• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Terezko budeme všichni držet palečky neboj bude to ok :slight_smile:
23. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
Luci i všem ostatním děkuji, uvidíme jak dopadnu, občas na mě padne beznaděj,že miminko nikdy mít nebudu. :cry: A taky mi znervozňuje to, že pojišťovny platí částečně jen 3 pokusy, vím, že je to pro stát finančně náročné,ale zrovínka včera,když jsme o tom doma hovořili jsem říkala, že bych zavedla to, že kdo otěhotní pomocí IVF, že nedostane porodné a tím by stát měl alespoň částečnou náhradu.
23. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Terezko je to bordel fetáci dostávají vše a mi co chceme miminko si musíme za vše platit je to bordel :angry:
23. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Kde jste kdoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo jsu tu sama a bojím se :frowning2:
23. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
Tak nic jdu něco dělat pá :wink:
23. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Luci, to máš pravdu, "feťáci" si zdravotní problémy způsobuji samy a zdravotnictví platí naprosto všechny výdaje a páry,které nemohou otěhotnět mají 3 pokusy a nazdar. :frowning2:
23. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
ahojte jsem si chvíli schrupla :wink:

Petruško,nálada zase přijde,neboj,asi máš blbý týden,co??? hmmm,to se je :cry: ,ale uvidíš brzo bude :grinning:

Máji,já Ti dám na prdelku taky :grinning: :grinning: Tonda to moc nepochopí,to je pravda,ale nemysli si on je taky vyklepaný,ho znám,jen to nedává najevo. Je to prostě chlap :grinning:

Terezko tak to v pondělí budu držet palce :wink:

Lucy,ono to je trošku jinak,on stát dává na všechno jinýho jako na nepřizpůsobivé a tak,to že feťákům a alkáčům platí pobyty a léčení je vlastně pro dobro všech,je to prevence a možnost se napravit,je to o hodně složitější než se to jeví. Je to tak jak o ivf když někdo nic neví tak Ti řekne je to 3krát zadara ale neví vůbec nic.
Hlavní problém je i v pojišťovnách,prostě tohle je super byznys za veliký love a to se jim hodí.Zdravotnictví zlatý důl pro křiváky :cry:
23. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Je to bordel manželova dcera nabízí dr léky když to předepíšou pacošům dostane dr dárek v tom jsou velký prachy to mě taky sere protože mi ty léky potom za drahé prašule kupujem aby tyhle společnosti měly prachy na ty dárky a platy atd
23. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
To je o čem mluvím Lucy,lidi vidí feťáky jak jim dávají zadara čistý jehly,dezinfekce a nadávají,místo toho aby byli rádi že někdo vůbec má snahu jim ty jehle vyměnit a tím pádem zamezit šíření třeba nemocí,ale tohle že mají domluvené jaké léky,nebo vybavení-třeba hadiček-za levno český výrobce,ale oni raději za draho cizí a pak nemají peníze na něco jinýho. O dárkách jako dovolený v Karibiku a tak,to nemluvím,prostě super obchod,jelikož mám chemií a známe se s lidma co dělají v oborech chemie,zdravotnictví a biochemie a tak to by se lidi divili co je za bordel. Ale dost o věcech co nezměníme,jsem se rozepsala :confused: :confused:
23. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
To máš pravdu je to bordel ale budeme mluvit a něčem pozitivním.
Závěsy už mám doma měli něco hotově ušíté a zbytek mi došijou takže jdu zkrášlovat kuchyn pro manžu je to překvapení tak jsu zvědavá co na to řekne :wink:
23. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Lucy tak to ten můj pokud by to nebyla hodně změna,tak nevím zda by si všiml :sweat_smile: Máš ale radost,co to já vždycky taky když si něco pořídím domů
23. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
já už o tom mluvím od vánoc pořád jsem se ktomu nemohla dokopat sice jsem měla vybranou jinou látku ale už neměli to co jsem chtěla výroba těch látek končí ale nakonec jsem vybrala taky hezkou on si toho všimne aspon doufám :angry:
23. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Teď jsem byla zaplatit složeky a zastavila jsem se v květinářství.Koupila jsem si levanduli,že si udělám radost a pak jsem zjistila,že se sepisuje petice na odolání ředitelky ze školky(moje maminka)Ovšem ta je na měsíc v lázních.Holky já snad z toho nevylezu já už nemam ani co brečet apořád to teče!!! :pensive: Je mi jí moc líto.Po asi 17 letech kralování dala zaměstnancům najevo co se jí nelíbí a je zle.Jedna dala výpověď a to se nelíbí rodičům protože byla oblíbená,tak raději vyrazí říďu :frowning2: Jsou to KU...
23. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Přes mé problémy jsem úplně zapomněla odepsat vám,promiňte.
Terezko tobě budu držet moooooc palečky.
Lůco to je dobře,že sis udělala radost.Jak je to s tebou ty marodíš?
Katy ty se nerozčilj kočičko.Tohle my stejně nezměníme.Oni totiž ty co tam dřepí tak asi vůbec netuší o co jde.
23. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj Petro to mě mrzí s tvojí maminkou lidy jsou závistivé k...y. Jak jseš na ně hodná tak je vše ok a když něco řekneš tak je zle!
Já jdu na kontrolu až 5.5. můj dr dělá atestaci tak tam není a sestra se ptala jestli spěchám do práce a já na to že ne tak proto jdu až tak pozdě na kontrolu
23. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
Kuk:wink:
23. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojky, Petjuno, to je teda nepříjemný, co? Ale snad to dobře dopadne, ale nezávidím Ti tu situaci, člověk asi zuří a lituje zároveň. Snad už bude líp, jak se to začne srát, tak to valí jedno za druhým, to znám moc odbře...Vydrž.
Jinak já mám super depku, bulim tu, jak malej smrad, bo mám strašnej, ale fakt strašnej strach z toho porodu a to se budu takhle nervit ještě cca 6 týdnů. Je to fakt děsný.
23. dub 2009 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj koťátka, huž jsem tu:slight_smile: Věruško, doufám, že genetika dopadla na 1*. Regi, neboj, bude to jistě v pořádku, moc na Tebe myslím a tfujtfujtfuj pro štěstí. Peťko, neplač, beruško, určitě maminku neodvolají, pokud je petice neoprávněná. Máji, to jsem popleta popletovic, co? Terko neboj, určitě to vyjde, a naskočíš k těhulkám, držím všechno, co mám!!! Luci, Katy ahojík:slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky holky.
Jsem z pátka z výletu.Výsledky jsou v pořádku a já se můžu objednat v květnu na konzultaci.O prázdninách nedělaj IVF ale IUI ano.Tak když to dobře vše pude tak v červnu zkusím jít do boje.
Bellko to už ses vyspala?
Petruš moc mě to mrzí.Je to hrozné co lidi dokážou ale noboj vše se v dobré obrátí.
23. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
Kuk Majdí,vyspinkaná ???

Peti,to je teda tak na posranýho i hajzl spadne,co? :frowning2: No lidi jsou hnusní,nemusí souhlasit s maminkou,to je jejich právo,jen nesnáším to dělání za zády,počkám až je pryč a začnu házet špínu.To je vrchol solidnosti,teda,to jsou lidi :angry: Ale Peti,uvidíš už je toho tolik,že nic nepřijde a klidně se vybul,někdy to pomáhá a pokud máš nějaké talíře navíc,tak šup s němi o zem-to taky pomáhá :wink:

Luci tak to se máš,to Tě nechá doma ještě asi ten prodlouženej víkend s 8.5.
23. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
Májinko, neplač kočičko, prosím Tě, zvládly to jiné ženské, zvládneš to taky, beruško. Posílám Ti pohlazení, broučku:slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jo jo, už jsem vyspinkaná a mám hlad:wink:
23. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Regi, no vidíš, kočko, neříkala jsem, že to bude v pořádku? Tak to je super, že už teď můžete plánovat další boj a věř, že teď už to všechno bude jen a jen dobré:slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
Měli jsme v plánu ten domeček a jestli bude mamka bez práce tak je po .......ach jo :frowning2: :frowning2: Už mi bolí i hlava z oho bulení.
Májinko ty neplakej,ty jsi ťunťa.Nic to není :wink: 2krát zatlačíš a Áňa je venku.Zbytečně se nervuješ.Vydrželi to jiné vydržíš také,bo si nějaká třasořitka??? :grinning:
Regí tak to jsou dobré zprávy moc ti to přeju.
Bellinko přeji krásný den.
Jdu si najít prášek a jdu do rachoty.I na oběd dnes prdim asi bych ho vyb....
23. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
Máji,neboj,hele ten strach je myslím normální,ale odrodily i srababy a v pohodě,oni Ti něco dají aby to tak nebolelo a budeš tam mít Luboše,to bude podpora,uvidíš.Za chvíli bude Ája venku a budeš ju dlachňat na kozenkách a to bude super pocit :wink: :wink:

Regíí,no tak to je vynikající,jsem říkala sestra nemohla říct po telefonu.

Madli tak se honem napapej ať nemáš hladeček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
Peti,neboj vše bude ok, a hlavně se tolik netrap....s tou hlavou to znám, to je šílený,beruško bude zas dobře :wink:
23. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Katy nejvíc mi mrzí,že jí kurví dovolenou.Celý rok se dře jako blázen,na lázně má nárok je po gyn. operaci a po hodně ošklivé infarktu(už tady nebyla a díky moc doktorům,že mi jí vrátili)a oni jí to svině tak závidí,že řeší kde na to vzala a že má asi natahovací dovolenou a teď ještě tohle....Dopr.
Májinko my jsme asi teď dvojka tak tě líbám načelo ať už je ti veselo :grinning:
23. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Andrejkooo, dobrou chuť:slight_smile: Doufám, že máš zpovínka pauzu na obídek:wink:
23. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
No jo, taky už mě z bulení začíná bolet palice.
Petjunko, myslím si, že by jsme se neměly asi nervovat, ještě se ani jedný z nás nic neděje a už vidíme všechno černě. nejdůležitější je zdraví, tak asi se uklidníme a jdeme žít dál, ne? :unamused: Ono nám nic jinýho nezbyde.
23. dub 2009 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko neboj to zvládneš víš jaká je to paráda když uslyšíš Aničku plakat to brečíš dojetím a jeti jedno co se kolem tebe děje. :slight_smile:
Beluško už vyspinkaná :slight_smile:
Regí to je dobře můžeš jít brzo do boje :slight_smile:
Petruš moc mě to s maminkou mrzní lidi jsou zavistivé s...ě :frowning2:
Katy ahoj.
23. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.