• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
A co je s maminkou??
12. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ivi mamce se odchlípla najednou ve čtvrtek sítnice a naprosto na to oko oslepla. tak včera jela do Zlína, dneska ji operovali a teď už nezbývá než čekat, jestli se to ujme a bude vidět, ale nejhorší má za sebou :slight_smile: Ivi ta naděje tam je vždycky jen to čekání je ubíjející, taky mě to dostalo, když jsem po3týdnech začala znovu krvácet :frowning2: K tomu se pořád potím, jakobych ten uiltrouš pořád brala, takže mám pocit, jakobych se stimulovala :frowning2:
12. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
No to je hezke kdyz mam moznost tady byt tak tu nikdo neni. Tak jo mejte se a opatrujte se.
12. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jani FSH je hormon co řídí uvolňování vajíček a jejich dozrávání a já ho mám hodně vysoký a to svědčí pro selhání vaječníků. :slight_smile: Holt ve třiceti jsem jako před přechodem, masakr :frowning2: Ale já tu přírodu přemužu a až se sejdem v domově duchodcu, tak budem mít jediné patro VIP pro sebe s názvem Uspěšné umělky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
Aha tak to je mi s maminkou moc lito. Tak vam dudu drzet palecky aby to dobre dopadlou. Jinak ja zadne takove priznaky nemam vysadila jsem utrogestan a tim zkoncilo uplne vsechno. Pribrala jsem asi 4 kyla jinak nic. Nevim co ti rict mozna jem potrebujes vice casu nez se telicko vzpamatuje, neboj bude to dobry.
12. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Sluníčka zatím se loučím, jdu se topit, Ivi ahoj a neztrácej naději :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj Karoli jo tak ta umira posledni ale nejde to prekonat..... :frowning2:
12. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Všechny nepřítomné zdravím :grinning: , koukám, je tu vylidněno.
Mončo gratulka k mimísům, dva stačej, taky nemáme mražáčky, hlavně že zbyly nějací do bříška.
Hezky je opatruj, né že budeš někde lítat bo něco dělat.
Karolko, vidíš to, už je klidnějc, určo to bude ok.
Co ta Petjuna, víme něco?
12. kvě 2009 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,
tak Májo, rodiny se odložily na čtvrtek, bo jsme musely něco dodělat. No, a o obídku jsem nelenila, a vložila pár fotek.
Mončo, gratuluju, já vím, že mražáky jsou lepčí, ale což, nebudeš je potřebovat a aspoň nebudeš řešit morální dilema , co s nimi, když už máš Kristiánka :slight_smile:
Petjunka se neozvala, jela tam až na 13tou, ale má zatím vyplý mobil. Tak tam asi čekala.., nebo ještě čeká..
Karolko, to jsem ráda, že mamča má zákrok za sebou :slight_smile: :slight_smile: Ty už jsi pořádně vyspalá po noční???
12. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
Věruško, já nevěděla, že máš mrazáčky. To je dobře :slight_smile: . Jinak Karolka to hezky popsala, člověk by tak moc chtěl vědět PROČ..??? Ale ta zkušenost je jiná.. Já si to představuju jako kytičky. Některé vzklíčí od semínka, některé ani nevyklíčí.. A některé někdy uschnou, i když se o ně staráme, seč můžeme, ale ty další pak vykvetou!!
Ahoj MončoET, tak vítej zpět! Zdravím Majkýý, Ivču.
12. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Zdravím Máju a Andrejkůůůůů :slight_smile:
Holky ještě mám dotaz,když ste stimulovaly tak ste se koupaly,nebo jen sprchovaly?Blbá otázka co?Ale mě to napadlo no :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
Ahoj Janninko :slight_smile: . Já se sprchuju pořád, takže o tom jsem nepřemýšlela. Tak jedině mě v té souvislosti napadá, že sprchování je malinko hygieničtější, tak pokud nejsi závislá na vaně, jako třeba Regí (aspoň myslím, že to byla ona), tak bych se radši sprchovala, aby jsi byla co nejzdravější na OPU. Ale já jsem extrémně opatrná.. Takže když si vyměníš občas vodu :grinning: :grinning: , můžeš se i koupat
12. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahoj Andrejko ctu co jsi ted napsala a napsala si to moc hezky az mi slzicka ukapla.
12. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Ivčo, díky :slight_smile: . Takže rozjedeme záhony, ne?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
No vy muzete ja ted nemam vodu na zalevani tak by mi stejne nevykvetly.
12. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj kočičky:slight_smile: Ivi ahoj, neboj, jednou se dočkáme a bude to krásné:slight_smile: Andrejkooo, zlatíčko moje zdravím:wink: Věrulinko, jen hezky odpočívej, sluníčko, posílám pohlazení a foukám na škebličku:slight_smile: Májinko, ahoj mamčooo:slight_smile: Janni.ko lepší je sprcha, teplá voda nedělá vajíčkám dobře! Holky zlaté, já dneska spala jak zabitá, byla jsem úplně KO. Aspoň budu dneska čilá:wink: Všechny vás zdravím:slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
Moniii, veliké, obrovské pěstičky pro štěstííí:slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
Belíííškúú, ahoj zlato! Dobréé ráánko :grinning: . Tak to je dobře, že jsi se vyspinkala!!

Holky, teď psala Petjunka, huž je v autě, ještě mi vyčinila, "to je strachu! " :grinning: , no měla vybitou baterku, ale už je v autě na nabíječce. Tak jsem jí řekla, ať kouká mazat napojit kobylu, že je tady po ní sháňka!! Tak huž jede dom.
12. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Andrejkooo, já už jsem to asi potřebovala, protože víš, že spávám tak po 3 hodiny. No, tělo si řeklo, že to potřebuje a můžu jít v klidu na noční:slight_smile: Peťko, tak upaluj, ať víme jak jsi dopadla, doufám ale, že dobře:slight_smile: Karolko, mamince palušky pro štěstí:slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
Holky, mi jebne, celé odpol nešel program, teď to jde, já práce jak na kostele, a mám mít do 4. Tak já jdu rychle makat.....
12. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
Haninka je kde??? Taky čekáme na hlášení:slight_smile: Mončoet, no to je dost, už jsme si myslely, že za námi nepříjdeš. Teda aspoň já:wink: Ale jsi tady a chci vidět foteškůůů:slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:

Monči,tak pěkně dělat příjemno kulíškům a hlavně odpočívat a nechat se obskakovat :wink: držím palečky :grinning:

MončaEt to je fajné,že si už ready a možeš se zapojit do tlachání a gratulace k mimi :wink:

Janni,hele Tobě v Repromedě neříkali sprchovat???To je divné,no každopádně vana né a určo vyfásneš před OPU vaginální výplach,tak se těš,si užiješ :grinning:
12. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
Andrejkooo, to zvládneš. A když né, doděláš pak, však nejde o život:wink:
12. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Karolko vidíš,mamčina operace dopadla ok,výsledek se určo povedl :wink:

Majdí,Andrej,Máju,Věrku,Marky,Ivku taky zdravím
12. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
Katy ahoj, mocinky Tě zdravím:slight_smile: No nic, berušky, jdu se chystat do práce, ach jo. Ale já budu načuhovat:wink: Tak se mějte krásňoučky:slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
Moničko, držím pěstičky, ať to vyjde, není to tak dlouho, co jsem byla ve stejné situaci.Hlavně se šetři a mysli pizitivně! Ahoj Katy, Belunko, Andrejko, Ivuško, Janinko a všechny, které jsem ještě nepozdravila. Dala jsem vám do albíka našeho kulíška v bříšku a jednu fotku synovce, psala jsem, že se narodil ségře v 36tt a měl 4kg, dnes už má skoro 5měsíců a za chvilinku přijede za svou tetičkou, tak udělám další fotečky a pošlu je.Jinak Belunko, přeju co nejklidnější službu.
12. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
Zdravím všechny váš všechny moc moc moc :slight_smile:
monči tfuj tfuj at se u tebe mimísku nebou mimískům líbí :slight_smile:
Karolko uvidíš maminčina operace dopadla na jedničku :slight_smile:
12. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Vsem dekuji co me dneska pordravily ja se loucim a drzim pesticky tem co stimiluji pevnou rucku v jehlickach a tem co uz maji bublinky v brisku at hoodne odpocivaji a potom chci videt ty dalnice na testiku. Ostatni co cekaji at se neboji ja jsem straspytel a proto zustavam u domaciho snazeni.....
12. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
aaaaaaaaaahooooooj lucinko, na tebe bych zapomněla jááááááá husa
12. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýý pomoooooooc, právě mě navštívili nějací zástupci pojišťovny MEDIA, je to ZP a ukecali mě na podepsání smlouvy s nima, bo maj pěkný příspěvky pro děti hlavně. Chlapec obtelefonoval jejich nějakou linku a zjistil mi, že všichni moji lékaři s nimi spolupracují. Odejdou, zavolám si jen tak na gyndu a nespolupracují :confused: , asi mě trefí. Co je to za jednání? Ještě mi vypsal borec smlouvu pro Luboše a já ji kráva za něj měla podepsat, že zítra mi zavolá nějaká jejich asistentka a překontroluje si údaje a sdělím ji, zda to chce taky bo ne. No nejsem já kretén :angry:
Co s tím? Potřebuju to zrušit OMG a nevím, jestli to půjde, ještě určo nebudu v jejich systému, předpokládám, že ty smlouvy budou teprve předávat...
12. kvě 2009 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.