• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kačere, nějakej problém s Kačerem :rolling_eyes: , klid, máš noťas, jdu tam hodit to G, ať vím, do čeho bušíš :slight_smile: Jakou máš klávesnici? Myslím barvu, ať to lépe najdu...
Andrejs zdravím, už konec v práci, toto uteklo, ikdyž dneska moc ne, zdálo se mi to pondělí nekonečný, asi je to taky tím, že na mě působí v tomto týdnu absence volného pátku, zdrcující, fakt :grinning:
Věruško, jsem se zasmála, porodila štěňátko... je úžasnej co? Jak tam leží frajer, co si asi myslí... :grinning: Tož ať už je doma, to je papírák? To už by jméno měl, ne? Bo aspoň první písmenko. Ale ono je to ve finále jedno, my ho ale už nechali..., vlastně ne, satan nebyl :grinning:
11. kvě 2009 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem si musela jít na hodinu zas lehnout, bo ta únava, která se mi vrací, je nepřekonatelná, Katy Ty už nechodíš chrnět? Asi jo, ne? Já musím denně odpoledne, spíše teda takto navečer.
Mimíska se rozkopala, mi snad tříslo hodlá vykopnout, to bolí :confounded:
Jdu si dát rohlík s máslem, mám opět hlad.
11. kvě 2009 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, numerku jsem si půjčila, ovšem Luboš ji nechal v autě, bo je hooodně těžká, tak až se vychrní, překvapivě usnul :grinning: , tak ju dotáhne a juknu na Tě.
11. kvě 2009 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz
Nikde nikdooooooooooooooooo :confused: :confused: :confused:
Petjuna česá, co?
Regíííí je bez stroje, strašná představa...
Andrejka jede károu pět minut k domovu...
Bellka do obchodu a do práce....
11. kvě 2009 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Belíšek už je v práci :slight_smile: To jsem zvědavá, jak si dneska se mnou bude dopisovat :grinning: Luci v Kaufu se prodává i v noci? To jsem nevěděla :slight_smile: A lidi opruzují, to snad ne, vždyť ta sebranka chce jen nakoupit a udělat si zásoby na třetí světovou :slight_smile: Zdravím těhulinky Máju a Katy :slight_smile: Věruško kdyby člověk věděl vše dopředu, spoustu věcí by udělal jinak, ale vyhrála jsi nad rakovinou a to je veliký uspěch :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
Karolko právě že v noci je klid a lidi neopruzujou jsou doma a já mám klid na vybalování :wink:
11. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
Máji já čuměla jen tak inspirace na dětské pokojíky,tož super ceny,pokud k tomu dostaneš ještě něco-se zbláznili ti lidi co to kupují. A mám černou klávesnici.Spát chodím,odpo tak hodka a půl,ale k tomu musím pořád něco jest jinak je mi zle,tak mám strach že budu kula

Karolku zdravím taky
11. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
Lucy kde jsou vyfocený ty závěsy???
11. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
Závěsy budou v sobotu uklidim načančám a vyfotím :grinning:
11. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Noo tak se mi to líbí :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Jaký ceny, jaký lidi? :confused:
11. kvě 2009 v 19:12  •  1 dítě  • Odpověz
Cos našla za pokojíky? Já si udělala plán pokojíku a skutek utek, furt změny. Do toho ten jinak barevnej přebalovák, tož plány se mi hatí :sweat_smile: , ale pak půjde z baráku a bude všechno sladěný, doufám.
11. kvě 2009 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,jen tak jsem si zadala dětský pokoj a hledala pro mrňata,no sestava postýlky,přebalovák,velká skříň,komoda a polička cca 40 000,tak jsem valila bulvy,teda vypadalo to pěkně,ale to si zbouchnu snad i sama
11. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
No to joooo, to jsou strašný ceny, to jsi ještě koukala dobře, jsou horší palby, to se nedá ani koupit takto....
11. kvě 2009 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se chystat do rachoty a jdu makat pá pá pá :frowning2:
dobrou noc všem a krásné sníky :slight_smile:
11. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Spíš mě překvapuje že je nabídka-musí být poptávka a kupující-to se divím,to lidi jsou takový pracháči nebo jak?
11. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Tu nikdoooo???
11. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jsou no, to víš, že je plno, který to daj. Ale my ne, bo na to nemáme ani, myslím jako sebe. Ale já bych to nedala, ani kdybych na to měla.
11. kvě 2009 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz
Máji přesně tak to chápu jiný věci co jsou třeba taky drahý ale mají něco do sebe.Nevíš kolik stojí ta pupečníková krev?
11. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
No nic jsem ko,tady je šílenej vzduch a hlava mě chce asi rozkočit,tak jdu spinkat.
Všem přeji dobrou noc a pěkné sníky a zítřejší kontroly ať dopadnou na jedničku :wink:
11. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Ahoj kočičky! Tož su tady.
Tak rychle budu psát , co mě napadne, páč zase zapomenu, co jsem dočetla. Tak, moje Barča byla taky papírová, jmenovala se Doris z Pavlíkovských vrchů :grinning: , no to jsem jí nemohla udělat. A hlavně já vyloženě chtěla drsnosrstou jezevčici, čekala jsem na ni půl roku, všude byly klasický jezevci, no já chtěla jen ji a hned jsem věděla, že to bude Barča :slight_smile: . Prdelka moje, žádnýho psa jsem tak ráda neměla, a že jsem těch psů už měla dost. Tvrdohlavá jak beran byla, chytrá jak liška a hódná. Milovala děti, když jsem v lesoparku potkala mateřskou školku, tož ona začala radostí pískat a začala na všechny děti hopsat a pusinkovat, asi že byly ty děti taky malé, jako ona:grinning: :grinning:. vždycky kroutila tou prdélkou jak šla, no madam :sunglasses: to byla.
Jejda, to jsem se rozepsala..
Jo, pak jsem si vzpomněla, včéra sem totál zapomněla pochválit modelku Máju, ta fotka je fakt dobrá, fakt Ti to moc sluší.
Kačere, jj, to je totiž přesně na Tebe, zobáááček. Huž Tě vidím, jak sedáš na to zábradlí a po zadku drandíš dolů :grinning:
Tak Belíšek, Luci makaj :frowning2: . Karolko, Ty taky máš nočku??
11. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Sluníčka malý taky neměl luxusní pokojíček, v podstatě neměl žádný, měla jsem postýlku a přebalovák a taky vyrostl. :slight_smile: Některý věci jsou moc krásný, ale radši jsem ti peníze dala jemu na knížku, v dospělosti mu bude jedno jakou měl hrazdičku na posteli ale penízky určitě ohodnotí :wink: A pokud ne, tak si s nimi předplatím místo v domově důchodců :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nepsaly Monča kdy jde na ET? Zase se to tu začíná rozjíždět a paluchy je nutno vytrénovat :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Andrejko mám taky noční, na ambulanci máme tam net, tak uvidím, kdy se k němu dostanu a když tak vám písnu, ale to už asi budete spát :slight_smile: Já ty noční začínám nenávidět, ale to je tím, že už se mi to krátí a od července budu jenom vstávat :slight_smile: Hlavně se těším na ty volné víkendy :slight_smile: Jdu se chystat, zatím papapa :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Hanni, to jsou pořád nějaké nervíky, co? Neboj :wink: . Už jsi řekla mimískovi, že mamka s taťkou budou mít svatbu? :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Karolajnko, tak ať máš klidnou službu :slight_smile: . V kolik máme zítra držet palce mamče? Jo, a Monča jde snad zítra, pokud není změna..
11. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky,hlavy učesané tak jsem zde.Doma se začíná mluvit.Byl totiž na vyndání pihy a bradavičky a musel mi ukázat jaké má bolístko :wink:
Věruško pejsánkové jsou super a narodili se přesně o 31 let později jak já :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj
jo jo zítra mám nástup v 11.00 se dovím kolik embrijek ze šesti přečkalo ty dva dny a zrovna půjdou ke mě. Už se těším, snad tedy přežijou aspoň 2.
Karolko Bellko Lucko klidnou směnu :wink:
11. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Věrko jo jo štěňátka jsou nádherné :slight_smile:
Od zítra do pátku mám dovolenou tak tu s váma budu klebetit, tak zítra se ozvu, paa
11. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Mončo držím palečky ať se vrtají bobáskové :wink:
11. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Díky Peti, tobě na zítra ať vyjde UTZ :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.