• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ráno,
Máji nevlastní dcerka je teda kočka :wink: a vlastní bude určo taky :slight_smile: ale zatím je jí asi líp ve tvém lavorku.
Karolko Belli Luci dobrou noc
Andrejko tobě příjemné pracování
Já jdu do caru na 11.00 proberem s embrioložkou jak jsou na tom embrijka zaplatím a Pak pujdou ke mě do teplíčka.
Tak si v 11. 00 určo vzpomenu i na Karolčinu mamču a budu držet pěsti.
12. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
Teď se ale musím vrhnout na binec doma :unamused: vysát umýt zem a připravit se na třídenní nicnedělání.
:sweat_smile:
12. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj Mončo, tak to už bude za chvilenku, zase se moc neužeň, ať jdou do klídku, binec počká nebo ho uklidí manža.
Budem držet pěsti a v 11 hodin teda máme plno úkolů :slight_smile:
Dej pak vědět, počet a stádium :wink: , bo budem jistě zvědavky...
12. kvě 2009 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz
Nojooooo, Petjuna valí do Práglu, tak držíme taky pěsti, to je teda náročnej den...
A Janni.ka se jde bodnout..., tož pěkný pich, ať Ti to jde potom hezky od ruky... :wink:
12. kvě 2009 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj moje milé berušky, konečně jsem tady, měla jsem problémy s připojejím :angry: a až dneska mi to přijeli opravit, takže hurááááááá, ale nebojte, nezapoměla jsem na vás. Když jsem si přečetla co Věruška, nevěřila jsem vlastním očím, ani nedovedu říct, jak moc mě to mrzí.......
Hodně se toho tady událo, co jsem s vámi nebyla, ale teď už budu v obraze.
A co Ty Andrejko, máš to za pár, co :grinning: moje ségra rodila v 36tt, takže se drž a hlavně v klidu, už se těším, až nám pošleš svoji malou berušku vyfocenou. Já byla 5.5. na UTZ, mám tam jednoho malýho kulíška, 26.5. jdu na další. Ale musím se přiznat, že se bojím, jsem teprve v 7tt, takže vlastně úplně na začátku.
Když se mi to povede, dám vám do albíčka fotečky mého synovce, je prostě skvělej :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobré ráno všem kozééénkám. jak jste se vyspali? Já jsem jak zmlácená zase, bo jsem si musela večer vzít ještě ten prášek na laktaci a i když jen půlku, tak jsem po něm zas ospalá a bolí škeblička. Asi se tu dnes nebudu tolik ukazovat. Večer si vezmu zas jeden a už na to kašlu, sajrajt jeden!
Tady se v noci pěkně krafalo. jdu si vás pročíst.
12. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj Věruško, doufám, že je Ti líp. Měla bys hezky hajat a papkat, abys ty shozené kilča pěkně nabrala zpět společně s novými silami. Takže hezky do hajan......
12. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahojky Monacaet, asi jsis spletla Andrejku se mnou :confused:
A jak bylo mimčo veliký v tom 36.tt? Kdyby náhodou mě to potkalo...
12. kvě 2009 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz
Ježíš, já jsem debil, to je vidět, že už jsem tady dlouho nebyla :wink: Jiříček měl 4kg a 53cm, takže pěknej macek :grinning:
12. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Jéžiši, já tady čekám, že napíšeš, jak se dopejká v inkubátoru :grinning: a jiříček měl 4kg :grinning: No mě trefí, tak to je pěknej kousek, to může bejt ségra ráda, že porodila předčasně :grinning: A porod měla normální bo císařem?
Koukám, že už máš ikonku, tam je toho teda vidět :confused: , to jsi schovaná za sedačkou bo co to je? Koukej pokračovat v tom vkládání foteček, už načuhuju, kdy vyskočí foťáček :grinning:
12. kvě 2009 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz
Rodila přirozeně, říkaly, že kdyby vydržel do temínu, měl by 5kg :grinning: ale dělá nám velikou radost. Jo jsem za sedačkou :wink: teď dobíjím baterky, tak pak začnu ukládat, jenže všechny fotky jsou větší, než je povolená velikost v albu, tak s tím budu muset něco udělat. Jinak Ti moc závidím, hned bych si to s Tebou vyměnila, zanedlouho budeš mít svoji malinkou v náručí, to bude ten nejkrásnější den, uvidíš....
12. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
No povíme si to, až budeš v týdnu jako já :wink: Je to holka boj a nervy stejný, jak na začátku, snad jen ten druhej trimestr byl klidnější, ale to bude asi tím, že na špatný se rychle zapomíná a plno věcí jsem pozapomněla. Strach je obrovskej... :unamused:
Všechny fotečky se musí zmenšit...
12. kvě 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
Hlásím, že tu přestalo pršet, jsem ani nevěřila, že by mohlo přestat, dle tý oblohy, tak máme zalito a už jen počkáme na sluníčko.
Za půl hodinky budeme držet ty paluchy, toto utíká.
A Petjunka jde na 13. hodinu myslím, že? Tak to už se jistě chystá do hlavního města.
Andrejkoooo, kdepak tě máme? Je čas na káááááááááááááááávu :grinning:
12. kvě 2009 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Nakukuhúú, KUK :wink: :wink:
Regínka pozdravuje, je jí bez nás smutno. Právě vaří rajskou na nových kamnech :sweat_smile: , co Ty na to Máji? :grinning: :grinning:
Holkíííííí, v Práglu je i úterek ouřední, ale jen dopolko. Ale odpo tu nejsem, jdem do rodin :confused:
12. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Dobré ráno všem.Hlásím že v Západních čechách svítí sluníčko. :grinning: Jinak holkám držím palečky at jim vše dopadne na výbornou a jen samé dobré zpávy at pak nahlásí.
Jinak já jdu dneska z kamarádkou na cvičení pro těhulky tak jsem zvědavá.
12. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Co v těch rodinách děláte? To jsi ten postrach matek, co žijou s chlapem a na moment se přestěhujou k rodičům, aby měly vyšší dávky, co by svobodné matky bez otce :grinning: kontrolujete, jak si to tam maminky pěkně nastěhovaly a dělaj, že tam bydlej :grinning:
12. kvě 2009 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz
Marky, jaký ráno? :grinning: Jdeš na těhu cvíčo? Tak opatrně. Já bych to asi nezacvičila, jsem strašnej lemrouš na záda, chvilku natáhnu ruce nad hlavu a už jsem kapůt. Ale prej je to dobrý. Bohužel už to nestihnu a to mám pár lekcí zdarma z balíčku z kurzu.
Jak svítí sluníčko? Dívala jsi se pořádně? :confused: :sunglasses:
12. kvě 2009 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz
Máji chceme to z kamarádkou zkusit,jinak musíme nebo nás bolej záda a já nevim jak mám už spát.Je to od dvou do tří a pak je nějaký povídání o těhotenství a tak.Tak tam jdeme na kukačku.Jinak jsem se koukala ještě jednou a jo svíííííítííííí :grinning:
12. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Májo klid u nás taky nesvítí :slight_smile: Zas od 10,30 čumákuji do stropu a večer se mi bude chtít spát :frowning2: Ještě dneska musím s malým do plavání a pak zase na noční, to zas bude masakr :wink: To u těch ošetření usnu jak špalek :wink: Dneska v noci byl klid, jen jedno v 4 ráno, tak si to dneska určitě vychutnám :wink: Mony blahopřeji ke kulíškovi, zrovna jsem na to myslela, že se některé kočky dlouho neukázali :slight_smile: Marky pěkně přibírat :wink: Věruško, kdy bude pejsek doma? :wink: Jé u nás leze slnéčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Karolko, vítej, nojo, po noční žádná z vás moc nenaspí. Mamina už je tam, myslíme na ni a Monča už má asi bobíky taky v pupíku, ikdyž říkala nejdřív konzultace a placení, no tak to už leží a přijímá :slight_smile:
Tady taky nějak více světla do okna vlezlo, že by se sluníčko skrze mraky dralo?
12. kvě 2009 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jé ahoj Karolko.Se ti to řekne přibírat.Jsem dostala minulej týden vynadáno od doktora že mám zase kilo dole mám zase 52 kilo.A to baštím úplně všechno.Zkus jít ještě spát nebo chudáci večer pacoši.Jinak se z malím neutop kdo by tady po tom byl.
12. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Marky já bych šla spát, ale musím do toho plavání a už tak to flákáme. Zaplacené to mám a většinou se mi tam nechce :slight_smile: Já neplavu, čumákuji jak malý plave, bo má pocit, že když tam bude sám, tak se mu maminka někam vypaří :slight_smile: Tak já jdu pro něj do školky pak něco pojím a jdu nervozně sledovat telefon, co mamka :slight_smile: Májo díky za podporu :slight_smile: Monča už má určitě kulíšky v bříšku, to zas bude těhulení :slight_smile: Pak jyninka a je tu červen a Belíšek a Andrejka :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj kočky
Alfice to je odhad :astonished: :slight_smile: jsi úplná telepatka 11.30 mi je fakt dávali. Takže mám 2 osmibuněčné embrijka u sebe :slight_smile: na zamražení nic :frowning2: za 14dní krev. Jdu se natáhnout.
12. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Zdravíííím Mončuuuu :slight_smile: To je fajn, 2 stačí. Já měla taky 2 osmibuněčná. Tak si je hezky hýčkej v bříšku. Držím palceeeeee:slight_smile:
Jinak já jsem obvolala možné i nemožné. Příští čtvrtek jdu na konzultaci ke svému Dr. z Pronatalu, naplánujem konečně tu genetiku. Co dál, to je zatím ještě moc brzo, ale uvidíme, jestli mi aspoň předběžně schválí můj plán září. Mám ještě 3 mrazáčky,ale říkal, že bysme si je mohli uchovat pro další mimi a teď radši nastimulovat, protože u mne stále hrozí, že mi dojdou vajíčka, je to takový souboj s časem,ale mě se to moc nezdá.
Pak jsem volala na štítnou žlázu, tak ta byla v pořádku, takže to nemohla být příčina.
Uf, jsem se z toho zas unavila, jdu hajat. Pa
12. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj vsem ktere ted ceka velky den preji hoodneee stesticka. Mam chvilicku tak se muzu tady na vas kouknout a taky si s vami popsat. Jak se jinak mate asi hezky. Ja jsem porad v praci u me zadna zmena dalsi domaci snazenicko nevyslo :frowning2: tak budeme pokracovat dal. Vsechny zdravim :astonished:
12. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ivi ahoj, já vím že to je pakárna, já si taky myslela, že to po nastimulování taky třeba vyjde normálně, ale to nám není dáno. Zkus ještě chvíli vydržet, možná..... :slight_smile: Já si zjistila, že se svým Fsh neotěhotním přirozeně, tak jsem zvědavá, co mi řeknou v pátek v tom Olomouci :slight_smile: Pak ti písnu do interka, ať to nemusíš hledat zpětně :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
Mamka už míá po operaci, někdo vypadl, takže ve chvíli kdy jsem vstávala, ji přivezli na pokoj a já tu ještě 3 hodiny umírala hruzou, bo mě nechtěla budit. :slight_smile: Jestli se to povedlo tak to se uvidí za pár dní, ale alespoň první krok má za sebou :slight_smile: Mony tak odpočívat a držíme palečky, ať to vyjde :slight_smile: Věruško spánek je nejlepší lék tak sladké snění, posílám pohlazení :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahojky beruškýýýý
Karolko co je to to FsH :confused: :confused: držím palečky at je mamince brzo lépe a hlavně aby operace byla úspěšná :wink:
Věruško je dobře že je vše v pořádku.
Moni,tak at se u tebe mimískům líbi a hezky se obě zabydlí :wink:
12. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
Karol ja vim ale taky jsem tak nejak doufala v to ze po hormones by mohlo jit rychleji ale jak rikas neni nam to dano. Jo jo budeme muset vydrzel.
12. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
jezis ja jsem tam nasekala chyb jsem ostuda
12. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.