uvidíš že bude vše ok :wink: je asi normální že máš trochu strach,ale mě se to kecá,co?Já mám taky strach ze středy :confused: zítra budu myslet a držet palečky :wink:
11. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj Adrej a Katuš, Hanko.
Karolko jdu na deset do půl sedmé noční jsou lepší lidi neopruzojou :angry: a stihnem více vybalit :wink:
11. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.