• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Hodná dík.Jdeš dřív.Já až mezi 13 a 14 :wink:
11. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tady se hajá jdu taky papa :wink:
11. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tak ahoj holčiny :o)
Letecky jsem vás prolítla. Jsem ráda, že tady vidím naši Věrušku :slight_smile: a boloňáčci vážně krásní :o)))
Petjuldo, zítra hodně štěstí a samé dobré zprávy :slight_smile:
Moni, tak krásná a hlavně silná embryjka a zítra držím pěstičky :slight_smile:
Zdravím i naši nástěnkářku :grinning: a děkuji jí za to, jakou máme přehlednou tabulku.
I těhulky ahóóój a hodně papkejte, ať jste brzy kuličky!
Všem pěkný večíreeeek :sunglasses:
11. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tak já tady a zde nikavóóó... Jsem tu měla dceru :slight_smile: , zas letí do Srbska, tak mě ještě fotila pupek, abych měla památku, no nedá se na to koukat. Bříško teda ok, ale ten xicht, nevím, co se to se mnou děje...
Ptjuno, to tak uteklo, nedávno jsme si psaly sms a říkala jsem si, chuděra, tak dlouho musí čekat a podívej se na to, jak to uteklo, tak tfuj tfuj tfuj, ať je vše ok a hnedka dej vědět!!!
Andrejko, to je teda hezký jméno psa :grinning: , to originální.
Katy, ta pupečníková krev stále nevím. Mluvilo se o tom na krzu a pani říkala 21 tis., ale já stále nevím, zda je to ročně nebo už napořád. Mně totiž zmázla pani v nemocnici, bo říkala, že je to asi 1200/měsíčně, tak jsem si myslela, že prostě dokud ji máš uschovanou, tak je to tato částka, je to docela pálka,ale kdyby to bylo těch 21 a dalo se to na splátky třebas, možná to tak myslela..., tak by to šlo. Vidíš, měla bych to zjistit, asi by to bylo dobrý. Ne asi, ale určitě!
Tak když tu nikdo neni, půjdu snad zase do pelechu,ale jsem momentálně vyspaná...
Manža jel do hospody na kafe zase, si na to nějak moc zvyknul, asi mu to trošku utnu, chlapečkovi. Jo a pozor dneska mě i nasr...., takže Petjuno, zatím, co u Vás už přichází období klidu, tak u nás začíná asi to nervový...Se mám na co těšit, ho zmlátim a bude :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jo ještě jedno hlášení, asi hodinu tu už pěkně leje, takovej letní deštíček, krása, vzdoušek čistej, tak to má být, přes den hezky, v noci pršivec. Tak dobrou, možná ještě juknu. :zipper_mouth: :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Hoj!! Májo, tedy sorry, ale jsem mimo? Dcera? To jako manži z dřívějška? Já jdu hodit nástěnku , páč už jsem usnula, tak rychle, ať se moc neprobudím....
11. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ale ne, ještě to tak, to bych ho nechtěla :grinning: Jsem to tu psala už, je to bráchova kámoška, je jí 20 let a chodila k nám už ve 14-ti. Jsem ji učila vařit, byla tu pečená vařená, trošku z neúplné rodiny, tak já, záchranářský typ :slight_smile: , jsem ji vše učila a taky byla ráda, že mám společnost a pomáhala mi se vším. myla tu naposledy ty okna. Ale teďka s ejí začalo nějak dařit a rozlítala se po světě, kde fotí a pracuje a tak mi zase odfrnkne pryč. S Lubošem jsem si dělali prdel, že je to jak naše dcera, všechno jsme s ní prožívali, jako osmnáctiny, lásky, maturitu....
11. kvě 2009 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrou noc, kozéénky. Taky jsme s Míšou usnuli u TV, tak vás jdu jen pozdravit a přesunuju se do betle. Hezké sny všem:slight_smile:
11. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,Hysterka konc.května, KET červen
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec,zatím šutérky,Dornovka,čajíček
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI, Půjdeme si pro barevného bišonkáááá, snad příští čtvrtek!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,čekáme odpověď z Jičína, kam půjdeme s myomem??.
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, budeme chvíli bez netu, PC musí k doktorovi
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce!15.5.konzult.v novém Caru, držíme palce mamče!:slight_smile:
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Petjuna,Apolinář,1xIVF,nejdřív porazíme OBYČEJNOU cystu! 14.5.kontrola.12.5.podrobný UTZ :wink:
Jantarka (Leňulka),Reprofit Brno,2xIUI,7xIVF,14.5.kontrola, cca 24.5. začneme stimulovat! HUŽ BRZYYY
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,2.IVF OPU 9.5.,1O vajíček!!6 bojovníčků!12.5ET:wink:
Manetka,-kamioňářka-dřív Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,teď Gennet LB, stimulujeméé
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje začátkem května! Nebóój! 12.5.začínáme stimulováát!:wink:

TĚHULKY
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,Těšíme se na Aničku!13.5.kontr.Děláme numerko, ne? :grinning:
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., 20.5.UTZ , už nám chutnáá
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,15.5,kontr.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termínek 29.10.,svatba 13.6.!, UTZ 12.5.:wink:
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!!19.5.screening,13.5.poradna
Katy81,Kačer- Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 13.5.UTZ,máme noťááás!!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 14.5.UTZ
11. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
Brou nocku Věrčo a Kabeláku :zipper_mouth: :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz
No vidíš, jak Ti ta nástěnka pěkně jde, jsem zvědavá, co budeš dělat až budeš chtít jet na dovolenou :grinning: , no nepojedeš, to Ti říkám předem, bo taková funkce.... :sunglasses:
Ale budeme jezdit my a všechno Ti to povyprávíme a možná i nafotíme :wink:
Numerku nedělám, bo bichle odjela se starym do tý hospody :angry:
11. kvě 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Depáák, budeš mě zodpovědně zastupovat!! Anička na to dohlííídne! A kdo je zas kabelák!!!!
Věrunko, hezky se vyspi :pensive: :pensive:
11. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
To je Míša od Věrky, bo pracuje s těma kabelama přecivá, zvučí a nosí si sebou kabely :wink:
11. kvě 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Májenko, já asi usínám.. tak teda Ti taky přeju, ať se dobře vyspíš, snad ráno u kafíčka načumnu...
11. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Tož jsem tü z roboty :slight_smile: Mony zítra ve spaní budu držet palečky :slight_smile: Mamka jde předběžně v jedenáct, tak kolem 15 budu čekat telefon, jak to dopadlo :slight_smile: Májo ty máš dceru? Jak jsi k ní přišla, teda k té v bříšku vím, ale tatěžko fotí a jede do Srbska :slight_smile: Jé Janinka už taky začíná stimulovat, to zas bude radosti :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jojo, utíkej, ať ráno nezaspíš. Papa, brou nocku.
11. kvě 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj pracante, tak už rachotíš :grinning: , se máš, bych taky šla do rachoty, ale jenom na chviličku , asi by mě to brzo přešlo.
Dcera vysvětlena výše...
Jéžiš, to já žhavila dráty nemocnice vždycky cca po dvou hodinkách od operace...ze mě měli asi radost, ale zase jsem byla klidná.
11. kvě 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko, te´d jsem si přečetla kdo je tvoje dcera, to je krásné, a vubec se nedivím, že to tak bereš :slight_smile: Já zase mám miláškového brachu jako takového mladšího bratra. :slight_smile: Dokonce se mi svěřoval s kým spí a jak to má řešit a věřím tomu, že kdyby se nám něco stalo, tak se mi o Kubu postará, proto jsem nikdy neřešila kmotra, protože vím, kdo by to byl :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tak to je dobrý vědět... Kmotr se kdyžtak postará o dítko? :confused: Aha, to jsem nevěděla...
11. kvě 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, nedělají jito v narkoze a operace trvá cirka 2hodiny, takže po uplynutí lhuty, budu žhavit taky :slight_smile: Sice je to máma nevlastní, ale chová se jako vlastní a mám o ni velký strach. :slight_smile: První vnouče si moc neužila, bo mujdebilní bratr si nevážil toho co má a radši chlastá, než by dělal něco pořádného a Kubu si teď muže užívat plnými douška, a zase tohle :slight_smile: po těch zkušenostech co máme, mi celkem lepí prdelka :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
11. kvě 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz
Jo to je nevlastní jo? Aha, no tak to teda klobouk dolů, že se takhle snášíte... :confused: Určo to dobře dopadne. Nojo, ty očka se operujou při vedomí, že?
11. kvě 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz
Od toho jsou kmotři, mají dohled nad kmotřencem celoživotní, proto se vybírá někdo, komu naprosto duvěřuješ :slight_smile: I když nejsem věřící, tohle se mi líbí, bo člověk nikdy neví cose v životě semele :slight_smile: Jo musím vám popsat včerejší zážitek, milášek mi dal venušiny kuličky, že budu povolnější a ono nic a přitom tam psali, že to bude vrnět a já budu zažívat soukromou slast :slight_smile: Tož jsem radši sežrala meloun, to byla slast :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
Májo to je tvoje dcérečka, pěkná to děvčica a to pivečko, to bych si taky dala, bouž jsem zase splavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až jednou přijde přechod, to bude masakr :slight_smile: To bylo lepší jak jsem byla zimomřivka obecná :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
Aha, tak to teda slyším prvně, že by se měl kmotr postarat. Co já vím, tak si lidi berou různý kamarády a to bych teda chtěla vidět, jak se postaraj :confused: No ještě že to vím, zase jsem chytřejší. Já a kostel, to fakt nejde dohromady, proto jsem tak blbá v tomhle směru.
Venušáky jo? A nic? Nevibrujou bo co? Jsem ani nevěděla, že jsou vibrující, jsem si myslela, že jsou ok i bez vibrací. Nojo, když Ty jsi ta náruživka, to už Tě jen tak něco nepotěší :grinning:
Za to já jsem teda mimo, nejen že nerozumím kostelu, ale i v těch koulích jsem mimo :grinning:
11. kvě 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz
Taky bych si dala jedno vychlazený, stačil by loček. Ale néééééééni, bo chlap to moc nepije. A to jedno, co se tu zapomnělo, jsem použila do teho kuřete předevčírem, ale že to byla mňamka!
Se taky potim jak dveře od chlíva, venku už neprší, zase začne určo to nedychatelný počasí.
11. kvě 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz
Karol a to můžete bejt takhle na netu? Jsi psala, že lepší na netu, jak spící, což by dávalo smysl, ale jestli je to jako oficiálně povoleno, já bych to teda dovlila. Pravda je, že kámoška z Prahy, taky píše mailíky z práce, vždycky z noční...
11. kvě 2009 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz
To jsou nápady miláška a já jsem pro každou špatnost, ale znám lepší zpusoby zábavy :slight_smile: Např pojídáni nutelky na banánu, ale musím se držet, ať zhubnu, ať na podzim mužu zase přibírat :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Přijede každou noc nějakej pacoš bo tam případně jen čumákujete zbytečně? Bych tam asi usnula...
A Bellka je kde? Že by obskakovala lidičky? Jsem myslela, že převážně už spěj...
Třebas za chviličku doběhne.
11. kvě 2009 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz
A tím banánem myslíš banán bo miláškův? :grinning: :confused:
11. kvě 2009 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.