• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Májo, ještě nám to nikdo nezakázal, tak proč bych toho nevyužila. Já pokud přijde ošetření, tak doktora budím, takže teď jsem tu sama samotinká a nikdo nevidí co páchám :wink: Sice milášek žárlí, že si tu vodím milence, ale Opava je malá a chlapu taky moc není, tak se strachuje zbytečně :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Se ti doktoři teda maj, když chrněj a ještě maj supr plat :wink: To by mi taky šlo :grinning:
11. kvě 2009 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko, teď nevím kdo je náruživý, samozřejmě myslím normální, žlutý banán :wink: Na ten miláškuv by se to špatně roztíralo :grinning:
11. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
No u Tebe je všechno v tomto směru možný :grinning: Kdyby to byla Nugeta, tož mi je jedno z jaký nádoby to dlabu :grinning:
11. kvě 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz
Májo ti doktoři spí proto, že přijdou ráno do práce, normálně pracují, öperují a od 15,30 jim začíná pohotovost a končí až v 7,00 takže já se jich parchantu nezastávám, je to vesměs sebranka, ale vyspat se musí, protože, pak dělají druhý den dál do 15,30 :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
No nic, manža nejede, čekat na něj nebudu, jistě řešej nějaký velký věci, jako hru bo porod, vždycky přijede s nějakejma novinkama, se pak nestačim divit :sweat_smile:
Jdu do pelechu, bolej mě už záda, ovšem pelech jim taky neuleví, musím to ještě vydržet. Ale páááááák se táááááááááááááááááákhle natáhnu a lehnu si na záda, na břicho, na pravej bok, na levej bok a budu skákat a napustím si vařící vanu :grinning: Jooooj, to bude, hlavně se vyspim a ráno vyskočim, jako snka.....nebo taky jako nevyspalá matka, zubožená, s mastnou hlavou a s deprééééézema :grinning:
11. kvě 2009 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz
Aha a já si říkala, že mě doktor přijímal a ještě ráno pak byl na vizitě, Tak to je drsný, to pak musej bejt strašně unavený a pak to zdravotnictví takhle dopadá, už nechci bejt doktor :wink:
11. kvě 2009 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz
snka je srnka, OMG
11. kvě 2009 ve 22:42  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko ty budeš krásná mamina s mastnou hlavou, ubryndaným trikem od mléka a štastným usměvem na tváři :slight_smile: Dobrou noc ať tě blešky štípou celou noc :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
Brou noc všem spícím, rychlou noční, všem pracujícím. Pozdravuj Bellku a ráno hurááááááááááááá do pelíšků.
Na mamču budeme myslet a dej nám pak vědět. Papa :zipper_mouth: :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz
Belíšku já jsem na tebe čekala, ale ty nikde, jdu ředit, šudlat a přemýšlet o nesmrtelnosti brouka :slight_smile: Papa vilná Karola :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
Áhooooooooooooooooooooj :slight_smile: Jejda, já mám práce jak na kostele, snad to do rána stihnu :wink:
11. kvě 2009 ve 23:19  • Odpověz
Belíšku já tu sem, máte plno? No jo lidi pořád marodí, lepší už to nebude :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 23:21  • Odpověz
Karolko, my máme přeplněno. A nesmí u nás zůstat volná postel, to víš peníze, no :confused: Taky můsím naředit dezinu, nastříhat perlan, do toho zvonky, polohování, no aspoň nebudu mít žádnou krizi :grinning:
11. kvě 2009 ve 23:25  • Odpověz
Belíšku to znám, donedávna jsme byli sami na noční, tak jsme dělali všechno a do toho noční operování, tak to jsem nechápala, jak to všechno mužu zvládnout, pořád jsme byli oběma nohama v kriminálu :slight_smile: Nejvíc mě štvalo, že nemám čas na lidi a musela jsem je budit před pátou, ať to všechno stihnu. :frowning2: Teď jsme 2 tak je to lepší a péče je taky kvalitnější :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 23:29  • Odpověz
My jsme taky sloužily noční po jedné, a na jedné stanici byly dvě a ta jedna lítala na 3 patra. No zkus udělat třeba 30 ležáků, tak to nemůžeš dlouho vydržet. Nakonec z toho byly stížnosti, že takhle se pracovat nedá a ejhle, najednou jsme dvě :wink:
11. kvě 2009 ve 23:32  • Odpověz
A vo tom to je, oni si myslí, že si chcem ulehčit práci, ale tu jde přece o lidi a jestli mají být spokojení a dostat vše, co si zaslouží, tak to holt chce lidi :slight_smile: Já si vždycky říkám, kdyby tady ležel muj příbuzný, tak taky chci, ať se o něj někdo postará pořádně a ne jen narychlo, protože ví, že mu na dalším pokoji něco hoří :angry: Takhle dělají unás na gyndě na oodělení je jedna sestra a naproti na druhém je ošetřovatelka a mají to přes chodbu a dvoje dveře, to je jak za Marie Terezie :frowning2:
11. kvě 2009 ve 23:39  • Odpověz
A proto vždycky tvrdím, že bych svého příbuzného nikam nedala, protože nevěřím, že by se o něj postarali někde tak dobře, jako já doma. Ale je to možná tím, že vím jak to chodí a co se mi nelíbí. Kdybych nevěděla, mluvila bych jistě jinak. To je to samé, proč třeba řezníci nejedí, ja teď nevím, kupovanou tlačenku :sunglasses: Jenže smutné na tom je, že ti, co o tomhle rozhodují, většinou vůbec netuší, jak to chodí, hlavně, že nějak rozhodnou.
11. kvě 2009 ve 23:46  • Odpověz
No jo my to nezměníme, ale hned má člověk lepší pocit, když odchází z práce a ví, že udělal maximum a lidičky jsou spokojený :slight_smile: A to mi strašně chybělo, když jsme tam poletovali po jedné a neměla jsem čas nějakou babinku pohladit po ruce :slight_smile: Já čekám na pulnoc, ať mužu restartovat PC a pak jdu vyrábět materiál :wink:
11. kvě 2009 ve 23:53  • Odpověz
Přesně to samé jsem teď chtěla říct, že my to nezměníme, ale aspoň jsme si ulevily :wink: Tak já je hladím po tváři a ony mě pak vždycky tak postiskají, že si musím kolikrát dávat pozor, ať nespadnu k nim do postele :grinning: Já vždycky odběhnu, pak Ti odepíšu, aspoň mi to dneska hodně rychle utíká :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 23:57  • Odpověz
Tak přeji všem pracujícím klidné přežití a dojetí ráno do postýlky :slight_smile: Začíná mě ukrutně bolet v zádech, to jsou neblahé příznaky, že jsem něco přepískla :frowning2: Zatím papa a krásně spinkejte
11. kvě 2009 ve 23:59  • Odpověz
Belíšku já bych tu ráda seděla celou noc a povídala si s tebou, ale už mě začínají brnět nohy a ráno musím dojet domů :slight_smile: Já vždycky když jsem nervozní, tak se mi bloknou záda a ta mamka mi na tom nepřidá, tak zatím papa a neválej se v posteli s každým dědečkem, to by ti Pavlík dal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 00:02  • Odpověz
Šmankote, já mluvila o babiškách :grinning: Tak ať Ti to do rána uteče, ráno se hezky vyspinkej a mamince ať to všechno dobře dopadne:wink: To samé i Lůca, ta taky, bobek, kmitá, až se od ní kouří :wink: Všem ostatním beruškám přeju krásné sníky a probuzení do dne, plného samých hezoučkých zpráviček :dizzy_face: Už se na ně těším, ale přečtu si je, až se probudinkám :sunglasses: Andrejka nemá ořední den, tak bude určitě nakukovat častěji. Májinka ať si užije poslední dny, kdy je Andulka ještě schovaná v bříšenku :dizzy_face: Věrušce posílám pohlazení a už se moc těším, až bude psát, kolik toho ten malý lumpík spapal a co všechno počůral :wink: Janni.ko, Tobě pevnou ručku při píchání včeliček. Moni, Tobě držím pěstičky, ať máš ty největší bojovníčky. Peťko, Tobě samé dobré zprávy na UTZ. Hanino, tfujtfujtfuj pro štěstí, jistě bude všechno v naprostém pořádku :dizzy_face: Manetko, Ty lumpíku, kde se touláš?????????????????? My jsme baby zvědavé a chceme vědět, jak pokračujeeeeeeeeeeeeeeeeš :wink: Zdravím Katy, Majky, Leňulku, Áju a všechny, úplně všechny béééééééééééééééééééééruškyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile:
12. kvě 2009 v 00:23  • Odpověz
:slight_smile: No a samozřejmě zdravím i Terku, teoretičku, Katku a Regííííííííí, i když ta, chudáček, s námi teď nemůže být, ale myslíme na ní :sunglasses: Tak a už zase letíííííííííííím :slight_smile: Páááááááááááááááááááááááááááá :slight_smile:
12. kvě 2009 v 00:30  • Odpověz
Dobré ráno sluníčka :slight_smile: všichni co máte duležité vyšetření držím palečky :slight_smile: Moni krásné přijetí kobzolků, apracujícím hodně elanu do prace, já, Belíšek a Luca budem spinkat, a pak pujdem načumnout co děláte, když mi neděláme :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 04:53  • Odpověz
Dobré ranko, Třebíč dneska hlásí pršivec :slight_smile: , leje celou noc, satan je mokrej až na kůži a panička taky :slight_smile:
Posnídali jsme u Bellko-Karolovského povídání rohlíček s marmoškou a vrhneme se na nějakou domácí práci. Manža pofrčí za maminou, tak bude klídeček.
Tak vstávat kočenky, hurá do pracovního procesu, ať Vám to utíká a nočnice do pelíšku, odpočívat :wink:
12. kvě 2009 v 07:11  •  1 dítě  • Odpověz
Monča jde na kolikátou? Ani asi nevíme, třebas jak vstane, tak jukne a poinformíruje nás. Každopádně držíme paluchy, aby vše bylo, jak má být. :zipper_mouth: :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 07:13  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobrééé rááánoo, holky moje!

Tady to v noci brebentilóó, no bodejď by ne, taky bych brebentila, kdybych musela makat aj v noci.. Tak Belíšku, Karolajnko, a vlastně i Luci spááát! Pořádně odpočinout. Karlíčku, myslíme na mamču :slight_smile:
Máš recht Bellí, ta Maneťanda Manetková snad jela někam kamiónem, když ani neřekla, jak dopadl UTZ! :angry:
Ale dneska, jé, to budou bolet prsty od držení palců!! Petjunko, neboj se vlka nic, a když bude smutno v Praze, napiš, víš, že jsem kousíček od Tebe! MOnči, mooc držím palce, ať v
12. kvě 2009 v 07:14  • Odpověz
autor
Jé, já to odeslala nedopsané!! Tak monči, zkrátka, ať jsou i mražáčci! Á, už je tu Alfíík! Ahooj!! Jsem ještě chtěla popřát Hannině a Jannině k púrvní včeličce, ale nějak jsem to přepískla, letím do práce, magor, jdu jen tak tak!!
12. kvě 2009 v 07:17  • Odpověz
Tak dobrou noc, dneska se bude kráááááááááááááásně spát, bo je zataženo, :wink: Májenko ne že zase drapneš vysavaš, ještě 2 týdny vydržet :slight_smile: Andrejkom krásný neuřední den :slight_smile:
12. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.